Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11006
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 11., hétfő 11:09

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: tevedes van megint.
a valaszreakcio az, hogy en elloklek, mert te kezdted a balhet.
Ovoda :lol: :lol:
utana a dontes a tied, hogy folytatod-e, de az en reakciommal vagyunk kvittek nagyjabol.
es igenis van az az elem, amivel a birok nem tudnak/akarnak mit kezdeni, a kisebb odarugasok, konyoklesek, piszkalodasok, szogletnel, parharcoknal, 1v1-eknel, sztem te vedo fejjel gondolkodsz, en meg tamado fejjel, nem fogom hagyni es toleralni, hogy idegesits 90 percen keresztul, aztan ti hazamenjetek 4-5 sargalappal, mi meg nulla lott gollal.
El vagy tevedve part 1.
az nektek siker, egy jo atletico simeoneval egesz hetveges unneplesbe kezd ilyenkor.
nyilvan nem mindig egyenerteku a reakcio a falttal, mint pl binicius eseteben is, de a pszichologiajat kell megerteni, hogy meccsrol meccsre a tizezrek a lelaton es a birok is ellene vannak, kb egyedul kell megallnia a helyet, ez van a fejeben, akar valos a dolog, akar nem.
El vagy tevedve part 2.
Ez jo vita volt, tudom hetfo :lol:
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. március 11., hétfő 10:59

Jajj Realista, hát a pszichológiáját kell megérteni :D :D

Szerintem amúgy Vini, a bírók és a provokáló ellenfelek is probléma, egyik nem menti fel a másikat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 10:57

hehetheoriginal írta: tevedes van megint.
a valaszreakcio az, hogy en elloklek, mert te kezdted a balhet.
Ovoda :lol: :lol:
utana a dontes a tied, hogy folytatod-e, de az en reakciommal vagyunk kvittek nagyjabol.
es igenis van az az elem, amivel a birok nem tudnak/akarnak mit kezdeni, a kisebb odarugasok, konyoklesek, piszkalodasok, szogletnel, parharcoknal, 1v1-eknel, sztem te vedo fejjel gondolkodsz, en meg tamado fejjel, nem fogom hagyni es toleralni, hogy idegesits 90 percen keresztul, aztan ti hazamenjetek 4-5 sargalappal, mi meg nulla lott gollal.
El vagy tevedve part 1.
az nektek siker, egy jo atletico simeoneval egesz hetveges unneplesbe kezd ilyenkor.
nyilvan nem mindig egyenerteku a reakcio a falttal, mint pl binicius eseteben is, de a pszichologiajat kell megerteni, hogy meccsrol meccsre a tizezrek a lelaton es a birok is ellene vannak, kb egyedul kell megallnia a helyet, ez van a fejeben, akar valos a dolog, akar nem.
El vagy tevedve part 2.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11006
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 11., hétfő 10:44

tevedes van megint.
a valaszreakcio az, hogy en elloklek, mert te kezdted a balhet.
utana a dontes a tied, hogy folytatod-e, de az en reakciommal vagyunk kvittek nagyjabol.
es igenis van az az elem, amivel a birok nem tudnak/akarnak mit kezdeni, a kisebb odarugasok, konyoklesek, piszkalodasok, szogletnel, parharcoknal, 1v1-eknel, sztem te vedo fejjel gondolkodsz, en meg tamado fejjel, nem fogom hagyni es toleralni, hogy idegesits 90 percen keresztul, aztan ti hazamenjetek 4-5 sargalappal, mi meg nulla lott gollal. az nektek siker, egy jo atletico simeoneval egesz hetveges unneplesbe kezd ilyenkor.
nyilvan nem mindig egyenerteku a reakcio a falttal, mint pl binicius eseteben is, de a pszichologiajat kell megerteni, hogy meccsrol meccsre a tizezrek a lelaton es a birok is ellene vannak, kb egyedul kell megallnia a helyet, ez van a fejeben, akar valos a dolog, akar nem.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. március 11., hétfő 10:42

Az a baj hogy lassan elő se lehet venni mert egyszerűen látszik rajta hogy ennyi IQja van. A mentality meg kimerült az egész hatas tetkoban. Több góllal vezet a csapatod, hova remegsz egy lerantas miatt, rohogd ki a bohóc exbarszast, aztán rúgj még három gólt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 9:38

hehetheoriginal írta: ezek a dolgok gyulemlenek meccsrol meccsre, evrol evre.
mikor mennel, loned a golt vagy golhelyzet lenne, es erre jon egy ilyen nyomorult es visszahuz, aztan kap egy db sargalapot.....
aztan kozben sikeresen megakadalyozott egy golt peldaul, szoval egyertelmuen ok jartak jobban.
es ezt megcsinaljak veled ujra es ujra es ujra.
kozben osszessegeben a rombolo darabolo csapat van jutalmazva...
ezt ha sokszor megcsinaljak ellenem pl, en se toleralnam, pappe, binicius, vagy lehetne sorolni boven temerdek jatekost, akinel elszakadt a cerna emiatt.
de mondom, ez mind abbol jon, az az alapja es oka mindennek, hogy balfasz dilettans az osszes biro, es nem tartja kezben a meccset.
A foci ilyen 100 eve, a taktikai szabalytalansag a resze. Nem arrol van szo, hogy hentes modjara agyon volt rugdalva, es nem vedte a biro.
Csavo lerantotta, pedig agyon is rughatta volna Valverde modjara, kapta volna erte a sargat fixen, de agyatlanul rarontott. Masodszor 1 heten belul.

Tegnapi biroval sem volt semmi gond, a BL-ben a biroval sem volt semmi gond. De persze lehet azt mondani, hogy Gil Manzano miatt megy neki mindenkinek a kovetkezo 4 hetben.

Mondom, nincs azzal sem gond, ha nem toleralja, vagy te nem toleralod, csak amikor a valaszreakcio utan spriccel a ver az orrbol, akkor ne csodalkozzon Vinicius vagy Mbappe.
Egy sima mezhuzasos lerantas, ne vicceljunk mar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. március 11., hétfő 9:34

wZoLee7 írta: Lefújták, sárga az ellenfélnek, simán agyatlanul neki ugrott az ellenfélnek. Ezzel megint beszedett egy felesleges sárgát. Majd amikor sorsdöntő meccseklen csinál ilyent és esetleg küldik zuhanyozni akkor is belefér? Nevetséges ez a viselkedés és kicsit sem méltó. Ezt ha egy barcás csinálná már mindenki eltiltaná :lol:
A legnagyobb baj, hogy csak a szája jár, nem tanul az ég világon semmiből és nem fog megváltozni. Mindenki tegye fel magának a kérdést, hogy ezekkel segíti vagy hátráltatja a csapatot.
Videót, amit linkeltem, megnézted?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11006
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 11., hétfő 9:29

ezek a dolgok gyulemlenek meccsrol meccsre, evrol evre.
mikor mennel, loned a golt vagy golhelyzet lenne, es erre jon egy ilyen nyomorult es visszahuz, aztan kap egy db sargalapot.....
aztan kozben sikeresen megakadalyozott egy golt peldaul, szoval egyertelmuen ok jartak jobban.
es ezt megcsinaljak veled ujra es ujra es ujra.
kozben osszessegeben a rombolo darabolo csapat van jutalmazva...
ezt ha sokszor megcsinaljak ellenem pl, en se toleralnam, pappe, binicius, vagy lehetne sorolni boven temerdek jatekost, akinel elszakadt a cerna emiatt.
de mondom, ez mind abbol jon, az az alapja es oka mindennek, hogy balfasz dilettans az osszes biro, es nem tartja kezben a meccset.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 9:28

hehetheoriginal írta: a helyzet a kovetkezo: ezeknek az eseteknek - akar binicius, akar papi esetei - nagy resze abbol ered, hogy a biro egy inkompetens balfasz ezeken a meccseken, es nem fuj semmit vagy epp nem idejeben fuj, nem vedi meg a tamadojatekost a hentelestol.
teljesen ertheto a reakcio, jatekoskent ugyanigy viselkednek igy is, ha a biro nem teszi a dolgat, akkor nekem kell magamrol gondoskodnom.
Nem fujta le az esetet a biro?

Amugy, ha egy focin te vagy az ellenfel, visszahuzlak, mint taktikai szabalytalansag, hogy ne tamadd a kaput, es emiatt igy nekem rontanal, akkor csunyan beleszaladnal a reakcioba :lol:
Te szoktad mondani, hogy ne legyunk mar kislanyok...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. március 11., hétfő 9:25

hehetheoriginal írta:nem emiatt nyomorult binicius viselkedese
Hát ez az, hogy nem. Egy mezhúzásért neki menni a másiknak? Látványos volt, az igaz. De ilyenkor megállok és kinevetem, hogy mivan hülyegyerek, csak így tudsz megállítani. Mégse a térdére csúszott teli talppal...

Lényeg a lényeg, hogy el kell nézzük neki, mi szurkolók, mert a világ egyik legjobb szélsője és kell a csapatnak. De nem hiszem el, hogy ezzel ne tudnának valamit csinálni. :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 11., hétfő 9:25

Lefújták, sárga az ellenfélnek, simán agyatlanul neki ugrott az ellenfélnek. Ezzel megint beszedett egy felesleges sárgát. Majd amikor sorsdöntő meccseklen csinál ilyent és esetleg küldik zuhanyozni akkor is belefér? Nevetséges ez a viselkedés és kicsit sem méltó. Ezt ha egy barcás csinálná már mindenki eltiltaná :lol:
A legnagyobb baj, hogy csak a szája jár, nem tanul az ég világon semmiből és nem fog megváltozni. Mindenki tegye fel magának a kérdést, hogy ezekkel segíti vagy hátráltatja a csapatot.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11006
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 11., hétfő 9:18

a helyzet a kovetkezo: ezeknek az eseteknek - akar binicius, akar papi esetei - nagy resze abbol ered, hogy a biro egy inkompetens balfasz ezeken a meccseken, es nem fuj semmit vagy epp nem idejeben fuj, nem vedi meg a tamadojatekost a hentelestol.
teljesen ertheto a reakcio, jatekoskent ugyanigy viselkednek igy is, ha a biro nem teszi a dolgat, akkor nekem kell magamrol gondoskodnom.

nem emiatt nyomorult binicius viselkedese, ez csak egy resze a teljes kepnek, es ezzel nekem (mint ahogy orban ellen es most a celtas fasz ellen is amit csinalt) abszolut semmi bajom.
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. március 11., hétfő 9:09

Én azon nevetek, hogy mi lesz, ha jövőre tényleg jön a teki és ezek ketten lesznek

https://www.youtube.com/watch?v=7dHVTdEf3IM

:lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 8:48

wZoLee7 írta: mentality :lol: a celta elleni meccsen, úgy h vezetünk ilyent megcsinál...takarodjon el valahová ahol ezt elnézik, egyszerűen ez a takony méltatlan a mezünkhöz és mindig is az lesz, remélem leég a hátáról az a 7-es
https://x.com/nocontextfooty/status/176 ... 25980?s=20
Most mi a baj ezzel? :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 10., vasárnap 19:49

Vajon csak minket magyarokat zavar?
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 10., vasárnap 19:48

mentality :lol: a celta elleni meccsen, úgy h vezetünk ilyent megcsinál...takarodjon el valahová ahol ezt elnézik, egyszerűen ez a takony méltatlan a mezünkhöz és mindig is az lesz, remélem leég a hátáról az a 7-es

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11006
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 13:36

félig van igaza pedjának maximum sztem.
zidane is megfejelte a buzit, mikor átlépte a határt.
ramos is odakönyökölt, mikor érezte, hogy faszkalap az ellenfél sorozatosan már.
aztán mindketten legendák.
lehetne folytatni a sort.
kellenek ezek a férfi vagyok és kiállok magamért és a csapatomért és nem hagyom, hogy bármit megtegyenek és átgyalogoljanak rajtam emberek.
ha a liga, az uefa, a fifa leszarja - márpedig leszarja - és nem törődik a sportágat teljesen szétbaszó és pestisként ellepő szimulálással, teátrális szarral, akkor a játékos igenis vegye a kezébe a dolgot.
pedjának ott van igaza, hogy biniciusnál valóban túl sok a szöveg, a legkisebb rezdülése, minden idegszála azt figyeli mikor robbanhat a legkisebb beszólásra.... ezt ha eddig nem tudták kezelni modric, carlo, toni meg a többiek, akkor ebben nem várható nagy fejlődés.
ott sincs igaza pedjának, hogy valaki nem lesz legendás játékos, ha szarfaszú és nyamvadt viselkedésű, nem egy embert lehetne sorolni, aki egy emberi köpet, de igenis legendája a sportnak. mert csakis a teljesítmény számít a nap végén, ez a minden más csak maszlag, sallang, lófasz, semmi.
ha folyamat kiállíttatná magát a pofázással, a megtorlással, verekedésekkel, az ugye kihat mind az ő, mind a csapat teljesítményére, ott már más a leány fekvése, de itt még nem járunk, max az egyéni teljesítményére hat ki, mert nem a játékkal foglalkozik, mikor épp veszekszik meg mutogat a közönségnek. persze itt is lehetne vitázni, hogy vkit pont épp ez tüzel - én is mindig jobban játszottam idegenben anno, szerettem idegből menni, hadd érezzék meg lássák, hogy kiafaszagyerek :lol: :kalapos: -, de ezt csak ő tudja belül.
Szerintem ez kozeleben sincs a majomnak, de nem is volt kuponos szemmutetem.
van eladó, kell? :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2024. március 7., csütörtök 13:34

Szinte 100%, hogy nem monkey.. De engedjük is el a témát sztem..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 7., csütörtök 13:32

Szerintem ez kozeleben sincs a majomnak, de nem is volt kuponos szemmutetem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1952
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2024. március 7., csütörtök 13:28

Pedja Mijatovic |"Real Madrid's shirt does not tolerate this type of behaviour, maybe in another side, but not at Madrid."

"Vinicius has to find a way to calm down. If not he will never become a legendary player, regardless of his football."
Teljesen igaza van.
Ha jön mbappe, 2 főbb játékos lesz egy csapatban, meglatjuk majd mire mennek, főleg, hogy asszem mind2nek a balos a fő posztja.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég