Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3902
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. március 3., péntek 11:37

amúgy
reeed_ati írta: Itt lenne az idő Carlònak változtatni ès mondjuk Rodrygòt berakni az eredeti posztjára, ha vininek nem megy, akkor nèzzük meg mit kezdenek a másik brazillal..
sokan szidják Rodrygot, de ennél a tegnapi Vini verziónál ő is hasznosabb. plusz Vinire amúgy is ráférne már egy pihenő
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: pátkán » 2023. március 3., péntek 11:25

reeed_ati írta: Tök logikus, hogy ezt csinálják vele az ellenfelek, èn is ezt tennèm, picit kizökkented fejben, amennyire buta, fel is ül a második, harmadik ilyennek ès onnantòl teljesen vège van..
Amugy ez az Araujo gyerek egyèbkènt is piszok jò kis vèdő, ezt be kell látni, hányadik fejezetük volt egymás ellen?
Eddig folyamatosan leszedi Vinit a pályáròl..
Itt lenne az idő Carlònak változtatni ès mondjuk Rodrygòt berakni az eredeti posztjára, ha vininek nem megy, akkor nèzzük meg mit kezdenek a másik brazillal..
vagy csak atkuldeni a jobb oldalra, kiderult volna h koveti e Araujo...
joabulicsak

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. március 3., péntek 11:21

Tök logikus, hogy ezt csinálják vele az ellenfelek, èn is ezt tennèm, picit kizökkented fejben, amennyire buta, fel is ül a második, harmadik ilyennek ès onnantòl teljesen vège van..
Amugy ez az Araujo gyerek egyèbkènt is piszok jò kis vèdő, ezt be kell látni, hányadik fejezetük volt egymás ellen?
Eddig folyamatosan leszedi Vinit a pályáròl..
Itt lenne az idő Carlònak változtatni ès mondjuk Rodrygòt berakni az eredeti posztjára, ha vininek nem megy, akkor nèzzük meg mit kezdenek a másik brazillal..

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 3., péntek 11:06

el magico írta: Tegnap tényleg túltolta.
Kb. a semmiből jött az összegabalyodás de Jonggal, de ilyen rangadókon sokszor megesik az ilyesmi. A holland utána rögtön le is pacsizott Vinivel, nem értem minek kellett még tolni utána a fesztivált. Ha tökösebb a bíró ott leküldi két sárgával a pályáról.
Mert kibaszottul ostoba az emberunk, nincs mit szepiteni. Es ez nem fog valtozni, hiaba rakjak ossze fejben.

el magico
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. március 3., péntek 10:58

Tegnap tényleg túltolta.
Kb. a semmiből jött az összegabalyodás de Jonggal, de ilyen rangadókon sokszor megesik az ilyesmi. A holland utána rögtön le is pacsizott Vinivel, nem értem minek kellett még tolni utána a fesztivált. Ha tökösebb a bíró ott leküldi két sárgával a pályáról.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 3., péntek 10:57

Azért szép lett volna ha kiszórják szájalásért, amikor az ellenfél egész dinasztiát épített fel a bírók körbevételére, terrorizálására, lefizetésére és még sárgát se kaptak érte soha.

Valami önkontrollt belé kéne verni, mert tegnap szimplán magát cseszte fel, azon, hogy nem megy, mert kurvajól fogta az uruguayi, akin ha át is ment jött Kounde. Ilyenkor jönne jól ha lenne jobboldalunk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1321
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. március 3., péntek 10:51

Lehet jobb lett volna ha kiszórják. Amíg nem lesz következménye hogy egész meccsen pofázik, addig nem várok nagy változást az attitűdjében.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. március 3., péntek 10:38

ziro4vr írta: Az a baj mikor átment Djangoba már lehetett tudni, hogy szar meccse lesz. És már ott lehetett tudni hogy a csapatnak is szar meccse lesz. Ez így elég nagy gond.
Csak most még igazán oka sem volt rá, nem is faragták. Aztán semmiből tolt egy Böde Danit és még ő volt felháborodva.
Lehet itt mentő csoportokat alakítgatni, meg felszólalni, hogy meg kell védeni Vinit a támadásoktól, meg a rasszizmustól, de amig fejben nem rakja magát össze addig ez nem fog változni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. március 3., péntek 10:29

Az a baj mikor átment Djangoba már lehetett tudni, hogy szar meccse lesz. És már ott lehetett tudni hogy a csapatnak is szar meccse lesz. Ez így elég nagy gond.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 2., csütörtök 23:23

Amikor belemászott a bíró arcába lehoztam volna. Nagyon túltolja és túlgondolja magát. Oké nélküle tényleg halott a támadórészleg de ehhez is kellett vagy 3 év, hogy úgy ahogy működjön a dolog. Valaki elbeszélgethetne már vele és nem azt nyomni nyilatkozatokban, hogy a világ legjobbja.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2023. március 2., csütörtök 23:20

Komolyan jót tenne neki a piroslap. Carlo magától úgy sem rakja a padra, hogy gondolkozzon már egy picit...

Végre megtanul talán lőni, erre idegileg gyenge lesz. :angry:

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2023. március 2., csütörtök 23:11

ateeemadrid írta:
whitemadrid írta: El lell adni amint jön egy 100+ millás ajánlat.....
Jó ötlet, akkor legalább lesz még egy hiányposztunk, ahova igazolhatunk 100+ millióért, sanszosan nála gyengébb játékost.
Jelenleg is hianyposzt az egész támadórész, balszelsovel csatarral és jobbszelsovel együtt.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1321
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. március 2., csütörtök 23:10

Mit akart Benzema mellett kevergetni, meg minek járt vissza középpályára labdáért? A legnagyobb erőssége azonnal elmúlt, egy labdát se vezetett lendületből, mert kb azonnal szerelték.

De nem csak az o hibaja, hanem aze is, aki nem szolt neki.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. március 2., csütörtök 23:09

whitemadrid írta: El lell adni amint jön egy 100+ millás ajánlat.....
Jó ötlet, akkor legalább lesz még egy hiányposztunk, ahova igazolhatunk 100+ millióért, sanszosan nála gyengébb játékost.

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2023. március 2., csütörtök 23:07

El lell adni amint jön egy 100+ millás ajánlat.....

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3902
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. március 2., csütörtök 23:05

ma is hozta a fejben dupla00 teljesítményt. hihetetlen mennyire buta. nem csodálkoztam volna, ha az első félidőben 2x villan a sárga.
durva, mit meg engednek maguknak a játékosok, és milyen stílusban magyaráznak a bírónak.


neki nem sportpszichológus kell, hanem egy istenes nagy pofon, és elmagyarázni, hogy növesszen tököt, és hagyja meg a picsogást Gavinak.

10 centiről fröcsögni a bíró pofájába még akkor sem ajánlatos, ha igazad van...
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 27., hétfő 20:47

Csabi írta:
RealMadridFanatic írta: Reinier Jesus? Mondjuk ha emlekezetem nem csal O legalabb nem 100 csilliard volt.
igen, ő közben megnéztem hogy a gironában legalább néha játszik

én már nem emlékszem, hogy mennyiért vettük őket, de transfermarkt szerint egyik 30 másik 35 volt.
Endrick ára 35M fix + 25M add ons meg 12 millió extra adó. Összesen több mint duplája Reiniernek.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 27., hétfő 20:06

Viní Jr was offered to change his number at the beginning of the season but preferred to stay with #20. It’s superstitious for him.

A 7es és 11es mezt fogjak felajánlani neki jövőre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. február 27., hétfő 19:20

RealMadridFanatic írta: Reinier Jesus? Mondjuk ha emlekezetem nem csal O legalabb nem 100 csilliard volt.
igen, ő közben megnéztem hogy a gironában legalább néha játszik

én már nem emlékszem, hogy mennyiért vettük őket, de transfermarkt szerint egyik 30 másik 35 volt.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. február 27., hétfő 19:11

Reinier Jesus? Mondjuk ha emlekezetem nem csal O legalabb nem 100 csilliard volt.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég