Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 6., hétfő 9:55

Mondjuk te mit lemuveltel Benzemaval anno, csak szerencsedre az ido igazolt. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

En tartom, ha ezt a szakaszt mentalisan nem tudja megugrani a gyerek, akkor lepottyan a legfelso polcrol. En nem latom bele hogy kepes ra, szerintem ahhoz tul buta, de nagyon szurkolok neki hogy osszejojjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 9:41

Es ide sem frocsogne annyi szar, ha nem lennel kiserik ilyen :lol:
Tipik mint anno RaulReal vagy miro meg a haverok Higuain topicjaban.

Mindenki elfogadta oket olyannak, amilyennek, nagyjabol a tobbseg realisan kezelte a dolgokat, aztan jott par megmondoember, akik masra mutogatva probaltak uberfaszanak beallitani az adott jatekost, aki nem tehet semmirol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 6., hétfő 9:35

kiserik írta:És senki nem fröcsög a Karim topikban, hogy a szezon azon megy el, hogy sérült, vagy senki nem fröcsög az Asensio/Rodrygo topikban, hogy a szezon azon megy el, hogy tutyimutyi balfékek, vagy seki nem fröcsög a Hazard topikban, hogy a szezon azon megy el, hogy csak a pénzt veszi fel.

Nem gondolom, hogy Vini lenne azért a hibás, hogy a többi támadónk (Karim kivételével) olyan produkciót nyújt, ami szinte értékelhetetlen.
De pontosan mit varsz? Irjuk be Karim topikjaba, hogy 'miert vagy serult 35 evesen, 900 meccsel a labadban, egy olyan szezon utan, amikor meg lecserelve is alig voltal, nem hogy 1-1 meccsen pihentetve?'

Vagy ott van Asensio, ez a hetedik szezonja, 260 meccse van a Realban. Mindenki pontosan tudja mit lehet tole elvarni, 0 jatek, 0 vedekezes mellett neha elsul a laba es ennyi.

Irjuk meg Hazardnak minden meccs utan, hogy 'nulla senki, csak a penzt veszed fel, takarodj'? Az o topikjaban mar lefolytak a vitak az elozo szezonokban, eleinte tobben, kesobb mar csak paran hittek benne, ma mar senki. Mindenki 24 nyarat varja, mert o ennel korabban nem fog innen elhuzni.

Vagy Rodrygot betesszuk centernek egy vegig bekkelo csapat ellen, mikozben a fo erenye, hogy cserekent a faradt vedelem ellen beteszed es gyors, uj lenduletet hoz.

A fo kulonbseg, hogy Vini hozzaallasan, mentalitasan, akar hetek leforgasa alatt is lehet valtoztatni, mig Benzema nem lesz fiatalabb, Hazard nem lesz ujra focista.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 9:21

Szepen tudod forgatni a mondatokat, nem vagy te politikus? :mrgreen:

A szezon vegen akkor ket verzio letezik nalad:
Ha bajnoksagokt (vagy barmit nyerunk), akkor az Vininek koszonheto, mivel o az egyetlen hasznalhato es ertekelheto tamado.

Ha nem nyerunk semmit, akkor pedig a tobbi tamado hiabja, akik semmit nem csinaltak.

Egyebkent sajnalom, hogy legutobb eltuntel, de most ujra felhozom. Ha akkor a harom helyzetbol egyet bever, akkor 5 pont a kulonbseg, nem 8. De tudom, akkor is Karim (meg a tobbi tamado) volt a hibas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. február 6., hétfő 9:20

Mostmar engem is felbax a gyerek, de egyet kell ertsek kiserikkel.

Sajna nem vini tehet arról hogy 22eves swag yolo brazil sractól varja a megvaltast a real madrid

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 6., hétfő 9:05

Sok érthető és jó dolgot írtok, de mindig csak egy oldalról. Ahogy Kerlon írta, Vini nem world class. Nem sok játékos volt a futbaltörténelemben, aki 22 évesen world class volt és a hátán cipelte a világ legnagyobb klubját. Nem sok játékos volt a futbaltörténelemben, aki ellen ennyit szabálytalankodtak volna. CR sokszor ripacs volt, utaztak rá, faragták rendesen, de ilyen számokat nem hozott soha. A fiatal Neymart sem faragták ennyit, csak később. Ez mind azért van, mert a bírók szarnak rá. Általában a sárgás belépőket fújják le, a sima szabálytalanságokat meg tovább intik. Persze, hogy reklamál. Mindenki reklamálna. Volt 2 Ronaldo. Az egyiket folyton szidták, hogy szimulál, dobja magát, fetreng, a másikat meg szétrúgták a picsába, mert nem dobta el magát. Az pedig hogy semmit nem segít a csapatnak megint csak érdekes. Gólok, gólpasszok, kulcspasszok, tizenegyes kiharcolások és rendszeres védekezés. Ez tényleg nem segítség.

Ahogy én látom, mindenben van igazság, amit írtok, de kicsit nagyok az elvárások (kb prime CR) vele szemben.
Realista24 írta:

Azt írod nem lehet kijelenteni hogy meccsek mehetnek el rajta vagy szezon.

Majd azt írod, hogy rájöttek, ha őt megfogják, akkor az egész támadójáték meg van fogva

Akkor?
Akkor: Van egy srác, akivel megéri külön foglalkozni az ellenfeleknek és van a többi támadó, aki vagy sérüléssel küszködik (Karim), vagy annyit nem ér, hogy foglalkozzanak velük. Persze az első a felelős mindenért. A többieken nem megy el a szezon. Egyébként igaz is, aki nem dolgozik, az nem hibázik.

Igen, azt gondolom, hogy ha egy meccsen az egyik támadónkkal folyamatosan 2-3-4 ember foglalkozik, akkor a többieknek illene ezt kihasználni. Nem mutogatni arra az egyre, hogy miért nem csinálja meg egyedül. És senki nem fröcsög a Karim topikban, hogy a szezon azon megy el, hogy sérült, vagy senki nem fröcsög az Asensio/Rodrygo topikban, hogy a szezon azon megy el, hogy tutyimutyi balfékek, vagy seki nem fröcsög a Hazard topikban, hogy a szezon azon megy el, hogy csak a pénzt veszi fel.

Nem gondolom, hogy Vini lenne azért a hibás, hogy a többi támadónk (Karim kivételével) olyan produkciót nyújt, ami szinte értékelhetetlen.

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. február 6., hétfő 8:18

Az NBA-ben volt egy nagyon hasonló eset. Shaq ugye mindenkit is ledominalt. Az ellenfelek rájöttek, hogy csak apritani kell mert a büntetők nem mennek neki. Hack a Shaq ment sokáig, aztán egyrészt a sporiknak is elege lett , másrészt Shaq is megtanult egy elfogadhatóbb szinten dobni a büntető vonalról.

Nos Vinicius-nak is csak fejben kellene felnőni a sportághoz, ha megugorja ezt a szintet, akkor még lesz belőle focista. Amennyiben nem, akkor megreked.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. február 6., hétfő 8:08

R. Carlos írta: Azzal, hogy felbassza magát a második percben, azért mert neki megy egy amúgy is kemény és faszparaszt védő (Maffeora gondolok igen, ritka nála a nagyobb patkány), nem segít nekünk semmit. Sőt ezen el is ment a meccsünk, mivel ki lett iktatva az egyetlenegy veszélyes támadónk. Azt is kimerem jelenteni, hogy akár ki is lehetett volna állítani a sok pofázásért és egy szavunk se lehetett volna.

Arra kellene felkészülnie, hogy ilyen védőkkel fog szembekerülni. Én tudtam, hogy Maffeo milyen, tavaly is ezt játszotta, nem kellene felülnie erre a hintára. Meg a ripacskodást is ideje lenne abbahagyni, mert nem a játékkal foglalkozik, hanem dúl-fúl, pofázik, mutogat és semmit sem segít a csapaton. Azzal csinálják ezt meg, akivel lehet, ha nem ül fel ennek, már előrébb tartana. Rohadtul kellene neki egy komoly sportpszichológus, aki órákat foglalkozik vele.
Pontosan erről van szó. Félidőben már simán ki lehetett volna állítani, de a másodikban is folyamatosan pofázott. Sosem értettem ezt, a bíró úgyse vonja vissza az ítéletét...

Épp az tetszett Viniben a korábbiakban, hogy mindenáron tovább akart menni egy párharc során a labdával, most meg az első érintésre esik, pofázik, hergel aztán csodálkozik ha visszakapja.

Ha nem változtat saját habitusán, ha nem fogják látni az ellenfelek, hogy ezzel totál kibillentik az egyensúlyából, akkor ez a szabálytalansághullám is elcsitul vele szemben.

Ugyanez van a homorításokkal. A bírók is (talán) jobban lefújják az esetet, ha nem azt látják, hogy egy lenge szellőre is esik a csávó.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. február 6., hétfő 7:12

Azzal, hogy felbassza magát a második percben, azért mert neki megy egy amúgy is kemény és faszparaszt védő (Maffeora gondolok igen, ritka nála a nagyobb patkány), nem segít nekünk semmit. Sőt ezen el is ment a meccsünk, mivel ki lett iktatva az egyetlenegy veszélyes támadónk. Azt is kimerem jelenteni, hogy akár ki is lehetett volna állítani a sok pofázásért és egy szavunk se lehetett volna.

Arra kellene felkészülnie, hogy ilyen védőkkel fog szembekerülni. Én tudtam, hogy Maffeo milyen, tavaly is ezt játszotta, nem kellene felülnie erre a hintára. Meg a ripacskodást is ideje lenne abbahagyni, mert nem a játékkal foglalkozik, hanem dúl-fúl, pofázik, mutogat és semmit sem segít a csapaton. Azzal csinálják ezt meg, akivel lehet, ha nem ül fel ennek, már előrébb tartana. Rohadtul kellene neki egy komoly sportpszichológus, aki órákat foglalkozik vele.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. február 6., hétfő 6:55

Vini egy síkú játéka tart egy szezont, aztán megfejelte azzal, hogy egy hülye ripacs. Kvázi kijött, uogy nem world class és jelenleg nem tud se a játékán alakítani, se a temperamentumán.

Igazából kijött az a szrzon második felére, amit mindenki látott, nincs minőségi támadónk az öreg és már sérülékeny Benzemán kívül.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 6:28

kiserik írta:
Babinho írta: Elképesztő amit kap. Gusztustalan amit megengednek maguknak az ellenfelek, és hogy ez mennyire el van nézve. Ez rossz mindenkinek aki szereti ezt a sportot. Leginkább a bírók a hibásak.

De!

A liga nem fogja megvédeni a Real Madridot...sőt...
A bírók nem fogják megvédeni Viniciust...sőt...
A szezon ezen szakaszában a csapatnak, és a játékosnak fel kell ismernie. Mert a szezon rámegy erre a hisztidrámára. Semmi másról nem szólnak a meccseink ősz óta. A 2. percben felbasszák és véget ér számára a meccs. Legfeljebb dacból focizik.

És ez számomra gusztustalan. Leírtam. Megértem. Fantasztikus fejlődésen ment keresztül. De ezzel a viselkedéssel ennek a klubnak a szurkolójaként sem emberileg, sem sportszakmailag nem tudok egyetérteni. Ezt a helyzetet ő okozta a reakcióival. Az insta- és pályán mutatott hisztijével. Leszarom hogy táncol e. Leszarom hogy kap e sárgát az ellenfél. Győzzön. Más nem számít ebben a klubban. Basztathatja az igazságérzetét. De kívülről segítséget nem fog kapni. Szedjék Carloék rendbe, állítsanak neki testőrt, aki felrúgja, rúgja fel azt is Rüdi mittudomén. De ha ő nem nő fel megy a süllyesztőbe. És ezen meccsek mennek már el, lassan a szezon.

Nem érdekel jogos e. Elég a Vini hisztiből. Itt győzni kell.
Az a baj, hogy egyedül baszhatja. Kicsi ő ahhoz, hogy olyanokat írjunk, hogy meccsek meg szezon megy el rajta. Ő nagyon nem CR, főleg nem a Real Madridi CR. Egyedül nagyon nem fog, és nem is kell még, minden meccset megnyernie. Még mindig csak egy 22 éves taknyos.

Abban egyet értünk, hogy a helyzetet ő okozta. Abban viszont nem, hogy mivel. Már tavaly is faragták, mint őreg székely a gerendát, de idén nagyon durva, ami vele történik. Mág a cirkuszok előtt is. Egyszerűen rájöttek a spanyol csapatok, hogy ha Vinit megfogják, akkor kb az egész támadó potenciálunkat megfogják. Ezt lehet védőkkel (ez a nehezebb út) és lehet szabálytalanságokkal (ez a könnyebb) amit a bírók valami miatt engednek sőt díjaznak. Gyakorlatilag akkor durvult el a helyzet, mikor teljesen egyértelműen szankció nélkül mindenki füle hallatára azt mondta az ellen edzője, hogy rúgják le akár sérülés okozva a bíró pedig partner volt ebben. A többi, a táncolás meg a majomozás és akasztás meg mit tudom én mik, csak ezek után jöttek. Szerintem ezeket tudja/megpróbálja kezelni. Sokat segít neki Carlo, az látszik. Amit nem tud megemészteni (szerintem jogosan), hogy legálisan szétrúgják és erre rámehet a karrierje egész nyugodtan. Félő, hogy előbb utóbb valamelyik faszparaszt eltöri a lábát és nem azért mert idegesítő, hanem azért, mert engedik a bírók.
Azt írod nem lehet kijelenteni hogy meccsek mehetnek el rajta vagy szezon.

Majd azt írod, hogy rájöttek, ha őt megfogják, akkor az egész támadójáték meg van fogva

Akkor?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 6., hétfő 0:23

Babinho írta: Elképesztő amit kap. Gusztustalan amit megengednek maguknak az ellenfelek, és hogy ez mennyire el van nézve. Ez rossz mindenkinek aki szereti ezt a sportot. Leginkább a bírók a hibásak.

De!

A liga nem fogja megvédeni a Real Madridot...sőt...
A bírók nem fogják megvédeni Viniciust...sőt...
A szezon ezen szakaszában a csapatnak, és a játékosnak fel kell ismernie. Mert a szezon rámegy erre a hisztidrámára. Semmi másról nem szólnak a meccseink ősz óta. A 2. percben felbasszák és véget ér számára a meccs. Legfeljebb dacból focizik.

És ez számomra gusztustalan. Leírtam. Megértem. Fantasztikus fejlődésen ment keresztül. De ezzel a viselkedéssel ennek a klubnak a szurkolójaként sem emberileg, sem sportszakmailag nem tudok egyetérteni. Ezt a helyzetet ő okozta a reakcióival. Az insta- és pályán mutatott hisztijével. Leszarom hogy táncol e. Leszarom hogy kap e sárgát az ellenfél. Győzzön. Más nem számít ebben a klubban. Basztathatja az igazságérzetét. De kívülről segítséget nem fog kapni. Szedjék Carloék rendbe, állítsanak neki testőrt, aki felrúgja, rúgja fel azt is Rüdi mittudomén. De ha ő nem nő fel megy a süllyesztőbe. És ezen meccsek mennek már el, lassan a szezon.

Nem érdekel jogos e. Elég a Vini hisztiből. Itt győzni kell.
Az a baj, hogy egyedül baszhatja. Kicsi ő ahhoz, hogy olyanokat írjunk, hogy meccsek meg szezon megy el rajta. Ő nagyon nem CR, főleg nem a Real Madridi CR. Egyedül nagyon nem fog, és nem is kell még, minden meccset megnyernie. Még mindig csak egy 22 éves taknyos.

Abban egyet értünk, hogy a helyzetet ő okozta. Abban viszont nem, hogy mivel. Már tavaly is faragták, mint őreg székely a gerendát, de idén nagyon durva, ami vele történik. Mág a cirkuszok előtt is. Egyszerűen rájöttek a spanyol csapatok, hogy ha Vinit megfogják, akkor kb az egész támadó potenciálunkat megfogják. Ezt lehet védőkkel (ez a nehezebb út) és lehet szabálytalanságokkal (ez a könnyebb) amit a bírók valami miatt engednek sőt díjaznak. Gyakorlatilag akkor durvult el a helyzet, mikor teljesen egyértelműen szankció nélkül mindenki füle hallatára azt mondta az ellen edzője, hogy rúgják le akár sérülés okozva a bíró pedig partner volt ebben. A többi, a táncolás meg a majomozás és akasztás meg mit tudom én mik, csak ezek után jöttek. Szerintem ezeket tudja/megpróbálja kezelni. Sokat segít neki Carlo, az látszik. Amit nem tud megemészteni (szerintem jogosan), hogy legálisan szétrúgják és erre rámehet a karrierje egész nyugodtan. Félő, hogy előbb utóbb valamelyik faszparaszt eltöri a lábát és nem azért mert idegesítő, hanem azért, mert engedik a bírók.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. február 5., vasárnap 22:01

Elképesztő amit kap. Gusztustalan amit megengednek maguknak az ellenfelek, és hogy ez mennyire el van nézve. Ez rossz mindenkinek aki szereti ezt a sportot. Leginkább a bírók a hibásak.

De!

A liga nem fogja megvédeni a Real Madridot...sőt...
A bírók nem fogják megvédeni Viniciust...sőt...
A szezon ezen szakaszában a csapatnak, és a játékosnak fel kell ismernie. Mert a szezon rámegy erre a hisztidrámára. Semmi másról nem szólnak a meccseink ősz óta. A 2. percben felbasszák és véget ér számára a meccs. Legfeljebb dacból focizik.

És ez számomra gusztustalan. Leírtam. Megértem. Fantasztikus fejlődésen ment keresztül. De ezzel a viselkedéssel ennek a klubnak a szurkolójaként sem emberileg, sem sportszakmailag nem tudok egyetérteni. Ezt a helyzetet ő okozta a reakcióival. Az insta- és pályán mutatott hisztijével. Leszarom hogy táncol e. Leszarom hogy kap e sárgát az ellenfél. Győzzön. Más nem számít ebben a klubban. Basztathatja az igazságérzetét. De kívülről segítséget nem fog kapni. Szedjék Carloék rendbe, állítsanak neki testőrt, aki felrúgja, rúgja fel azt is Rüdi mittudomén. De ha ő nem nő fel megy a süllyesztőbe. És ezen meccsek mennek már el, lassan a szezon.

Nem érdekel jogos e. Elég a Vini hisztiből. Itt győzni kell.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. február 4., szombat 10:54

Vinícius in three games - in the space of a week - as a ball-carrier/dribbler (along with two goals and an assist):

47 dribbles
51 progressive carries
34 touches in opp. box
10 chances created after a carry
11 fouls won
Ha csak az utolsót hisszük el ebből a statisztikai sámánkodásbol, jó lenne a pont rugasokra kicsit rafeküdni Rudigerrel a csapatban. Meccsenként legalább 3-4 kapu közeli szabi jön csak a Vini gyalulások után...

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 30., hétfő 18:23

Mint Reina....aztán Vini gólt lőtt.
Vagy mint a kretén atmasok, jött a Vini gól.

:cens: az ilyen röhögők... :)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. január 30., hétfő 18:21

Szerintem kurva jól játszott tegnap, ha nem lett volna balfasz a befejezéseknél, akkor 10/10 lett volna. Szóval a játékával nem éreztem, hogy baj lenne de igazából az egész támadótrió jót ment most.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2023. január 30., hétfő 18:24-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. január 30., hétfő 18:11

Egy a baj a Vini féle emberekkel, ha nem dob a gép nekik, akkor profiból hirtelen balek minősítésbe esnek. Utóbbi időben pedig ez a helyzet, nagy a pofája, teszi az agyát a pályán, színezi, kötekszik aztán végén röhögnek rajta.

A játéka számomra tele van felesleggel, sokszor egy sima hátra passz helyett tologatja, szétrugatja magát, aztán hátra passzol.

Rengetegszer leviszi a szélre, de be se adja, teszem fel a kérdést magamnak, lehet ezért nem érkezik már senki se középre?

Tegnap meg abszolút a 3,5 ziccerén múlott, amiból legalább 1-et illett volna belőnie, de nem tette.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 14:56

mexes írta: Ha kivennèk ebből a Realbol, meg lenne bszva az egész gólszerzés - ugyanùgy ahogy Karim nelkul is mert a kutya sem lenne elől.

Az egyik 22, a másik 35. Az egyik csöves bánat 22 évesen, a másik elbenzemázta 22 évesen. Én voltam az első aki elküldte volna Karimot az első géppel, de mekkora fail lett volna.

Persze fejben gyenge voltam mint Vini, szerencsére eltelt 10 év és ma már felmerül bennem hogy lehet nem olyan egyszerű az mint a spiler2n kiskunmajsarol látszik.

Majd ha február márciusban belövik a góljaikat, akkor fejben erősen megint KAKnak meg VAKnak hívom őket és Perez lesz az Isten aki sporolva is BLt nyer az arabok ellen.
Sokaknal itt van a baj szerintem amugy, hogy csak akkor nem szidjuk a jatekost, ha nyerunk, vagy csak akkor lehet negativ kritikat megfogalmazni, ha veszitunk.

Nekem nincs bajom azzal, ha iden nem nyerunk trofeat, mert ha ez igy megy tovabb, akkor mar nyertunk ket jatekost, Cebat es Camavingat. Ez lassan megfizethetetlen penzben :lol:
Szamomra hosszutavon tobbet er, mint egy kupa, leven atmeneti idoszakban vagyunk.

Es ugyanezt varnam el Vinitol, koncentraljon a focijara, mert akkor megallithatatlan es a jelek szerint 1-2 even belul neki kene a tamadoszekcio vezerenek lennie, es szarnyai ala venni Endricket pl. (hideg is kirazott :lol: )
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. január 30., hétfő 14:50

Ha kivennèk ebből a Realbol, meg lenne bszva az egész gólszerzés - ugyanùgy ahogy Karim nelkul is mert a kutya sem lenne elől.

Az egyik 22, a másik 35. Az egyik csöves bánat 22 évesen, a másik elbenzemázta 22 évesen. Én voltam az első aki elküldte volna Karimot az első géppel, de mekkora fail lett volna.

Persze fejben gyenge voltam mint Vini, szerencsére eltelt 10 év és ma már felmerül bennem hogy lehet nem olyan egyszerű az mint a spiler2n kiskunmajsarol látszik.

Majd ha február márciusban belövik a góljaikat, akkor fejben erősen megint KAKnak meg VAKnak hívom őket és Perez lesz az Isten aki sporolva is BLt nyer az arabok ellen.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 30., hétfő 14:19

kiserik írta:
Realista24 írta:

Varod :lol: Mi vagy te, ovodas? Nezz meg egy osszefoglalot, aztan rajossz. Persze majd most elkezded belemagyarazni, hogy Karimnak semmi koze nem volt hozza, mert magat hozta ziccerbe, blablabla.
A személyeskedést hagyjuk meg az ovodásoknak. Én leírtam melyik 3 helyzetre emlékszem. Ebből 1ben Karimnak köze nem volt az egészhez, egyben pedig adott egy olyan passzt, amiből nem egyenesen következett a ""ziccer"". Ezért várom, hogy Te mit láttal, amit én nem?

Akik idén ekézik, azok bizony tavaly is szidták, mint a bokrot.

Nekem az egyik kedvencem, ha hiszed, ha nem. De be kell latni, hogy sokszor olyan dekoncentralt lesz, akar egy fuszaltol is, hogy onnantol masnap delig sem rugna golt, meg akkor sem, ha egyedul marad a palyan ellenfel nelkul.
Ettol fuggetlenul, szinte az utolso lenne, akit elovennek a csapatbol, ezert kell elore egy jo jatekos meg.

Egyebkent felhoztad, h Kvara elott mindig ott a hely, mert gyenge olasz liga. Vini elott ott volt egesz meccsen, de nem tudott vele elni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég