Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 6., szerda 14:59

Hát Ödegaard és Vinicius összehasonlításában minden téren elhasalna a brazil.
Az egyik egy visszafogott arc, a másikból hamarabb nézek ki egy Neymar szerű életpályát. Ödegaardon látszik, hogy jó játékos lehet, megvannak az alapok és erre kell építeni, Viniciusnál meg az a baj, hogy előbb meg kell tanítani labdát vezetni, passzolni és lőni. Neki nem kellene a Real Madridban lennie, egy kis vagy középcsapat lenne az ahol neki tanulnia kellene.
Még Rodrygoban is sokkal több van, de még őt sem erőltetném itt. Ez történik, amikor a pénz és a marketing szempontok vannak előtérbe helyezve, és nem a sportszakmaiak. Valaki megtalálta őt, elhitette a vezetőségünkkel, hogy nagy sztár lesz. Ezzel a résszel még nincs is baj, csak, hogy őt valaki még az előtt sztárrá tette, hogy kettőt rúgott volna a labdába a RM felnőtt keretében. A nyilatkozatain is látszik, ő maga is elhitte ezt a tündérmesét már, de ZZ most mellőzni fogja, érzésem szerint pont ezért. 2 év kölcsönben, aztán vagy lesz egy csere játékos nálunk, vagy elmegy kezdőbe máshová, de a véleményem az, hogy ő meghatározó játékos nálunk soha nem lesz.

Tegyük fel, hogy ZZ marad, már most is Rodrygora szavaz, és fogunk mi hozni szélsőt így is úgy is. Egy Edzőcsere sem neki kedvezne, mert az új ember meg kipróbálná Brahimot is és valszeg észrevenné hogy hoppá ez a brazil gyerek fele annyira sem jó mint ahogy felhypeolták

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 6., szerda 14:55

wxyz írta:
Fenoo írta: Az szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy félévente írnak róla 2-3 cikket vagy minden megmozdulásáról hármat mint most például Viniciusról.
Erős sarkítások, és a felhozott Viniciuson se látszik, hogy foglalkozna ezekkel. Jól elvan, hatalmas tehetségnek gondolva magát. Benne ennyi van az itteni nihilben, ez akkor sem lesz másként ha elmegy 1-2 évre egy kisebb csapatba, jobb edző keze közé, aki kihoz belőle több gólt. Lásd a megváltónak beharangozott, kész klasszis, csúcson lévő belgánk teljesítményét.

Semmi sarkítás nincs abban, hogy a Real Madridban játszó játékosra sokkal jobban figyel a sajtó mint egy holland középcsapatba kölcsönadott játékosra.

Azt meg amúgy honnan tudod, hogy nem foglalkozik vele? Azért mert valaki vigyorog nem biztos, hogy boldog is. Kifelé bármit mutathat attól még lelkileg lehet megviseli és jobban rágörcsöl a dolgokra. Hosszú idő után lőtt egy gólt és elsírta magát, szerintem ez pont jól mutatja, hogy mennyire "nem" foglalkozik vele (bár tudom hogy sokak szerint ez is kamu volt tőle).

A második részt nem is értem, milyen edző hozna ki Viniből több gólt? Esetleg minden ziccerénél fusson be ZZ és rúgja be helyette? Vini szinte minden meccsén lőhetett volna 1 gólt mert helyzetei voltak, de képtelen a kaput normálisan eltalálni. A hírek szerint minden edzés után ZZ-vel gyakorol, szerintem ennél többet az edző nem tud csinálni, hogy eredményesebb legyen a kapu előtt. Egyébként szerintem látszik egy kicsi fejlődés nála, az utóbbi lövései inkább néztek ki lövésnek mint passznak.

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. november 6., szerda 14:26

Azért a foci a való életben nem ugyanaz, mint a FIFA, hogy veszel egy játékost, berakod a csapatba és már teljesíteni is fog a játékban megadott értékei alapján. Azt is figyelembe kell venni, főleg fiatal játékosoknál, hogy új környezet, új nyelv, hozzá kell szokni a dolgokhoz. Van, akinek ez kevesebb, van, akinek több idő. Lehet akár 1-2 év is.
Hazardnak is idő kell, hogy beilleszkedjen, hát még Viniciusnak. Lehet szarozni mindenkit edzőtől játékoson át, de a foci sokkal összetettebb játék annál, hogy veszel egy játékost, aki az előző klubjában jó volt, aztán majd máshol is az lesz.
A legfontosabb dolog új játékosok esetén, hogy élvezzék a bizalmat mind az edző, mind a szurkolók irányából. Jó példa erre Courtois, aki az edző bizalmát élvezte (a szurkolókét nem annyira) annak ellenére, hogy nem ment neki a játék. Aztán eltelt X idő és összeszedte magát.

Lehet jönni itt a szokásos "ez a Real Madrid, itt nincs türelem" szöveggel, de a focisták továbbra is emberek, akik különbözőképpen alkalmazkodnak az új környezethez és kihívásokhoz. Lehet, hogy Viniciusnak kell 2-3 év, mire összeszedi magát (és simán van ennyi ideje, mert még 20 éves sincs). Hazardnak is lehet, hogy kelleni fog ez az egész szezon, hogy újra a csúcson játsszon, de lehet, hogy két hét múlva elkezd oktatni. Türelem és bizalom, szerintem ez a kettő dolog a kulcs.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 6., szerda 14:05

Fenoo írta: Az szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy félévente írnak róla 2-3 cikket vagy minden megmozdulásáról hármat mint most például Viniciusról.
Erős sarkítások, és a felhozott Viniciuson se látszik, hogy foglalkozna ezekkel. Jól elvan, hatalmas tehetségnek gondolva magát. Benne ennyi van az itteni nihilben, ez akkor sem lesz másként ha elmegy 1-2 évre egy kisebb csapatba, jobb edző keze közé, aki kihoz belőle több gólt. Lásd a megváltónak beharangozott, kész klasszis, csúcson lévő belgánk teljesítményét.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 6., szerda 13:53

A Heerenveenbe kerülésekor volt savazva, hogy megbukott a Realban ezért került oda. Ott egy jó szezont hozott le, de volt még hova fejlődni és akkor jött a Vitesse. Ott már folyamat jöttek a pozitiv cikkezések róla, mert különböző statokkal vezette a bajnokságot és már hasonlították az akkor már bejelentett De Jong-al. Hollandiából egyenest San Sebastiánba ment, így köztes állapotról nem volt semmi negatív visszajelzés, majd az első edzésről már kerültek fel a kötények a Marcara.

Szóval ha a néhány 2 évvel ezelőtti "megbukott tehetség" hírtől eltekintünk, folyamat jó hírneve volt a norvégnak, amit a teljesítményével megalapozott.

Viniciusról meg hadd jöjjenek a felsztárolt cikkek, a marketing bebutitja a piacot, csak fogni kéne rajta egyet és rásózni valakire.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 6., szerda 13:33

wxyz írta: De hát így is szétszedte a média az ideigazolása első napjától kezdve. Minden hülyegyereknek és flopnak elhordták, mert a klub elásta a tartalékba és évek múlva elpasszolta egy holland ligába. Még a Sociedadba kerülésekor is flopnak nevezte a média nagy része. Írod is hogy a Heerenveenben is támadták. Szóval ezért sem értem a média felhozását.

Az szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy félévente írnak róla 2-3 cikket vagy minden megmozdulásáról hármat mint most például Viniciusról.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 6., szerda 13:11

De hát így is szétszedte a média az ideigazolása első napjától kezdve. Minden hülyegyereknek és flopnak elhordták, mert a klub elásta a tartalékba és évek múlva elpasszolta egy holland ligába. Még a Sociedadba kerülésekor is flopnak nevezte a média nagy része. Írod is hogy a Heerenveenben is támadták. Szóval ezért sem értem a média felhozását.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 5., kedd 20:50

wxyz írta:
Fenoo írta: A Real Madrid teljesen más kávéház, sokkal nagyobb elvárásokkal. Nagyon sok olyan játékos volt aki nem tudott felnőni a mezhez vagy egyszerűen nem bírta a nyomást pedig előtte egy kisebb csapatban jól játszott.
Nem lehet ezeknek az a valós oka, hogy előtte nem kezelték helyén a játékos teljesítményét? Egy kifutott időszaka volt, vagy más szerepbe került, nem volt úgy összerakva körülötte a csapat mint a régi?

De lehet ez is, de a lényeg, hogy nem tudták azt a szintet hozni amit elvártak tőlük és megbuktak.

wxyz írta:
Fenoo írta:
Ödegaardnak is túl nagy lépcső lett volna egyből a Realban játszani. 18 évesen Heerenveenben pont nem tűnt ki, sokan már temették mert nagyon nem ment neki.
Én követtem akkor is. Gondolom ez abból jön, hogy nem volt sok kanadai pontja. Annyival lett jobb a Vitesseben, hogy több cselre vállalkozott és jobban lőtt távolról, majdnem az összes gólját a 16oson kívülről lőtte. Ezeket leszámítva ugyanazt hozta, lehetett volna ott akár 10nél is több asszisztja, nem rajta múlt.

A vele kapcsolatos hírek többsége nem volt pozitív és a statisztikája se azt mutatja, hogy kiemelkedő szezonja lett volna egy a spanyolnál jóval gyengébb bajnokságban. Itt egy ilyen év után már rég szétszedték volna amit 18-19 éves fejjel nem biztos, hogy tudott volna kezelni.

Ez mind csak feltételezés a részemről és sok a ha, de a mondandóm lényege az, hogy szerintem vele kapcsolatban jól döntött a vezetőség, hogy nem dobták át 18 évesen a spanyol 3. osztályból a felnőttekhez és vagy megbirkózik az elvárásokkal vagy nem, hanem inkább fokozatosan próbálják felépíteni a srácot.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 5., kedd 19:47

Fenoo írta: A Real Madrid teljesen más kávéház, sokkal nagyobb elvárásokkal. Nagyon sok olyan játékos volt aki nem tudott felnőni a mezhez vagy egyszerűen nem bírta a nyomást pedig előtte egy kisebb csapatban jól játszott.
Nem lehet ezeknek az a valós oka, hogy előtte nem kezelték helyén a játékos teljesítményét? Egy kifutott időszaka volt, vagy más szerepbe került, nem volt úgy összerakva körülötte a csapat mint a régi?
Fenoo írta:
Ödegaardnak is túl nagy lépcső lett volna egyből a Realban játszani. 18 évesen Heerenveenben pont nem tűnt ki, sokan már temették mert nagyon nem ment neki.
Én követtem akkor is. Gondolom ez abból jön, hogy nem volt sok kanadai pontja. Annyival lett jobb a Vitesseben, hogy több cselre vállalkozott és jobban lőtt távolról, majdnem az összes gólját a 16oson kívülről lőtte. Ezeket leszámítva ugyanazt hozta, lehetett volna ott akár 10nél is több asszisztja, nem rajta múlt.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 5., kedd 18:57

wxyz írta: A kölcsönadás ne legyen már azért mindenkinek jó opció, mert Ödegaard a sokoldalúságával és komplexitásával minden közegben kiválóan megállja a helyét.
Viniciusnak egy edző kell aki rendszerbe illeszti. Rodrygo a brazil liga után itt sem néz ki többnek egy Coutinhonál, nem igazán látszik hogy ő itt valaha is megfog ütni egy érdemi szintet.

Ödegaardnak is túl nagy lépcső lett volna egyből a Realban játszani. 18 évesen Heerenveenben pont nem tűnt ki, sokan már temették mert nagyon nem ment neki. Sőt továbbmegyek, az, hogy a Vitesseben és most a Sociedadban is jól tolja az nem garantálja azt, hogy itt is menni fog neki. A Real Madrid teljesen más kávéház, sokkal nagyobb elvárásokkal. Nagyon sok olyan játékos volt aki nem tudott felnőni a mezhez vagy egyszerűen nem bírta a nyomást pedig előtte egy kisebb csapatban jól játszott.

wZoLee7 írta: Mindket brazilnek Odegaard utjat kellene bejarnia, egyszeruen a nyomas az ami miatt nem dobhatjuk be oket. Egy rossz meccs es szetszedik oket.

Egyetértek. A Real Madrid nem egy Sevilla,Dortmund vagy Monaco ahol sokkal kisebb az elvárás, így több idő van belerázódni, több játékpercet tudnak a fiataloknak adni mert nincs világklasszis játékos minden poszton (mondjuk most nálunk sincs). Itt két döntetlen után már sokan az edzőt is elküldenék. Talán egy jól működő csapatban elférne 1-2 fiatal tehetség akiket szépen folyamatosan beépítünk, de jelenleg erről szó sincs. Sokan ezektől a 18-19 éves játékosoktól várnak világklasszis szintet, holott nem rég jöttek egy több szinttel lejjebb lévő csapatból/bajnokságból. Egyszerűen ez túl nagy ugrás nekik és nem mindenki CR7, Mbappe vagy Messi hogy már 18 évesen világklasszis játékot tud felmutatni.

Szerintem Viniből, Rodrygoból vagy Brahimból is lehet még top játékos de ehhez jól kell menedzselni a karrierjüket, hogy a legtöbbet tudják magukból kihozni. Még nagyon fiatalok és most az a legfontosabb nekik, hogy rendszeresen játszanak, ha itt nem akkor valahol máshol kölcsönben.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 5., kedd 18:35

Rodrygo a brazil liga után itt sem néz ki többnek egy Coutinhonál, nem igazán látszik hogy ő itt valaha is megfog ütni egy érdemi szintet.
azert ha egy coutinho szintu jatekos lesz belole, az nem rossz.
annak ellenere is, hogy a pool-os szezonjai kicsit tularazzak.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 5., kedd 18:28

Es Viniciusban mi latszik? Milyen rendszerben tanul meg loni vagy ertekelheto dontest hozni es nem a kamu trukkot keresni? (mindamellett, hogy a mi tamadojatekunk valoban esetleges, ha mukodo rendszer lenne, az palastolna nehany hianyossagot az egyenekre vetitve is.) Amiket eloszeretettel hangoztatsz masokrol, a felesleges forgolodasrol, vagy amit gunyosan odavetsz a "finesz", "varazslat" es hasonlo jelzok, azok pont nala jellemzoek sokszor. Eroltetne a trukkoket, csak igazabol ugyetlen.

Lehet belole jo jatekos, de ennyi meccs utan is egyertelmu, hogy a masik srac a tehetsegesebb. Melle alazatos es nem budos neki a munka sem.

A kolcsonadas meg egy fiatalnak jo opcio, csak megfeleloen kell kivalasztani a celallomast. Mentalisan nem olyan egyszeru elviselni a Real Madriddal jaro terhet, plane gyerekfejjel.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. november 5., kedd 18:00

A kölcsönadás ne legyen már azért mindenkinek jó opció, mert Ödegaard a sokoldalúságával és komplexitásával minden közegben kiválóan megállja a helyét.
Viniciusnak egy edző kell aki rendszerbe illeszti. Rodrygo a brazil liga után itt sem néz ki többnek egy Coutinhonál, nem igazán látszik hogy ő itt valaha is megfog ütni egy érdemi szintet.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 5., kedd 17:35

Mindket brazilnek Odegaard utjat kellene bejarnia, egyszeruen a nyomas az ami miatt nem dobhatjuk be oket. Egy rossz meccs es szetszedik oket.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 5., kedd 15:42

Barmelyik all fent, helyesen teszi. Ki kell hozni belole a legtobbet akkor is, ha esetleg ide kevesnek bizonyul es tul akarunk adni rajta. Gyanitom nem ez a helyzet, hanem komolyan gondoljak es evekig fogunk vele kuzdeni, mire kiderul, hogy leveri a lecet. Cafoljon ram, de az eddigiek alapjan olyan hianyossagai vannak, amit ketlek, hogy le fog tudni vetkozni. Rodrygoban elso blikkre is nagyobb potencial volt, de meg neki is hosszu ut vezet a fix Real kezdo szintu teljesitmenyig. O legalabb biztato...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. november 5., kedd 15:12

Emiatt nem tudom elővenni, hülye kicsit, illetve bárkit elkapna a gépszíj a helyében, ahogy a média tolja, fifa20 plakátarc, brazil válogatott, psg hype..no comment.

Engem az érdekelne, ZZ azért edz vele külön mert hiszi hogy van értelme, vagy mert kényszer van hogy tolni kell a gyereket, és akkor oltsuk a tüzet.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 5., kedd 14:08

Berti írta:
“Nagyon jó érezni a kapcsolatot a csapat szurkolóival. Tudják, hogy az egyik legjobb játékos válhat majd belőlem Madridban, tudják hogy még fiatal vagyok, és azt is, hogy nagyon boldog vagyok itt”.
..
“Szerintem átragad ez a boldogság másokra is, és ezért szeretnek engem annyira”.
Kicsit túl optimista a kölyök. :coffee:
Mondtam már, hogy fingja sincs mi zajlik körülötte és nem veszi észre magát. A szomorú, hogyha ezt a sportpszihológusok és az edzői stáb sem érzékeli.

Mondjuk teljesen mindegy, mert nem csak fejben van nála baj, hanem technikailag is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 5., kedd 10:41

“Nagyon jó érezni a kapcsolatot a csapat szurkolóival. Tudják, hogy az egyik legjobb játékos válhat majd belőlem Madridban, tudják hogy még fiatal vagyok, és azt is, hogy nagyon boldog vagyok itt”.
..
“Szerintem átragad ez a boldogság másokra is, és ezért szeretnek engem annyira”.
Kicsit túl optimista a kölyök. :coffee:

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 3., vasárnap 10:22

Steve írta:
kiserik írta:

Megfordítom: Hazard mit tett? Mi hasznosat produkált ma? Mit profitáltunk belőle? Vagy úgy amióta itt van? Mit?

Vini beállt és próbálkozott. Játszott 25-30 percet és többször találta el a kaput, mint a többiek összesen, ha Karimot és Ramost levesszük, akik ugyan úgy 2 kaput eltaláló lövést tudnak felmutatni a meccsen 80 illetve 95 perc alatt. A többiek nuku, semmi. De kapura lövésekben is 3. lett a végén. Az, hogy valaki pörög a labdakörül, meg kicselez 4-5 embert a félpályán, már Isconak sem áll jól. Ezt a játékot gólra játsszák, ahhoz meg lőni kell. Hazardnak ez 95 perc alatt ismét nem sikerült szabályosan (a lesgól gyönyörű volt és kb ott le is jött a pályáról lélekben).

Tényleg mókás, hogy összebalfaszkodik a csapat egy döntetlent és szerencsétlen cserejátékosnak meg Mendynek (védő bakker és nem kaptunk gólt) pörög a topikja, hogy milyen szarok.
Nem fogok itt mély elemzést tartani, miket látok Vini hiányosságainak. Ha ezt nem veszed észre, akkor felesleges. Ezt a mondatodat kiemelném Vini topikjában.

Amúgy én imádom a brazil focit. Tök nagy reményekkel voltam a srác iránt. Szerintem szerencsétlen igyekezne is, de olyan hiányosságai vannak, amik nem tudom idővel pótolhatóak-e?

Nagyon messze van egy Real kezdőjátékos szintjétől. Én kölcsön adnám, fejlődjön, majd meglátjuk. Örülnék ha sikeres focista lehetne a Realban..
Nem értesz Steve. Én nem Vinit védem, még ha úgy is néz ki. Én azt tartom igazságtalannak, hogy minden meccs után csak ő egyedül, akit szid mindenki. Senki mást. Játszott 25-30 percet. Próbálkozott szerencsétlen ahogy tőle telik. 65 percig a padon ült. Erre mindenki fasza volt, Hazard tarthatatlan, Karim ő Karim, Rodrygo oktat, Jovic a megnemértett zseni, de ez a szerencsétlen felelős egy személyben mindenért mindig. Nem egy 19 éves csere játékostól kellene várni a csodát, hanem a lejáró szerződése ellenére rekord összegért ide igazoló szupersztártól, akinek majdnem kétszer akkora fizetés jár, mint például Karimnak, aki 10 éve szolgálja a csapatot, 5. vagy 6. az all time góllövőlistán és 2 éve viszi a hátán a csapatot egyedüliként a támadó szekcióban, vagy mint Ramosnak a kapitányunknak, akit nem kell ecsetelnem mennyi mindent tett a csapatért, vagy a csapat egyetlen aranylabdásának. Na ez basz fel és ezért irkálok ide. Vinitől ennyit várok. Megy, próbálkozik, majd lesz belőle valami, vagy nem. 19 éves taknyos, akit tized annyit keres, mint a csapat sztárja.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 3., vasárnap 10:09

Előre leszögezem, amikro egy lépni nem bír enervált csapatba beküldenek egy támadót, úgy h mögötte a kp kipurcant, teljsen felesleges komoly következtetéseket levonni a játékából. Szerencsétlen Jovic rendes csapatban nem tudom mikor játszott utoljára.
Vinicius kevés, ezt kár tagadni. De tegnap próbálkozott becsülettel, még kapura is lött és jobbat. Nem őt, nem ott kellett volna elsőként cserélni, ha lett volna mögötte egy Valverde egész másképp néz ki a dolog.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég