Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

MarioCirolo
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 11., hétfő 14:25

Realista24 írta:
Pad'em írta:

A videóban kb mind sárgás belépő/szabálytalanság és nagyon max az ötödére osztott lapot a bíró. Itt kezdődnek a problémák. Persze azért is kap ennyit mert egy kis takony sokszor a viselkedése, de tényleg durván kirívó mit megengedtek a bírók ellene az elmúlt években.
A birok nem Vinicius ellen vannak, hanem a Real Madrid ellen.
Erzekeny temat feszegetunk, jogosan.
Itt johet kepbe, amit irtal, hogy ezert sincs talan szigoruan fogva a klub altal Vini.
Bar szerintem nem kepes valtozni, inkabb ezert.
De miben kene valtozzon? Amikor kb. kettetorik a bokajat es meg szabalytalansagot sem fujnak, akkor ne pofazzon? Eloszor a biroknak kene konzekvensen fujni es miutan elkezdik kisargazni azokat akik a focipalyara nem illo mozdulatokkal probaljak megallitani, utana lehet Vinicous viselkedesevel foglalkozni. A tegnapi miatt pl. teljesen jogosan lehet kiritizalni, mert szabalytalankodtak ellene, megkapta a csavo a sargajat es utana feleslegesen kezdett el balhezni. De ez sajnos egyelore a ritkabb eset.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 14:09

Pad'em írta:
MarioCirolo írta: Itt hagyom ezt a videot, ami csak a jeghegy csucsa: https://youtu.be/xxPTxaHPsFE?si=KoDJzvQACcbdf8CK. Amit Vini kap a bajnoksagban teljesen peldatlan es amig ez igy megy tovabb addig nalam a viselkedese masodlagos lesz.
A videóban kb mind sárgás belépő/szabálytalanság és nagyon max az ötödére osztott lapot a bíró. Itt kezdődnek a problémák. Persze azért is kap ennyit mert egy kis takony sokszor a viselkedése, de tényleg durván kirívó mit megengedtek a bírók ellene az elmúlt években.
A birok nem Vinicius ellen vannak, hanem a Real Madrid ellen.
Erzekeny temat feszegetunk, jogosan.
Itt johet kepbe, amit irtal, hogy ezert sincs talan szigoruan fogva a klub altal Vini.
Bar szerintem nem kepes valtozni, inkabb ezert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 11., hétfő 13:54

MarioCirolo írta: Itt hagyom ezt a videot, ami csak a jeghegy csucsa: https://youtu.be/xxPTxaHPsFE?si=KoDJzvQACcbdf8CK. Amit Vini kap a bajnoksagban teljesen peldatlan es amig ez igy megy tovabb addig nalam a viselkedese masodlagos lesz.
A videóban kb mind sárgás belépő/szabálytalanság és nagyon max az ötödére osztott lapot a bíró. Itt kezdődnek a problémák. Persze azért is kap ennyit mert egy kis takony sokszor a viselkedése, de tényleg durván kirívó mit megengedtek a bírók ellene az elmúlt években.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 13:45

MarioCirolo írta:
realistahuni írta: A vége az lesz sztorinak hogy valaki hamarosan agyonrúgja aztán mehet a sanitashoz pár hónapra. Vagy ha nem akkor a bíróknak lesz elegük belőle és kiállítják az első balhénál, aztán meg eltiltják.
Az az 1 piros lap egészen baráti azért azt jegyezzük meg.
Az a baj, hogy ez nem a vege lesz a sztorinak. Mert eleve ott kezdodott az egesz, hogy evek ota buntetlenul agyba-fobe rugdossak.
Milyen büntetlenül? Ne csinaljatok mar ugy, mintha barki agyonrughatna Vinit es nem kap erte semmit. Elofordult, persze, ahogy a legtobb tamadoval is.
Mar a B csapatban az atleticos hulye gyerek siman fejbe harapta es nem kapott semmit,
Az Atleticos gyerek meg kapott sargat, nyilvan Vini is pofazasert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MarioCirolo
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 11., hétfő 13:33

realistahuni írta: A vége az lesz sztorinak hogy valaki hamarosan agyonrúgja aztán mehet a sanitashoz pár hónapra. Vagy ha nem akkor a bíróknak lesz elegük belőle és kiállítják az első balhénál, aztán meg eltiltják.
Az az 1 piros lap egészen baráti azért azt jegyezzük meg.
Az a baj, hogy ez nem a vege lesz a sztorinak. Mert eleve ott kezdodott az egesz, hogy evek ota buntetlenul agyba-fobe rugdossak. Mar a B csapatban az atleticos hulye gyerek siman fejbe harapta es nem kapott semmit, azota evrol evre rosszabb a helyzet. Itt hagyom ezt a videot, ami csak a jeghegy csucsa: https://youtu.be/xxPTxaHPsFE?si=KoDJzvQACcbdf8CK. Amit Vini kap a bajnoksagban teljesen peldatlan es amig ez igy megy tovabb addig nalam a viselkedese masodlagos lesz.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2024. március 11., hétfő 13:18

A vége az lesz sztorinak hogy valaki hamarosan agyonrúgja aztán mehet a sanitashoz pár hónapra. Vagy ha nem akkor a bíróknak lesz elegük belőle és kiállítják az első balhénál, aztán meg eltiltják.
Az az 1 piros lap egészen baráti azért azt jegyezzük meg.
Love football, hate antifa.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. március 11., hétfő 13:14

Pad'em írta: Vini Perez kedvence, a csapatunk fő arca, Mbappé, Vini, Bellingham triótól lesz az elkövetkező években hangos minden. 100%, hogy nem lesz eladva.

Nem jönnek olyan hangok, hogy a klubnál elégedetlen lenne bárki a viselkedésével - legalábbis én nem láttam semmi ilyet idén, de javítsatok ki ha volt hasonló. Ami amúgy fura, mert elég rossz fényt vet a klubra lassan minden meccsen, de szerintem úgy vannak vele Perezék, hogy a bírókrízisnek, a korrupt, érdemben a rasszizmus ellen fellepni nem akaró ligának legalább egy jó lakmuszpapírja a gyerek. Nem tudják a bírók meg a liga kézben tartani sem őt, sem az őt széjjel rúgó ellenfeleket, az őt majmoló szurkolókat stb.

Akarta volna már megoldotta volna a vezetőség, hogy vegyen vissza.
azert beszelget vele carlo 1on1 mert van vele baj, ezert nem is publikus mit mond neki.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 11., hétfő 13:03

Vini Perez kedvence, a csapatunk fő arca, Mbappé, Vini, Bellingham triótól lesz az elkövetkező években hangos minden. 100%, hogy nem lesz eladva.

Nem jönnek olyan hangok, hogy a klubnál elégedetlen lenne bárki a viselkedésével - legalábbis én nem láttam semmi ilyet idén, de javítsatok ki ha volt hasonló. Ami amúgy fura, mert elég rossz fényt vet a klubra lassan minden meccsen, de szerintem úgy vannak vele Perezék, hogy a bírókrízisnek, a korrupt, érdemben a rasszizmus ellen fellepni nem akaró ligának legalább egy jó lakmuszpapírja a gyerek. Nem tudják a bírók meg a liga kézben tartani sem őt, sem az őt széjjel rúgó ellenfeleket, az őt majmoló szurkolókat stb.

Akarta volna már megoldotta volna a vezetőség, hogy vegyen vissza.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

weah
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: weah » 2024. március 11., hétfő 12:38

Nem gondolnám hogy 100% ig biztos hogy nem lesz eladva. Állítólag a PSG Yamalert adna 200 milliót.Valoszinu hogy ha nem jön össze akkor ramozdulnak Vinire.Oriasi pénzt lehetne kaszálni a maffiózó olajosektol....ha egy felszezonos tehetséges gyerekért ennyit adnának akkor a Brazilert mennyit?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 12:34

Már van jobb és meghatározóbb játékosunk.
Továbbmegyek, lehetne egy másik hasonló is, ha nem a padot koptatna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: füst » 2024. március 11., hétfő 12:32

Én csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy abban a gyönyörű metaforában annak a bizonyos cérnának nem a hossza számít, hanem a vastagsága, még mielőtt rosszul lesitek el a félművelt hehétől. :D

A Vinicius-témához nem tudok sokat hozzátenni, azon kevesek csoportjába tartozom akiket teljesen hidegen hagy a balhés miliő. Ő határozza meg leginkább a támadójátékunkat, sőt nem ritkán ő az egyszemélyes támadójátékunk, így érthető ha mindenki őt akarja kizökkenteni, mert hát ez a leghatékonyabb módja a játékunk szétbarmolásának. És ha már eleve erre megy ki a játék, akkor teljesen mindegy hogy milyen hosszú, vastag, puha vagy görbe Vinicius cérnája, úgyis megtalálják a módját, hogy próbára tegyék, mert ez az ellenfelek érdeke. Ergo amíg nem lesz a pályán meghatározóbb támadónk, és/vagy amíg nem adjuk el, addig nem várható változás, és így nincs sok értelme hétről hétre ugyanazt megállapítani.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 12:16

Így már jók vagyunk így hétfőn? :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11007
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 11., hétfő 11:46

ez tiszta, csak te/ti mikor pl velem errol vitatkoztok, osszekeveritek, hogy en mit gondolok a dologrol, es amit irok, hogy binicius fejeben mi jatszodhat le.
en - mint tobbszor irtam is - ugy eladnam, hogy porzik, de nyilvan nem lesz belole semmi.
addig meg fejre is lehet allni, ha eddig ennyi ev alatt nem tudott ertelmet utni bele senki, akkor mire vagyunk, mit varunk, hogy lenne jobb?
ezek ilyen vagyalmok, hogy ne egesse a csapatot, kurvacringe az egesz gyerek, ahogy van, en mar hetek ota nem idegesitem magam ezen, ez van, nem lehet mit tenni.
edzoi, csapatvezetesi es jatekostarsi kerdeseket is felvet ez amugy, de az mar masik tema.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 11:41

hehetheoriginal írta: benzemat kivetelnek mondanam, egyetlen egyszer nem lattam kiabalni, uvoltozni, vitatkozni, reklamalni, ellenfel jatekossal osszeakaszkodni.
ha jol tudom eleg komolyan nyomja kuzdosportot, taln ez is szerepet jatszik, nem tudom, de mindig egy nyugodt kiegyensulyozott tag volt. (vehetnel peldat rola :kalapos: )
ceronaldonak is volt oka, hogy fullstressz es idegileg folyamat kilegyen, akar csak hogy messi folyamat nyert ellene mindent, biniciusnak is van boven (pl hogy gecironda es neger :mrgreen: ).
erre mondom, hogy kinek milyen hosszu a cerna.
Az a baj, hogy Vininel egy centi cerna sincs.

Csak hogy tiszta legyen, felolem barmikor leuvoltheti a birot, ha ugy erzi, hogy nem vedi meg.
Tovabbmegyek, torlesszen (jatek kozben nyilvan, mondjuk a legjobb lenne gollal ugye...), ha valaki folyamatosan henteli, de ne egesse es adott esetben hozza hatranyba a csapatot ilyen artalmatlan szituacok miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11007
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 11., hétfő 11:34

de ha most tippelnem kéne, akkor ebből nem Cristiano Ronaldó-i karrier lesz a végére
uriember biztosra nem fogad :D
jatekoskent borzaszto messze van a ceronaldo, neymar vonaltol, ez a max nagyjabol, amit latunk tole ezekben az evekben.
nyilvan, ha marad madridban, akkor meg nyerni fog ezt-azt, de aranylabda nyilvan kanyarban sincs.
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11007
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 11., hétfő 11:30

benzemat kivetelnek mondanam, egyetlen egyszer nem lattam kiabalni, uvoltozni, vitatkozni, reklamalni, ellenfel jatekossal osszeakaszkodni.
ha jol tudom eleg komolyan nyomja kuzdosportot, taln ez is szerepet jatszik, nem tudom, de mindig egy nyugodt kiegyensulyozott tag volt. (vehetnel peldat rola :kalapos: )
ceronaldonak is volt oka, hogy fullstressz es idegileg folyamat kilegyen, akar csak hogy messi folyamat nyert ellene mindent, biniciusnak is van boven (pl hogy gecironda es neger :mrgreen: ).
erre mondom, hogy kinek milyen hosszu a cerna.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 11:26

hehetheoriginal írta:
aztan azonositasz azzal, hogy en a Simeone fele hentelesre elvezek
? :lol:
tulgondolod... :coffee:
Akinek eleg annyi, hogy lerantsak vagy vallal kitegyek a palya szelere ahhoz, hogy elszalljon ilyen szinten az agya, ott komoly gondok vannak a toronyban.
errol beszelek, hogy te kiragadod az 1-1 eseteket, kozben meg szinte mindig rengeteg megelozo eset volt, ahol a biro nem fujt, nem vedte meg a tamadot a faltnal, ilyenkor veszi a kezebe mindenki - tehat mindenki a vilagon - a dolgokat.
emberi reakcio, a kulonbseg mindig csak annyi, hogy valakinek hosszabb, valakinek rovidebb a bizonyos cerna.
ha kiragadod ezt az esetet, akkor binicius reakcioja talan tul sok - nyilvan ezen is lehetne vitatkozni milyen konnyeden repkednek itt 70-80 kilos meglett felnott emberek mindenfele -, de ha az osszkepet nezed, akkor nem tudhatod milyen behatasok ertek akar a palyan, akar a lelatorol.
Benzema 819 meccs alatt kapott 17 sargat, 0 piros.
Vinicius 312 meccsen 51 sarganal jar, es mar piros lapja is van.

De gondolom Benzemat nem rugdaltak, nem idegesitettek, nem szologattak be neki, nem provokaltak.

Mielott CR-t hozod peldanak esetleg, aranyaiban nala is szarabb a mutatoja. A hentes La Ligaban meg plane.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2024. március 11., hétfő 11:26

Elismerem, hogy jó játékos, képes hihetetlen dolgokra, tud fontos gólokat szerezni (lásd 2022-es Bl-döntő), már része a klubtörténelmének, ráadásul most egészen jó formában van és szállítja a gólokat. Elismerem, hogy fontos neki a Real Madrid és sajnos sok rasszista támadást kap az ellenfelek szurkolóitól, DE egyszerűen azt érzem, hogy egyre kevésbé tartom szimpatikusnak. Ha pl a Barcában játszana tuti, hogy az egyik legutáltabb játékos lenne nálam. Egyszerűen én nem kedvelem az ilyen "bohócokat". Nekem a Modric, Kroos féle játékosok mindig közelebb álltak a szívemhez. Sajnos Vini ezekkel a dolgaival (ellenfelek lökdösése, bírók szapulása) nem lesz a kedvencem. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz itt az ő története, mert arra a szintre már bőven elért mint Neymar, remélem a folytatás nem olyan lesz (psg, sérülések, bulik, Szaúd-Arábia), de Cristiano Ronaldótól még nagyon messze van. Meglátjuk, de ha most tippelnem kéne, akkor ebből nem Cristiano Ronaldó-i karrier lesz a végére. De ne legyen igazam.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11007
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 11., hétfő 11:20

aztan azonositasz azzal, hogy en a Simeone fele hentelesre elvezek
? :lol:
tulgondolod... :coffee:
Akinek eleg annyi, hogy lerantsak vagy vallal kitegyek a palya szelere ahhoz, hogy elszalljon ilyen szinten az agya, ott komoly gondok vannak a toronyban.
errol beszelek, hogy te kiragadod az 1-1 eseteket, kozben meg szinte mindig rengeteg megelozo eset volt, ahol a biro nem fujt, nem vedte meg a tamadot a faltnal, ilyenkor veszi a kezebe mindenki - tehat mindenki a vilagon - a dolgokat.
binicius "sikeresen" mar ugy csinalja, hogy meccseken, heteken, honapokon ativelo modon kezeli ezeket a dolgokat, de anno ceronaldonak is volt ilyesfajta "hadjarata", kapott is piroslapokat...
emberi reakcio, a kulonbseg mindig csak annyi, hogy valakinek hosszabb, valakinek rovidebb a bizonyos cerna.
ha kiragadod ezt az esetet, akkor binicius reakcioja talan tul sok - nyilvan ezen is lehetne vitatkozni milyen konnyeden repkednek itt 70-80 kilos meglett felnott emberek mindenfele -, de ha az osszkepet nezed, akkor nem tudhatod milyen behatasok ertek akar a palyan, akar a lelatorol.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 11:13

Artalmatlan szituacio volt.
A biro lefujta es buntette az ellenfelet.
A meccs mar a zsebunkben volt.

Ugyanaz a szanalmas folosleges es agressziv viselkedes, mint Gavi eseteben. Mind a ketto kompenzal, ki ezt, ki azt.

hehe: szerinted rendben van, szerintem nincs.
Leirod, hogy en hogyan gondolkodok szerinted, ami kapufa, aztan azonositasz azzal, hogy en a Simeone fele hentelesre elvezek, ez is kapufa. Nincs ertelme errol tobbet beszelni veled.

Akinek eleg annyi, hogy lerantsak vagy vallal kitegyek a palya szelere ahhoz, hogy elszalljon ilyen szinten az agya, ott komoly gondok vannak a toronyban.

Bonusz:
https://youtu.be/vMlpg6dBe7I?si=N0Nlf6Te7jvF9qTV

A legszanalmasabb, hogy egyszer uvolt a biroval, aztan meg megy oda kuncsorogni, hogy adjon mindenkinek sargat, meg pirosat, aki hozza mert erni :lol: de kozben szarba se nezi a birokat, ellenfeleket. Tisztelet teljes hianya minden iranyba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég