Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 10., hétfő 16:25

reeed_ati írta:
Mickey írta: Hazard még csapattag? Na majd jövőre ! Takarodjon már innen ! :taps: ( pedig én nem szoktam így előadni, de tényleg húzzon a pcsába )

Aztán marad Ase Rodry Vini...
akármilyen veretes is a névsor, még mindig Vinit raknám be, lehet hogy ő a legügyetlenebb mind közül, de a hozzáállása ( szaladozása ) veri a többit és még mindig képes előre haladni a bogyóval, keresztül az ellenfélen. Meglehet hogy maga sem tudja hogy mit csinál, lehet nem is csel, de a botladozásnak ható mozdulatban látok valami lehetőséget, ami néha bejön néha nem, de ez meg benne van a támadók életében.
Mikor Ase meg Rodry jut eszembe, akkor az egész olyan langyos, semmilyen.
Nekem csak az a bajom, hogy a kèt brazilra elvertünk majdnem 100 milliòt ès egyik sem üti meg, mèg csak a közepes szintet sem.
Nálam a közepes szint, az olyan èvi 10-15 gòl lenne, 5-10 gòlpasszal..
Egy ilyen közepes játèkossal Benz mellett, most vezetnènk a ligát..
100milliòèrt csak találtunk volna valami ilyen kaliberű támadòt.., mindenki nem lenne akkora flop, mint a belga..

+1
3 csuda brazil arat beforgattuk volna egy sanchoba, most elorebb lennénk.
Es o sem extra, a+ os játékos, de magasan a legjobb, szelsotamado lenne a csapatban.
ZIDANE

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 10., hétfő 15:44

Nekem az egész igazolgatás nem tetszik, összességében.A csapat körül.Van sok sok kapufa, sajnos, és rohadtul nem akarnak rólunk leszakadni, mint a kullancsok, de hülyék lennének, meg más csapat is az lenne, ha sokért bevásárolna tőlünk. fifában vagy fm ben lehetne ezt orvosolni, de ehhez a való világhoz kicsi hal vagyok, itt ahol több a sérült mint ahány gólt lövünk...ez kemény dió. max jót röhögök kínomban az egészen, jobbat nem tudok.


Ami a veretes támadósorunkat illeti...melyik támadó milyen ügyetlen, melyik a kevésbé szar...ehhez már nem akarok érteni, szimplán csak szimpatizálok egyik játékossal, másik játékossal meg kevésbé, ezért meg azért, ahogy leírtam.

De igazad van, amit fentebb írtam, abban benne van a brazil hármas vételára is, leigazolása is....sok pénz, kevés foci.
Nem ehhez szoktam hozzá, bár voltak már ínséges szezonok, csuda edzőkkel és játékosokkal, ez is igaz.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2752
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. május 10., hétfő 15:34

Mickey írta: Hazard még csapattag? Na majd jövőre ! Takarodjon már innen ! :taps: ( pedig én nem szoktam így előadni, de tényleg húzzon a pcsába )

Aztán marad Ase Rodry Vini...
akármilyen veretes is a névsor, még mindig Vinit raknám be, lehet hogy ő a legügyetlenebb mind közül, de a hozzáállása ( szaladozása ) veri a többit és még mindig képes előre haladni a bogyóval, keresztül az ellenfélen. Meglehet hogy maga sem tudja hogy mit csinál, lehet nem is csel, de a botladozásnak ható mozdulatban látok valami lehetőséget, ami néha bejön néha nem, de ez meg benne van a támadók életében.
Mikor Ase meg Rodry jut eszembe, akkor az egész olyan langyos, semmilyen.
Nekem csak az a bajom, hogy a kèt brazilra elvertünk majdnem 100 milliòt ès egyik sem üti meg, mèg csak a közepes szintet sem.
Nálam a közepes szint, az olyan èvi 10-15 gòl lenne, 5-10 gòlpasszal..
Egy ilyen közepes játèkossal Benz mellett, most vezetnènk a ligát..
100milliòèrt csak találtunk volna valami ilyen kaliberű támadòt.., mindenki nem lenne akkora flop, mint a belga..

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 10., hétfő 15:07

Hazard még csapattag? Na majd jövőre ! Takarodjon már innen ! :taps: ( pedig én nem szoktam így előadni, de tényleg húzzon a pcsába )

Aztán marad Ase Rodry Vini...
akármilyen veretes is a névsor, még mindig Vinit raknám be, lehet hogy ő a legügyetlenebb mind közül, de a hozzáállása ( szaladozása ) veri a többit és még mindig képes előre haladni a bogyóval, keresztül az ellenfélen. Meglehet hogy maga sem tudja hogy mit csinál, lehet nem is csel, de a botladozásnak ható mozdulatban látok valami lehetőséget, ami néha bejön néha nem, de ez meg benne van a támadók életében.
Mikor Ase meg Rodry jut eszembe, akkor az egész olyan langyos, semmilyen. De lehet nem nézem őket eleget.
Nem sok semmi pozitívum, de rohadtul nem jut jobb az eszembe semelyik játékosunkat tekintve...szar az egész, ha lehetne, mindhármat odaadnám egy befutott és eredményes labdarúgóért, csak sokat nem tudok.

ruger

Szerintem meg írd le a véleményedet, ha van, nem kell itt foglalkozni senkivel sem, írd le normálisan ha nem tetszik valami, aztán annyi. Az sem baj, ha senki nem ért egyet. No problem ! :salute:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

ruger
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017. december 9., szombat 1:34
Kedvenc játékosaid: R9 ,Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Paks

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ruger » 2021. május 10., hétfő 15:01

Szerintem egy két hangadó kitertó véleménye után bárki lehet béna, buta, szar a csapatból😕

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 10., hétfő 12:43

ziro4vr írta: Az a baj a CKM teljesen rottyon van, benzema is az utolsó tartalékait éli fel, ha még Marxelo is pályán van, akkor muszáj sebességet is a pályára tenni, ezért kezdett Valverde meg Vino. Rodrygo, Asensio is lassú és sablonos, hazard kutyagumi, muszáj sajnos eröltetni ezt a jóembert.

Valverdét kéne visszatenni a kp-ra, Modric 20 percre jó lehet még, aztán akkor legalább ott kicsit gyorsulnánk.
Nem gyorsulni kell, hanem embereket a kapuhoz kozelebb jatszatni. Kb Benzema visszalép és nincs elöl ember. Tomorulo vedelem ellen meg vini sebesseget feldughatod, mert barki kicsit is megtamasztja, kibillenti mar elrontja, de sokszor sajat maga elrontja. Teljesen ertelmetlenul megy neha elore.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 10., hétfő 12:41

Hozzá sem kell szólnom, parádéztok. :salute:

00, futni tud és vakmerő, de nem futballista
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 10., hétfő 12:16

___Samy___ írta: Igen, Vininek kimaradt 2-3 lepcsofok a karrierje soran, de nem az, hogy nem ment el kisebb csapatba szokni a nyomast meg a kezdotagsagot.

Nem tud labdat kezelni, nem tud loni, nem tud passzolni. Ezek maradtak ki, mint mikor alap nelkul epitel egy hazat, aztan csodalkozol, hogy osszeborul.
ezek utan gondolom nem veletlen, hogy haverom ma kuldte ezt: https://www.videogifer.com/wp-content/u ... ncrete.gif

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. május 10., hétfő 12:09

Igen, Vininek kimaradt 2-3 lepcsofok a karrierje soran, de nem az, hogy nem ment el kisebb csapatba szokni a nyomast meg a kezdotagsagot.

Nem tud labdat kezelni, nem tud loni, nem tud passzolni. Ezek maradtak ki, mint mikor alap nelkul epitel egy hazat, aztan csodalkozol, hogy osszeborul.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 10., hétfő 12:03

Ez a csavo ha nyaron nem lesz elzavarva aproert akkor az maga lesz a csoda. Idivel valahol egy kozepcsapatban kozli vele az edzo, hogy vagy szelso vedo leszel, mert gyors vagy, elol 1v1 menni fog. Vedekezni majd megtanulsz valahogy es kb ez az amit tudsz. Beadni es passzolni nem nagyon, majd bekerug es megy vakahova. Kapura total veszelytelen labbal es fejjel is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 10., hétfő 11:53

kiserik írta:
Realista24 írta:

Mert Vinivel mit értünk el? Tegnap is a Sevillát mentette meg egy góltól sikeresen.

Illetve úgy írod, mintha Vininek nem kéne fejlődnie. Emberünkkel ZZ külön foglalkozik órákat és mi haszna van? Semmi.
Akkor szerinted ZZ nem ért hozzá. Vagy akkor mi van?

Igen, úgy írom. Rodrygonak jók az alapjai, de jelenleg nem szint. Kb Asensio 2.0, de van mit fejleszteni. Neki nagyon jót tudna tenni egy jó kölcsön. Vini más kérdés. Ő max fejben tudna fejlődni, mert amiben jó, abban nincs hová. Gyorsabb nem lesz, jobban cselezni nem fog, direktebben, tökösebben nem kell, hogy játsszon és valószínűleg nagy bombákat soha nem fog lőni. Már nagyon sokszor írtam, hogy úgy látszik, nála fejben vannak gondok. Kimaradt vagy 2-3 lépcsőfok az életében. 16 évesen megvette a világ legnagyobb klubja, ahol 17 évesen be is mutatkozott és azóta is stabil kezdő. Nem bírja el a rettenetes nyomást, így sokat agyal, hogy mi lenne a jó döntés, de persze itt erre nincs idő és meg is van a hiba. 1-2 év kellett volna neki Hollandiában, Portugáliában vagy a franciáknál, hogy rutint szerezzen a döntésekhez. Nálunk nem tudom, hogy fog e tudni fejlődni a folyamatos megfelelési kényszer miatt. Butaság azt mondani, hogy béna. Gyors, tud cselezni, tud olyan passzokat adni, hogy megszólal, de fejben nem elég erre a szintre 21 évesen. Fejben lassú.
Nem, én azt írom, amit te, hogy, csak szar opciói vannak Zidane-nak, mert Hazard letett a profi fociról.

De ettől Vini nem lesz jobb. Vini nem fejlődött semmiben. Vini nem tud alap dolgokat. Vini nem tud lőni sem. Vini egy szar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. május 10., hétfő 11:52

Tud cselezni?

Teljesen esetleges, amit csinál.

Se nem ösztönös, se nem tudatos.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 10., hétfő 11:49

Realista24 írta:
Lehet itt jönni Rodrygoval, csak semmit nem érünk el vele. Neki még nagyon sokat kellene fejlődni, hogy igazán képbe kerüljön.
Mert Vinivel mit értünk el? Tegnap is a Sevillát mentette meg egy góltól sikeresen.

Illetve úgy írod, mintha Vininek nem kéne fejlődnie. Emberünkkel ZZ külön foglalkozik órákat és mi haszna van? Semmi.
Akkor szerinted ZZ nem ért hozzá. Vagy akkor mi van?

Igen, úgy írom. Rodrygonak jók az alapjai, de jelenleg nem szint. Kb Asensio 2.0, de van mit fejleszteni. Neki nagyon jót tudna tenni egy jó kölcsön. Vini más kérdés. Ő max fejben tudna fejlődni, mert amiben jó, abban nincs hová. Gyorsabb nem lesz, jobban cselezni nem fog, direktebben, tökösebben nem kell, hogy játsszon és valószínűleg nagy bombákat soha nem fog lőni. Már nagyon sokszor írtam, hogy úgy látszik, nála fejben vannak gondok. Kimaradt vagy 2-3 lépcsőfok az életében. 16 évesen megvette a világ legnagyobb klubja, ahol 17 évesen be is mutatkozott és azóta is stabil kezdő. Nem bírja el a rettenetes nyomást, így sokat agyal, hogy mi lenne a jó döntés, de persze itt erre nincs idő és meg is van a hiba. 1-2 év kellett volna neki Hollandiában, Portugáliában vagy a franciáknál, hogy rutint szerezzen a döntésekhez. Nálunk nem tudom, hogy fog e tudni fejlődni a folyamatos megfelelési kényszer miatt. Butaság azt mondani, hogy béna. Gyors, tud cselezni, tud olyan passzokat adni, hogy megszólal, de fejben nem elég erre a szintre 21 évesen. Fejben lassú.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 10., hétfő 11:43

Az a baj a CKM teljesen rottyon van, benzema is az utolsó tartalékait éli fel, ha még Marxelo is pályán van, akkor muszáj sebességet is a pályára tenni, ezért kezdett Valverde meg Vino. Rodrygo, Asensio is lassú és sablonos, hazard kutyagumi, muszáj sajnos eröltetni ezt a jóembert.

Valverdét kéne visszatenni a kp-ra, Modric 20 percre jó lehet még, aztán akkor legalább ott kicsit gyorsulnánk.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 10., hétfő 11:40

Ruszógyerek kapna pár meccset zsinórban, akkor valszeg azért többre mennénk vele mint Vinivel, már csak azért is mert ő legalább ha odakerül beletud rúgni a labdába normálisan. Tény, hogy az utóbbi időben csereként semmit nem mutatott, valszeg ZZ nem akar kísérletezgetni vele a hajrában, ha nem muszáj. Csak így meg ott vagyunk újból, hogy többet árt Vincenzo mint használ. Már az öngólokat se hozatja stabilan a védőkkel :(
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 10., hétfő 11:33

Lehet itt jönni Rodrygoval, csak semmit nem érünk el vele. Neki még nagyon sokat kellene fejlődni, hogy igazán képbe kerüljön.
Mert Vinivel mit értünk el? Tegnap is a Sevillát mentette meg egy góltól sikeresen.

Illetve úgy írod, mintha Vininek nem kéne fejlődnie. Emberünkkel ZZ külön foglalkozik órákat és mi haszna van? Semmi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 10., hétfő 11:04

Ez a srác rámutat az egyik legnagyobb problémára a Real Madridban. Faszányosan mutat, hogy mióta ZZ itt van, azóta a nettó transzfer kiadás, majdnem nulla, de a színvonal is közelít ahhoz. Hosszú, hosszú évek óta nem megoldott a jobb oldal. Bale nagy fogás volt, sajnos a sérülések miatt nem lehetett rá mindig számítani, de most látjuk, hogy minőségben mennyire más volt még úgy is, hogy inkább a golfnak élt a végén. Erre itt a bal oldal. Mindent elárul, hogy ez a kétballábas, gyors, de bénácska kölyök a legjobb balszélsője a Real Madridnak 3 éve. 3 ÉVE BAKKER! ZZ is már megpróbált mindent, kirakta a csapatból nem egyszer, de egyszerűen nincs jobb. A Mester nem hülye. Lehet itt jönni Rodrygoval, csak semmit nem érünk el vele. Neki még nagyon sokat kellene fejlődni, hogy igazán képbe kerüljön. Én nem tudom, hogy ki a felelős az igazolásokért, de érdemes lenne jól pofánvágni. Csak a támadó harmadba kell 3 igazolás, 2 kezdő szélső és egy cserecsatár. 3 éve...

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. május 9., vasárnap 23:53

Modric arca mindent elárult Vinicius kihagyott ziccere után. Szerintem ott megfordult a fejében, hogy amikor hazaér széttépi a szerződés hosszabbítást és visszavonul inkább, minthogy jövőre is ilyen tehetségekkel kelljen játszania. Mindenesetre remélem hogy Modricnak, Kroosnak és Benzemának is jó sportpszichológust biztosít a klub mert ezt segítség nélkül nem lehet feldolgozni.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 9., vasárnap 23:49

dennson írta:
flori írta: Valóban csak fellángolás volt a pool elleni. Lekaparom az arcomat.

Válasszon az ember, Asensio vagy Vini? Atyaég.
A mozgássérült ducit is hozzáadhatod nyugodtan.
Szar az is, de az ő alibijében látszik hogy valaha értette a futballt. Jók az ütempasszai, jó döntéseket hoz. Haszon nincs belőle, az igaz. Vinibe valószínűleg már nem lehet ez beleverni. Kár, mert lendületes és kaparós játékos, de egyszerűen ez itt nem fér bele.

Most ott állunk, hogy két év múlva nulla emberre lehet alapozni a támadók közül.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 9., vasárnap 23:44

ateeemadrid írta:
Kerlon írta:

Rúgott, miért a többi rúg?
Nem, geciszar az összes igazából, felesleges vitatkozni is rajta ki kezdjen. Csak Rodryrol sem a góllövés jut először eszembe.
Szerintem mindegyik komolytalan. Illetve az a komolytalan, hogy az egész támadósor uannyit ér, kivéve Benzema.

Eszméletlen, hogy egy Real Madrid, ami mindigis a világ legjobb támadóiból állt, ilyeneket enged a kezdő közelébe.

Hazard kibaszott velünk és nem érdekli már a foci, a többi meg basszus a jövőnk! Most komolyan nem tudom mi kell ahhoz, hogy ezt a szintet kelljen kibírnunk évekig még..Az öregek meg vagy járni nem fognak tudni, vagy elmentek már a csapattól pár év múlva. Nem lesz Kroos, meg Modric akik örökké mentik a seggünket.

Az akkori edző meg még mindig Vinivel fogja gyakorolni a lövéseket.

Rendesen rábaxtunk erre, de tényleg. Rövid és hosszútávú megoldások is kellenek.

De ott kellene kezdeni, hogy a fogalmatlanokat azonnal elboltolni, különben megint az edző rájuk számít, ha sérülés van. Hazarddal kedzeném amúgy a tisztogatást. Ingyen is elengedném a francba. Fizesse más a fizetését.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég