Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 20., kedd 18:49

Vinicius Junior was asked not to publish the video against racism by the people over at El Chiringuito, they threatened to destroy his image on the show if he does post it. @gustavohofman @ESPNFC
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. szeptember 19., hétfő 19:26

Az egy dolog, hogy engem személy szerint idegesít a sok fetrenges, pofazas, tancikalas, stb. Engem alapvetően három dolog zavar ebben,es ezért lenne fontos, hogy változzon a dolog.
1, kellően hülyék és impulzívak a védők maguktol is, könnyen jöhet egy sérülés ebből...
2, a meccseken normál körülmények között alapvetően jobbak vagyunk. A balhek, pofazas, idegeskedés a normál menetből kizokkentheti a meccset, ami ránk nézve nagyobb veszély. Ezért rossz pl a vizes pálya, nagyobb a bizonytalanság a meccs kimenetét illetoen. Ez az a pont, ami tudatossaggal persze lehet előny is, atma ezt csinálta évekig, fél voltak fejben erre készítve. De ne akarjunk már ebbe az irányba menni...
3, Vini teljesítménye kötve hiszem, hogy ettől jobb lesz. És ahogy neymar esetén, ő is könnyen beleragad a csovesbanat szerepbe.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 19., hétfő 16:16

Akkor sorry arról lemaradtam. Jó tegnap mindent próbált bevetni a tarsolyból, a kevesebb abszolút több lett volna. Visszatér a szünet után Benz jóval jobb Vinit kapunk majd. Karim odamondja neki rögtön ha valami baromságot csinál, nagyon kell ő mellé.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 19., hétfő 15:43

Nem a gólról van szó Padem, hanem a meccs végén megpróbált egyet tényleg átlépni, ami nem sikerült. Kommentáltam már pár meccse, hogy túl sokszor nyúl ahhoz a cselhez most. Mimdem meccsem rápróbál, készülnek rá és sajnos nem kajálják így meg, ritkábban alkalmazva nagyobb fegyver lehetne.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 19., hétfő 15:23

RealAsensio írta: Peldat is tudok mondani: tegnap ugyanazt probalta megcsinalni, mint a City ellen, a feleje erkezo labdat atlepte es lefordult, a City ellen ritka fontos pillanat volt, most nem jott be, de pont ez mutatja, mennyire kicsin mulik…
Egyetértek, csak apró kieg.: tegnap nem átlépte, hanem Modriccsal csinált egy gyönyörű 3szöget. Aztán a sprint az 5-ösig már tenyleg egy az egyben Etihad utánérzés.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. szeptember 19., hétfő 15:05

Csabi írta: tegnap nagyon szar volt, leszámítva azt az egyetlen elfutását. szerencse, hogy nyertünk, mert ha nem akkor nagyon elő lenne véve. mindegy is. lépjünk. a fejébe szállt a sok hate. én ennek tudom be, meg hogy nagyon meg akarta mutatni. nem sikerült.
A nyilatkozatokbol kovetkeztetve azert nem csak ot fogtak meg az esemenyek, hanem a csapat nagyreszet. A kulso dolgok igenis hatassal vannak a jatekosokra, ok is emberek, van velemenyuk, szoval elhiszem a tobbieknek is, hogy ez a meccs nehezebb volt, mint egy megszokott madridi derbi.

Egyebkent nezopont kerdese, szerinted nem sikerult. Szerintem meg igen, mert a csapat megint nyert, a palyan valaszoltunk, kis hijan Vini golt szerzett, a kapufaja pont jo volt Valverdenek, emellett folyamat lekototte az Atleti vedelmet, Llorrente peldaul nagyon ritkan tudott felfutni a tamadasokkal, mivel 90%-ban Vinihez igazitotta a mozgasat. Oriasi erdemei vannak a sikerekben, barmelyik pillanatban elfuthat, barmelyik pillanatban bejohet barmelyik csele. Peldat is tudok mondani: tegnap ugyanazt probalta megcsinalni, mint a City ellen, a feleje erkezo labdat atlepte es lefordult, a City ellen ritka fontos pillanat volt, most nem jott be, de pont ez mutatja, mennyire kicsin mulik…

Summa summarum, ez a “szar” teljesitmeny is kulcsfontossagu, es nagyon kell.

Sokan probaljak meg itt lehuzni, es elvenni az erdemeit, meg sokan ketsegbeesetten keresik a hibait, csak hogy bele lehessen kotni. En ezt tartom gusztustalannak, ahelyett, hogy a pozitiv dolgait vizsgalnank ugyanekkora vehemenciaval. Hiszen nyilvan vannak hibai, messze nem tokeletes, de azert elegge nyilvanvalo, hogy a jo dolgai “atlagosak”, a hibait meg felnagyitjak itt sokan. Unalmas. Ha nyeretlen szeriaban lennenk vagy meccsek mennenek el a hulyesegein, akkor megertenem ezt a cunamit, ami az iranyaba megy, de igy, hogy a tortenelem egyik legjobb szezonkezdeset produkalja a csapat, es kiemelkedo statja van a brazilnak, nem ertem, es nem tudom elfogadni. Egy kulso szemlelonek ugy tunhet, hogy szarba sincs nezve, de minimum under rated. :(
:goat:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 19., hétfő 14:42

h3x0r írta:
realmadrid95 írta:


Khm.
Melyik részét nem érted? Vagy hol érzed az ellentmondást? Ellenfélként kurvára irritálna;

Griezmann idióta gólörömei alatt is egy bohócot látok;

Ha egy Real játékos csinálja, az sem tetszik, egyáltalán nem tudok vele azonosulni, elfog egy szekunder szégyen érzet, de ha ő ilyen, akkor ilyen. Inkább táncikáljon minden héten, minthogy ne lőjön gólt.
Mondjuk a tánc kapcsán nehezen értem miért van szégyenérzet, latin amerikai játékosoktól. Kulturájukból fakadóan teljesen önazonos, mindig táncolnak, meccs után öltözőben is. Szégyenérzetem nekem Vini kapcsán tegnap megint csak a fetrengések miatt volt, pláne mikor vállon csapják aztán arcát fogva vergődik. De sajnos ez gyakori jelenség, nagyon simán évek óta ki lehetett volna gyomlálni a Var-ral ezeket, dehát úgy látszik kell ez a szövetségeknek. Szerencsére kevés ilyen van nálunk, a nagy öregektől ilyet nem látni, fiataloktól is max Viniből nézem ki*. Ceba is szépen eljátszotta, mondjuk mivel a főfavágó Hermosóval annyira nem neheztelek rá :D

*Vini amúgy ha nem itt lenne már úgy elszállt volna mint a picsa, ha Benzema Modric meg Kroos sem tudja földön tartani akkor nem is lenne kár érte. Egyelőre nem félek, sztem nem viszi el a hype majd rossz irányba, munka morálján szerencsére nem látszik az arc, sem a pályán kívüli csapatvideókon.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 19., hétfő 14:21

mondom tul van ez fujva minden oldalrol, mikor ronaldo, robinho meg baptista csapattak a bailandot, akkor is pofaztak meg reklamaltak, csak manapsag meg erzekenyebb kis snowflake mindegyik, aztan ha valaki lemajmozza a masikat - akar nem a borszine, hanem a viselkedese miatt, aminek gyakran van alapja - akkor meg mar ez az oldal is meg van bantva, mindenki csak rinyal, panaszkodik, gyulolkodik egymassal, el kene ezt az egesz szart engedni, amig nem zarjak az embert kamraba vagy tesznek ra nyakorvet az ultetvenyen, addig ezek csak szavak ostoba szerencsetlenektol, nem kene felulni ra mindig, hiszen ezert csinaljak.
az egesz temarol nem kene beszelni, ugy, ahogy van, egybol megoldodna.
ugy gondolom, vannak mostansag kisse nagyobb gondok is....
Ellenfélként én azon lennék Vini ünnepe után, hogy én is basszak egy gólt. A végén meg lepacsiznék vele.
errol van szo, nem picsogni meg nyivakolni kell, hanem ha sombrerorabonafasztudjamivel akar elottem ugralni a gyerek, akkor elvenni tole a labdat, jobban vedekezni, jobban focizni, megmutatni az adott tevekenysegi scope-ban - legyen az az elet barmilyen terulete - hogy tobbre vagyok kepes, jobb vagyok nalad, felhasznalni belso tuzifakent a dolgokat.
de ugy latszik ez ma mar nem megy, konnyebb pofazni, a sok apanelkuli szerencsetlen hopihe, akikben cseppnyi gerinc meg tartas nincs.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2022. szeptember 19., hétfő 14:18

Nzedge írta:
h3x0r írta:
Melyik részét nem érted? Vagy hol érzed az ellentmondást? Ellenfélként kurvára irritálna;

Griezmann idióta gólörömei alatt is egy bohócot látok;

Ha egy Real játékos csinálja, az sem tetszik, egyáltalán nem tudok vele azonosulni, elfog egy szekunder szégyen érzet, de ha ő ilyen, akkor ilyen. Inkább táncikáljon minden héten, minthogy ne lőjön gólt.
Ellenfélként én azon lennék Vini ünnepe után, hogy én is basszak egy gólt. A végén meg lepacsiznék vele.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2022. szeptember 19., hétfő 14:17

h3x0r írta:
realmadrid95 írta:


Khm.
Melyik részét nem érted? Vagy hol érzed az ellentmondást? Ellenfélként kurvára irritálna;

Griezmann idióta gólörömei alatt is egy bohócot látok;

Ha egy Real játékos csinálja, az sem tetszik, egyáltalán nem tudok vele azonosulni, elfog egy szekunder szégyen érzet, de ha ő ilyen, akkor ilyen. Inkább táncikáljon minden héten, minthogy ne lőjön gólt.

Ellenfélként én azon lennék Vini ünnepe után, hogy én is basszak egy gólt. A végén meg lepacsiznék vele.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9208
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. szeptember 19., hétfő 14:02

realmadrid95 írta:
h3x0r írta:
Ha az ellenfel jatekosakent azt latnam, hogy golt kaptunk, mennenk a kozepkezdeshez, de ez a kis kreten meg mindig ott tancol a szogletzaszlonal, nekem is az lenne az elso gondolatom, hogy legyszi, csak gyere a kozelembe, osszetorlek.

Khm.
Melyik részét nem érted? Vagy hol érzed az ellentmondást? Ellenfélként kurvára irritálna;

Griezmann idióta gólörömei alatt is egy bohócot látok;

Ha egy Real játékos csinálja, az sem tetszik, egyáltalán nem tudok vele azonosulni, elfog egy szekunder szégyen érzet, de ha ő ilyen, akkor ilyen. Inkább táncikáljon minden héten, minthogy ne lőjön gólt.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 19., hétfő 13:59

Pad'em írta: A főbohóc mosdatja a vendégét. Ha így is van, akkor is sejthette volna, hogy balhé lesz belőle.

🎙️| @jpedrerol: “In Spain, 'don't do the m*nkey' means 'don't play dumb'. We made mistakes with inappropriate expressions, but not racism. I ask FORGIVENESS if we bothered you, Vini.”
https://www.youtube.com/shorts/_RW_fIWuG2c

:mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. szeptember 19., hétfő 13:58

Egyértelműen az egyik legveszélyesebb támadónk, nincs ezzel gond. Majd az idő eldönti mennyire lesz páva vagy sem, egy picit aggasztóak a jelek, de még túl kicsi a minta.

És még mindig nem a táncival van gondom. A teljesítmény szerintem is jó, meglátjuk.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 19., hétfő 13:49

Vini egy megosztó személyiség, mint annó CR volt. Őt is utálta a fél fórum még akkor is, mikor a Real Madridban ontotta a gólokat. Jelenleg ő az a támadónk, akire a ellenfelek külön készülnek (láttuk, az Atma még a médiát is bevetette). Ő az, akire külön hegyezik a kamerákat. Rendre rúgják, csípik, harapják (a Mallorca ellenin gyakorlatilag az edző utasította a játékosait, hogy törjék el a lábát), persze, hogy esik, kel. Ebben is van hasonlóság CR-rel, hogy nem kell nagy kontakt ahhoz, hogy essen. De miért is kellene hogy agyonrúgassa magát? Mert az férfias? Azért nagyon messze van a Neymari 5-6-ot pörgök a földön mert semmi sem történt-től. Tegnap is rúgták fejen, rántották le, könyökölték nyakon. Annál a könyökösnél volt a legnagyobb a felháborodás a fórumon. Ez is olyan érdekes nekem. Az ellenfélnek volt egy sárgája, durván is játszott, a könyökös is megvolt (enyhe, de megvolt, érezte a kontaktot) és rájátszott. Nem jött be, erre ő a surmó. A vége felé Cebánál az ellenfélnek volt egy sárgája, a kontakt is megvolt, Ceba nagyobbat homorított, mint Vini, bejött, erre mindenki örül neki. Nyakamat teszem rá, ha ott Vini esik el, akkor nincs kiállítás és itt is hőbörögne a fél fórum.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. szeptember 19., hétfő 10:04

tegnap nagyon szar volt, leszámítva azt az egyetlen elfutását. szerencse, hogy nyertünk, mert ha nem akkor nagyon elő lenne véve. mindegy is. lépjünk. a fejébe szállt a sok hate. én ennek tudom be, meg hogy nagyon meg akarta mutatni. nem sikerült.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 19., hétfő 9:53

A főbohóc mosdatja a vendégét. Ha így is van, akkor is sejthette volna, hogy balhé lesz belőle.

🎙️| @jpedrerol: “In Spain, 'don't do the m*nkey' means 'don't play dumb'. We made mistakes with inappropriate expressions, but not racism. I ask FORGIVENESS if we bothered you, Vini.”
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. szeptember 19., hétfő 9:31

realistahuni írta:
p.csabi1 írta:

Akkor nem láttad hogy mit csináltak vele.
Nem csak az ellenfél basztatására gondoltam feltétlenül, pl. a gólörömei.
Lehet hogy boomerkedés meg szőrszálhasogatás, de a gólöröm nálam még a gól utáni 10 másodpercben egy performansz és utána a társakkal ünneplés.
Vininél ez úgy néz ki, hogy gólöröm1 + társakkal ünneplés + gólöröm2 a.k.a valami cringe tánc. :mrgreen:
Kicsit már átmegy időhúzásba is egyébként, ezekért jönni fog a sárga is ha nem növi ki.

2.0, nem idezem mindet ide nektek, sokan szidtak Vinit a golorome, tanca miatt, ezutan atmentunk abba, hogy nem tud cselezni, nem is igazi brazil.

realmadrid95
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. szeptember 19., hétfő 9:29

h3x0r írta:
RealMadridFanatic írta: En is azt irtam, hogy sok a flegmazas, de a tanc szerintem pont nem serto. Az mar a szurkolok elott megy, nem az ellenfelet hecceli. Ennyi erovel 'Dinho is egy majom volt.
Ha az ellenfel jatekosakent azt latnam, hogy golt kaptunk, mennenk a kozepkezdeshez, de ez a kis kreten meg mindig ott tancol a szogletzaszlonal, nekem is az lenne az elso gondolatom, hogy legyszi, csak gyere a kozelembe, osszetorlek.

Khm.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9208
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. szeptember 19., hétfő 8:43

Nem az a gond, hogy tancol, hanem hogy a legkisebb kontaktra is elesik es eljatsza a nagyhalalt. Meg hogy az egesz meccset vegig pofazza a bironak vagy az ellenfelnek. Ha ezt tovabbra is igy folytatja, a media es a foci szurkolok ot is megbelyegzik, mint anno Neymart, hiaba lovi kozben a golokat.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 19., hétfő 8:40

Ezt amúgy kinek mondjátok? Itt a fórumon senki nem a táncért kritizálja. A dobálás és pofázás ami többünknek nem tetszik, néhány professzor meg a játék színvonalát kifogásolja, de a tánc pont senkit nem érdekel amúgy :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég