Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 9:24

Nem arrol beszelek, amikor Maradona terddel fejre ment :mrgreen:
ugy erted mikor kb egy evvel korabban eltortek a labat es mikor ujra talalkozott a hentesekkel, akkor nem volt tobbe kesztyus kez? :roll:

Vagy amikor Messi ment neki az ellenfeleknek, (ami eleg sokszor elofordult), akkor ott ot hoztak ki jonak.
az mas. tudjuk a kettos mercet, lekopott embert, ralokte ugyanigy carvajalhoz hasonloan maicont a reklamtablara, kirugta izombol a nezok koze a labdat, stbstb, ezeket direkt nem kapja fel a sajto..
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 7., csütörtök 9:23

marcell írta:
Realista24 írta:

Jajaja, es rogton azt kell mondani, hogy megöllek a kurvaanyad :smile:
Es akkor ez normalis, Vini reakcioja meg nem, akinek szinten pofazott valamit Orban.
Persze, nem sportszerű, de szerintem egy meccsen rengeteg ilyen beszólás van, csak ez pont a kamera előtt történt.
Igy van, csak azert raktam be ide, mert mindenhol a Vini eset trendingel, az ilyeneknek meg nyoma sincs.

Vagy amikor Messi ment neki az ellenfeleknek, (ami eleg sokszor elofordult), akkor ott ot hoztak ki jonak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

marcell
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2023. augusztus 4., péntek 12:53

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: marcell » 2024. március 7., csütörtök 9:18

Realista24 írta:
marcell írta:

Ez gondolom azután hangzott el, amikor Carvajal teljesen indokolatlanul lökött Opendán egyet a reklámtáblák felé. Én is felhúztam volna magam.
Jajaja, es rogton azt kell mondani, hogy megöllek a kurvaanyad :smile:
Es akkor ez normalis, Vini reakcioja meg nem, akinek szinten pofazott valamit Orban.
Persze, nem sportszerű, de szerintem egy meccsen rengeteg ilyen beszólás van, csak ez pont a kamera előtt történt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 7., csütörtök 9:00

hehetheoriginal írta: Amugy ott meg opendat kell megvedenem, az biztos, hogy olcson megúszta carvajal egy beszolassal, en kovetkezo tamadasnal alarugok egyet. :lol:
Jo, de ez is volt a normalis regen. Kaptal egyet, majd kemenyen, de meg sportszeruseg keretein belul adtal egyet :lol:
Nem arrol beszelek, amikor Maradona terddel fejre ment :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 7., csütörtök 9:00

Mellesleg elmúlt 2 és fél szezonban a legtöbb gól + gólpasszt hozza a BL-ben.

The most goal contributions in the Champions League since 2021/22:
1. Vinicius Jr - 29
2. Kylian Mbappe - 28
3. Erling Haaland - 25
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 8:55

Amugy ott meg opendat kell megvedenem, az biztos, hogy olcson megúszta carvajal egy beszolassal, en kovetkezo tamadasnal alarugok egyet. :lol:
, semmi nem volt lendületből érintkeztek. Openda akkor is felkenődött volna ha nincs ott Carvajal.
csak lokott rajta egyet.
Olyan ez, mint mikor kosarlabdaban a levegoben levo jatekoson tolsz egyet.
Nem illik....
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 7., csütörtök 8:54

Hagyjuk már, semmi nem volt lendületből érintkeztek. Openda akkor is felkenődött volna ha nincs ott Carvajal.

Aki szerint piros volt hozzon egy példát mikor járt piros egy szimpla lökésre BL meccsen por favor.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 7., csütörtök 8:51

marcell írta:
Realista24 írta:

Lois Openda to Dani Carvajal: “I will f**k your wh*re mother.”
@livescore
:ike:
Ez gondolom azután hangzott el, amikor Carvajal teljesen indokolatlanul lökött Opendán egyet a reklámtáblák felé. Én is felhúztam volna magam.
Jajaja, es rogton azt kell mondani, hogy megöllek a kurvaanyad :smile:
Es akkor ez normalis, Vini reakcioja meg nem, akinek szinten pofazott valamit Orban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

marcell
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2023. augusztus 4., péntek 12:53

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: marcell » 2024. március 7., csütörtök 8:50

Realista24 írta:
M1Ö írta: Mondjuk ha nem ő csinálta volna és nem Orbán ellen, akkor az tuti, hogy nem lenne ennyire felkapva.
Lois Openda to Dani Carvajal: “I will f**k your wh*re mother.”
@livescore
:ike:
Ez gondolom azután hangzott el, amikor Carvajal teljesen indokolatlanul lökött Opendán egyet a reklámtáblák felé. Én is felhúztam volna magam.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 7., csütörtök 8:46

M1Ö írta: Mondjuk ha nem ő csinálta volna és nem Orbán ellen, akkor az tuti, hogy nem lenne ennyire felkapva.
Lois Openda to Dani Carvajal: “I will f**k your wh*re mother.”
@livescore
:ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 7., csütörtök 8:43

M1Ö írta: Mondjuk ha nem ő csinálta volna és nem Orbán ellen, akkor az tuti, hogy nem lenne ennyire felkapva.
Nem hát, meg a kedvencem, hogy állított képként terjed a neten a Vins akció.

Hát ember, állított kép vs videó, mennyire elferdíti az egészet. Egy sima lökés volt, aztán rá van már húzva folytogatástól kezdve minden.

Ettől függetlenül sima piros volt, azt kész.

Mondjuk szerintem jobbak lettünk volna, ha 10 emberrel megyünk. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. március 7., csütörtök 8:41

Mondjuk ha nem ő csinálta volna és nem Orbán ellen, akkor az tuti, hogy nem lenne ennyire felkapva.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 7., csütörtök 8:39

wZoLee7 írta:
dzsi91 írta: Aki azt hiszi az egója elbírja majd bappét hosszútávon az nemtudom eddig mit nézett. Ha jól menedzseli Carlo a dolgot lesz 1 jó szezonjuk együtt aztán lépni fog.
Az egójával úgy látom pont nem lesz gond, Jude mellett is tökéletesen megfér, azt látom a brazilon az sem zavarná ha Jude ontaná a gólokat csak, a lényeg h nyerjünk. Ezért tisztelem. Minden másért meg eladnám. Totál agyhalott tud lenni.

Ez a tegnapi, írhatjátok h belefér meg csak sárga, de nem. Ha ellenünk, a labdától távol egy ellenfél támadó így fellökné az egyik játékosunk és csak sárgát kapna, mindenki elküldené a bírót az anyjába. Ez labda nélküli szándékos agresszió volt, instant pirosnál sem szólhattunk volna semmit. Már előtte is, de utána főleg, legalább 15 percig csak elszórta a labdákat, nem a focival foglalkozott, inkább vitázott az ellenfél edzővel.
Jo, adjunk pirosat Vininek, legyen. De akkor Orbant is meszeljek el vagy harom meccsre, mert az a musor, amit levagott egy ilyen semmi utan, az a legszebb Barcas idoszakokat idezi.
Szanalmas volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 8:27

Hagyjuk mar.... :lol:
Meg csak lokes se volt, hulyegyerek dobálja magát, meg csinalja a szinhazat...
Labda nelkuli szandekos agresszio...
Hopihebol vannak ezek a fodballistak is az a gond
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 7., csütörtök 8:26

dzsi91 írta: Aki azt hiszi az egója elbírja majd bappét hosszútávon az nemtudom eddig mit nézett. Ha jól menedzseli Carlo a dolgot lesz 1 jó szezonjuk együtt aztán lépni fog.
Az egójával úgy látom pont nem lesz gond, Jude mellett is tökéletesen megfér, azt látom a brazilon az sem zavarná ha Jude ontaná a gólokat csak, a lényeg h nyerjünk. Ezért tisztelem. Minden másért meg eladnám. Totál agyhalott tud lenni.

Ez a tegnapi, írhatjátok h belefér meg csak sárga, de nem. Ha ellenünk, a labdától távol egy ellenfél támadó így fellökné az egyik játékosunk és csak sárgát kapna, mindenki elküldené a bírót az anyjába. Ez labda nélküli szándékos agresszió volt, instant pirosnál sem szólhattunk volna semmit. Már előtte is, de utána főleg, legalább 15 percig csak elszórta a labdákat, nem a focival foglalkozott, inkább vitázott az ellenfél edzővel.

Zsobo
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2024. március 7., csütörtök 7:23

Am en is ugy vagyok vele, h ahol fat vagnak, ott hullik a forgács, lokes nalam sarga es kész, ennyi fizikalitas lehet, csak ne egymas labat tordeljek.

Nem tudom Orban mit mondott neki, de mintha a monkeyt olvastam volna le, ami ha igaz, akkor mar tudjak jol, h mivel lehet húzni. Okos volt Orbán, geci, de okos.

Vini egyébként ilyenkor aranyat er, amikor semmi jatek nincs es ez nálunk sajna sokszor van. Azert ha felpasszolod neki, meg egyedül is ki tud hozni valamit a meccsből. Valverde pl keresztül vezette a pályán, h odapasszolhassa hozzá.. A baj akkor van inkabb, amikor osztozkodni kell a labdan, de az nem ez a szezon lesz.. :S

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 6:22

Vitatkoznek, semmi baj nem volt a lokessel.
Orbán baratunknak talan nem kene szimulalnia mint egy furdoskurvanak elso korben. Utana ne csodalkozzon, ha kap egy pofont lokest taposast nevezzuk barminek, amikor ilyen formedveny, nem ferfimodon viselkedik, es ezzel tartja fenn a mai okadek szinvonalat a sportagban.
A folyamatos pofazas, es minden mas cringe megmozdulas az gaz, de ezzel a lokessel nekem nem volt bajom.
thereisonly1ronaldo

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 7., csütörtök 6:02

Szerintem engedd el, ez nem így működik.
Akkor azt magyarázd meg kérlek, hogy miért panaszkodik szinte az összes futballista, hogy egy adott naptari évben rengeteg a mérkőzés?
Es egyre csak több és több lessz.
Es akkor még nem volt számolva az EB/VB éve.
Vegyük azt, hogy az milyen terhelés egy szervezetnek, hogy az adotr 0-5 fokból el kell utazni kupát játszani az Arabokhoz a +30 fokba mert a barom Piké eladta a haverjaival de nyilván elég sérülten 2 hét pihenő es mehet tovább a worldclass top forma mert a jatekosok droidok.
Már bocsi ha félreérthető voltam de én a Real Madridban lejátszott meccsekre értettem nem úgy összességében az egészre.
Senki nem beszélt world class formáról az esetleges sérülésből visszatérés után meg ehhez hasonló dolgokról.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. március 7., csütörtök 0:11

kiserik írta:
dzsi91 írta:

Aki azt hiszi az egója elbírja majd bappét hosszútávon az nemtudom eddig mit nézett. Ha jól menedzseli Carlo a dolgot lesz 1 jó szezonjuk együtt aztán lépni fog.
Csak erre reagálnék: az egoja elbírta Hazardot (a belga mindig kezdett, ha játékra alkalmas volt ZZnél), Karimot. Most úgy néz ki Judot is elbírja (gólörömnél sem csak magát éltette). Valaki kitalálta ezt az egós marhaságot és most fújja boldog boldogtalan, mint azt, hogy fogyatékos. Kérdem én: miből gondolod, hogy nem fogja bírni az egoja Mbappét? Volt valaha bármilyen konfliktusa csapaton belül bárkivel?
Mondjuk szvsz ez kicsit mas..
-Hazardnal o meg egy fiatal tehetseges jatekos volt,aki remenykedett,hogy lassan kezdo lesz fixen.
-Karimnak nem szolhatott,a francia csk volt,regebb ota a klubnal es idosebb is volt nala.
-Bellingham sosem lesz a real igazi gollovoje,O klasszis,de mas kavehaz. Mellette vinicius lehetne a real sztarja.
Mbappe az,aki mar csak a szemelye miatt is vinni fogja a showt.
Ha meg menni is fog neki,akkor o fog helyzetbe kerulni,o fog tobbszor loni,o fog esetleg tizit loni,o fog meccset eldonteni,o ra lesz mindenki kivancsi..

Hogy ezt birni fogja-e vini jr.. Erdekes kerdes.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2024. március 7., csütörtök 0:08

kiserik írta:
Steve írta:

Nem gondolom, hogy a “népharag” a lökés miatt van.

Az nem lehet, hogy az emberek unják a hisztérikus műsort, a gyerekes, butus viselkedést és a Vini focistát szeretnék látni?

A csapat egyik legjobbja tud lenni, ha a focira fókuszál. Unalmas a műsorozás.
Ezt értem. De. Ma is csinált 1 hülyeséget, lőtt egy gólt meg mellette párszor nem kapott jogos szabadot. Közben inkább felfelé lógott ki. Az 1 hülyeség miatt meg megy a fröcsögés.

A nyilatkozata óta sokkal nyugodtabb itt mégis minden meccsen és utána ugyan az folyik. Az egész csapatunk sík ideg (és mi is) a játékvezetők miatt, de csak nála van kiemelve, ha tesz bármit.

Mondjuk nem tudom miért csodálkozom, nem hiszem, hogy van még egy szurkolói közösség, ahol a BL továbbjutás után van aki az edzőt, van aki a gólszerzőt zavarná el, ahelyett, hogy örülne :lol:
Ez csak félig igaz. Ha hozzáérnek es még csK nem is durván már úgy dobja magát, hogy látványos legyen es lehessen reklamálni. Nálam ez is hülyeség.
És egy Real Madridnak nem arról kéne szólnia egy BL meccsen , hogy bekkelunk, húzzuk az időt mert osszesitesben épphogy továbbjutunk, és mindenért is fröccsögünk a bírónak, a szurkolóknak és meg az ellenfél edzőjének is mutogatok meg elkuldom a világ másik felére.
Ennyi erővel nezhetnél Barca meccset is.
Xavi , Laporta es a Barca is elnyomasban van es mindenki ellenük. Pedig semmit se csinaltak.
Játszák a nagybetűs focit, reklamálnak a bírónak, a tv nek, az ujságoknak, meg a pápának is szerintem.
kiserik írta:
dzsi91 írta:

Aki azt hiszi az egója elbírja majd bappét hosszútávon az nemtudom eddig mit nézett. Ha jól menedzseli Carlo a dolgot lesz 1 jó szezonjuk együtt aztán lépni fog.
Csak erre reagálnék: az egoja elbírta Hazardot (a belga mindig kezdett, ha játékra alkalmas volt ZZnél), Karimot. Most úgy néz ki Judot is elbírja (gólörömnél sem csak magát éltette). Valaki kitalálta ezt az egós marhaságot és most fújja boldog boldogtalan, mint azt, hogy fogyatékos. Kérdem én: miből gondolod, hogy nem fogja bírni az egoja Mbappét? Volt valaha bármilyen konfliktusa csapaton belül bárkivel?
A belga soha semmilyen téren nem volt konkurenciája Vininek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég