Mariano - 24

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
wxyz

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 5., kedd 15:59

Pad'em írta: Ha lenne egy Messi, Raul, Mpabbe kaliber ifi a keretben, biztos játszatná.
Akkor hogy lehet hogy Ödegaard még mindig csak kölcsönben van?

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 5., kedd 12:32

pörög a mariano topik. mivanitt? :lol:
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. november 5., kedd 12:14

kierkegaard írta:
Pad'em írta:

Miről nincs fogalmam? A felsorolt játékosok alapesetben pont annyit érdemelnek egy Real Madridban amennyit kaptak Zidane-tól. Kova és Ceba is bizonyítja azóta is Angliában hogy annyi van bennük amit itt kaptak. Rotációban egy-két kezdőmeccs, vagy cserék. Brahim egy 19 éves gyerek, aki kihagyta az egész előszezont, szar formában vagyunk egész ősszel, nem volt lehetőség nagyon kipróbálni, kupában biztos fog lehetőséget kapni. A lehetőségekhez képest Zidane probálkozik a fiatalokkal, lásd Rodrygo, Valverde a kezdőben, nem egyszer. Nem könnyű a helyzete, szerintem nagyon is jól csinálja. Ha lenne egy Messi, Raul, Mpabbe kaliber ifi a keretben, biztos játszatná. Marianonak lehetne perceket adni a végjátékban ha ég a ház valóban, ezt az egyet lehet felróni neki szerintem
Pont ezért írtam azt, hogy nincs fogalmad róla csak dobálózol a szavakkal. Ez a legmenőbb mostanság, mindenkire mutogatni, hogy középszer. Már már Hehe magasságokban.

sokan szeretnének olyan középszerek lenni mint kovacic vagy Ceballos. Nem mindenki középszer aki egy aranylabdás, legjobb romboló kp és kroos mellett nem fér a kezdőbe. Amúgy Kovacic állandó kezdője a csapatnak, ceballost is játékpercek alapján elég vicces rotációban egy két kezdőmeccsesnek nevezni.

A probléma továbbra sem az, hogy nem kezdők hanem, hogy padra sem kerülnek. ha pedig padra kerülnek biztos nem lesznek becserélve. Esetleg ne adj isten ha még is becserélik kapnak 5percet mint időhúzó csere. Zidane egész életében szarul cserélt, nem fog ezen változtatni most sem.
Kihez mérjem őket? Pátkaihoz képest valóban extraklasszisok. De nem is ez a lényeg. Kovacic játszott eleget, a padra sem került gondolom nem rá vonatkozott, volt ő kezdő létfontosságú meccseken, nem is egyen, Barca ellen vagy Bayern BL elődöntő. Ceballost én kimondottan szerettem amikor leigazoltuk, de tipikus technikás spanyol kps, nagyobb a füstje mint a lángja, sztem nem több jelenleg egy kiegészítőembernél, a bitang Arsenal középpályán is sűrűn csere. Akkor nálunk miért lenne több nem is értem. A keretünkben simán elférne mellesleg idén. Kellenének ilyen - a kedvedért - prime Modrichoz képest közepes játékosok is a keretbe
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Robert Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

kierkegaard

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. november 5., kedd 11:46

Pad'em írta:

Miről nincs fogalmam? A felsorolt játékosok alapesetben pont annyit érdemelnek egy Real Madridban amennyit kaptak Zidane-tól. Kova és Ceba is bizonyítja azóta is Angliában hogy annyi van bennük amit itt kaptak. Rotációban egy-két kezdőmeccs, vagy cserék. Brahim egy 19 éves gyerek, aki kihagyta az egész előszezont, szar formában vagyunk egész ősszel, nem volt lehetőség nagyon kipróbálni, kupában biztos fog lehetőséget kapni. A lehetőségekhez képest Zidane probálkozik a fiatalokkal, lásd Rodrygo, Valverde a kezdőben, nem egyszer. Nem könnyű a helyzete, szerintem nagyon is jól csinálja. Ha lenne egy Messi, Raul, Mpabbe kaliber ifi a keretben, biztos játszatná. Marianonak lehetne perceket adni a végjátékban ha ég a ház valóban, ezt az egyet lehet felróni neki szerintem
Pont ezért írtam azt, hogy nincs fogalmad róla csak dobálózol a szavakkal. Ez a legmenőbb mostanság, mindenkire mutogatni, hogy középszer. Már már Hehe magasságokban.

sokan szeretnének olyan középszerek lenni mint kovacic vagy Ceballos. Nem mindenki középszer aki egy aranylabdás, legjobb romboló kp és kroos mellett nem fér a kezdőbe. Amúgy Kovacic állandó kezdője a csapatnak, ceballost is játékpercek alapján elég vicces rotációban egy két kezdőmeccsesnek nevezni.

A probléma továbbra sem az, hogy nem kezdők hanem, hogy padra sem kerülnek. ha pedig padra kerülnek biztos nem lesznek becserélve. Esetleg ne adj isten ha még is becserélik kapnak 5percet mint időhúzó csere. Zidane egész életében szarul cserélt, nem fog ezen változtatni most sem.

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. november 5., kedd 11:30

kierkegaard írta: A középszer fogalmáról nincs sok fogalmad gondolom.:D Amúgy jah. jovic, ceballos, kovacic, brahim, reguilon..

Fiatalként akkor van lehetőséged játszani ha már nagyon ég a ház és már nincs kihez nyúlni.

Nem azzal van a gond, hogy nem kezdők, hanem az hogy 20percet se kapnak még egy alsóházi csapat ellen se.
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Robert Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 5., kedd 10:52

Gaborone1 írta:
Leszögezem nincs bajom Benzemával, CR időszaka alatt se szidtam orrba szájba, értető volt, hogy ott kiszolgálta CR-t, most sokszor a vállán viszi a csapatot, de Nekem senki ne adja be, hogy nincs egy értelmes alternatíva 10 éve Benzema mellé (helyett). Várjuk Bappét mint egy messiást. Most itt van Jovic aki Bundesliga legjobbja volt, kapu előtt érzi magát a legjobban, erre többször kibassza ZIzu jobb szélre és 5-10 perceket kap. Mariano aki jó volt Lyon-ban, baszta a gólokat. Itt meg a csere padra nem jó. VICC. Valamiért nem kedveli és ezért nem ad neki lehetőséget, ez makacsság...

azt a helyzetet nem tudja kezelni, hogy lassan szezon fele van, nincs meg a kezdő 11-e. Nyomjuk a 4-3-3-at amivel semmi baj nem lenne de l****z az egész, 2 meccset jók vagyunk aztán megint egy langyos kaki az egész. Semmi változást nem hozott mert nem képes rá. Én qrvára türelmes vagyok, nyomja végig a szezont de ez a lufi megint ki fog pukkanni elég hamar.
Benzema a legjobb emberünk ebben az évben. Minek alternatívát neki, mikor rendre jól teljesít, bírja a hajtást és viszi a csapatot?
Jovic messze nincs Benzema szinten, így érhető, hogy miért csak 20 perceket kap még.
Azon kívül mikor Benzit van értelme cserélni és kaphat Jovic időt, nem látom, hogy Marianonak mikor jutna szerep, mikor lent leirtam, hogy valószínüleg problémák is vannak vele. Ez nem makacsság, hanem csapatmenedzselés a való életben.

Dehogy vagy türelmes, mikor már most ocsmárolod, ne mondj ellent magadnak.
Nehéz a bajnokság és összekell rakni egy csapatot, ahol új tagok vannak és a régiek pedig kopnak ki. Ez nem egy egyszerű munka, nem FIFAban vagyunk.

Benzeman kívül a másik legjobb játékos Casemiro, aki miatt nyomatva van a 433, mert másban nem él. Teljesen logikus ez. Összekapja magát Hazard, beleszokok Rodrygo és kukizni fogjuk a csapatokat, csak adj egy kis időt neki. :)

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 5., kedd 10:49

Gaborone1 írta:
Berti írta:

Milyen helyzettel nem tud mit kezdeni? Mihez fafejű és makacs? :ozil:

Nincs több benne :lol:
Leszögezem nincs bajom Benzemával, CR időszaka alatt se szidtam orrba szájba, értető volt, hogy ott kiszolgálta CR-t, most sokszor a vállán viszi a csapatot, de Nekem senki ne adja be, hogy nincs egy értelmes alternatíva 10 éve Benzema mellé (helyett). Várjuk Bappét mint egy messiást. Most itt van Jovic aki Bundesliga legjobbja volt, kapu előtt érzi magát a legjobban, erre többször kibassza ZIzu jobb szélre és 5-10 perceket kap. Mariano aki jó volt Lyon-ban, baszta a gólokat. Itt meg a csere padra nem jó. VICC. Valamiért nem kedveli és ezért nem ad neki lehetőséget, ez makacsság...

azt a helyzetet nem tudja kezelni, hogy lassan szezon fele van, nincs meg a kezdő 11-e. Nyomjuk a 4-3-3-at amivel semmi baj nem lenne de l****z az egész, 2 meccset jók vagyunk aztán megint egy langyos kaki az egész. Semmi változást nem hozott mert nem képes rá. Én qrvára türelmes vagyok, nyomja végig a szezont de ez a lufi megint ki fog pukkanni elég hamar.
Lewát két vagy háromszor próbáltuk elhozni, nem sikerült. Agureora is tettünk kísérletet és Falcaora is. Hirtelen három.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. november 5., kedd 10:38

Berti írta:
Gaborone1 írta: Nekem egyre inkább, hangsúlyozom Nekem a véleményem az, hogy Zizu nem tud mit kezdeni a helyzettel és túl fafejű, makacs, hogy képes legyen belátni a saját hibái. Zizuban nincs több. De ne legyen igazam....

Gaborone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. november 5., kedd 10:25

kodo írta:
Gaborone1 írta:
Értem én, hogy Benzema.....de elég humoros olvasni soraid és túlzás is. Azért a 81. percben meg a 76.-ban beállni sőt vagy be sem állni az ugyan olyan blama mint Jovicnak csak perceket adni és Marianot meg teljesen mellőzni. Nekem egyre inkább, hangsúlyozom Nekem a véleményem az, hogy Zizu nem tud mit kezdeni a helyzettel és túl fafejű, makacs, hogy képes legyen belátni a saját hibái. Zizuban nincs több. De ne legyen igazam....
A Benzemazason kívül nem igazán értem mit akarsz mondani. Az meg már uncsi, és semmi köze a dolgokhoz.
lehet nem akarod érteni.....

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 5., kedd 10:11

Ebben a kérdésben én is azon az állásponton vagyok, hogy ZZ rosszul kezeli ezt a helyzetet. Marianot lehetne hasznosítani. Vagy legalább megpróbálni. Ő pont az a játékos, akire az utolsó 10-20 percekben szükség lenne. Nem csatár cserének, arra megvették Jovicot, hanem mikor már minden kötél szakad, beküldeni egy kp-s helyett hajtani, küzdeni, zavarni, rohangálni. Például hétvégén meg lehetett volna húzni egy végső Case-Mariano cserét. Fejjel jó, lábbal jó, küzd, hajt, lelkes és kussol a padon. Ideális utolsó cserecsatár, aki lendületet tud vinni a véghajrában a pályára.
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

kierkegaard

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. november 5., kedd 10:04

épp ezaz, hogy nem a benzemázás volt a mondanivalója lényege.

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 5., kedd 10:04

Gaborone1 írta: Nekem egyre inkább, hangsúlyozom Nekem a véleményem az, hogy Zizu nem tud mit kezdeni a helyzettel és túl fafejű, makacs, hogy képes legyen belátni a saját hibái. Zizuban nincs több. De ne legyen igazam....

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 5., kedd 9:48

Gaborone1 írta:
Értem én, hogy Benzema.....de elég humoros olvasni soraid és túlzás is. Azért a 81. percben meg a 76.-ban beállni sőt vagy be sem állni az ugyan olyan blama mint Jovicnak csak perceket adni és Marianot meg teljesen mellőzni. Nekem egyre inkább, hangsúlyozom Nekem a véleményem az, hogy Zizu nem tud mit kezdeni a helyzettel és túl fafejű, makacs, hogy képes legyen belátni a saját hibái. Zizuban nincs több. De ne legyen igazam....
A Benzemazason kívül nem igazán értem mit akarsz mondani. Az meg már uncsi, és semmi köze a dolgokhoz.
Kroos - 25M €
Casemiro - 6M €
Fede - 5M €

kierkegaard

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. november 5., kedd 9:39

Lyonban az edző is lenyilatkozta mik Mariano hiányosságai. Nem azért várom a kezdőben, mert aztán ha kap lehetőséget kirobbanthatatlan lesz. Az a probléma, hogy ha nincs más csak ő a csatár posztra a padon és a 65.percben továbbra is 0:0 az állás, Benzema pedig flop akkor...akkor se nyúl hozzá. Előbb száradna le Zidane keze, minthogy játszasson bizonyos embereket.

Gaborone1

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. november 5., kedd 9:39

kodo írta:
kierkegaard írta: A középszer fogalmáról nincs sok fogalmad gondolom.:D Amúgy jah. jovic, ceballos, kovacic, brahim, reguilon..

Fiatalként akkor van lehetőséged játszani ha már nagyon ég a ház és már nincs kihez nyúlni.

Nem azzal van a gond, hogy nem kezdők, hanem az hogy 20percet se kapnak még egy alsóházi csapat ellen se.
Nem sok meccsunk volt amikor pl idén Jovicot be lehetett volna cserelni csak azért hogy szokja a légkört. Eloszezon kozepen sérült volt, nem nagyon galaztunk miutan felépült, meccshianyos, alapozast kihagyott jatekossal meg semmire nem megyünk. Brahim dettó.

Jovic most mar szépen kapja a perceket, ha februarra eljutunk arra a szintre, hogy lehet teljes meccsen rotalni Benzemaval akkor elegedett leszek. Brahimot pedig kolcsonben kell felépíteni szerintem. Mariano gatya, pedig o is szimpatikus volt, de kevés.

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 5., kedd 9:28

Nem sok meccsunk volt amikor pl idén Jovicot be lehetett volna cserelni csak azért hogy szokja a légkört. Eloszezon kozepen sérült volt, nem nagyon galaztunk miutan felépült, meccshianyos, alapozast kihagyott jatekossal meg semmire nem megyünk. Brahim dettó.

Jovic most mar szépen kapja a perceket, ha februarra eljutunk arra a szintre, hogy lehet teljes meccsen rotalni Benzemaval akkor elegedett leszek. Brahimot pedig kolcsonben kell felépíteni szerintem. Mariano gatya, pedig o is szimpatikus volt, de kevés.
Kroos - 25M €
Casemiro - 6M €
Fede - 5M €

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 5., kedd 9:20

Három edzőnél sem bírt magának értelmes lehetőséget kiharcolni, szóval én nem sajnálom. Még a tudatomba éget az is, amikor kirúgta a lábát a világűrbe, meg amikor belebotlott a labdába. Azonkívül a Rómának rúgott egy szép gólt és kb. ennyi a madridi karrierje. Ha lett vona esze, akkor eladatja magát angliában, odavaló, technikai hiányosságait elnézik, pöröghet meg futhat, néha bepattan róla egy két helyzet, aztán megkoroznázzák.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. november 5., kedd 9:12

A középszer fogalmáról nincs sok fogalmad gondolom.:D Amúgy jah. jovic, ceballos, kovacic, brahim, reguilon..

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. november 5., kedd 8:45

kierkegaard írta: Semmi köze ahhoz, hogy sérült volt. A két 45milliós brazil mellett melyik fiatal játékos kapott lehetőséget a bizonyításra konstans?
Valverde.

Ki nem kapott? Brahim egyedül, meg Jovic. Elöbbi offolta a preseasont, azóta rejtély, utóbbi pechjére Benzema idén is remekel. Mendy is többet volt eddig sérült mint egészséges.

Amelyik fiatal teljesít az megkapja az esélyt. Lásd az uru vagy most Rodrygo. A lelkes középszereket mint Ceba v Mariano nem csípi Zizou, ez van

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 5., kedd 8:27

Valószínűleg edzésen sem meggyőző vagy magatartásbeli gondjai vannak, másképp biztos kapott volna lehetőséget.
Ez lehet az ok, hogy normális csapat nem jelentkezik már be érte, plusz az, hogy már ő sem emlékszik valószínűleg, hogy mikor játszott utójára.

Vissza: “Játékosok”