Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 19., vasárnap 9:25

Pool elleni gol masnapjan eladtam volna, rodrigoval egyutt, jó penzert valami balfasznak.
Utobbit barhol kukazol szinte, vinicius meg egyszeruen alacsony iq, ostoba.
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 19., vasárnap 9:21

haszi írta:
🗣️ Osasuna GK Herrera: “Vinicius behaved normally. We have to STOP a little with what is happening to him.”
Korrekt :agree: Így is lehetne, első félidő végefelé annyira elszabadultak az indulatok a pályán és a lelátón is, hogy már magam előtt láttam egy pamplonai Vini kergetést/lincselést. Be kellene fejezze, hogy folyton beleáll ezekbe a hergelésekbe és habzó szájjal magyaráz bírónak, játékosnak egyarán, mert csak tovább szítja ezt a tüzet.
Kb ez volna a lényeg. Az a gól utáni már már ciki ünneplése is azzal a beállással. Eljutottunk oda, hogy többet foglalkozik minden mással, mint a focival. A teljesítményén is meglátszik. Ordító helyzeteket hagy ki, végtelenségig cipelt labdák, rossz passzok. Nyilván vannak jó megmozdulásai, de kiemelni vele kapcsolatban, hogy Ő az egyetlen aki megtud verni védőket (hol ott ez nem is igaz) meg, hogy Ő legalább helyzetbe kerül...a legtöbbször az egyetlen támadónk aki a legjobb posztján játszik. Rodrygo szinte sosem balszélső, Benzema folyamatosan a pálya minden pontján jelen van, kevés olyan alkalom van amikor tipikus centert játszik, Valverde abszolút nem szélső, Asensio sem jobbszélső. A játékunk is nagyon a bal oldalra van kihegyezve, így persze, hogy Vini kerül helyzetekbe legtöbbször, amihez igen, Ő is kell, nem vitatom.
Egyszerűen nekem nem jön be a viselkedése, Ő és a Real Madrid teljesen eltérő értékeket képviselnek. Amíg van teljesítmény egy hozzám hasonló drukker elfogadja, de amikor nincs akkor mi van? Szerintem sosem lesz ennél jobb, sőt, minél idősebb lesz, minél többet nyer annál inkább elhiszi magáról, hogy neki joga van bírókkal, játékosokkal hadakozni és szurkolókat provokálni egy egyébként elég silány teljesítmény után. Nem mondom ha 3 helyzetből kettőt bebaszott volna és csendre inti az ellenfél drukkereit az ütős lenne, de Ő nem ez az irány. Egy MBappe-Haaéand üzletbe bármikor bevonnám, sőt ha hoznánk valamelyiket akkor azon kívül az első jó ajánlatra eladnám. A mai fociban már 22 évesen, ennyi címmel a háta mögött a Real Madridban, de valszeg máshol is nem lehet annyival elintézni, hogy majd kinövi. Profi mentalitás kell, de az sok esetben hiányzik, inkább látok nála egy Neymar szintű utat.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: haszi » 2023. február 19., vasárnap 8:58

🗣️ Osasuna GK Herrera: “Vinicius behaved normally. We have to STOP a little with what is happening to him.”
Korrekt :agree: Így is lehetne, első félidő végefelé annyira elszabadultak az indulatok a pályán és a lelátón is, hogy már magam előtt láttam egy pamplonai Vini kergetést/lincselést. Be kellene fejezze, hogy folyton beleáll ezekbe a hergelésekbe és habzó szájjal magyaráz bírónak, játékosnak egyarán, mert csak tovább szítja ezt a tüzet.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: haszi » 2023. február 18., szombat 23:38

Valahol a tavalyi és az idei szezon közti finomhangolást kellene eltalálja. Szigorúan csak a játékát, helyzetteremtését, illetve a szemet gyönyörködtető sikeres cseleit nézve, az idei szezonban sokkal jobb teljesítményt hoz. Viszont a kapu előtti higgadtság és helyzetértékesítés az sokkal jobb volt a tavaly. Fiatal még, ahogy dzsi is mondja, én szerintem sokkal türelmesebbnek kell legyünk vele szemben.

A játéka, góljai miatt nem aggódom. Ami aggodalomra adhat okot, az meccsről-meccsre történő idegbetegeskedése. Nem hiszem el, hogy nincs tényleg senki, se az edzői stábban, se a tapasztalt öregrókáink között, aki higgadtan elbeszélgetne vele, hogy kezelje helyén a provokációkat és ne üljön fel minden egyes hergelésre. Nagyon nem lesz ennek jó vége, ha ezen nem akar változtatni...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 18., szombat 23:34

Rashford mostani és vinidzsi tavalyi teljesítménye fény az alagút végén, hogy egyszer majd talán... Fiatal még bármi lehet tudom néha kedvelni de azért így is rajta tudtam magam felhúzni a legjobban az elmúlt években. Katasztrófa a pali, néha megmenti 1-1 góllal, sőt fontos góllal de keci hihetetlen,hogy 2023ban őt tudjuk felmutatni a kőkorszakból megmaradt aranycsapatunk tagjain kívül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. február 18., szombat 23:10

ELSiete írta:Bohóc.
Aki mondja másra, az mondja magára.

.
.
.

Csak, hogy egy ehhez hasonló cringe-forrást írjak.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. február 18., szombat 23:10

Kihagyott egy halom helyzetet miközben a csapat rúgott 2 gólt 1.4 várhatóra.

Ez lesz itt a baja az XG-vel sokatoknak, nem azt mutatja amit képzeltek.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára golrick 2023. február 18., szombat 23:11-kor.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. február 18., szombat 23:10

Az az érzésem, hogy a Liverpool ellen jönni fog a gól. Őt ismerve egy ilyen meccs után meg főleg.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. február 18., szombat 23:07

Kihagyott egy halom helyzetet, de nélküle nincs támadásunk. Ez van.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. február 18., szombat 23:07

ANDS írta:
gutihaz14 írta: ma is lohetett volna 3at fixen ha fejben nem lenne egy kaktusz
Ennyi idősen Benzema is kihagyott pár helyzetet.
Adott egy gólpasszt azért.
Liverpool ellen is elfogadnám ezt az eredményt.
Jaj ne. Csak ne egy lapon a kettőt. :lol:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. február 18., szombat 23:05

Nagyon szeretünk Vini.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 18., szombat 22:58

ma is lohetett volna 3at fixen ha fejben nem lenne egy kaktusz
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. február 18., szombat 22:58

Bohóc.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. február 18., szombat 22:57

A ligában augusztus 28 óta nem lőtt idegenben gólt.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. február 18., szombat 22:01

Nem tudom mi van vele, de ez hogy sosem a játékkal foglalkozik, hanem a bírókkal meg az ellenfelek védőivel pörlekedik nagyon nem szimpatikus. Ez meg hónapok óta. Lehet elhitte, hogy ő Cristiano Ronaldo vagy nem tudom, de kezdem azt gondolni, hogy mentálisan gyenge. Értem, hogy utaznak rá az ellenfél drukkerei, meg kemények a védők vele szemben, de akkor is na... Még hacsak szerdán egy elche is volt, Rodrygo sokkal veszélyesebb volt a baloson. Eskü inkább őt játszatnám most ott, amíg Vinicius fejben nem kapja össze magát.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. február 15., szerda 14:47

Realista24 írta:
p.csabi1 írta:

Sajnos ilyen mocskos játákosok vannak a La ligában.Mindenzt minden szankció nélkül. :lol:
Nemhiába süllyed a színvonal. :roll:
De ezen mit kene szankcionalni? Egy paraszt az ember, ennyi.
Bocsi nem jól fogalmaztam mert majmoztak is a szurkolók meg volt ott minden.Én arra értettem.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. február 15., szerda 12:41

ez a véglény a csk, mindent elmondd, kar hogy vilagtalanul szarok voltunk es ilyenektol meg ki is kapunk
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2023. február 15., szerda 12:38

Ez a pöcsköszörű Maffeo kezetfoghat Alejoval vagy hogy a rákba hívják a tagot, aki hasonlóan magas értelmi színvonalat hozott pár hete Vini ellen.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. február 15., szerda 12:33

Casemiro mar reg letakaritotta volna a mosolyt a csavo arcarol. De kar, hogy eladtuk :'(
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 15., szerda 11:30

p.csabi1 írta:
M1Ö írta: Nem láttam a Mallorca elleni meccset. Hát ez mi a picsa volt?! :vivo:
Sajnos ilyen mocskos játákosok vannak a La ligában.Mindenzt minden szankció nélkül. :lol:
Nemhiába süllyed a színvonal. :roll:
De ezen mit kene szankcionalni? Egy paraszt az ember, ennyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég