Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. december 15., péntek 18:27

Erdekes kis stat, hanyszor probalkoznak Europa top szelsoi az emberuk kicselezesevel es milyen szazalekban jarnak sikerrel.

https://www.reddit.com/r/soccer/s/tGn7Wl2LWU

Vinicius probalkozik messze a legtobbet, viszont sikeressegben inkabb az also harmadba tartozik. Doku kemenyet megy.

Felvetodik a kerdes: Vininek sokszor sikerul megvernie a vedojet viszont rohadt sok tamadas is megakad rajta, vajon mennyi elonyunk szarmazik a jatekabol (iden foleg)?

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. december 5., kedd 0:28

hehetheoriginal írta: köszi neked is.
addig is nézek joselu összesgól mixet:
https://www.youtube.com/watch?v=j81ajKJ ... alsAssists
:mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 4., hétfő 23:21

aszongya SKILLS & goals :lol: :lol:
mogi bazmeg
thereisonly1ronaldo

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. december 4., hétfő 23:18

hehetheoriginal írta: köszi neked is.
addig is nézek joselu összesgól mixet:
https://www.youtube.com/watch?v=j81ajKJ ... alsAssists
:mrgreen:
várjál
rossz linket hoztál :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=kZ4yvOBsxV8

:coffee: :salute:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 4., hétfő 23:04

köszi neked is.
addig is nézek joselu összesgól mixet:
https://www.youtube.com/watch?v=j81ajKJ ... alsAssists
:mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 4., hétfő 20:21

köszkösz.
hagyni kéne gecibe ezt a sportot amugy, kifejezetten veszélyes :lol:
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. december 4., hétfő 20:19

hehetheoriginal írta: na sikerult ma este ugyanugy megserulnom mint haverem, mert nyilvan ugorva elore nyujtott talppal kell a labdaert menni :lol: :fpalm:
majd irom mik a tapasztalatok, mikor térhetünk vissza közösen, mint két legjobb barát :mrgreen:
Fotelbű!

Jobbulást!

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 4., hétfő 20:17

na sikerult ma este ugyanugy megserulnom mint haverem, mert nyilvan ugorva elore nyujtott talppal kell a labdaert menni :lol: :fpalm:
majd irom mik a tapasztalatok, mikor térhetünk vissza közösen, mint két legjobb barát :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. november 30., csütörtök 18:08

Realista24 írta:
Donát írta:

A kritika a csapat vagy játékos teljesítményéből ered, a szídás már csak öncélú stressz levezetés, ami a szidalmazó saját sorsával való elégtelenségéből, kicsinyességéből fakad. Erre nem ellenérv sem az, hogy hópihe, aki nem ért egyet veled, sem a kávés smiley. És senki nem sértődik meg, hiába szeretnéd, csak más is leírja a véleményét.
Ha en lebenazom vagy elkuldom a verbe a kedvenc csapatom jatekosat mondjuk egy ajto ablak ziccer utan, az nem azt jelenti, hogy elegedetlen vagyok a sorsommal vagy kicsinyes lennek, hanem pusztan huen tukrozi az aktualis idegallapotom, szurkoloi letemet es csalodottsagomat.

A masik eset, amikor rezignalt arccal ultem le meccset nezni, es egy pillanatig nem idegeskedtem, ha golt kaptunk, ha kikaptunk, ha nem nyertunk semmit, mert egyszeruen nem erdekelt, hogy mit szerencsetlenkednek ossze a nezhetetlen focijukkal.

Most akkor utobbi esetben vagyok Real szurkolo vagy elobbiben? Utobbiban elegedett vagyok a sorsommal, elobbiben nem?

Szerintem addig jo, amig erzelmeket, reakciokat valt ki beloled kedvenc csapatod, asszony, munkahely, barmi.
De amit te mondasz, azok pillanatnyi dolgok, amivel nincs is semmi baj. Amikor viszont valaki beírja a véleményét egy fórumra, ott már van helye önkontrollnak, van idő gondolkodni, fogalmazni. Ott kell különbséget tenni pocskondiázás és kritika között. Ennek nincs köze ahhoz, hogy élőben a pillanat hevében mit hoz ki belőled.
hehetheoriginal írta:
Donát írta: Te hosszú évek óta napi szinten reggeltől estig írsz erre a fórumra, azért téged nem nehéz kiismerni. :mrgreen: A kedvenc játékosom pedig ugyanaz, mint neked, őt már csak max a Valladolid drukkerei szidják.
De amugy ha igazan pihepuha lennek, nekikezdenek rinyalni, hogy akkor ez kimeriti nalad a szemelyeskedes fogalmat, leszutykozni meg balfasznak, eletkeptelennek titulalni vkit, abbol kiindulva, hogy hogyan ir egy parezer km-re levo focicsapat jatekosairol, akiket a tvbrn/streamen lat....
Nem veszem magamra, mindenkinek vannak problemai, kivanom oszinten mindenkinek, neked is, hogy ez legyen az eletben a legnagyobb mindannyiunknak, hogy kikap a csapata epp :lol:
Nem kezdek el hozongeni, hogy mim van vagy nincs az eletben, mit ertem el vagy mit nem, csak annyit mondok, hogy ez eleg gyenge labakon allo kovetkeztetes, hogy azt szűrőd le a szurkolasi stilusbol, hogy vmi szamodra fullismeretlen arcnak milyen az elete :)
Ja de ha van xezer hsz-e, akkor tuti ismered mar jol :D
De te nem kezdesz rinyálni, csak férfiasan célzol rá, igaz? :mrgreen: :coffee:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 30., csütörtök 17:29

Halfkey írta: Hogyne ismernénk.
(ha komolyan venném, már rég bolondok házában himbaloznek vmi muszajkabatban kb)
Tudjuk hogy ez kamu, és már rég ott nyomod a zubbonyban. Józanabb pillanataidban felengednek a fórumra, aztán csak habzó szájjal nézegeted a R9 képeket.

Amúgy sehol máshol nem olvastam életemben ennyi írást arról hogy mit kellene és nem kellene posztolni mint itt :D

Ezesetben szerintem tipikus recency bias (csak hogy Miklósnál menci legyek) van érvényben, mindig túllendülünk arra ami az utolsó pár meccsen történt.
na, valaki,végre !

B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 30., csütörtök 17:00

Hogyne ismernénk.
(ha komolyan venném, már rég bolondok házában himbaloznek vmi muszajkabatban kb)
Tudjuk hogy ez kamu, és már rég ott nyomod a zubbonyban. Józanabb pillanataidban felengednek a fórumra, aztán csak habzó szájjal nézegeted a R9 képeket.

Amúgy sehol máshol nem olvastam életemben ennyi írást arról hogy mit kellene és nem kellene posztolni mint itt :D

Ezesetben szerintem tipikus recency bias (csak hogy Miklósnál menci legyek) van érvényben, mindig túllendülünk arra ami az utolsó pár meccsen történt.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 30., csütörtök 16:53

De akkor mé veszed magadra?

:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 30., csütörtök 16:45

Donát írta:
hehetheoriginal írta: ezt nyilvan szakirodalom alapjan, es mintegy az adott embert ismerve jelented ki :lol:
Vagy csak kotekedni, odamondani akarsz, mert x honapja vki szidta a kedvenc jatekosod es mai napig nem tudtad tultenni magad rajta :coffee: :)
Te hosszú évek óta napi szinten reggeltől estig írsz erre a fórumra, azért téged nem nehéz kiismerni. :mrgreen: A kedvenc játékosom pedig ugyanaz, mint neked, őt már csak max a Valladolid drukkerei szidják.
De amugy ha igazan pihepuha lennek, nekikezdenek rinyalni, hogy akkor ez kimeriti nalad a szemelyeskedes fogalmat, leszutykozni meg balfasznak, eletkeptelennek titulalni vkit, abbol kiindulva, hogy hogyan ir egy parezer km-re levo focicsapat jatekosairol, akiket a tvbrn/streamen lat....
Nem veszem magamra, mindenkinek vannak problemai, kivanom oszinten mindenkinek, neked is, hogy ez legyen az eletben a legnagyobb mindannyiunknak, hogy kikap a csapata epp :lol:
Nem kezdek el hozongeni, hogy mim van vagy nincs az eletben, mit ertem el vagy mit nem, csak annyit mondok, hogy ez eleg gyenge labakon allo kovetkeztetes, hogy azt szűrőd le a szurkolasi stilusbol, hogy vmi szamodra fullismeretlen arcnak milyen az elete :)
Ja de ha van xezer hsz-e, akkor tuti ismered mar jol :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 30., csütörtök 16:42

azért a képletedből kivenném a munkahelyet...
túl sok érzelem már nem biztos hogy egészséges egy idő után.

:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 30., csütörtök 16:26

Donát írta:
hehetheoriginal írta:
akkor lenne igazad, ha nekik mondanám arcba személyesen.
ha már tisztelet ugye.
de te vagy más ne sértődjön már meg ezen, mennyire gyenge már ez :lol: :lol:
A kritika a csapat vagy játékos teljesítményéből ered, a szídás már csak öncélú stressz levezetés, ami a szidalmazó saját sorsával való elégtelenségéből, kicsinyességéből fakad. Erre nem ellenérv sem az, hogy hópihe, aki nem ért egyet veled, sem a kávés smiley. És senki nem sértődik meg, hiába szeretnéd, csak más is leírja a véleményét.
Ha en lebenazom vagy elkuldom a verbe a kedvenc csapatom jatekosat mondjuk egy ajto ablak ziccer utan, az nem azt jelenti, hogy elegedetlen vagyok a sorsommal vagy kicsinyes lennek, hanem pusztan huen tukrozi az aktualis idegallapotom, szurkoloi letemet es csalodottsagomat.

A masik eset, amikor rezignalt arccal ultem le meccset nezni, es egy pillanatig nem idegeskedtem, ha golt kaptunk, ha kikaptunk, ha nem nyertunk semmit, mert egyszeruen nem erdekelt, hogy mit szerencsetlenkednek ossze a nezhetetlen focijukkal.

Most akkor utobbi esetben vagyok Real szurkolo vagy elobbiben? Utobbiban elegedett vagyok a sorsommal, elobbiben nem?

Szerintem addig jo, amig erzelmeket, reakciokat valt ki beloled kedvenc csapatod, asszony, munkahely, barmi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. november 30., csütörtök 15:37

hehetheoriginal írta:
ami a szidalmazó saját sorsával való elégtelenségéből, kicsinyességéből fakad.
ezt nyilvan szakirodalom alapjan, es mintegy az adott embert ismerve jelented ki :lol:
Vagy csak kotekedni, odamondani akarsz, mert x honapja vki szidta a kedvenc jatekosod es mai napig nem tudtad tultenni magad rajta :coffee: :)
Te hosszú évek óta napi szinten reggeltől estig írsz erre a fórumra, azért téged nem nehéz kiismerni. :mrgreen: A kedvenc játékosom pedig ugyanaz, mint neked, őt már csak max a Valladolid drukkerei szidják.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 30., csütörtök 15:35

Realista24 írta: Állítólagos RM szurkoló…ez a kedvenc szövegem. :kalapos:
magadra ismertél, mi?


:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 30., csütörtök 15:25

ami a szidalmazó saját sorsával való elégtelenségéből, kicsinyességéből fakad.
ezt nyilvan szakirodalom alapjan, es mintegy az adott embert ismerve jelented ki :lol:
Vagy csak kotekedni, odamondani akarsz, mert x honapja vki szidta a kedvenc jatekosod es mai napig nem tudtad tultenni magad rajta :coffee: :)
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. november 30., csütörtök 15:15

hehetheoriginal írta:
Donát írta:

Joggal voltak kritizálva, szídva viszont paraszt módon érdemtelenül. Tudod, a tisztelet a különbség.
Aki szidja őket az nem nekik drukkol, csak a sikereikből eredezteti a saját személyiségét, a királyi többessel ugye többek között. Aztán ha már nem nyernek eldobják őket. Az ilyen nem szurkoló.
akkor lenne igazad, ha nekik mondanám arcba személyesen.
ha már tisztelet ugye.
de te vagy más ne sértődjön már meg ezen, mennyire gyenge már ez :lol: :lol:
A kritika a csapat vagy játékos teljesítményéből ered, a szídás már csak öncélú stressz levezetés, ami a szidalmazó saját sorsával való elégtelenségéből, kicsinyességéből fakad. Erre nem ellenérv sem az, hogy hópihe, aki nem ért egyet veled, sem a kávés smiley. És senki nem sértődik meg, hiába szeretnéd, csak más is leírja a véleményét.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 30., csütörtök 15:05

Donát írta:
hehetheoriginal írta: amugy pont hogy real szurkolo, mert nem toleraljuk a balfaszkodast, a csapat barminemu hatraltatasat, akár teljesitmény, akár hozzáállás szempontjából.
szóval pl a vén raul, a semmirekellő béla, a botlábú higuain és az őket játszató ezdők joggal voltak szidva.
és pont az nem madridista, hanem 1-1 játékosnak drukkol, aki ezeket a szintiszta tények és bizonyitekok elleneben vedi. :mrgreen:
Joggal voltak kritizálva, szídva viszont paraszt módon érdemtelenül. Tudod, a tisztelet a különbség.
Aki szidja őket az nem nekik drukkol, csak a sikereikből eredezteti a saját személyiségét, a királyi többessel ugye többek között. Aztán ha már nem nyernek eldobják őket. Az ilyen nem szurkoló.
akkor lenne igazad, ha nekik mondanám arcba személyesen.
ha már tisztelet ugye.
de te vagy más ne sértődjön már meg ezen, mennyire gyenge már ez :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég