Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 29., vasárnap 8:53

Egyedüli értékelhető támadónk ( Jude más tészta )
Végén majdnem ment a gp Joselunak, és előtte is több lehetőségben benne volt, megy a végéig mint a mérgezett egér, benne lehet bízni !
( pláne, hogy Brahim nem is létezik Carlonal, Arda meg...na majd háthga )

Nem volt gond a viselkedésével sem, sőt a simalábúval meg utána a barcás gyerekkel egész korrektül viselkedett. Ez még az elsőben volt, meg is lepődtem.

Lejövetelnél éltette a csapatát, úgy legyen mindig ! Soha rosszabb szokást.
B-) :salute:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2023. október 29., vasárnap 8:55-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 29., vasárnap 8:46

Ez az eset verte ki itt a biztosítékot? https://youtu.be/OmSGSoUE7js?si=DI9rZ0YaalYAY1Lv

A csapatod győztes gólt lő a 92. percben a Classicon és még a gólörömben lehoznak. Még tapsolt is a szurkolók felé. A pofátlan. Az hogy a 4. spori idegállapotban mit dumált neki, gondolom majd kiderül. Nem véletlenül húzta le Carlo, mert tudja, hogy a bírókkal perelni nem érdemes.

A teljesítményéről továbbra sem tudok nyilatkozni, mert nem láttam a meccset.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 29., vasárnap 8:44

Pad'em írta: Pont ezért én láttam reálisan, ti idegbe voltatok érthető mód :D

Hát ez az, miért nem büntetjük meg? Legalább egy nevelő szándékú cserepaddal?
Nem ertek egyet, nem lehetsz reális, ha nem élőben éled at hogy hátrányban mit csinal foci helyett és ezzel hátráltatja a csapatot.

Megnézném a véleményed ha veszítünk :mrgreen: mert ugye a győzelemhez semmi koze nem volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 29., vasárnap 8:42

Pont ezért én láttam reálisan, ti idegbe voltatok érthető mód :D

Hát ez az, miért nem büntetjük meg? Legalább egy nevelő szándékú cserepaddal?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 29., vasárnap 8:41

Pad'em írta: Csak felvételről éjjel néztem vissza a meccset, előtte elolvastam a kommenteket, tudtam az eredményt, így full zenben láttam. Azért ez segített. Annyira azért nem volt ez olyan vérlázító gyerekek, a hozzászólásokból azt hittem, hogy lerúgott valakit a lelátón mint Cantona vagy néző közé bikázott mint a gudboj :D

Nem volt szép amit csinált, de azért túlzásba estetek sztem. A férgezés, majmozás nekem sem tetszik btw. Itt azért ennél magasabb a kultúra mégha egyesek igyekznek is lehúzni :D A fő gond az, hogy vállalhatatlan formában van. A viselkedése is az persze, már másfél éve, de ebben hibás az egész klub nem csak ő, Ancelotti, Perez, játékostársak, hagyták elkanászodni.
ELSiete írta:
Én mindig is ezen a velemenyem voltam. Aztan jött padem meg a többiek és le lettem szolva.
Mi? Mikor basztattalak én Vini miatt? Modricson összeugrottunk az rémlik :D
A klub abban hibás max hogy nem bünteti meg.

Mert láthatóan nem hallgat senkire…se csapattársa, se edzore, senkire.

A tegnapi meg igenis sok volt, ha nem zenben nézted volna, rad is így hatott volna, főleg hogy az esetek többségében hátrányban voltunk. Könnyű úgy nézni hogy tudod nyertünk :kalapos:

Ez a Real Madrid, nem egy csutas klub. A Barcaba egyébként illene ez a mentalitás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 29., vasárnap 7:51

Csak felvételről éjjel néztem vissza a meccset, előtte elolvastam a kommenteket, tudtam az eredményt, így full zenben láttam. Azért ez segített. Annyira azért nem volt ez olyan vérlázító gyerekek, a hozzászólásokból azt hittem, hogy lerúgott valakit a lelátón mint Cantona vagy néző közé bikázott mint a gudboj :D

Nem volt szép amit csinált, de azért túlzásba estetek sztem. A férgezés, majmozás nekem sem tetszik btw. Itt azért ennél magasabb a kultúra mégha egyesek igyekznek is lehúzni :D A fő gond az, hogy vállalhatatlan formában van. A viselkedése is az persze, már másfél éve, de ebben hibás az egész klub nem csak ő, Ancelotti, Perez, játékostársak, hagyták elkanászodni.
ELSiete írta:
Én mindig is ezen a velemenyem voltam. Aztan jött padem meg a többiek és le lettem szolva.
Mi? Mikor basztattalak én Vini miatt? Modricson összeugrottunk az rémlik :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. október 29., vasárnap 7:43

Szerintem meg vini nem tanulna a padbol. Ott fejben valami nagyon felrement. En vedtem sokat, mert benne legalabb van a varatlan de iden egy kalap szar.
Araujo 1-2 meccs kivetelevel mindig nagy falat volt neki, de konyorgom miert kell araujonak hattal befedeznie a labdat? Miert nem probal neki menni es 1v1ezni amiben lenne eselye, de testtel eltartani az eg vilagon semmi. Es tegnap szerintem nagyon bomlaszto is volt a csapategysegre, iszonyat demoralizalo lehet az hogy elveszti a bohockodasaval a labdat a full semmi kontaktra meg magyaraz es megall, a tobbiek meg futhatnak helyette hatra... Legalabb 3x eljatszotta ezt.
Az meg amit xavival csinalteg a vegen mutogatas az szekunder szegyenerzet mar. Fogja be, kussoljon es csinalja a dolgat. Ha meg gizdaskodni akar akkor elotte rakja le a teljesitmenyt. Amikor cr mutogatott a camp nouba elotte elrakott egy baknoki cimet ero gyoztes golt de o.. konkretan jo megmozdulasa nem volt. Kell kezdeni vele valamit.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2023. október 29., vasárnap 7:36

Meg a prime CR-tol is idegesito volt, amikor neha igy viselkedett, meg klub VB cimert simogatott stb. De o legalabb lerakott egy goat teljesitmenyt. Vini tegnapi meccse egy rossz formaban levo Asensio szintet sem utott meg es produkalta magat, ahelyett, hogy szepen csendben lesetalt volna.

Beckham sorozat ugrott be, hogy akkoriban SAF egy Beckhamet is siman padra rakott, ha nem tetszett neki valami. Carlonak is azt kene, hogy Brahimot jatszatja a kovi 1-2 meccsen Vini helyett, de szerintem nem meri megtenni vagy nem teheti meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 29., vasárnap 7:34

Az mennyire kioktató jellegű volt :lol:
Megfogja a csuklojat és vezeti le a pályáról. :fpalm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. október 29., vasárnap 7:30

wZoLee7 írta: Olyan jol esik h vegre nem vagyunk ketten ez3n a velemenyen Kerlonnal hanem masok is csatlakoznak :lol:
:loveyou:


Értelmes menedzsmenttel mögötte nem jutott vopna ide, de hát már ott tartunk, hogy az edzőnk pofája ég a viselkedésétől és lerángatja a pályáról inkább. Szóval ilyen ember inkább ne képviselje szeretett klubunkat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 29., vasárnap 0:12

Realista24 írta:
ANDS írta:
Ha megnézed az ismétlést, az első félidőt nyugodtan kihagyhatod. Vini mai teljesítményéről kíváncsi vagyok, mit fogsz mondani.
Hogy jó volt.








Két éve.

Kiserik, nem mindig, ne álmodozz.
:'( :mrgreen:

Amúgy most nem azért, de úgy fújod, ezt a ""két éve jó volt"" szlogent, mint ha tőlem hallottad volna. Idejét nem tudom, hogy mikor írtam dícsérő dolgokat Viniről. Nekem most is csak a majmozáson akadt meg a szemem, mint múltkor a szarházizáson (vagy mi volt az).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 28., szombat 23:53

ANDS írta:
kiserik írta: Nem láttam a meccset, ….
Ha megnézed az ismétlést, az első félidőt nyugodtan kihagyhatod. Vini mai teljesítményéről kíváncsi vagyok, mit fogsz mondani.
Hogy jó volt.








Két éve.

Kiserik, nem mindig, ne álmodozz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. október 28., szombat 23:17

súlyos
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. október 28., szombat 23:08

kiserik írta: Na mi van srácok? Nem láttam a meccset, de látom a majom megint alkotott (ha már mi is ilyen szintre tudunk süllyedni :lol: ). Puszi R24, hogy mindig az eszedbe jutok :-*
Bekrepált alattad a tesla?
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 28., szombat 23:02

Na mi van srácok? Nem láttam a meccset, de látom a majom megint alkotott (ha már mi is ilyen szintre tudunk süllyedni :lol: ). Puszi R24, hogy mindig az eszedbe jutok :-*

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 28., szombat 21:08

Aki nulla teljesitmeny utan hergeli lecserelesekor az ellenfelet es az edzojenek kell odamennie es lerancigatni, azon egy pszichologus nem nem tud segiteni sajnos. Itt gyors es hatarozott beavatkozas kell ami igy nez ki h valaki az edzo folottiek kozul elmegy hozza es kozli, hogy meg egy ilyen szegyen es repulsz. Szedd ossze magad es azzal foglalkozz amiert a fizetest kapod, nincs sztarkodas, nincs rasszizmus elleni szelmalom harc es foleg nem viselkedunk igy sem a palyan sem azon kivul. Ha nem erti meg akkor lapat, de okosan

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 28., szombat 21:02

ateeemadrid írta: Én azt nem értem, hogy ilyen szinten ezzel nem lehet kezdeni valamit? Nyilván a klubnál is látják, hogy valami nem stimmel vele. Nincs sportpszichológus, coachok, vagy akármi?

Egy normális Vinivel még kurva sokra mehetnénk, de mostanra már nekem is vállalhatatlan lett. Egyszer egyszer el lehet kattanni, emberek vagyunk, de mostmár minden meccs erről szól lassan.
Biztos kezelik, de ahogy írtam, agyat nem tudnak helyette noveszteni. Profizmust sem. Ezen a szinten már az orvos kevés, neki kellene belátnia, hogy rossz úton halad és nemhogy példát nem tud mutatni az újonnan érkezőknek, de konkrétan az új focistáknak kell őt minden meccsen visszafognia.

Sajnos a vezetőség is elkapatta, Perez nem egyszer nyilatkozta le, hogy a két brazilban a jövő aranylabdasait látja, és még a 7es mezt is oda adták neki, szerintem teljesen jogtalanul.

Rossz úton halad. Ha ez így megy tovább, egyértelmű eladnam, Mbappe mehet a helyére, az érte befolyó pénzből meg jöhet egy csatár ő meg majd primadonnazhat az olasz bajnoksagban, vagy a psgben.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. október 28., szombat 20:20

Én azt nem értem, hogy ilyen szinten ezzel nem lehet kezdeni valamit? Nyilván a klubnál is látják, hogy valami nem stimmel vele. Nincs sportpszichológus, coachok, vagy akármi?

Egy normális Vinivel még kurva sokra mehetnénk, de mostanra már nekem is vállalhatatlan lett. Egyszer egyszer el lehet kattanni, emberek vagyunk, de mostmár minden meccs erről szól lassan.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. október 28., szombat 20:17

Konkrétan egy darab jó megoldására emlékszem ,amikor odaküllőzte Joselu elé aki ziccerbe került így, az szép volt, a többi az vállalhatatlan.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 28., szombat 20:15

Szerintem nincs annál nemesebb dolog ezen a világon mint a barsza szurkolókat hergelni. A baj, hogy ezt 0 teljesítmény után csinálta.Szánalmas volt.


Énis megmondtam már évek óta, hogy ez az ember túl sötét ehhez a szinthez. Ettől függetlenül szükségünk van egy jó vinicuszra idén a trófeákhoz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég