Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 30., hétfő 13:03

Tegnap kár volt a kiszabott ziccerekért barátom.....ezt :cens:

No de, előtte azért csak elraktad őket a seggarcoknak, a teljesítményed pedig továbbra is jó, a mezőnymunka meg minden egyéb..flikflak kutyafasza, helyzet/lehetőségteremtés.
Másunk nem is nagyon van sajnos ezen a téren a csapatnál. Ez persze a keret, nem túl fényes értékelése, ami a támadásépítést illeti.

Csak így tovább, de a gólhelyzetekkel, meg utso passzokkal kezdjél már valamit !
A táncikádat meg pont leszarom, míg adott a munka, konstans ! :salute:

szrk
De ne menj át kotsogbe, ez nem az a Team
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 30., hétfő 12:58

Realista24 írta: Kicsit atjovok ide filozofalni.

Mi van ha Vinicius egy problemas jatekos? A teljesitmenye ingadozo. Tavaly volt egy kiemelkedo szezonja, elotte gyalazat, most mezonyben top3, a tobbit nem ertekelnem. Hagyjuk is ezt a reszet.

Viszont a palyan es a palyan kivul mutatott magatartasa nem tul jo kepet sugaroz rola. Oke, hogy a brazilok felulnek melle a tancolj vonatra, a feketek a mondj nemet a rasszizmus hajora, de ha hinni lehet a hireknek, szamos veteran, plusz az edzoi stab is kerte, hogy valtoztasson, viselkedjen, foglalkozzon kevesebbet ezekkel a dolgokkal.

Egyelore ugye fest, hogy nem tud vagy nem akar ezen valtoztatni. Es ha ezek az arcok (Real legendak es Carlo), akik most vele vannak nem tudnak rajta valtoztatni, akkor a kesobbiekben meg inkabb problemassa valhat.
Egy lehetséges, hogy nagyon hülye párhuzamot hozok, sőt, kettőt. Az első Colin Kaepernick, remélem jól írtam a nevét fejből. A pályán akart a rasszizmus ellen harcolni, a liga villámgyorsan eltakarította, azóta sem játszott, igéretes játékos volt egyébként az NFL-ben.
A másik példám Hamilton az F1-ből. Egy ripacs, a sportot használja, hogy a rasszizmus ellen küzdjön, de már neki is megszólták, hogy nem kellene ennyire túltolni.
Az utóbbi egy rekorder, az előbbi nem sokat bizonyított. Vini valahol a kettő között van, de annyira egyszerre akar mindent, hogy menet közben elfelejt a focival foglalkozni.

Amikor szöglet jön egy helyzete után, mert nem tudja elrúgni a kapus mellett, ahelyett hogy átérezné mit hagyott ki, inkább a közönséget hergeli meg kéri a buzdítást. Konkrétan ha valaki hozzá vágna valamit sem lepődnék meg :lol:
Piszok gyors, nagyon nehéz megállítani, de kicsit sem hatékony. Sok esetben rosszak a passzai és későn szabadul a labdától. Lehetne még sokáig elemezni őt, de amiben biztos vagyok, hogy pl egy MBappe-Haaland szintet soha nem fog megütni, legalább 2 polccal lesz alattuk.

Az említett kettőért bármikor beáldoznám, de egy nagyon jó ajánlat esetén is elgondolkodnék, hogy elengedjem. Ami biztos, hogy észhez kell téríteni, én padra tenném kicsit és pár meccsen keresztül megnézném Rodrygot azon az oldalon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 12:24

tibi18 írta: Szerintem alapvetően nem az a baj, hogy ennyit keres, mert már az is a világunk része egy jó ideje. Inkább azt érzem, hogy ő nem feltétlen érzi azt, hogy mekkora klubban van és ez a mez, ami rajta van, nem csak a pályán, hanem azon kívül is megkövetel bizonyos dolgokat.

Én egyébként még nem látom, hogy Carlo vagy anno Zidane ezt kezelte volna, mert igazából drasztikus lépésre, mármint pl., hogy ülsz a seggeden a padon, egyik sem szánta el magát. A teljesítménye szerintem nem ingadozik, hanem ő ilyen és tavaly volt vmi, ami miatt jobb volt és összejöttek neki a dolgok.. viszont nem látom benne, hogy érdemben és tartósan valaha szintet tud lépni. Rodrygoban pl. ezt inkább látom.
Zidane-nal valo kapcsolata alapbol nem volt fenyes.
Ugye egyes hirek szerint pl. oltozoben a telefonjat buzerlata, mikozben ZZ eppen eligazitast tartott, miutan realizalta, hogy nem lesz kezdo a City elleni visszavagon.

Szoval en az ilyenekre gondolok. Es ez egyelore csak rosszabb, es nem jobb iranyba ment el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2023. január 30., hétfő 12:20

Szerintem alapvetően nem az a baj, hogy ennyit keres, mert már az is a világunk része egy jó ideje. Inkább azt érzem, hogy ő nem feltétlen érzi azt, hogy mekkora klubban van és ez a mez, ami rajta van, nem csak a pályán, hanem azon kívül is megkövetel bizonyos dolgokat.

Én egyébként még nem látom, hogy Carlo vagy anno Zidane ezt kezelte volna, mert igazából drasztikus lépésre, mármint pl., hogy ülsz a seggeden a padon, egyik sem szánta el magát. A teljesítménye szerintem nem ingadozik, hanem ő ilyen és tavaly volt vmi, ami miatt jobb volt és összejöttek neki a dolgok.. viszont nem látom benne, hogy érdemben és tartósan valaha szintet tud lépni. Rodrygoban pl. ezt inkább látom.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 30., hétfő 12:18

Gondolom, hogy a BL döntős góljától teljesen elszállt magától.

Én már régóta mondom, hogy bántják a szememet az ügyetlenkedései (közben meg csinál szép dolgokat is, ez tény).

+ Hatalmas piaci értéke van (ha valaki kifizetné)

- Kit veszünk meg a pénzből?

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 30., hétfő 12:10

Szerintem ugyanolyan, mint a teljes generacioja, plusz a kulturalis hovatartozasa miatt tunik meg nagyobb idiotanak. Ha pedig alapbol extrovertalt szemelyiseg, akkor kesz is. Lehet itt Carlo vagy ZZ vagy akarki, ok mar szarnak ra magasrol. Egyszeruen nem normalis dolog, hogy huszeves taknyok ilyen penzeket keresnek, es ilyen nyilvanossag parosul ehhez. Nyilvan elszall, plane annak tukreben, amit letett pl tavaly az asztalra, es hogy nem lehet kirakni a kezdobol mert az a maradek halovany tamadojatekunk is meghal.

Kell neki par mentalis krach hogy az elet kicsit helyrerakja, meglatjuk megugorja-e. Szerintem a munkajaval tovabbra sincs baj, kidolgozza a belet is, es amennyit faragjak nem csodslom ha idegben van, de a hatalmas pofaja engem is kikeszit. Plane amikor 10. percben mar tuzeli a kozonseget az elbaszott ziccere utan, hat ember, lodd be es orulni fognak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 11:29

Kicsit atjovok ide filozofalni.

Mi van ha Vinicius egy problemas jatekos? A teljesitmenye ingadozo. Tavaly volt egy kiemelkedo szezonja, elotte gyalazat, most mezonyben top3, a tobbit nem ertekelnem. Hagyjuk is ezt a reszet.

Viszont a palyan es a palyan kivul mutatott magatartasa nem tul jo kepet sugaroz rola. Oke, hogy a brazilok felulnek melle a tancolj vonatra, a feketek a mondj nemet a rasszizmus hajora, de ha hinni lehet a hireknek, szamos veteran, plusz az edzoi stab is kerte, hogy valtoztasson, viselkedjen, foglalkozzon kevesebbet ezekkel a dolgokkal.

Egyelore ugye fest, hogy nem tud vagy nem akar ezen valtoztatni. Es ha ezek az arcok (Real legendak es Carlo), akik most vele vannak nem tudnak rajta valtoztatni, akkor a kesobbiekben meg inkabb problemassa valhat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2023. január 29., vasárnap 22:54

Szoktak lenni statisztikák, hogy kinek a góljai, hány pontot hoztak a csapatnak. Olyan stat nincs, hogy a balfaszság miatt, hány pontot bukott a csapat. Állítom, hogy legalább egál, de inkább negatív az arány az embernél…

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. január 28., szombat 7:25

Nem hinném, hogy meg lehet őt törni. Nem lesz sose a kedvenc játékosom és az sem tetszik, hogy annyit foglalkozik az aktuális ellenfél szurkolóival, néhány játékosával és néha az edzői stábjával, mivel a játéka hanyatlásához vezethet ez, de azt azért el kell ismerni, hogy rendesen aprítják és ő az egyetlen támadónk, aki vakmerően neki mer menni az ellenfél védelmének, és töretlen a bátorsága ebből a szempontból, ami tiszteletre méltó, bárhogy is végződik az adott támadás. Próbál kitörni a kialakult helyzetben és ez vezethet a védelem megbontásához néhány esetben. A jobb szélre kellene neki egy társ, aki ugyanilyen vakmerő módon megindul.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 27., péntek 21:13

:lol: :salute: :lol:

Vini Dzsunijor ! az Atmapecér !
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. január 27., péntek 21:11

https://imgur.com/a/sC9IHN9

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 27., péntek 19:09

Most figyelem összefoglalót....
Mekkora sutaszar voltál már, Binisziusz barátom :lol: Benzema köszönte szépen :mrgreen:
Aztán volt még a meccsen valami, rémlik, nem cask ez.
Én röhögök ezeken, kínomban

DE !
A meló előtt le a kalappal, úgy evör ! Meg a másik....Há de miszargólt lőttél bazmeg !
Ezek a matracosék melyik rendezvényen lehettek, konkrétan begyalogoltál , Hatalmas.
Megdughatják a kibaszott babájukat Vini ! Respect :salute:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. január 26., csütörtök 23:41

Lehet szidni minden meccsen folyamatosan, de csak benne van meg az a sebesség, amivel képesek vagyunk elmenni a szélen, vagy egy értelmes kontrát vezetni (ma Militao is mutatott valamit), én jelenleg nem tudok rá haragudni valahogy semmi miatt, akkora volt az a tavalyi év. :salute:

Kommentátor tetszett ma a gólja után, amikor visszajátszották: "Vinicius: kocog, kocog, kocog, kocog és kacag". :lol: :sziv:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11134
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 25., szerda 12:52

Arad? :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 25., szerda 12:44

hehetheoriginal írta: fonevet akko faszombazmeg. :vivo: :D

de akkor mar a masik topikbol:
Ha nem jon ossze a hosszabbitas, inkabb hosszabbit.
:mrgreen:
Fonevet? :kalapos:
Arad a szeretet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11134
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 25., szerda 12:40

fonevet akko faszombazmeg. :vivo: :D

de akkor mar a masik topikbol:
Ha nem jon ossze a hosszabbitas, inkabb hosszabbit.
:mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 25., szerda 12:32

hehetheoriginal írta:
h3x0r írta: Volt egy hir, hogy egyszerre akarjak Vini, Rodrygo es Militao hosszabbitasat bejelenteni.
mar majdnem felugrottam örömömben, hogy eladasat akarjak egyszerre bejelenteni, de elbasztad az iget :lol:
Igét?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 25., szerda 12:31

Madridi derbi 20. percében a Bernabeu a támogatását fogja kifejezni a játékos iránt.

Ott legalább szeretik :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11134
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 25., szerda 12:03

h3x0r írta: Volt egy hir, hogy egyszerre akarjak Vini, Rodrygo es Militao hosszabbitasat bejelenteni.
mar majdnem felugrottam örömömben, hogy eladasat akarjak egyszerre bejelenteni, de elbasztad az iget :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. január 25., szerda 11:44

Volt egy hir, hogy egyszerre akarjak Vini, Rodrygo es Militao hosszabbitasat bejelenteni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég