Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. február 26., szerda 23:04

Benzema fejese után sokan leszólták, pedig ott nem hibázott. A mozgásával ellentétes irányba kellett visszavetődnie, aki focizott az tudja, hogy az milyen.
Az egyetlen veszélyforrásunk volt, mástól én nem is vártam semmit és nem is kaptam.

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. február 26., szerda 22:59

Jó voltál kicsi.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. február 23., vasárnap 17:57

Süti írta:
illgner írta: Eddig be van oltva gólszerzés ellen. Előbb-utóbb elsül a lába, akár többször is, óhatatlanul.
Engem is leigazolhatna Perez, ezen logika alapján óhatatlanul az én lábam is elsülne előbb utóbb. Akár többször is.
Iróniának szántam, bár így utólag belátom, nem sikerült elég jól. Ezért is érthetted félre.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 23., vasárnap 16:29

pátkán írta: kiserik ma is teljesen megerte,kivaloan szall be. hihetetlen lenduletet hozott. Te is igy latod cimbora?
Nem láttam a meccset, így erről nem tudok nyilatkozni. Köszi a kiemelt figyelmet :-*

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. február 23., vasárnap 16:21

illgner írta: Eddig be van oltva gólszerzés ellen. Előbb-utóbb elsül a lába, akár többször is, óhatatlanul.
Engem is leigazolhatna Perez, ezen logika alapján óhatatlanul az én lábam is elsülne előbb utóbb. Akár többször is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. február 23., vasárnap 16:19

Eddig be van oltva gólszerzés ellen. Előbb-utóbb elsül a lába, akár többször is, óhatatlanul.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. február 23., vasárnap 15:28

Faust írta:
dzsi91 írta: Az hogy mennyire tehet róla azon lehet vitatkozni. De az biztos,hogy valahol mindig meghal egy kis nyuszi a világon amikor hátrányban őt hozzuk be,hogy megmentse a seggünket.
Ez a problema, hogy amikor eg a haz, Vinicius jon be, mintha nem is tudom, Alaves vagy Valladolid lenne a mezunkre irva. Es ez sok embernek a hibaja, de egyaltalan nem az ove.
Nekem meg már másfél éve az a fillingem hogy Arsenal van rá írva... És rohadtul nem tetszik ez az érzés. Vini? Elég elé van a dolog ha tőle kell várni az extrát, a bravúrt. Pedig jelenkeg így áll a dolog.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. február 23., vasárnap 15:26

_Bushido_ írta:
ToniKroos írta: Na most jött el az ő ideje. Valószínű kezdő lesz a City és a Barca ellen, meglehet mutatni a sok károgónak, hogy kell a francnak Hazard.
Bárcsak úgy lenne. Anno volt egy Palanca nevű saját nevelésű srác. Barca ellen megsérült Sneijder (?) és ő jött be. volt egy hatalmas helyzete, kapusra vezette a labdát, de elcseszte. Ha azt belövi, ki tudja mi lesz vele... Lényeg, hogy Vinicius előtt is most nyitva az ajtó a két rohadt fontos meccsen, meglátjuk mit tesz le a pályán. És SZERINTEM ezektől a sorsa is függhet a nyáron. Mert a 2-3 brazil sok ide. 1-2nek mennie kéne kölcsönbe.

Mi lett volna vele Rej? Semmi.

Ugyanugy Pique csapataban jatszana mint most. Nem ilyeneken mulnak a dolgok maradjunk annyiban.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 23., vasárnap 15:07

ToniKroos írta: Na most jött el az ő ideje. Valószínű kezdő lesz a City és a Barca ellen, meglehet mutatni a sok károgónak, hogy kell a francnak Hazard.

Hazard szinte egész évben sérült volt és Vini így se számított kezdőnek, inkább ilyen 12-13. játékos volt. Nem hinném, hogy Hazard újbóli sérülése miatt változna a helyzete.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1986
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. február 23., vasárnap 14:26

ToniKroos írta: Na most jött el az ő ideje. Valószínű kezdő lesz a City és a Barca ellen, meglehet mutatni a sok károgónak, hogy kell a francnak Hazard.
Bárcsak úgy lenne. Anno volt egy Palanca nevű saját nevelésű srác. Barca ellen megsérült Sneijder (?) és ő jött be. volt egy hatalmas helyzete, kapusra vezette a labdát, de elcseszte. Ha azt belövi, ki tudja mi lesz vele... Lényeg, hogy Vinicius előtt is most nyitva az ajtó a két rohadt fontos meccsen, meglátjuk mit tesz le a pályán. És SZERINTEM ezektől a sorsa is függhet a nyáron. Mert a 2-3 brazil sok ide. 1-2nek mennie kéne kölcsönbe.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. február 23., vasárnap 13:36

Na most jött el az ő ideje. Valószínű kezdő lesz a City és a Barca ellen, meglehet mutatni a sok károgónak, hogy kell a francnak Hazard.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 22., szombat 23:39

dzsi91 írta: Az hogy mennyire tehet róla azon lehet vitatkozni. De az biztos,hogy valahol mindig meghal egy kis nyuszi a világon amikor hátrányban őt hozzuk be,hogy megmentse a seggünket.
Ez a problema, hogy amikor eg a haz, Vinicius jon be, mintha nem is tudom, Alaves vagy Valladolid lenne a mezunkre irva. Es ez sok embernek a hibaja, de egyaltalan nem az ove.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 22., szombat 23:25

Az hogy mennyire tehet róla azon lehet vitatkozni. De az biztos,hogy valahol mindig meghal egy kis nyuszi a világon amikor hátrányban őt hozzuk be,hogy megmentse a seggünket.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: pátkán » 2020. február 22., szombat 23:21

RealAsensio írta:
Ez a baj h akkor se log ki ha a tobbiek szarok. Akkor meg se jegyezhetem h ismet nulla volt. Mert ez a toketlenkedes nekem nulla. Nem erdekel h 19, Real Madrid jatekos engem az erdekel. De ha 10 mecsbol egyszer hoz ertekelhetot es akkor csettinteni kell, en dontom el h basztatom e egyeb esetekben. Szep volt Vini
A tobbi jatekos topicjaban is legyel ennyire aktiv es kritikus. Veluk mizu?
Eldonthetem hova irok? Megengeded?
joabulicsak

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 22., szombat 23:19

Ez a baj h akkor se log ki ha a tobbiek szarok. Akkor meg se jegyezhetem h ismet nulla volt. Mert ez a toketlenkedes nekem nulla. Nem erdekel h 19, Real Madrid jatekos engem az erdekel. De ha 10 mecsbol egyszer hoz ertekelhetot es akkor csettinteni kell, en dontom el h basztatom e egyeb esetekben. Szep volt Vini
A tobbi jatekos topicjaban is legyel ennyire aktiv es kritikus. Veluk mizu?
:goat:

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: pátkán » 2020. február 22., szombat 23:17

ToniKroos írta: Vártam már mikor jön az első okos belekötni. Kiváncsi lettem volna, amit Hazard csinált a ziccerénel azt ő csinálja, akkor mit kapna most itt.
Vartam mar mikor jon az elso okos az okosba belekotni. Gyenge szoveg...
joabulicsak

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: pátkán » 2020. február 22., szombat 23:15

Fenoo írta:
pátkán írta: kiserik ma is teljesen megerte,kivaloan szall be. hihetetlen lenduletet hozott. Te is igy latod cimbora?

Egy ilyen meccs után is őt elővenni... Divat lett akkor is belerúgni amikor nem ő tehet a vereségről. Játszott körülbelül 25 percet és egyáltalán nem lógott ki a sorból. Még mindig nem egy 19 éves kölyöktől kell várni a csodát.
Ez a baj h akkor se log ki ha a tobbiek szarok. Akkor meg se jegyezhetem h ismet nulla volt. Mert ez a toketlenkedes nekem nulla. Nem erdekel h 19, Real Madrid jatekos engem az erdekel. De ha 10 mecsbol egyszer hoz ertekelhetot es akkor csettinteni kell, en dontom el h basztatom e egyeb esetekben. Szep volt Vini
joabulicsak

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. február 22., szombat 23:14

Vártam már mikor jön az első okos belekötni. Kiváncsi lettem volna, amit Hazard csinált a ziccerénel azt ő csinálja, akkor mit kapna most itt.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 22., szombat 23:10

pátkán írta: kiserik ma is teljesen megerte,kivaloan szall be. hihetetlen lenduletet hozott. Te is igy latod cimbora?

Egy ilyen meccs után is őt elővenni... Divat lett akkor is belerúgni amikor nem ő tehet a vereségről. Játszott körülbelül 25 percet és egyáltalán nem lógott ki a sorból. Még mindig nem egy 19 éves kölyöktől kell várni a csodát.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: pátkán » 2020. február 22., szombat 22:54

kiserik ma is teljesen megerte,kivaloan szall be. hihetetlen lenduletet hozott. Te is igy latod cimbora?
joabulicsak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég