Mariano

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 12., péntek 9:55

Süti írta: Ja, futni is, az is alapvető tulajdonság egy labdarúgónál, csak valaki gyors, valaki meg lassú. :(
Burn :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. július 12., péntek 9:53

Ja, futni is, az is alapvető tulajdonság egy labdarúgónál, csak valaki gyors, valaki meg lassú. :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. július 12., péntek 9:52

Akkor döntsd már el, hogy üres helyekre vagy zsebkendőnyire mozog be, ahol védők vannak a nyakán.

Helyezkedni Mariano is tud, de még az elzavart Raul de Tomas is, alapvető tulajdonság egy csatárnál.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 12., péntek 9:37

Igen, pontosan erre gondoltam. Gyanítom szándékosan csinálod, mert buta nem vagy.

Általában van az ellenfélnek védelme és igyekszik lefedni a tizenhatoson belül a réseket. Ő képes úgy helyezkedni, hogy megtalálja ahol marad hely. Nem egy Cé nyilván, de nem csinálja rosszul.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. július 12., péntek 9:36

füst írta: Nincs vesztenivalója, ha marad. Ha még egy ilyen szezont fut, akkor sem lesz sokkal rosszabb helyzetben.
Csak o mar messze nem egy fiatal tehetseg, akinek belefer meg egy proba ev. 26 evesen volt egy jo szezonja a Lyonban, de azon kivul csak a spanyol harmadosztalyban villogott. Az idei rossz szezont meg siman ki tudja magyarazni: edzokeringo meg serult is volt. De latva, hogy elol hanyan vannak, siman osszejohet neki meg egy hasonloan gyenge szezon. Akkor viszont tenyleg alig vinne el valaki.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. július 12., péntek 9:20

Zsebkendőnyi területeket? Olyan helyekre helyezkedik ahol kevés a hely? Kiváló jellemző, az ellenfél számára.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. július 12., péntek 9:09

Benzemára nem reagálok, felesleges.

Jovicnál viszont ha minden képességét kétségbe is vonjuk, ahhoz szimplán vaknak kell lenni, hogy ne lásd, hogy a tizenhatoson belül kiválóan találja meg a szabad zsebkendőnyi területeket.

Marianot pedig a hozzáállásán kívül semmi nem emeli az átlag fölé. Felesleges maradnia, ZZ sem fog számolni vele. Néhány száz perc a kupában, 1-2 időhúzó csere a bajnokságban, amire számíthat normál esetben.

Egy szinttel gyengébb csapatban meg alapember lehet.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 12., péntek 9:07

wxyz írta: Van egy 32 éves, kiöregedő Benzema, aki úgy tudott most értékelhető szezont hozni, hogy előtte hármon keresztül a csapat egyik, hanem legnagyobb kerékkötője volt.
Jött egy felkapott bólyacenter Jovic, aki még a volt csapatában sem a legjobb csatár volt.

Mi az, hogy mit akar ezek mellett?
Az a kérdés, hogy te mit keresel még itt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. július 12., péntek 9:04

Van egy 32 éves, kiöregedő Benzema, aki úgy tudott most értékelhető szezont hozni, hogy előtte hármon keresztül a csapat egyik, hanem legnagyobb kerékkötője volt.
Jött egy felkapott bólyacenter Jovic, aki még a volt csapatában sem a legjobb csatár volt.

Mi az, hogy mit akar ezek mellett?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: füst » 2019. július 12., péntek 8:43

Én azért megértem, több szempont miatt is van értelme a maradásának.
Először is, ha az egyéni érdekeit nézi, egy jó szezon után van értelme váltani, mert akkor kopogtatnak jó ajánlattal. A tavalyi nem ilyen volt, így feltételezem hiába van neki egy tucatnyi ajánlata, egyik sem olyan eget rengető.
Nincs vesztenivalója, ha marad. Ha még egy ilyen szezont fut, akkor sem lesz sokkal rosszabb helyzetben. Egy évet megéri kockáztatni, a Realban nem olyan szar peremembernek lenni, és talán még szerencséje is lehet 1-2 sérüléssel vagy eltiltással.
Plusz a zsákja is tele lehet azzal, hogy évek óta mindig csapatot vált.
Azt is feltételezem, hogy nem úgy hozták ide, hogy gyere egy évet padozni, aztán viszontlátás. Elég nagy visszalépés lenne egy év után így távozni, főleg mert ő azért már mutatott ezt-azt Lyonban.
Engem személy szerint nem izgat hogy megy-e vagy marad. Tavaly örültem az érkezésének, de most már nélküle is csinos a támadósor. Viszont ha az ő szemszögéből nézem, akkor megéri maradni.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. július 12., péntek 8:42

pheco írta:
Realista24 írta: AS: Mariano has as many as 10 offers, one of which includes Spurs & last 2 of which are from Italy, but he wants to stay and fight for his place at Real Madrid.

Inkább add le a számod annak akit megillet.
Szimpi meg minden, de mit akar Benzema es Jovic mellett? Ha a szamat leadja, akkor akar maradhat, de felesleges lenne. Szerintem rabirjak a tavozasra.
Az a baj vele, hogy vissza se kellett volna hozni ide. Tüzet akartak oltani tavaly vele, mert nem akartak sokat költekezni. Szerencsétlennek vissza kellene mennie a Lyonba, mert itt nem sok mindent fog tudni felmutatni, ott viszont Isten lehetne.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 12., péntek 7:56

pheco írta:
Realista24 írta: AS: Mariano has as many as 10 offers, one of which includes Spurs & last 2 of which are from Italy, but he wants to stay and fight for his place at Real Madrid.

Inkább add le a számod annak akit megillet.
Szimpi meg minden, de mit akar Benzema es Jovic mellett? Ha a szamat leadja, akkor akar maradhat, de felesleges lenne. Szerintem rabirjak a tavozasra.
És még ott vannak a brazilok, Bale, Asensio, Hazard. Huszadrangú játékos lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. július 12., péntek 7:36

Realista24 írta: AS: Mariano has as many as 10 offers, one of which includes Spurs & last 2 of which are from Italy, but he wants to stay and fight for his place at Real Madrid.

Inkább add le a számod annak akit megillet.
Szimpi meg minden, de mit akar Benzema es Jovic mellett? Ha a szamat leadja, akkor akar maradhat, de felesleges lenne. Szerintem rabirjak a tavozasra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 12., péntek 7:00

AS: Mariano has as many as 10 offers, one of which includes Spurs & last 2 of which are from Italy, but he wants to stay and fight for his place at Real Madrid.

Inkább add le a számod annak akit megillet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 27., csütörtök 6:26

Marianonak szóltak, hogy maradhat harmadik számú támadónak. A számát pedig.atadja Hazardnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 6., hétfő 11:44

Annyiból mar jobban járunk, hogy egy onbizalomtol telt, meccsben lévő, fiatalabb csatarunk lesz. Aztán majd meglátjuk ez mire lesz elég.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. május 6., hétfő 11:29

___Samy___ írta: Ha igaz, hogy érdekli őket Jovic helyére, akkor nem kérdés, hogy jó üzletet köthetünk.

Én nagyon sajnálom, hogy így alakult számára az idény, mert ettől sokkal több volt benne. Pont az a fajta csatár, aki osztonbol mindig a kaput keresi, hajt, csíp, rúg, ez hiányzik előről nekünk igazan. Nagy peche volt a sérülésekkel is.
Sajnos egyelőre én úgy látom, hogy ez Jovic érkeztével sem fog változni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. május 6., hétfő 11:14

Ha igaz, hogy érdekli őket Jovic helyére, akkor nem kérdés, hogy jó üzletet köthetünk.

Én nagyon sajnálom, hogy így alakult számára az idény, mert ettől sokkal több volt benne. Pont az a fajta csatár, aki osztonbol mindig a kaput keresi, hajt, csíp, rúg, ez hiányzik előről nekünk igazan. Nagy peche volt a sérülésekkel is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. május 6., hétfő 11:07

Elég keveset játszott idén, részben a sérülések miatt is de ha Benzema egészséges volt akkor max 5-10 percet kapott a meccs végén amikor már mindenki sétálgatott. Idény végére el is vesztette egy kicsit az önbizalmát és szinte egy egyeneset nem tudott rúgni a labdába. Ő azért ennél sokkal jobb játékos és ezt tegnap is megmutatta.

Én közte és Jovic közt nem látok sok különbséget. Jovic felé csak a kora billenti a mérleg nyelvét és talán ő még fejlődhet. Viszont őt meg kell venni 60-70 millióért. Én inkább másra költeném ezt a pénzt, mert nem látok nagy előrelépést az ő érkezésével.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 6., hétfő 10:25

Zidane nem szamolt vele, elment egy gyengebb csapatba, bizonyitott, visszahoztuk, de Lopi nem (jol) hasznalta, majd amikor vegre jatszhatott volna, 3 honapon keresztul jottek a folyamatos serulesek. Lenyegeben a legnagyobb eredmenykenyszer kozepere tert vissza, nem csoda, hogy 2x15 perc alatt nem tudta felvenni a ritmust. Kar erte, mert egy kis szerencsevel lehetett volna belole egy jo kis masodik szamu csatar.

Igy a jovore tekintve probalgathatjuk, hogy a 26 eves jatekosbol hatha lesz egy masodik szamu csatar, de lassan mar Benzema potlasan is el kell gondolkodni. Akkor viszont mar inkabb egy fiatal uljon a padon, akibol meg barmi lehet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég