Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. március 11., hétfő 18:26

wZoLee7 írta: Én nem tudom a brazil mivel vívta ki ezt a védelmet, de ez is addog tart majd amíg egy fontos meccsen kiállíttatja magát egy ilyen baromsággal és kiesünk.
Ez eddig szerencsére feltételezés
wZoLee7 írta:

Szóval ha valakiről leírjuk az igazat, leírjuk hogy milyen gondok vannak vele az egyenlő a gyűlölettel. Értem.
Nem. Az a gyűlölet, hogy van, aki már gyakorlatilag nem tud örülni, ha gólt lő.
wZoLee7 írta:
Kiserik te meg próbáld meg nem minden hülyeségét védeni, ha már egymásnak mondjuk meg ki mit próbáljon :lol: Meg hozz bele magyart politikát mert sok köze van ehhez. Ha olvasnád is amiket ír itt mindenki, még én is többször írtam róla ha jó volt.
Nagyon régen nem védtem Vinit. Most sem védtem egyik lökése után sem, sőt, az Orbán elleninél el is ítéltem a tettét. Ha nem tetszik a magyar példa, akkor helyettesítsd be orosz, észak-koreai vagy bármilyen hasonló propagandával. És egyébként is, akinek nem inge, ne vegye magára.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 11., hétfő 18:21

De most komolyan, akik ennyire véditek pl ezt a 2 agyatlan megmozdulását, mit írnátok ha ezt ellenünk csinálná valaki? Nacho meg pár elkésett szabálytalanságért vagy a múltkori hátulról büntetésért közutálat tárgya lett. Én nem tudom a brazil mivel vívta ki ezt a védelmet, de ez is addog tart majd amíg egy fontos meccsen kiállíttatja magát egy ilyen baromsággal és kiesünk.

Szóval ha valakiről leírjuk az igazat, leírjuk hogy milyen gondok vannak vele az egyenlő a gyűlölettel. Értem.

Kiserik te meg próbáld meg nem minden hülyeségét védeni, ha már egymásnak mondjuk meg ki mit próbáljon :lol: Meg hozz bele magyart politikát mert sok köze van ehhez. Ha olvasnád is amiket ír itt mindenki, még én is többször írtam róla ha jó volt.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. március 11., hétfő 18:17

Whoscored alapján az általuk figyelt ligákban (top 5) ebben a 'ki ellen szabálytalankodtak legtöbbet' versenyben Jude az 5., Cama a 20., Vini a 22., 1536 játékos közül. Tavaly Vini kiemelkedően vitte az 1. helyet. Mbappe a 179. Ezt csak azért hozom ide, mert ebből is látszik, hogy a teki Franciaországban más státuszban van.

És amiért felhoztam a franciát a kettős mérce. Baromi furcsa, hogy míg valaki ki van akadva Vinire, szégyennek érzi a mezre való tekintettel, addig a hasonló viselkedésű (balhék, lapszámok, pirosakban vezet is úgy, hogy Franciaországban még az elnök is vele van, ráadásul ő már veszett össze csapattárssal, edzővel a szurkolókon és a bírókon kívül) Mbappét meg várja, mint a messiást. Pedig ebben a tekintetben egyik kutya másik eb.

Kicsit azt érzem (kicsit a fenét :lol: ), hogy itt páran egy hatalmas örvényben vannak. Egymást spanoljátok meccsről meccsre, már már páran a megszállottjai. Egyből ugranak, ha bármibe bele lehet kötni, de a jót nem képesek meglátni. Persze, mert már olyan mélyen vannak ebben a spirálban, hogy jobban gyűlölik a brazilt, mint szeretik a Real-t. És csak hergelik és hergelik egymást. Van, aki már a leigazolása (érted, még 1 percet sem volt a pályán) óta nyomja ellene a propagandát. Persze, hogy egyre többen csak a hibákra figyelnek. A Fidesz propagandát is el lehet hinni, ha elég sokat hallja az ember :D

Csak azt tudom ajánlani, hogy pár meccs erejéig engedjétek el. Már leírtátok milliószor, szinte naponta, hogy utáljátok, szerintetek nem való a Real Madridba, el kellene adni, takarodjon és társai. Tudjuk, megértettük. Most pár meccsig azzal foglalkozzatok, hogy ha gólt lő, gólpasszt ad, jól játszik, mert azzal tényleg segít a csapatunknak és az utóbbi időben ezzel eléggé egyedül van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 18:14

untouchable írta:
MarioCirolo írta:

Mi volt ezen valotlan?
Hagyd rájuk Mario, a fórum gyűlöli Vinit, ezen semmi sem fog már változtatni.
Ezt gondolom nekem is szantad, megnyugtatlak, senkit nem gyulolok, foleg nem a Realbol.
Az hogy eladnam, nem kerdes, de az egeszen mas szint, mint a gyulolet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 18:13

MarioCirolo írta:
Realista24 írta:

Nehez ugy az eszmecsere, ha a tenyekkel szemben valotlan dolgok vannak szembeallitva, mert ez ma mar a masodik ilyen.
Mi volt ezen valotlan?
Azt irtad, hogy Vini szenvedte el a legtobb szabalytalansagot Europaban. Idei evrol, mostani teljesitmenyrol, hetvegi teljesitmenyrol beszelunk.
Es akkor irod, hogy igen, elfelejtetted irni, hogy tavalyrol volt szo.

A masik, egeszen a Real Madrid Castillaig nyult vissza, ahol a fejbe harapos szerinted nem kapott semmit. Pedig kapott sargat, a Real meg szabadrugast, Vini meg szinten sargat, mert mar akkor is ilyen volt a habitusa, pedig akkor meg nem lehetett az, hogy ellene szabalytalankodnak legtobbet evek ota es nem vedik meg a birok.

Ahogy irtam, nem kepes megvaltozni, korlatozott az agyi kapacitasa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

untouchable
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. március 11., hétfő 18:10

MarioCirolo írta:
Realista24 írta:

Nehez ugy az eszmecsere, ha a tenyekkel szemben valotlan dolgok vannak szembeallitva, mert ez ma mar a masodik ilyen.
Mi volt ezen valotlan?
Hagyd rájuk Mario, a fórum gyűlöli Vinit, ezen semmi sem fog már változtatni.
Hala Madrid y nada más 🤍

MarioCirolo
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 11., hétfő 17:27

Realista24 írta:
MarioCirolo írta:

Jogos, a "tavalyt" véletlen lehagytam. Úgy már helyes, amit írtam.
Nehez ugy az eszmecsere, ha a tenyekkel szemben valotlan dolgok vannak szembeallitva, mert ez ma mar a masodik ilyen.
Mi volt ezen valotlan?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 17:20

MarioCirolo írta:
Realista24 írta:

Most megneztem az UEFA honlapjat, vini top100ban sincs, nemhogy top3ba, az elszenvedett szabalytalansagok tekinteteben.
https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... order=desc

Ez meg a La Liga, 15 helyen all.
https://en.as.com/resultados/futbol/pri ... recibidas/

Szoval bocsanat, de ugy fest, hogy ez is kapufa.
Jogos, a "tavalyt" véletlen lehagytam. Úgy már helyes, amit írtam.
Nehez ugy az eszmecsere, ha a tenyekkel szemben valotlan dolgok vannak szembeallitva, mert ez ma mar a masodik ilyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MarioCirolo
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 11., hétfő 17:14

Realista24 írta:
MarioCirolo írta:
marpedig egesz europaban Vinit faultoltak a legtobbet es ezek csak azok amiket befujtak.
Most megneztem az UEFA honlapjat, vini top100ban sincs, nemhogy top3ba, az elszenvedett szabalytalansagok tekinteteben.
https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... order=desc

Ez meg a La Liga, 15 helyen all.
https://en.as.com/resultados/futbol/pri ... recibidas/

Szoval bocsanat, de ugy fest, hogy ez is kapufa.
Jogos, a "tavalyt" véletlen lehagytam. Úgy már helyes, amit írtam.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 17:09

filatáska írta: Hát mert nem fújják le neki. :D
Kapufa. :mrgreen:
Jajaja, tudom. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. március 11., hétfő 17:04

Hát mert nem fújják le neki. :D
Kapufa. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 16:54

MarioCirolo írta:
Realista24 írta:
Igy van, pontosan ezt irtam. Lehet torleszteni meccs kozben, okosan, nem vadbarom modjara uvolteni egy centirol a masik arcaba.

Ha mar kettos merce..ha Vini a Barcaban jatszana, akkor o lenne a legjobban kopkodve :lol:
Barmelyik csapat szurkolojaval szemben megvedem Vinit, akarmekkora barom, de legalabb magunkat ne verjuk at.
marpedig egesz europaban Vinit faultoltak a legtobbet es ezek csak azok amiket befujtak.
Most megneztem az UEFA honlapjat, vini top100ban sincs, nemhogy top3ba, az elszenvedett szabalytalansagok tekinteteben.
https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... order=desc

Ez meg a La Liga, 15 helyen all.
https://en.as.com/resultados/futbol/pri ... recibidas/

Szoval bocsanat, de ugy fest, hogy ez is kapufa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MarioCirolo
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 11., hétfő 16:25

Realista24 írta:
de a kettos merce is durva azert, evekkel ezekott mikor Case hentelte le milnert amiert Benzemat kerugta azzal semmibaj nincsen, de mikor Vini kiall magaert az nem Real Madridba valo viselkedes, erdekes, esnekem ne mondjatok h hu de mennyivel mas eset volt az… ok-okozat
Igy van, pontosan ezt irtam. Lehet torleszteni meccs kozben, okosan, nem vadbarom modjara uvolteni egy centirol a masik arcaba.

Ha mar kettos merce..ha Vini a Barcaban jatszana, akkor o lenne a legjobban kopkodve :lol:
Barmelyik csapat szurkolojaval szemben megvedem Vinit, akarmekkora barom, de legalabb magunkat ne verjuk at.
A kettos merce engem is zavar, pl. CR sokkal kellemetlenebbul hisztizett vegig meccseket es sokkal alattomosabb torlesztesei voltak mint a brazilnak (utesek, rugasok) es nem emlekszem hogy valaki olyat irt volna, hogy mar annyira unszimpatikus, hogy nem tud orulni a goljainak, vagy hogy napokig errol menjen a vita a topicjaban. Es nalam nem az a merce, hogy CR 10 klasszissal jobb volt, ezert neki elnezem, hanem hogy kit hanyszor rugnak agyon es van-e alapja a reklamalasnak, marpedig egesz europaban Vinit faultoltak a legtobbet es ezek csak azok amiket befujtak.

MarioCirolo
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 11., hétfő 16:19

Realista24 írta:
MarioCirolo írta:

De miben kene valtozzon? Amikor kb. kettetorik a bokajat es meg szabalytalansagot sem fujnak, akkor ne pofazzon? Eloszor a biroknak kene konzekvensen fujni es miutan elkezdik kisargazni azokat akik a focipalyara nem illo mozdulatokkal probaljak megallitani, utana lehet Vinicous viselkedesevel foglalkozni. A tegnapi miatt pl. teljesen jogosan lehet kiritizalni, mert szabalytalankodtak ellene, megkapta a csavo a sargajat es utana feleslegesen kezdett el balhezni. De ez sajnos egyelore a ritkabb eset.
Az elozo ket meccsen semmi gond nem volt a birokkal, megis az ellenfelnek tamadt, artalmatlan szituaciokban.

Orban eseteben eloszor o lokte fel, majd gondolom beszoltak neki, amire elkattant ujra.
Tegnap meg egy sima lerantast nem tudott elviselni.

Hol volt itt olyan, amirol irsz? Es mi miatt van kritizalva? A tegnapi miatt. Es akkor most mar visszamentunk a Real Madrid Castillaig is.
Pont azt irtam, amit te is, hogy a tegnapi balhezasaert teljesen jogosan lehet kritizalni a viselkedeset, mert felesleges volt. Orban esetet annyiban aranyalnam hogy egy elotte levo szituacioban alattomosan belenyult Vini arcaba, ami gondolom nem tetszett a brazilnak. Viszont ezek egyelore a ritkabb esetek es ha nagy altalanossagot nezem akkor nem tudom hibaztatni Vinit.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. március 11., hétfő 15:55

Realista24 írta:
Tjacks írta:

Az a gond, hogy ennyivel letudják. Mi az hogy ilyen eseteket nem vizsgál? Ott ülnek bent hárman, a durva/favágó szabálytalanságokat fél percen belül visszanézhetnék, az ilyen esetekben úgyis dulakodás van a pályán, tehát nem lassítaná tovább a játékot.

Vagy mondjuk taktikai faultoknál elönyszabály után az akció végén rászólnának a fülére hogy a 6-osnak mutassa fel a sárgát. Nem érzem kivitelezhetetlennek, és máris mennyivel jobb lenne a helyzet.
Ertelek, de a VAR vilagszerte nem erre van:
https://www.theifab.com/laws/latest/vid ... principles

10-20 eve megtehetnek, hogy a szimulalokat utolag eltiltjak, megteszik? Nem.
A technológia adott, az hogy mire találták ki első körben az olyan szempontból nem mérvadó hogy ezen a protokolon lehetne módosítani. Nekem az nem magyarázat hogy " hát eddig is így csináltuk, akkor ezután is így fogjuk".

Jelen formájában sok esetben nem csinál mást a VAR mint hergel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 15:02

Tjacks írta:
Realista24 írta: A VAR-ral az a gond, (a nyilvanvalon kivul, hogy nem tudjak hasznalni), hogy nem az ilyen esetekre hasznaljak, amikrol itt szo van.
Az a gond, hogy ennyivel letudják. Mi az hogy ilyen eseteket nem vizsgál? Ott ülnek bent hárman, a durva/favágó szabálytalanságokat fél percen belül visszanézhetnék, az ilyen esetekben úgyis dulakodás van a pályán, tehát nem lassítaná tovább a játékot.

Vagy mondjuk taktikai faultoknál elönyszabály után az akció végén rászólnának a fülére hogy a 6-osnak mutassa fel a sárgát. Nem érzem kivitelezhetetlennek, és máris mennyivel jobb lenne a helyzet.
Ertelek, de a VAR vilagszerte nem erre van:
https://www.theifab.com/laws/latest/vid ... principles

10-20 eve megtehetnek, hogy a szimulalokat utolag eltiltjak, megteszik? Nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. március 11., hétfő 14:58

Realista24 írta: A VAR-ral az a gond, (a nyilvanvalon kivul, hogy nem tudjak hasznalni), hogy nem az ilyen esetekre hasznaljak, amikrol itt szo van.
Az a gond, hogy ennyivel letudják. Mi az hogy ilyen eseteket nem vizsgál? Ott ülnek bent hárman, a durva/favágó szabálytalanságokat fél percen belül visszanézhetnék, az ilyen esetekben úgyis dulakodás van a pályán, tehát nem lassítaná tovább a játékot.

Vagy mondjuk taktikai faultoknál elönyszabály után az akció végén rászólnának a fülére hogy a 6-osnak mutassa fel a sárgát. Nem érzem kivitelezhetetlennek, és máris mennyivel jobb lenne a helyzet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 14:56

de a kettos merce is durva azert, evekkel ezekott mikor Case hentelte le milnert amiert Benzemat kerugta azzal semmibaj nincsen, de mikor Vini kiall magaert az nem Real Madridba valo viselkedes, erdekes, esnekem ne mondjatok h hu de mennyivel mas eset volt az… ok-okozat
Igy van, pontosan ezt irtam. Lehet torleszteni meccs kozben, okosan, nem vadbarom modjara uvolteni egy centirol a masik arcaba.

Ha mar kettos merce..ha Vini a Barcaban jatszana, akkor o lenne a legjobban kopkodve :lol:
Barmelyik csapat szurkolojaval szemben megvedem Vinit, akarmekkora barom, de legalabb magunkat ne verjuk at.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2024. március 11., hétfő 14:50

teljesen jo amit csinal, ne a kozonsegnek meg a bironak nyomja, bassza arcon aki gecizik vele azt jonapot, gondolni meg gondolhat aki amit akar, kilehet probalni ilyen ellenszelbe milyen focizni. vagy oszinten mit kene csinaljon? ne foglalkozzon vele ha letepik a mezt rola vagy mutato ujjal az arcaba nyulnak es stb stb..? mi ilyenkor a jo reakcio? persze tudom en menni elore leszarni azt jonapokat, csak ez a valovilag nem mindenki kepes az erzelmeit, es foleg az igazsagerzetet felretenni, plane ilyen kielezett szituaciokban. akkor azt mondom, hogy gaz ha ezt elso lerantasra reagaljva v ilyesmi, de konkretan masszivan masodik szezon ota apritjak az embert ahol erik.

de a kettos merce is durva azert, evekkel ezekott mikor Case hentelte le milnert amiert Benzemat kerugta azzal semmibaj nincsen, de mikor Vini kiall magaert az nem Real Madridba valo viselkedes, erdekes, esnekem ne mondjatok h hu de mennyivel mas eset volt az… ok-okozat

inkabb kedves rodrygo topicja fustolne igy…
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 14:43

A VAR-ral az a gond, (a nyilvanvalon kivul, hogy nem tudjak hasznalni), hogy nem az ilyen esetekre hasznaljak, amikrol itt szo van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég