Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 7., kedd 6:36

Kosárlabda és barátságos meccs volt, és a védőmnek az volt a védőmunkája, hogy amint hozzám került a labda, vagy csak repült még felém, már faltolt.
ne viccelj mar, ez akkora öngól, marmint nem neked, hanem az ellenfelnek, nektek vagy az edzodnek ezt azonnal latni kellett volna, es rommatomni teged minden egyes alkalommal labdával, beseggelsz poziba, kapod fontrol, meg zarasokkal se kell bohockodni, folyamatosan dobtad volna az ingyen buntiket, ok meg pontoztatjak ki a saját jatekosaikat egymas utan, a vegere be se tudtak volna fejezni a meccset, sima ugy, balfasz amator taktika reszukrol.
Oke, hogy fociban mas a tema, mashogy vannak a faltok, de nem vinicius az elso jatekos a vilagon, akire igy direkt raszalltak es nem epp kesztyus kézzel bantak vele, tudva, hogy ezzel kizokkentik teljesen.
Nem ez az elso eset, a birokat, ligat nem tudod befolyásolni, akkor meg kell nezni, hogy korabban ennek az ősi balfasz modszernek mi volt az ellenszere, masok hogy kezelték.
Csoportosan ciganybarcelona modra rarohanni a birora es lapot kovetelni? Felallni es mosolyogva szo nelkul menni tovább, meg okosabban, optimalis megoldasokat valasztva jobban jatszani? Elfogadni, hogy ez ilyen, fejben ugy felfogni, hogy azert engem rugdosnak, mert sehigy mashogy nem tudnak megallitani, mert en vagyok a legfaszabb legkurvanagyobb kiraly? Akkor csakazertis megmutatni, a labdatol idoben szabadulni, gyorsabban, a tarsakat jobban bevonva, tobb uresbe befutassal, tobb mozgással jatszani.
Mikor golhelyzet vagy ziccerfeleseg közelében rugjak fel, azt a biro se tudja egy legyintessel elintezni, ott repulni fognak a lapok sorban.
Kozben nyilvan milliardos biztositast kötni az emberre a klub reszerol, ha leserul.
Ugy erzem ez most válaszút, vagy marad ez es ez a (szerintem amugy ez a max ami a gyerekben van, ez a realitas) teljesítmény, vagy túllép, kezeli fejben ezeket a megfelelo modon es kilabal a szarbol. Fejben dol el, es nem varhat mastol segitseget, neki kell megtenni az elso lepest.
Szerintem amúgy nem eleg okos hozzá.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Toky » 2023. február 7., kedd 0:28

Előre leszözegezem, mielőtt le-burkolt Vinivédőzve leszek, nyíltan vállalom, hogy minden meccsen szorítok neki, várom, hogy villanjon valamit. Ettől függetlenül azt én is látom, hogy nem a legjobb a céllövője, vagy hogy utóbbi hónapokban nem olyan jók, veszélyesek a belőtt labdái mint korábban.
Sok dolgot leírtatok, mindenki a maga szubjektív módján, én egy személyes élménnyel gazdagítanám a kupacot. Kosárlabda és barátságos meccs volt, és a védőmnek az volt a védőmunkája, hogy amint hozzám került a labda, vagy csak repült még felém, már faltolt. Teljesen mindegy, mi volt a helyzet, hol álltam, mennyire voltam veszélyes, veszélytelen. Szó szerint semmit nem tudtam csinálni. Nem vagyok egy Jordan, de még csak Nash sem, de erős a gyanúm, hogy ők sem tudtak volna mit csinálni ilyen játék ellen. Én Vini védőinél ugyanezt látom. Nem állítom, hogy sosem dobja fel magát, én is látom miket homorít olykor. De saját bőrömön tapasztaltam, hogy ilyen védők ellen hiába vagy klasszis akár, rohadtul örülni kell ha van pár momentumod is. De ugyanezt meg lehet nézni a múltkori meccsen Camavingánál, Rodrygonál stb. Bárki lépett volna, volt hogy labda nélkül is, már a földön volt. És itt kevés az, hogy 1 ember fejben felnő akármihez is.
Az hogy ki kezdte... Már bőven Vini előtt faragták az ilyen embereket, de az utóbbi 1-2 évben fajult el annyira a dolog, hogy a bírók esetleg befújják, de az ismétlőlegesen elkövetést honorálni teljesen elfelejtik. Érdekes volt hallgatni egy angol(ul beszélő) punditet vagy mi a nevét, akitől korábban nem sok jót hallottam a Realról meccs közben, és ezért meg is lepett, hogy a Real és főleg Vini védelmére kelt, és ki volt akadva a Mallorca "játékára", hogy eszük ágában sincs focizni, csak ölni akarják a játékot és a játékoskat. És nem értette, hogy a bíró ehhez miért asszisztál?! Bármennyire is fáj, egyre inkább azt látni, hogy spanyol bajnokságra egy Guti, Beckham, van Nistelrooy, Ibrahimovic féle emberek fognak kelleni, és lehet ívelgetni, vagy reménykedni, hogy 8 ember közt pont a támadóhoz megy a labda, akinek csak 1szer kell beleérnie. Szerintem legalábbis erre tart most a spanyol bajnokság.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. február 6., hétfő 19:15

Megint ment a majmozás is.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 19:05

Azt regota mondom, hogy meccs utan vissza kell nezni a testületnek, es mindegy mi volt az itelet vagy nem ítélet a meccsen, a szimulalast, durvasagot pl mocskos sulyos penzbuntetessel sulytanam. Visszaesoknek mar ilyen tobb tiz, többszázezer euros tetelekkel, fuggoen az adott jatekos fizetesetol, hogy erezze is meg.
Igy az uefa tudna tartani az integritast, valoban peldakepek lennenek egy ido utan a jatekosok pl a fiatalok szamara.
Kar, hogy ez nem erdeke senkinek plane manapsag
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. február 6., hétfő 18:34

Persze, igazad van, irtam is, ezt meg kell tanulnia kezelni, leginkabb kizarni. Elkepzelheto, hogy kesobb menni fog neki, egyelore egy gyerek, az is nagy kerdes hogy mi a helyzet nala a toronyban.

Majd elul ez is kisse, de mindig lesznek maffeok, akik barmit bevetnek, hogy kizokkentsek. Ha a legjobbak koze akar kerulni, akkor fejben is erosodnie kell, nem keveset.

En azt hianyolom, hogy utolag mondjuk legalabb egy 2 meccs mehetne ilyenre is. Nem vagyok hopihe, menjenek a csibesz dolgok, ez nem kisasszony sport, de itt szerintem tullepik a hatart. Amit tovabbra is irtam, ha egy mezlevetel kirivo sportszerutlenseg (gondolom en, ha sargat er), akkor ez is az.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. február 6., hétfő 18:15

RealMadridFanatic írta: Nem akarom vedeni Vinit, nyilvan tehet a kialakult helyzetrol, illetve profikent tudnia kell kezelni a provokaciot. Minden csibesz es undorito dolog megy egy meccsen, tisztaban vagyok vele, de most jott szembe a tegnapi cimercsokos, meg hisztit imitalo hergelese a ket senkinek, ezt utolag nem buntetik? Egy mezlevetel, vagy tulzott golorom sarga, mert sportszerutlen. Ez nem az? Persze a birok is tobbet engednek ellene, ez a kertitorpe maffeo kutya is megmaradt mar korabbrol is, hogy egy gusztustalan kis patkany, de valamiert nem jon a sarga, hogy megfogjak.

Elobb-utobb valamelyik felkegyelmu tenyleg kette fogja torni, amiert persze majd o lesz a hibas es kulonben is megerdemli, de azert tenyleg lehetnenek kicsit erelyesebbek a jatekvezetok. A spanyol foci elvileg amugy is technikas, szines (phaaahahhhaaa), illene vedeni a kreativ jatekosokat.

Elnezest a stilusert, csak zavar, hogy nincs mar egy Casemiro, aki a 3. karejra felrugna az ilyen patkanyokat, ha mar a jatekvezetes es a liga partner ezekben.
Adtam egy +1-et a hsz-edre. Maffeoval kapcsolatban ugyanazt a jelzőt (patkány) használtam mint te korábban itt. Viszont akkor ha te meg én tudjuk már régebbről hogy egy patkány, akkor Vini miért nem készül fel erre? Miért ül fel ennek?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. február 6., hétfő 17:17

Nem akarom vedeni Vinit, nyilvan tehet a kialakult helyzetrol, illetve profikent tudnia kell kezelni a provokaciot. Minden csibesz es undorito dolog megy egy meccsen, tisztaban vagyok vele, de most jott szembe a tegnapi cimercsokos, meg hisztit imitalo hergelese a ket senkinek, ezt utolag nem buntetik? Egy mezlevetel, vagy tulzott golorom sarga, mert sportszerutlen. Ez nem az? Persze a birok is tobbet engednek ellene, ez a kertitorpe maffeo kutya is megmaradt mar korabbrol is, hogy egy gusztustalan kis patkany, de valamiert nem jon a sarga, hogy megfogjak.

Elobb-utobb valamelyik felkegyelmu tenyleg kette fogja torni, amiert persze majd o lesz a hibas es kulonben is megerdemli, de azert tenyleg lehetnenek kicsit erelyesebbek a jatekvezetok. A spanyol foci elvileg amugy is technikas, szines (phaaahahhhaaa), illene vedeni a kreativ jatekosokat.

Elnezest a stilusert, csak zavar, hogy nincs mar egy Casemiro, aki a 3. karejra felrugna az ilyen patkanyokat, ha mar a jatekvezetes es a liga partner ezekben.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 16:23

sokszor atbeszeltuk ezt mar, olvasd vissza.
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 6., hétfő 15:58

hehetheoriginal írta: Sérülés?
Psg ellen serult meg, mar az elso feleveben is harmatgyenge volt, amikor meg nem volt serult. + valogatottban is nagyjabol osszesen 3 nagyobb pillanata volt csak.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 15:48

Sérülés?
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 6., hétfő 15:43

hehetheoriginal írta:
Liverpoolban vilagklasszis volt, aztan a Chelseaben onmaganak a parodiaja
azt tudod ugye, hogy miert?
Szerintem nem. :roll:

A vilagklasszis meg mindenhol vilagklasszis, emiatt vilagklasszis. :kalapos:
Hazard?😁

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 15:33

Liverpoolban vilagklasszis volt, aztan a Chelseaben onmaganak a parodiaja
azt tudod ugye, hogy miert?
Szerintem nem. :roll:

A vilagklasszis meg mindenhol vilagklasszis, emiatt vilagklasszis. :kalapos:
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 6., hétfő 15:10

besteve7 írta:
realmadrid95 írta: Olyan jo sajnos nincs, hogy hatara vegye a csapatot, de egy jo csapatban vilagklasszis lehetne. Kellenek melle a Musialak, Haalandok, hogy o is ujra csucson legyen, mint tavaly.
Egy jó csapatban bárki tud kiemelkedőt nyújtani, lásd a sok a kis Barca növendéket akik mitán lelétek onnan mentek is a sülyesztőbe. Szerintem vki akkor világklasszis, ha bárhol, bármilyen csapatban kiemelkedőt tud nyújtani.
Vini még messze nem az, de szerintem senki sem várja el ezt tőle. Jelenleg annyi is elég lenne ha nem elvenne a csapat játékából, ha nem arra menne el az ereje, meg koncentrációja nagy százaléka, h már az első kontakttól felugrik és heppciáskodik, reklamál. Amig ezen nem változtat nem is várhatunk változást.
Realista24 írta:Nekem volt szemem, amivel lattam is.
Meg azért sokat segített, h Perez nagy kedvence volt :shutup: Azért kevés játékos kapja meg lehetőséget a folyatatásra egy olyan kezdés,1,5 év után :kalapos: De persze az idő igazolta, h megérte :agree:

Azert rengeteg minden nem ugy van, ahogy irod.
Nem csak akkor vilagklasszis valaki, ha mindenhol egyeduli huzoember. Van ahol csak nyugodt legkor kell, bizalom es meg lehetne sorolni. Rengeteg ellenpelda van ra, ott van Torres is. Liverpoolban vilagklasszis volt, aztan a Chelseaben onmaganak a parodiaja. Ott van Salah is, Romaban nem volt rossz, Liverpoolban meg a vilag egyik legjobbja lett. Ha olyan egyszeru lenne a foci, mint ahogy irod, hogy a vilagklasszis mindenhol vilagklasszis, akkor igazabol sosem sulnenek be az atigazolasok sem.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 13:46

de Musialahoz nem kell nagy agy hogy felismerje az ember mekkora tehetség, plusz mennyire fejlődőképes.
manapsag?
de. kell
:lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 6., hétfő 13:41

Értem én hogy sok fórumozó beleesik a szomszéd kertje mindig zöldebb elvbe, de Musialahoz nem kell nagy agy hogy felismerje az ember mekkora tehetség, plusz mennyire fejlődőképes. Egy szerencsétlen német válogatottból is messze kitűnt fölfelé az állítólagos legnagyobb színpadon, Európa egyik legjobb csapatának a húzóembere 20 évesen, plusz úgy hoz elég jó számokat, hogy ott azért nem akkora az ő kihasználtsági szintje mint itt Vininek, érts jól, van más párharcot nyerni képes ember is. Így nyilván Vini tűnik a jobb 1-1ezőnek, mert tőle csak ezt látod.

De amúgy nem is kell leragadni nála, korábban is írtam hogyha a lehető legkevesebb kompromisszum alapján kéne a támadósorba igazolni, az Kb MBappé meg Musiala. A többinél már ott van a ha.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 13:36

Hehe, jók ezek a VB-s eye testek, de nem mindig jönnek be, főleg nem a Real Madridban. Gondolom emlékszel Jamesre, de mondok jobbat: Owen :D
lattam eleget a bayernben is. alap- es huzoember egy beelleselyes csapatban
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 6., hétfő 13:35

Ami még eszembe jut és utána nem kívánok ezzel foglalkozni egy ideig, hogy szerintem máshogy látjuk Vinit, mint játékost. Sokan egy vérbeli támadót akarnak, egy CR típust. Vini talán soha nem lesz olyan. A lövőkéje akadályozza ebben. Nem tudom, hogy ez fejleszthető e, de egy 12 éves kislány erősebbet rúg a labdába. Gurítani tudja, passzolni tud, tekerni, csavarni, emelni tud, de erőből irányítva meglőni nem. Ezért én nem is tekintek rá így.

Nálam Vini egy szélső kp-s szerűség (és a játéka is hozza ezt). A vonal mellett játszik, gyors, rendre meg tudja verni a védőjét, jó meglátásai vannak, kulcspasszokban is jeleskedik, emellett a védekezésből is kiveszi a részét. Egy ziccer kihagyásánál én is ugyan úgy fogom a fejem, de annyira nem basz fel, mint az, hogy általában ilyenkor nincs társ, aki jobb helyzetben lenne (és mert tisztában vagyok a lövőtudományával). Egy statikus álló csocsóasztalhoz hasonlítható a támadóink mozgása (és igen, sajna az öreg Karimon is egyre többet észrevenni ezt).
hehetheoriginal írta: ...
Hehe, jók ezek a VB-s eye testek, de nem mindig jönnek be, főleg nem a Real Madridban. Gondolom emlékszel Jamesre, de mondok jobbat: Owen :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 13:23

Musiala amugy nem azert jo, mert mashol jatszik, hanem azert meg egy rohadt jo jatekos.
Azonkivul, hogy technikailag rendben van, es nem jon zavarba nyomas altt, ami manapsag ritka, most lesz meg csak 20 eves...ez sem elhanyagolhato tenyezo, foleg azoknak, akik azt vetik fel vele szemben, hogy hoz rossz donteseket.

Fizettek erte 200ezer eurot :lol: a palyan mutatott viselkedese (nem a jateka) pedig teljesen normalis egyelore.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 13:16

meg szerencse hogy a futball nem egzakt tudomany, ezek a pepperoni fele stat meg elemzesbolondok sosem fognak sztarok, extra tudasu jatekosok nelkul nyerni
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 13:11

golrick írta:
hehetheoriginal írta: Tehat nem o lott egy triplat a dontoben pl.
Vagy negy eve.
Nyilvan kellenek a csapattarsak, hogy odategye vki neki a labdat, meg hogy helyezkedjenek valahogy, hogy ne 1v10 legyen, de azthittem ezt a dedo szajbaragos magyarázat elvárást mar magunk mögött hagytuk, ne kelljen mar mindent szajba ragni
Musiala detto.
Mikor egett a haz, megprobalta a kezebe venni a dolgokat.
Errol beszélek.
Ha nem akarod megerteni, akkor nem fogod
Igen, csak ugye nem mindegy, hogy vannak társak és játék ami segít, van ott a labda és verj meg egyedül 2-3-4 embert a felállt falban.

Musiala öngól volt. Olyan eredménytelen egyénieskedést csinált aminek a negyed részeért elő van véve Vinicius. Ő tipikus esete annak, hogy azért jó, mert máshol játszik.

Abból a triplából 2 büntető volt, ehhez képest úgy adod elő azt, mintha mindhármat a semmiből hozta volna össze, egymagában.

Nem Vinicius hibája, hogy egy Ancelotti ül a padon.
Szaraz tenyeket probalok hozni.
https://fbref.com/en/stathead/player_co ... =2022-2023

Nem tudom mi ez az oldal, de tuti, hogy par xG huszar innen taplalkozik a studioban meg youtube-on.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég