Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 30., csütörtök 15:05

Donát írta:
hehetheoriginal írta: amugy pont hogy real szurkolo, mert nem toleraljuk a balfaszkodast, a csapat barminemu hatraltatasat, akár teljesitmény, akár hozzáállás szempontjából.
szóval pl a vén raul, a semmirekellő béla, a botlábú higuain és az őket játszató ezdők joggal voltak szidva.
és pont az nem madridista, hanem 1-1 játékosnak drukkol, aki ezeket a szintiszta tények és bizonyitekok elleneben vedi. :mrgreen:
Joggal voltak kritizálva, szídva viszont paraszt módon érdemtelenül. Tudod, a tisztelet a különbség.
Aki szidja őket az nem nekik drukkol, csak a sikereikből eredezteti a saját személyiségét, a királyi többessel ugye többek között. Aztán ha már nem nyernek eldobják őket. Az ilyen nem szurkoló.
akkor lenne igazad, ha nekik mondanám arcba személyesen.
ha már tisztelet ugye.
de te vagy más ne sértődjön már meg ezen, mennyire gyenge már ez :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1771
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. november 30., csütörtök 15:01

hehetheoriginal írta: amugy pont hogy real szurkolo, mert nem toleraljuk a balfaszkodast, a csapat barminemu hatraltatasat, akár teljesitmény, akár hozzáállás szempontjából.
szóval pl a vén raul, a semmirekellő béla, a botlábú higuain és az őket játszató ezdők joggal voltak szidva.
és pont az nem madridista, hanem 1-1 játékosnak drukkol, aki ezeket a szintiszta tények és bizonyitekok elleneben vedi. :mrgreen:
Joggal voltak kritizálva, szídva viszont paraszt módon érdemtelenül. Tudod, a tisztelet a különbség.
Aki szidja őket az nem nekik drukkol, csak a sikereikből eredezteti a saját személyiségét, a királyi többessel ugye többek között. Aztán ha már nem nyernek eldobják őket. Az ilyen nem szurkoló.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 30., csütörtök 14:55

amugy pont hogy real szurkolo, mert nem toleraljuk a balfaszkodast, a csapat barminemu hatraltatasat, akár teljesitmény, akár hozzáállás szempontjából.
szóval pl a vén raul, a semmirekellő béla, a botlábú higuain és az őket játszató ezdők joggal voltak szidva.
és pont az nem madridista, hanem 1-1 játékosnak drukkol, aki ezeket a szintiszta tények és bizonyitekok elleneben vedi. :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 30., csütörtök 14:43

Állítólagos RM szurkoló…ez a kedvenc szövegem. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 30., csütörtök 13:43

tudom. a bőrtokos calippo :lol: :lol: jó az télen is
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 30., csütörtök 13:42

szeretem a pizsamámat, ne szóld le !
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 30., csütörtök 13:16

sose volt az meg, basszál rá, menjél futni donaldkacsában erdőbe
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 30., csütörtök 13:15

elvesztettem a fonalat

:mrgreen:

de egyetértek
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 30., csütörtök 13:11

nyilvan ugy ertem.
de tűrni kell, ha vki - akármilyen, bármilyen stilusban is - amig az nem utkozik torvenybe - megszolal.
aztan lehet vitazni, ervelni, ha eljutnak odaig a felek, akkor ökölvívni, egymast megrugdosni, bármi.
de ugye nem a cancel iranyaba indulunk el mint öreg adolf? :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 30., csütörtök 13:08

dehogy kell tűrni, mint valami szado mazo
fel kell ellene szólalni,

hogy aztán legyen sok hsz és vita,
kitiltás,
munkája a modinak
:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 30., csütörtök 13:05

untouchable írta: Szerintem Real Madrid szurkolóként minden játékosunk sokkal több tiszteletet érdemelne a fórumtagoktól.
Borzasztó toxikus ez az állandó szidalmazás akármelyik csapattag és edző felé, néha úgy érzem, hogy nem is vagytok Madrid fanok, csak jó érzés valahol kiereszteni a gőzt.
Senki konkrét személyre nem gondolok, nem is igazán nézem a nickneveket, csak egyszerűen folyamatosan az oltásokat látom.
Nyílván jogos kritikát meg lehet fogalmazni, de itt sokszor már nem ez történik.
Néhány Barca szurkoló, aki szokott ide írni, nagyobb tisztelettel van a játékosaink iránt, mint ti, állítólagos RM szurkolók.
részben igazad van, én nyilvan élenjárok ebben, nem tagadom, csak én igy vezetem le a feszkót, és főként amúgy is poénból írom.
(ha komolyan venném, már rég bolondok házában himbaloznek vmi muszajkabatban kb)
hogy más ezt mennyire veszi komolyan vagy nem érti a poént, mennyire hópihe - (most ne vedd magadra, de pl ez a toxikus jelző ez egy normális, gondolkodó és értelmes közegben fel se merülhetne, én meg úgy gondolom itt főleg értelmes emberek vannak, szóval nincs is miről beszélni) -, az teljesen más kérdés.
azok a tények, hogy binicius ostoba és idegesítő viselkedésű játékos, nincs mit szépíteni rajta.
teljesen jogosak a kritikák, neki is és akinek a kedvence, annak is ezt tűrnie, viselnie kell.
nem fog senki pár megbántás miatt csendben maradni, és nem is szabad/kell.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 30., csütörtök 13:01

untouchable írta: Szerintem Real Madrid szurkolóként minden játékosunk sokkal több tiszteletet érdemelne a fórumtagoktól.
Borzasztó toxikus ez az állandó szidalmazás akármelyik csapattag és edző felé, néha úgy érzem, hogy nem is vagytok Madrid fanok, csak jó érzés valahol kiereszteni a gőzt.
Senki konkrét személyre nem gondolok, nem is igazán nézem a nickneveket, csak egyszerűen folyamatosan az oltásokat látom.
Nyílván jogos kritikát meg lehet fogalmazni, de itt sokszor már nem ez történik.
Néhány Barca szurkoló, aki szokott ide írni, nagyobb tisztelettel van a játékosaink iránt, mint ti, állítólagos RM szurkolók.
ne vedd a szívedre...
ez egy fórum.

előbb írták meg, hogy itt azt szabad...
amit a ződbetűs szerint szabad.

:mrgreen:
Peace, Love & Rock And Roll

szrk:
inkább tegyél ilyen pozitív jelet, hogy tudjak aludni rendesen
:kalapos:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. november 30., csütörtök 12:57

Szerintem Real Madrid szurkolóként minden játékosunk sokkal több tiszteletet érdemelne a fórumtagoktól.
Borzasztó toxikus ez az állandó szidalmazás akármelyik csapattag és edző felé, néha úgy érzem, hogy nem is vagytok Madrid fanok, csak jó érzés valahol kiereszteni a gőzt.
Senki konkrét személyre nem gondolok, nem is igazán nézem a nickneveket, csak egyszerűen folyamatosan az oltásokat látom.
Nyílván jogos kritikát meg lehet fogalmazni, de itt sokszor már nem ez történik.
Néhány Barca szurkoló, aki szokott ide írni, nagyobb tisztelettel van a játékosaink iránt, mint ti, állítólagos RM szurkolók.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2023. november 30., csütörtök 12:51

KovaLlos írta:
Realista24 írta: Karim utan Jude szarnyai ala csapodhatna, mert egyedul nem kepes szinte semmire.
Rodrygo lefocizza a baloson, kevesebb hulyeseggel es balheval.

Tovabbra is eladnam a nyaron, ha jon egy nehezfiu elore, es itt nem Lukakura gondolok.
Elég nagy túlzás ez, hogy lefocizza a baloson. Vini is belejött szerencsére az utolsó 2 meccsén már(3 gól, 1 gólpassz).
Vini 975 perc alatt 6 gól, 4 gólpassz
Rodrygo 1369 perc alatt 8 gól, 5 gólpassz
(Joselu 899 perc alatt 6 gól, 2 gólpassz)
Volt pár jó meccs Rodrygonak Vini sérülése alatt(meg kb 10-12 rossz :roll: ), de attól még sokkal hasznosabb játékos Vini.
Az utóbbi meccsek alapján pont nem gondolom hasznosabbnak. Sokkal folytonosabb, szabadabb, gyorsabb a játékunk Vini nélkül jelenleg. Arról nem beszélve, hogy én is nyugodtabb vagyok, hogy nem kell néznem az állandó hisztit.

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2023. november 30., csütörtök 12:27

Realista24 írta: Karim utan Jude szarnyai ala csapodhatna, mert egyedul nem kepes szinte semmire.
Rodrygo lefocizza a baloson, kevesebb hulyeseggel es balheval.

Tovabbra is eladnam a nyaron, ha jon egy nehezfiu elore, es itt nem Lukakura gondolok.
Elég nagy túlzás ez, hogy lefocizza a baloson. Vini is belejött szerencsére az utolsó 2 meccsén már(3 gól, 1 gólpassz).
Vini 975 perc alatt 6 gól, 4 gólpassz
Rodrygo 1369 perc alatt 8 gól, 5 gólpassz
(Joselu 899 perc alatt 6 gól, 2 gólpassz)
Volt pár jó meccs Rodrygonak Vini sérülése alatt(meg kb 10-12 rossz :roll: ), de attól még sokkal hasznosabb játékos Vini.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 30., csütörtök 11:21

hogyne értenélek, ezze lvan teli a topic is...
Nem?
Dehogynem...én is azt olvasom amit Te is. :)

Ez a " körítés"...gyereket kiakasztják egy hídra lógni, ( vagyy mi a tos zvolt, felüljáró? ) meg a fene tudja mit kap még. Nem én élem át. Bár az önkontrollról tudnék kiselőadást tartani. Tapasztaltam már,amit más soha nem fog, sokan ( de azért nem lógattak még ki sehova, és nem is vagyok így felkapva :lol: nem is lehetne, hála az égnek. )

Kibsztt ellenszenves az embereknek, érthető is, mert én sem kedvelem sokszor, a pályán mutatott magatartásának azon részét, másik részről viszont semmi baj a hozzáállásával. ( mert olvastam én már itt olyan dolgokat is, hajjaj, meg hát ami az egésznek már az alja )
Van egy habitusa, de legyen is ! Ne legyen kisegér.
Csak sztm nagy neki a kabát, ő meg görcsösen melózik ezen az egész "kihaneém" dolgon, is. Önmagában sztm tuti.
Szarul jön ki.
meg amúgy biztos egy kutyaszar generáció egyik élő példája,is. ( de ez meg már boomerkedés )

Meg a fax tudja, nem vagyok a cihó dokija, csapatorvosa . :kalapos:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. november 30., csütörtök 11:12

Csak akkor látok esélyt a távozásra ha ő kér cserét, sajnos nem fogják eladni.

Viszont nem hinném hogy Rodrygo lenne a megoldás, pár jobb meccs alapján.

Annyi hogy ha jön Bappe akkor jöhetne pont oda a helyére, vagy csatárba, nekem mindegy és akkor a jobbosra még mindig kellene valaki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 30., csütörtök 11:10

Kell ő nekünk, mert...jelenleg a piacon sincs túl sok konkurense, aki ilyen szélső minőséget képviselne, sztm.
jó, persze, a mai foci meg blabla... Hehe ezt kenivágja :mrgreen:
Ne csak a minoseget nezd, hanem a koritest is, ami eros kihatassal van a teljesitmenyere az elmult 1,5 evben.

Ezert irtam, hogy Jude-hoz kell csapodnia es tanulnia tole, ha mar nem sikerult megjegyezni, amiket Karim tanitott neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 30., csütörtök 11:04

Én nem ismerem ezt az ércvet, cask azt tudom, hogy még mindig képes különbséget teremteni, és váratlant húzni, értékelhetőt. ( aztán lehet én is írtam ilyet ,ezer éve, tudja a görcs már )
Mostanság egész tűrhetően ment a fiú,(jó volt) már mintha Rodryval is kezdták volna...izé hozé, kezdtek volna ráérezni erre az egészre, amiből jó sülhet ki.


Kell ő nekünk, mert...jelenleg a piacon sincs túl sok konkurense, aki ilyen szélső minőséget képviselne, sztm.
jó, persze, a mai foci meg blabla... Hehe ezt kenivágja :mrgreen:

De ha hoztok helyette embereket, meg az egész támadórészleget megreformáljátok...

Bánja a görcs, Robinho is el lett adva, Robben is volt már itt meg mások is, akik jobbak is voltak mint ő.
Csak akkor más időket éltünk.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 30., csütörtök 10:59

Itt arrol van szo, hogy korabban az volt az egyik es talan legfobb erv mellette, hogy o az egyetlen, aki er valami a tamadoszekcioban, ha o kiesik, akkor nincs aki vedelmet bontson, golt szerezzen, stb.

A meccsek viszont masrol tanuskodnak.

Mar most hivnam a sejket, hogy ne erolkodjon Mbappen, odaadjuk Viniciust diszkont aron 100 millioert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég