Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. szeptember 28., csütörtök 21:26

Aki focit akar látni, meg egy fickandozo biniciuszt, az várja meg a xabi, bapi pakkot. Esetleg egy frimpongot. A boss öltönyben ragozo bácsi es a meta taktikak meg megmaradnak emléknek. B-)
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 28., csütörtök 21:23

amugy mar ez is kuriozum, hogy ilyen alacsony iq-val es agyi kapacitassal egy ilyen betanitott szelsojatekot ki tudtunk belole hozni, es sokat tudott fejlodni, nem kellene még megkavarni szegenyt mindenfele tulzott elvarasokkal is.... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 28., csütörtök 21:18

Éreztem mikor írtam hogy csak egy Biniciusz kell még bele hogy hehe szájából is jöhessen :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 28., csütörtök 21:16

Halfkey írta: Ezt amúgy nehezen tudom értelmezni hogy egy játékos szabadon mozoghat és nem érti mit jelent ez. Illetve sajnos de, sokmindent elárul a mai futball világról és az átlag futball intelligenciáról hogy rászólnak és nem érti.
nem én akartam mondani :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 28., csütörtök 21:14

Ezt amúgy nehezen tudom értelmezni hogy egy játékos szabadon mozoghat és nem érti mit jelent ez. Illetve sajnos de, sokmindent elárul a mai futball világról és az átlag futball intelligenciáról hogy rászólnak és nem érti.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. szeptember 28., csütörtök 20:10

ToniKroos írta:
Kerlon írta: Anno sem nagyon passzolt másnak, mint Benyának, gondolom zavarja, hogy nincs a pályán. :mrgreen:

Szabadon játszhat, Benzema is sokat mozgott ki középről és nem volt ott csatár, nem igazán értem a problémát.

Szerintem szimplán kiismerték, ő meg kicsit elszállt és alanyi jogokat érez/hisz el.
Első mondatodba leírod, hogy mi a probléma. A következőben meg nem érted mi a probléma. A 3. mondatod meg nem is értem mi alapján mondod, mikor 2 meccset játszott csak, amiből az egyiken gólt lőtt. Ennyiből te megállapítottad, hogy kiismerték és elszállt? Az amúgy nyilván nem lehet probléma, hogy ő szélső és mégis középen erőlteti Carlo.
Lehet érthetőbben kell fogalmaznom, hogy értsed. Benzema sem klasszikus támadó volt, sürűn háttrébb helyezkedett vagy szélre mozgott ki, majdnem abban a térben, amit most Bellingham játszik meg. Tehát az nem zavarhatja. Amúgy meg kötetlenül játszhat, Carlo pont most nyilatkozta, tehát nem csatárt kell játszania, indulhat szélről is.

Utóbbi kérdésedre meg már tavaly is választ kaptunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. szeptember 28., csütörtök 19:53

Kerlon írta: Anno sem nagyon passzolt másnak, mint Benyának, gondolom zavarja, hogy nincs a pályán. :mrgreen:

Szabadon játszhat, Benzema is sokat mozgott ki középről és nem volt ott csatár, nem igazán értem a problémát.

Szerintem szimplán kiismerték, ő meg kicsit elszállt és alanyi jogokat érez/hisz el.
Első mondatodba leírod, hogy mi a probléma. A következőben meg nem érted mi a probléma. A 3. mondatod meg nem is értem mi alapján mondod, mikor 2 meccset játszott csak, amiből az egyiken gólt lőtt. Ennyiből te megállapítottad, hogy kiismerték és elszállt? Az amúgy nyilván nem lehet probléma, hogy ő szélső és mégis középen erőlteti Carlo.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. szeptember 28., csütörtök 19:17

Anno sem nagyon passzolt másnak, mint Benyának, gondolom zavarja, hogy nincs a pályán. :mrgreen:

Szabadon játszhat, Benzema is sokat mozgott ki középről és nem volt ott csatár, nem igazán értem a problémát.

Szerintem szimplán kiismerték, ő meg kicsit elszállt és alanyi jogokat érez/hisz el.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. szeptember 28., csütörtök 18:37

Pad'em írta: Cameras caught Ancelotti & Viní Jr being in disagreement during the match.

Ancelotti to Viní: “You have to play more freely.”
Viní responds: “What do you want me to do? *then points out the team’s structure*”
Ancelotti again later: “You can’t play this way, you can’t play this way.” @DirectoGol

Sérült volt oké, de szezon elején is totál elveszettnek tűnt ebben a rendszerben.
Én erre mondom, hogy nem fekszik a csapatnak ez a 4312, Belli lubickol, de a 2 szélsőnket kiheréli..

Nyilván ilyen taktikával (Isco-B9-CR7) lehet bl döntőt is nyerni, de ahhoz olyan játékosok is kellenek, a két brazil meg nem olyan. Viszont ezt orvosolnia kell Carlonak valahogy.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 28., csütörtök 18:29

Cameras caught Ancelotti & Viní Jr being in disagreement during the match.

Ancelotti to Viní: “You have to play more freely.”
Viní responds: “What do you want me to do? *then points out the team’s structure*”
Ancelotti again later: “You can’t play this way, you can’t play this way.” @DirectoGol

Sérült volt oké, de szezon elején is totál elveszettnek tűnt ebben a rendszerben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. szeptember 23., szombat 14:03

Kíváncsi vagyok, ha már Vini 100%, ki lesz-e kipróbálva a 4231, hogy Belli maradhasson ilyen 10-es féle.

Elnézve Joselu, Brahim játékát meg lehetne próbálni.. Holnap még ne, most ezzel a taktikával jönnek (valahogy) az eredmények, nem az atma ellen kell feltalálni a melegvizet, de az lehet mindenkinek jobb lenne..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 23., szombat 13:29

Pad'em írta: Már holnap keretben lesz, most nyilatkozta Ancelotti.

Holnap dönti el, hogy kezd vagy sem...
:coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 23., szombat 12:58

Már holnap keretben lesz, most nyilatkozta Ancelotti.

Holnap dönti el, hogy kezd vagy sem...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

el magico
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. szeptember 21., csütörtök 7:48

Rozsabimbo2019 írta: Komoly esélyt látok rá, hogy, ha visszatér, nem Joselu lesz kirakva, hanem Rodry :shutup:
Egy normális világban így kéne történnie. De valószínűleg nem így fog. :shutup:

Megnéznék amúgy egy 4-3-3-at is Vini-Joselu-Brahim támadószekcióval, és kíváncsi lennék Bellingham mit nyújtana eggyel kevesebb középpályással körülötte.

Rozsabimbo2019
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2023. április 7., péntek 11:48

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Rozsabimbo2019 » 2023. szeptember 21., csütörtök 6:22

Komoly esélyt látok rá, hogy, ha visszatér, nem Joselu lesz kirakva, hanem Rodry :shutup:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 5., kedd 0:40

Viní Jr was originally predicted to miss around 7 games due to injury. He is now working with the medical staff to return after only 3 games out. @marca

Madridi derbin már játszani akar.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 29., kedd 15:20

Halfkey írta: Nem biztos hogy tologatnám Judeot bárhova ha már találtunk neki egy ilyen posztot.

Brahimot viszont megnézném 1-2x kezdeni.

Aztán Carlo knows.
One of Ancelotti's idea to replace Vini Jr. in the XI is to play Jude Bellingham upfront with Rodrygo.
@marca
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 28., hétfő 18:24

hehetheoriginal írta: Imadom, ahogy csalod a szamokat ugy, hogy neked kedvezo legyen :lol:

Ha emberunk 6 het mulva jatszik, akkor ki lehet engem tiltani tavaszig egy jo szokasos veglegessel :kalapos:
(Pont ugy mint titeket, mikor ugye bappe jött... :lol: )

As-tol az vmi epic faszsag, hogy hemi serules 1-2 het, aki ezt irta, törnem kezet labat :coffee:
Akarmilyen low grade...
Miért csalom a számokat, te írtál 3-4 hónapot meg, hogy idén már nem látjuk.

Én semmilyen kitiltást nem vállaltam kisteknös kapcsán, ha nem jönne. Csak azt, hogy téged dícsérlek majd egy picit minden hsz-mben. Mondjuk a bann lehet jobb lenne :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 28., hétfő 18:11

Pad'em írta: @Marca: Viní Jr. expected to be out 6 weeks.
@AS: Low grade hamstring injuries usually take 1-2 weeks; as for Vini Jr, the signs are that he will take longer to recover and could be out for anything up to 6 weeks.
@miguelitocope: Vinícius will miss 6 weeks.
@MarioCortegana: Real Madrid think Vinícius will be out for 6 weeks, sources close to Vini think 4 weeks. No risks will be taken.
@drhehe: 4 hónap.


Tehát ha osztok szorzok átlagolok a fentiek alapján kb 2, 2 és fél hónap múlva már játszhat :D
Imadom, ahogy csalod a szamokat ugy, hogy neked kedvezo legyen :lol:

Ha emberunk 6 het mulva jatszik, akkor ki lehet engem tiltani tavaszig egy jo szokasos veglegessel :kalapos:
(Pont ugy mint titeket, mikor ugye bappe jött... :lol: )

As-tol az vmi epic faszsag, hogy hemi serules 1-2 het, aki ezt irta, törnem kezet labat :coffee:
Akarmilyen low grade...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. augusztus 28., hétfő 18:09

Amíg rehabon lesz, kíváncsi vagyok hányan sérülnek le addig :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég