Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. február 17., csütörtök 11:41

Realista24 írta: De nem hinném, hogy olyan bonyolult lenne megérteni, hogy ez a keret nem alkalmas gegenpressingre.
Persze egy-egy meccsre lehet ezt alkalmazni adott esetben, de ezt elvárni, ettől a kerettől, értelmetlen.
De ezzel a kerettel is bele lehetne vinni 1-2 sémát, már csak a jövő év miatt is. Csak ilyen Ancelottinál nem lesz. Zidane pl próbálkozott vele, egész jól is ment. Nagyon kezdetleges, de nem lett volna reménytelen. Én se azt akarnám, hogy 7/24 erről szóljon minden, csak egy kicsit látnánk belőle. Ez nem megoldás, hogy bekkelünk és reménykedünk abban, hogy a kapusunk extrát hoz. Szervezett csapatmunkával lehetne alakítgatni, mint a bunkerezést pl. De ahogy írtam, ilyen úgy se lesz, mert Ancelottinak teljesen más a filozófiája.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 17., csütörtök 10:32

M1Ö írta:
raul 4 ever írta: Tehát Carlo kb. a tesco gazdaságos pro licensz könyvet vette meg, és abban már nem szerepel a presszing, mert túl hátul volt az abc-ben?
Mire ez a flegma stílus már megint? Hol figuráztam ki Ancelotti-t és vettem semmibe a papírjait? Mit nem lehet érteni azon, amit már 20adjára írok le? Nen azt írtam, hogy olyan balfasz, hogy ezt nem tudja megtanítani, hanem nem is akarja. Nem ez a filozófiája és ez nem tetszik, mert a gegenpressing felé megy el a foci. Ezt írtam, hogy ha ezt nem fogjuk megtanulni, akkor az ilyen típusú csapatok be fognak darálni izomból.
De nem hinném, hogy olyan bonyolult lenne megérteni, hogy ez a keret nem alkalmas gegenpressingre.
Persze egy-egy meccsre lehet ezt alkalmazni adott esetben, de ezt elvárni, ettől a kerettől, értelmetlen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. február 17., csütörtök 10:26

Azért az egy kicsit elgondolkodtató amikor innen a Madridom népének egy jó nagy százaléka Ancelottit leszarozza meg leamatőrözi stb.
Komoly ami megy itt az elmúlt hetekbe az oldalon... :hmmm:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. február 17., csütörtök 9:37

raul 4 ever írta: Tehát Carlo kb. a tesco gazdaságos pro licensz könyvet vette meg, és abban már nem szerepel a presszing, mert túl hátul volt az abc-ben?
Mire ez a flegma stílus már megint? Hol figuráztam ki Ancelotti-t és vettem semmibe a papírjait? Mit nem lehet érteni azon, amit már 20adjára írok le? Nen azt írtam, hogy olyan balfasz, hogy ezt nem tudja megtanítani, hanem nem is akarja. Nem ez a filozófiája és ez nem tetszik, mert a gegenpressing felé megy el a foci. Ezt írtam, hogy ha ezt nem fogjuk megtanulni, akkor az ilyen típusú csapatok be fognak darálni izomból.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. február 17., csütörtök 8:29

M1Ö írta: *De attól még gyakorolni edzéseken és plusz elemként megtanulni jó lenne.*
Elnézést, erre nem tudok mást írni, mint hogy: Ez olyan cukiiii
Tehát Carlo kb. a tesco gazdaságos pro licensz könyvet vette meg, és abban már nem szerepel a presszing, mert túl hátul volt az abc-ben? Hehe úgyse fog megsértődni, hogy a szavait használom, de itt keményen arról, hogy kutyaf**z játékosokkal bizony csak ennyire lehet menni.

Klopp hevymetal taktikájához/játékához is az kellett, hogy kiszórja a fél keretet és telerakta nagy munkabírású csávókkal a kezdőt. Robertson, Keita, Hendo, Salah, Milner (még így 1000 évesen is) annyit futnak, mint a disznó, TAA, Mané emellett még ügyes focisták is (Salah nálam egy szimpla Ase 6 tüdővel (és lám, mire nem elég a sebesség, meg a munka))..

Nálunk a fizikailag leépült Carva, langyiAse jobbosnak kellett volna tartania az MBappés -futósgyerek balosukat, láttuk is hogy sikerült (de még Militaonak is beletört a bicskája egy jelenetnél (miután felrúgta), pedig ő aztán ki van pattintva).. De a másik oldal se volt jobb a régiVini-85%-osMendy duóval..

Én továbbra is azt mondom, hogy a reális elvárások támasztása elvárható kéne legyen, persze kritizálni is lehet, csak a balansz a csúszkán nem mindegy.. Szvsz ebben ennyi van..

Igen, egy RealMadridtól b*zis volt, hogy ilyen kiscsapat felfogással mentünk ki, de ha focizni akartunk volna és játszani a szokásos: Vini 200-zal előre, Mendy nyit mellette játékunkat, egy eladott labda (mert Vini még mindig nem tud passzolni :mrgreen: :mrgreen: ) után úgy kapta volna szét DM, Hakimi és Veratti a balosunkat, hogy csak nézünk miért 3-0 az állás 20 perc után..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. február 17., csütörtök 7:27

[quote=KAG]Ha 4-5 even belul 1 bl re gondoltál, akk sry. Az realis.[/quote]

Természetesen ez, lemaradt az *éven :fpalm:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. február 17., csütörtök 7:21

Ez az alakul 4-5 úgyis, azért nem kicsit erős.
Voltak ennek a csapatnak is hosszú évei, évtizedei, amikor kvázi jo játékosokkal közelébe nem voltunk a bl-nek.

Illetve 1 kezemen meg tudom számolni, hogy a klubfutbalban hany olyan csapat van akinek ugy a 100 éves történelme alatt osszejott ennyi bl. :ike:

Kurvara fel fog érdeklődni később, amit a sracok hoztak nekunk 2014 es 2020 között.... :salute:

Ha 4-5 even belul 1 bl re gondoltál, akk sry. Az realis.
ZIDANE

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. február 17., csütörtök 6:59

raul 4 ever írta: Nem volt egy percig se kérdés tegnap, hogy kikapunk-e, a kérdés csak az volt, mennyire..
De nem is azt várnám el, hogy presszingeljünk szét mindenkit, teljesen tisztában vagyok vele, hogy a CKM-el nem lehet, főleg ezzel a maival. De attól még gyakorolni edzéseken és plusz elemként megtanulni jó lenne.
raul 4 ever írta:ez a keret a bajnokságra elég..
Vissza lehet nézni, a pár ember egyike voltam, aki azt mondta, hogy nem érdekel, hogy ha simán kiesünk a BL-ben. Gondolkodás nélkül alá írtam volna, ha tudom, hogy behúzunk spanyolba minden. Hát a kupa már el ment, de most is azt mondom, hogy nem érdekel a BL, csak hazai pályán legyünk jó pár évig toronymagas esélyesek. A BL majd úgyis alakul 4-5 belül ha összejön a keret amit terveznek. De addig nekem elég, ha tiporjuk a Barcát lejjebb és lejjebb. :shifty:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. február 16., szerda 22:21

Nem letámadás nincs, futás nincs :D
Ase lötyög, tegnap Vinink sem volt az az A.Davies fajta energiabomba.

A bika csapatunkban meg Carva és M12 a csúcsukon voltak, Modric szintén (sőt, 70 percig még most se gyenge..), Cé egy gép volt, Bale meg még focista. Nem volt egy percig se kérdés tegnap, hogy kikapunk-e, a kérdés csak az volt, mennyire..

Veszve amúgy nincs minden, csak kumma nehéz lesz, bár a tegnapi formában mondjuk fix, hogy nem.. De ez van, R24 is írta nemrég máshova: ez a keret a bajnokságra elég.. Jobban lehetne használni, de perpill ez így európai porondra kevés, max a laliga előny lenne nem 4, hanem 8 pont..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. február 16., szerda 21:44

dzsi91 írta: amíg ti végigpicsogtátok az elmúlt évtizedet én vertem a mellkasom a bl tripláig,hogy ez a keret alltime top1.
Én most se picsogok, régen pláne nem picsogtam. Volt, hogy kijött belőlem az ideg, de tisztába voltam a csapattal. Ez a tegnap utáni meg nem picsogás, hanem tény. A legapróbb szikrája sem látszik annak, hogy minimálisan is a taktikánk része lenne a letámadás. Nem egy PSG ellen, egy Granada ellen sem. Ami engem aggaszt, mert pont e felé megy el a foci.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. február 16., szerda 12:50

M1Ö írta:
dzsi91 írta: Szerintem sokkal zavaróbb,hogy a prolincenszes madridom forumozok
Lehet itt jampiskodni, meg játszani a fasza optimista csávót. Csak becsapod saját magad, ha azt hiszed, hogy ez a tegnapi tök tudas volt, hogy így visszaállunk. A visszaállás azért nem arról szól, hogy nyomink egy 3/0-t, momentumunk sincs és csak Courtouis miatt lett 1-0 4-0 helyett. Amíg nem tanulunk meg fizikális focit tolni, ami a mai alap, addig a City-Pool-Chelsea trió meg a Bayern-PSG vonal be fog darálni, mint a szart. Ez látszott tegnap is, kár vitatni.
Nyílván nem tudatosan állunk ennyire vissza de hogy kurvára aláírta volna Carlo a meccs előtt a nulla-nullát az 1000%. Kimentünk úgy ahogy meccs előtt megírtam beton védekezés elől meg majd lesz valami.

Mit csapok be magamon? :lol: amíg ti végigpicsogtátok az elmúlt évtizedet én vertem a mellkasom a bl tripláig,hogy ez a keret alltime top1.

Most mégjobban picsogtok és én csak annyit mondok,hogy értékelni kéne jelen helyzetben azt ami van mert már nagyon nem ott vagyunk jelenleg ahol három éve. Nem a jövő csapatát építjük most hanem egy átmeneti időszakban vagyunk 2 nagy generáció között. Majd ha megjön a bappe onnantól lehet beszélni generáció váltásról, addig csak maszatolás van meg foltozgatás.

Ti csapjátok be magatokat azzal,hogy az edzőkre mutogattok amikor a keret alkalmatlan bármilyen tetszetős futballra top szinten ami eredményt is hoz. Meg ti sírtok mindenen. Ha ancelotti kiküldi balettozni ezt a kivénhedt keretet ezek lehenteltek volna minket akkor meg azért szidnátok.

Ancelotti kinevezése is pontosan azt mutatja amiről beszélek,semmiféle generáció váltásról nincs jelenleg szó. Túlélni amíg érkezik az erősítés minél több kupával. Carlo papa nem a jövő embere hanem a tűzoltó,Zz lehetett volna a jövő de ő is megunta,hogy folyamat szidva van annak ellenére,hogy eredményeket hozott ezzel a kifacsart lyukas kerettel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. február 16., szerda 10:46

Jim írta:
hehetheoriginal írta: Lassu, sablonos, az osszes spanyolunk pluszban meg fullatlagos vagy atlag alatti ezen a szinten ( csak neked Jim).
:lol:
Ezt nemcsak a spanyolokról írhattad volna a tegnapi meccset nézve

Évek óta nem a spanyolok határozzák meg a csapatot, tegnap is 2 kezdett, a végén 1 volt a pályán, így nem értem miért vannak kiemelve :hmmm:
mert miattuk nincs jobbszel se védekezesben, se tamadasban, emberhatranyban vagyunk kb folyamatosan, mert az egyik nem hajlando dolgozni hatrefele, elorefele meg nem csinal semmit, a masik meg labilis vedokent, tamadasban meg szimplan buta, beszari es onbizalomhianyos.
lv meg lv, fullatlag.

vinyorol mar leirtam a velemenyem hetekkel, honapokkal ezelott, meg tegnap is, semmi se valtozott.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. február 16., szerda 10:36

hehetheoriginal írta: Lassu, sablonos, az osszes spanyolunk pluszban meg fullatlagos vagy atlag alatti ezen a szinten ( csak neked Jim).
:lol:
Ezt nemcsak a spanyolokról írhattad volna a tegnapi meccset nézve

Évek óta nem a spanyolok határozzák meg a csapatot, tegnap is 2 kezdett, a végén 1 volt a pályán, így nem értem miért vannak kiemelve :hmmm:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. február 16., szerda 9:57

dzsi91 írta: Szerintem sokkal zavaróbb,hogy a prolincenszes madridom forumozok
Lehet itt jampiskodni, meg játszani a fasza optimista csávót. Csak becsapod saját magad, ha azt hiszed, hogy ez a tegnapi tök tudas volt, hogy így visszaállunk. A visszaállás azért nem arról szól, hogy nyomink egy 3/0-t, momentumunk sincs és csak Courtouis miatt lett 1-0 4-0 helyett. Amíg nem tanulunk meg fizikális focit tolni, ami a mai alap, addig a City-Pool-Chelsea trió meg a Bayern-PSG vonal be fog darálni, mint a szart. Ez látszott tegnap is, kár vitatni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. február 16., szerda 9:09

hehetheoriginal írta: Most nem arrol beszelek, hogy bappet allitsd meg egyazegybe, mert kevesen vannak a vilagon, akik felveszik a kesztyut.
https://www.tiktok.com/@hot_soccer/vide ... 9256381698

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. február 16., szerda 8:53

Itt nem null nullra valo kihuzas volt, egyszerűen le lettunk focizva, az osszes emberunk kisgyerekkent pattant le a parizsijarol, egyedul benzema tudta neha megtartani a labdát.
Lassu, sablonos, az osszes spanyolunk pluszban meg fullatlagos vagy atlag alatti ezen a szinten ( csak neked Jim).
Most nem arrol beszelek, hogy bappet allitsd meg egyazegybe, mert kevesen vannak a vilagon, akik felveszik a kesztyut. Hanem az alapveto altalanos megoldasokrol beszelek, amit ilyen rutinos es ennyit megelt jatekosoknak nem lehetne szabad ilyen megroppant onbizalommal meg balfaszkodva megtenni.
A topik nevadoja is, mint mondtam sosem lesz szuk elit, barmit is mutat a transfermarkt. Ez a max nala, ugyanugy adnam el nyaron, mint anno mikor asensioert jottek az ajanlatok.
Mert lehet latni, erezni, hogy kiben van extra es kiben nincs, szoval tudom van a klub meg a hagyomanyok, hogy kineveltuk, aztan eldobjuk, de pont a klub erdekeit nezem, amikor azt akarom hogy ne legyunk igy lefocizva bolond modjara.
Mindenesetre nem veletlenul orult bappe, mert igy a visszavagon lubickolhat, lesz terulete, valszeg alaba a baloson, nachos, eder kizepen, szóval balrol megindulva nagyon nagy faszbahuzasra lehet keszulni derek spanyol baratainknak.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. február 16., szerda 8:45

Pad'em írta:
h3x0r írta:
Pont errol beszeltunk tobben is, amikor eltoroltek BL-ben az idegenben lott golok erteket. Tegnap vegig az volt a cel, hogy huzzuk ki valahogy 0-0-ra, majd ha esetleg bekapunk egy golt, akkor johet Valverde es a tobbiek. Otthon pedig egy egeszseges Benzemaval majd lehet tamadni. Persze irhatjuk, hogy miert elegszunk meg a szarral, meg ez a Real Madrid. Csak hat Carlo 2 meccsben gondolkodik, aminek a vegen meg ha csunyan is, de tovabb akar jutni, nem buszken kiesni mar az odavagon.
És a húzzuk ki 0-0-ra terven mit változtatott volna ha időben cserél? Véletlen lett volna pár helyzetünk, neadjisten kapuralövésünk? Attól még tőlem bekkelhetünk, de legalább talán kihoztuk volna párszor a labdát, és nem folyamatos nyomás alatt van a kp meg a védelem.
Meg egy 0-0ra játszás esetén minek jell 3 támadó előre. Valverdet be kellett volna rakni pluszba a kpra aszunszao helyett és kész.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. február 16., szerda 8:43

h3x0r írta:
Pad'em írta: Ebből a keretből a mai volt a max, ami kihozható? Mert akkor inkább az intertotó kupában induljunk vagy mi az a balfaszoknak fenntartott sorozat amiben a Barca is van..

Igaz persze sok minden amit írsz de na. Ennyire nem szar a helyzet. Nem a vereség fáj, nem is, hogy gyorsabb játékosaik vannak (persze nem 10ből 9), hanem, hogy nem volt egy darab támadásunk se, 0 helyzet. Ez nonszensz, kurvagáz. Erre a 73.percig nézi az edzőnk és nem szól hozzá semmit. Vinit meg Asensiót legkésőbb a 60.ban lehozom a picsába, fel Hazard meg Bale aztán hátha lesz valami. A gyors középpályásunk meg miért ül a padon? Persze ezekkel is kikaphatunk, de legalább látnám, hogy nem elégszünk meg a szarral.
Pont errol beszeltunk tobben is, amikor eltoroltek BL-ben az idegenben lott golok erteket. Tegnap vegig az volt a cel, hogy huzzuk ki valahogy 0-0-ra, majd ha esetleg bekapunk egy golt, akkor johet Valverde es a tobbiek. Otthon pedig egy egeszseges Benzemaval majd lehet tamadni. Persze irhatjuk, hogy miert elegszunk meg a szarral, meg ez a Real Madrid. Csak hat Carlo 2 meccsben gondolkodik, aminek a vegen meg ha csunyan is, de tovabb akar jutni, nem buszken kiesni mar az odavagon.
És a húzzuk ki 0-0-ra terven mit változtatott volna ha időben cserél? Véletlen lett volna pár helyzetünk, neadjisten kapuralövésünk? Attól még tőlem bekkelhetünk, de legalább talán kihoztuk volna párszor a labdát, és nem folyamatos nyomás alatt van a kp meg a védelem.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. február 16., szerda 8:43

hát szerintem bernabeuban ugyan ez lesz a meccs képe, hogy sok közünk nem lesz az egészhez, nem tudom mi hogy juthatunk tovább kevesek vagyunk

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. február 16., szerda 8:32

Pad'em írta: Ebből a keretből a mai volt a max, ami kihozható? Mert akkor inkább az intertotó kupában induljunk vagy mi az a balfaszoknak fenntartott sorozat amiben a Barca is van..

Igaz persze sok minden amit írsz de na. Ennyire nem szar a helyzet. Nem a vereség fáj, nem is, hogy gyorsabb játékosaik vannak (persze nem 10ből 9), hanem, hogy nem volt egy darab támadásunk se, 0 helyzet. Ez nonszensz, kurvagáz. Erre a 73.percig nézi az edzőnk és nem szól hozzá semmit. Vinit meg Asensiót legkésőbb a 60.ban lehozom a picsába, fel Hazard meg Bale aztán hátha lesz valami. A gyors középpályásunk meg miért ül a padon? Persze ezekkel is kikaphatunk, de legalább látnám, hogy nem elégszünk meg a szarral.
Pont errol beszeltunk tobben is, amikor eltoroltek BL-ben az idegenben lott golok erteket. Tegnap vegig az volt a cel, hogy huzzuk ki valahogy 0-0-ra, majd ha esetleg bekapunk egy golt, akkor johet Valverde es a tobbiek. Otthon pedig egy egeszseges Benzemaval majd lehet tamadni. Persze irhatjuk, hogy miert elegszunk meg a szarral, meg ez a Real Madrid. Csak hat Carlo 2 meccsben gondolkodik, aminek a vegen meg ha csunyan is, de tovabb akar jutni, nem buszken kiesni mar az odavagon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 121 regisztrált és 0 vendég