Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 29., péntek 13:17

hehe, bár ez itt off, de pont idén kerülünk könnyen helyzetbe. Carlo felkavarta az állóvizet, a korábbi sablonokat és ez ki is jön a meccseken. Arról sajna nem ő tehet, hogy Joselunak meg Rodrygonak 20-30 lövés kell a gólhoz. Kért egy befejező csatárt, nem kapott.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 29., péntek 11:31

h3x0r írta:
hehetheoriginal írta: Sztem nálad a fail :kalapos:

En tok mashogy latom, es nagyjabol minden meccsunket nezem. Nyilvan nem annyira kotottek a posztok es a jatekok, mint gvardiolanal, de a tamadasepites az full betanult sablon, evek ota semmi extraval es valtozassal, emiatt is lettunk kiszamithatoak, emiatt is szenvedunk minden egyes kurva csapat ellen, es emiatt szerzunk keves golt, keves kialakitott helyzettel
Laikuskent kerdezem, ha tamadasban mindenki csak azt a 2-3 dolgot csinalja, amit evek ota szokott, akkor nem pont az lenne az edzoi stab feladata, hogy kitalaljanak valami ujat (vagy mas csapatoktol vegyenek at dolgokat), azt betanitsak a jatekosoknak, utana pedig az egyeni kepessegek dontenek, hogy sikerul megvalositani vagy sem.
De.
Biztos vannak uj elemek evrol evre, akar hónapról honapra, de latjuk az eredmenyeket es a mutatott jatekot.
Mivel az ellenfelek is ismerik a mieink egyeni kepessegeit, fel tudnak keszulni, es mivel nincs szűk elit kiemelkedo jatekosunk, sot jatekosaink! tamadasban, emiatt konnyebb az ellenfeleknek. (Max 1 db binicius, de o is egyedul megy a felkeszult 2-3 vedo ellen, szoval egy fecske nem csinal nyarat) Nyilvan. What a fkin surprise.. :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. szeptember 29., péntek 11:25

hehetheoriginal írta: Sztem nálad a fail :kalapos:

En tok mashogy latom, es nagyjabol minden meccsunket nezem. Nyilvan nem annyira kotottek a posztok es a jatekok, mint gvardiolanal, de a tamadasepites az full betanult sablon, evek ota semmi extraval es valtozassal, emiatt is lettunk kiszamithatoak, emiatt is szenvedunk minden egyes kurva csapat ellen, es emiatt szerzunk keves golt, keves kialakitott helyzettel
Laikuskent kerdezem, ha tamadasban mindenki csak azt a 2-3 dolgot csinalja, amit evek ota szokott, akkor nem pont az lenne az edzoi stab feladata, hogy kitalaljanak valami ujat (vagy mas csapatoktol vegyenek at dolgokat), azt betanitsak a jatekosoknak, utana pedig az egyeni kepessegek dontenek, hogy sikerul megvalositani vagy sem.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 29., péntek 11:14

Sztem nálad a fail :kalapos:

En tok mashogy latom, es nagyjabol minden meccsunket nezem. Nyilvan nem annyira kotottek a posztok es a jatekok, mint gvardiolanal, de a tamadasepites az full betanult sablon, evek ota semmi extraval es valtozassal, emiatt is lettunk kiszamithatoak, emiatt is szenvedunk minden egyes kurva csapat ellen, es emiatt szerzunk keves golt, keves kialakitott helyzettel
thereisonly1ronaldo

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: mero » 2023. szeptember 29., péntek 11:10

Ez is egy fail. Ancelotti éppen az, ahol nincsenek sablonok előrejátékban. Kimerül ez annyiban, hogy te azon a poszton játszol, és támadjátok az ellenfélnek az x részét.
Lásd ezt a Vinicius esetet is.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 29., péntek 10:59

mero írta:
hehetheoriginal írta: Ja csabialfonzo, aki ugyanazt a fullstatikus pozicios maszlagot jatszatja es jatszotta is jatekoskent, ezt tanulta, ezt tudja, ,mint egesz europa mzef az osszes nagynevu honfitarsa, az egész spanyol futball egy betanitott leszabalyzott sablon, majd akkor pont o fogja idefosni a spanyolviaszt....
:coffee:
Ehhez hozzátennem, hogy szinte ugyanerre recskázol Diniz esetében is, csak mert mellé van téve egy olyan marketing, hogy visszatérés a régi brazil focihoz. Azért szinte, mert ott még jobban le vannak kötve az emberek a kis területre tömörítés miatt.
Sztem teljesen rosszul latod, o pont hogy a masik vegerol fogja meg a dolgokat, es nem a pozicios jatek van, amibol europa meg a vilag focija a fifa meg uefa gagyi edzokepzesrendszere miatt mara egy nezhetetlen sablon szar lett.
Ha ismered a ficko felfogasat, akkor hallottal a relativizmusrol is, amit en pont a pozicios jatek ellentetekent fogok fel.
Nincsenek lekotott posztok, mint gvardiolanal, max neked tunik ugy, hogy egy kisebb teruletre van szukitve minden.
Az igazi ertelmes, fineszes, jatszo focistak ebben tudnak kiteljesedni, bar ketelyeim vannak, hogy egy ev utan, ha megkapjak ancelottit, esely se lesz ebből a fertobol kiemelkedni vissza a vilag tetejere, ujre evtizedekre vissza lesznek nyomva az atlagosba, a sablonba
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 29., péntek 10:28

Pad'em írta:
ANDS írta:

Nekem az a lényeg, hogy a csapat legyen jó, ha ehhez 442 kell, és Vini nem tündököl, az nem zavar. Értem, hogy Vininek jobb a 433, de van elêg játékos a jelenlegi keretben a 433- as felálláshoz?
Nyilván de a csapatra hatással van ha Vini nem jó. Ha záporozni fognak a gólok akkor senkit nem érdekel ha Vini nem tud tündökölni. Ha viszont nem jönnek akkor el kell gondolkodni és használni 3 támadós felállást is. Kevés az ember oda az tény de azért össze lehet hozni. Vini-Joselu-Rodrygo/Brahim.


Igazabol ennyi, jol osszefoglaltad. Ha a 4-4-2 besul, vissza kell terni a megszokott 4-3-3 ra. Nyilvan ezzel a felallassal nem leszunk egybol fo bl eselyesek, de azert jobban mukodhet, mint a mostani. Szelre addigra felepul Vini, Guler, lesz ott meg egy Brahim, Rodrygo is. Legnagyobb ervagasunk egyike az lehet, ha szegeny Joselu is kiesik, mert akkor konkretan nem marad egyetlen egy csatarunk sem. A taktikai repertoarunk leredukalodok egybol es akkor valamelyik szelsonkbol kell kozepcsatart faragnunk ugy, hogy annak a jatekosnak termelnie is kell a golokat.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 29., péntek 10:01

ANDS írta:
Pad'em írta:

Nem érted sztem. Carlo azt kéri tőle, hogy ne ott játszon ahol a legjobb (balszél), hanem kötetlenebbül húzodjon beljebb is. Kiserik meg Half is leírta az értékeld topicba

Gondolom azért is szidta le Carlo a meccsen mert szinte csak baloldalra mozgott, középre alig. Ő az elmúlt két extra szezonjában mindig a vonal mellől, onnan indulva volt hatékony. Most meg az lenne a feladata, hogy fedje le a támadóharmad közepét is Rodrygóval.

Így is el lesz de nem lesz annyira meghatározó a játéka mint 433-ban lenne.
Nekem az a lényeg, hogy a csapat legyen jó, ha ehhez 442 kell, és Vini nem tündököl, az nem zavar. Értem, hogy Vininek jobb a 433, de van elêg játékos a jelenlegi keretben a 433- as felálláshoz?
Nyilván de a csapatra hatással van ha Vini nem jó. Ha záporozni fognak a gólok akkor senkit nem érdekel ha Vini nem tud tündökölni. Ha viszont nem jönnek akkor el kell gondolkodni és használni 3 támadós felállást is. Kevés az ember oda az tény de azért össze lehet hozni. Vini-Joselu-Rodrygo/Brahim.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. szeptember 29., péntek 8:45

kiserik írta:
Realista24 írta:

Ezert kell eladni. :kalapos:
'he? :mrgreen: Mármint Vinit?

Már bizonyította, hogy van olyan poszt, ahol a mai szinten konstans top játékos, emellett nem tudjuk olcsóért pótolni jobb minőségben :kalapos:
Mbappe :mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 29., péntek 8:42

Realista24 írta:
kiserik írta: Az egy nagy kamu, hogy szabadon játszhat, meg Rodrygo is. Ordas nagy kamu. Pont ezt magyarázza neki Carlo, hogy ne szélső játékot játszon, hanem kötetlenül (tehát ne csináljon azt, amit akar, hanem azt, amit Carlo mond), de egy Vini típusú szélsőnek ez nem feltétlenül fekszik.
Ezert kell eladni. :kalapos:
'he? :mrgreen: Mármint Vinit?

Már bizonyította, hogy van olyan poszt, ahol a mai szinten konstans top játékos, emellett nem tudjuk olcsóért pótolni jobb minőségben :kalapos:

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: mero » 2023. szeptember 29., péntek 8:29

hehetheoriginal írta: Ja csabialfonzo, aki ugyanazt a fullstatikus pozicios maszlagot jatszatja es jatszotta is jatekoskent, ezt tanulta, ezt tudja, ,mint egesz europa mzef az osszes nagynevu honfitarsa, az egész spanyol futball egy betanitott leszabalyzott sablon, majd akkor pont o fogja idefosni a spanyolviaszt....
:coffee:
Ehhez hozzátennem, hogy szinte ugyanerre recskázol Diniz esetében is, csak mert mellé van téve egy olyan marketing, hogy visszatérés a régi brazil focihoz. Azért szinte, mert ott még jobban le vannak kötve az emberek a kis területre tömörítés miatt.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 29., péntek 8:14

Zsobo írta:
Értem, hogy Vininek jobb a 433, de van elêg játékos a jelenlegi keretben a 433- as felálláshoz?
Sztem jobban megvagxunk hozzá, mint a 442 hoz. De am minden felallasbol a csatar hianyzik.

Miert nem jo a 451? Nagyjából mindenki eredeti helyen lehetne. Vini, Bellingham, lenne csatar is, jobb szelen vki, kozepen meg lenne sok opcio.
451 meg a 433 az ugyanaz.

Amugy igen,a mennyiseg is hianyzik.
Innentol kezdve barmelyik felallasba necces.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Zsobo
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2023. szeptember 29., péntek 7:25

Értem, hogy Vininek jobb a 433, de van elêg játékos a jelenlegi keretben a 433- as felálláshoz?
Sztem jobban megvagxunk hozzá, mint a 442 hoz. De am minden felallasbol a csatar hianyzik.

Miert nem jo a 451? Nagyjából mindenki eredeti helyen lehetne. Vini, Bellingham, lenne csatar is, jobb szelen vki, kozepen meg lenne sok opcio.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 29., péntek 7:15

kiserik írta: Az egy nagy kamu, hogy szabadon játszhat, meg Rodrygo is. Ordas nagy kamu. Pont ezt magyarázza neki Carlo, hogy ne szélső játékot játszon, hanem kötetlenül (tehát ne csináljon azt, amit akar, hanem azt, amit Carlo mond), de egy Vini típusú szélsőnek ez nem feltétlenül fekszik.
Ezert kell eladni. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 29., péntek 5:58

Pad'em írta:

Nem érted sztem. Carlo azt kéri tőle, hogy ne ott játszon ahol a legjobb (balszél), hanem kötetlenebbül húzodjon beljebb is. Kiserik meg Half is leírta az értékeld topicba

Gondolom azért is szidta le Carlo a meccsen mert szinte csak baloldalra mozgott, középre alig. Ő az elmúlt két extra szezonjában mindig a vonal mellől, onnan indulva volt hatékony. Most meg az lenne a feladata, hogy fedje le a támadóharmad közepét is Rodrygóval.

Így is el lesz de nem lesz annyira meghatározó a játéka mint 433-ban lenne.
Okes, minden tiszta. Koszi. Viszont ez fix,hogy ezt mondta neki,es hogy azert szidta le? Vagy ez mar kicsit media is?
ANDS írta:

Nekem az a lényeg, hogy a csapat legyen jó, ha ehhez 442 kell, és Vini nem tündököl, az nem zavar. Értem, hogy Vininek jobb a 433, de van elêg játékos a jelenlegi keretben a 433- as felálláshoz?
Oriasi +1.
Nincs.
Van a vini joselu rodrygo.
Aztan ha innen egy leserul,mar max egy brahim.
Ha egyet pihentetni kell mar lv vagy valverde.
Viszont akkor padon senki,illetve max guller lesz egy ido mulva.
Ilyen foltozas menne csak.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 29., péntek 1:07

miro. írta:
Pad'em írta:

Azért azt kinézem belőle, hogy érti mi az, hogy szabadon mozogni, csak nem fekszik neki, ezért inkább nem akarja. Ezt jobban el tudom képzelni. Ez se jó mondjuk mert ha az edződ azt mondja, hogy most balbekk vagy akkor az vagy, lsd Camavinga.

Más kérdés, hogy ha balszélen világklasszis akkor hülyeség szabad pozíciót erőltetni rá. De majd elválik mi sül ki ebből. Szerintem többet vesztünk ha nem Vini erősségére építünk mint nyerünk azzal ha Bellingham meg fickándozik előrébb tolva. Ő 3-as középpályán is fasza lenne.

Nem irigylem Carlót se amúgy ilyen amorf kerettel.
Szabadon mozoghat,ergo csinaljon azt amit akar.
Ha szelen,akkor menjen ki oda.
Vagy az ugy jobb ha azt mondja carlo,hogy neked a szelen kell jatszani,mert ott vagy jo? Mi a kulonbseg?
Egy jatekos szerintem erzi,hogy hol a legmagabiztosabb,hol tudja az erossegeit kihasznalni.
Nem érted sztem. Carlo azt kéri tőle, hogy ne ott játszon ahol a legjobb (balszél), hanem kötetlenebbül húzodjon beljebb is. Kiserik meg Half is leírta az értékeld topicba

Gondolom azért is szidta le Carlo a meccsen mert szinte csak baloldalra mozgott, középre alig. Ő az elmúlt két extra szezonjában mindig a vonal mellől, onnan indulva volt hatékony. Most meg az lenne a feladata, hogy fedje le a támadóharmad közepét is Rodrygóval.

Így is el lesz de nem lesz annyira meghatározó a játéka mint 433-ban lenne.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 28., csütörtök 22:40

Az egy nagy kamu, hogy szabadon játszhat, meg Rodrygo is. Ordas nagy kamu. Pont ezt magyarázza neki Carlo, hogy ne szélső játékot játszon, hanem kötetlenül (tehát ne csináljon azt, amit akar, hanem azt, amit Carlo mond), de egy Vini típusú szélsőnek ez nem feltétlenül fekszik.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 28., csütörtök 22:00

Pad'em írta:
Halfkey írta: Ezt amúgy nehezen tudom értelmezni hogy egy játékos szabadon mozoghat és nem érti mit jelent ez. Illetve sajnos de, sokmindent elárul a mai futball világról és az átlag futball intelligenciáról hogy rászólnak és nem érti.
Azért azt kinézem belőle, hogy érti mi az, hogy szabadon mozogni, csak nem fekszik neki, ezért inkább nem akarja. Ezt jobban el tudom képzelni. Ez se jó mondjuk mert ha az edződ azt mondja, hogy most balbekk vagy akkor az vagy, lsd Camavinga.

Más kérdés, hogy ha balszélen világklasszis akkor hülyeség szabad pozíciót erőltetni rá. De majd elválik mi sül ki ebből. Szerintem többet vesztünk ha nem Vini erősségére építünk mint nyerünk azzal ha Bellingham meg fickándozik előrébb tolva. Ő 3-as középpályán is fasza lenne.

Nem irigylem Carlót se amúgy ilyen amorf kerettel.
Szabadon mozoghat,ergo csinaljon azt amit akar.
Ha szelen,akkor menjen ki oda.
Vagy az ugy jobb ha azt mondja carlo,hogy neked a szelen kell jatszani,mert ott vagy jo? Mi a kulonbseg?
Egy jatekos szerintem erzi,hogy hol a legmagabiztosabb,hol tudja az erossegeit kihasznalni.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 28., csütörtök 21:52

realbeckham írta: Aki focit akar látni, meg egy fickandozo biniciuszt, az várja meg a xabi, bapi pakkot. Esetleg egy frimpongot. A boss öltönyben ragozo bácsi es a meta taktikak meg megmaradnak emléknek. B-)
Ja csabialfonzo, aki ugyanazt a fullstatikus pozicios maszlagot jatszatja es jatszotta is jatekoskent, ezt tanulta, ezt tudja, ,mint egesz europa mzef az osszes nagynevu honfitarsa, az egész spanyol futball egy betanitott leszabalyzott sablon, majd akkor pont o fogja idefosni a spanyolviaszt....
:coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 28., csütörtök 21:33

Halfkey írta: Ezt amúgy nehezen tudom értelmezni hogy egy játékos szabadon mozoghat és nem érti mit jelent ez. Illetve sajnos de, sokmindent elárul a mai futball világról és az átlag futball intelligenciáról hogy rászólnak és nem érti.
Azért azt kinézem belőle, hogy érti mi az, hogy szabadon mozogni, csak nem fekszik neki, ezért inkább nem akarja. Ezt jobban el tudom képzelni. Ez se jó mondjuk mert ha az edződ azt mondja, hogy most balbekk vagy akkor az vagy, lsd Camavinga.

Más kérdés, hogy ha balszélen világklasszis akkor hülyeség szabad pozíciót erőltetni rá. De majd elválik mi sül ki ebből. Szerintem többet vesztünk ha nem Vini erősségére építünk mint nyerünk azzal ha Bellingham meg fickándozik előrébb tolva. Ő 3-as középpályán is fasza lenne.

Nem irigylem Carlót se amúgy ilyen amorf kerettel.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég