Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinicius Junior

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 23., hétfő 10:30

H.E.H.E. írta: aranylabda.
43 gól.
var-ral 58 a tizik miatt.
tavaszig.
Szivesen. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 23., hétfő 10:25

hehe meg Aranylabdat is vizionalt neki
mit?
kinek?
biniciusnak? :coffee:

linkeld má be széptesvérem :hmmm: :kalapos:

amugy a beellgyőztes tavaszon kivul folyamatosan egyre szarabb teljesitmenyt nyujt.
tudom nem segitett ez a serules most, de mar elotte is sokszor levettek a palyarol, kiismertek. a futballjat, az idegrendszeret.
ilyenkor kene ugye több a csapattársaktól, hogy neki is több helye legyen, de geci ez a puffadtfejű rodrigo édesistenem, jose callejon, pedro leon, altintop, stb szint.
egy semmi bazmeg :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 23., hétfő 10:16

kiserik írta:

ui.: nem burkoltan utalok arra, hogy Kerlonnak hátszele van, hanem kimondom kerek perec :kalapos:
Igy is kell :mrgreen:

Viszont az elmondhato, hogy alapjaba veve megkapta a tiszleteletet es a turelmet a tobbsegtol, hehe meg Aranylabdat is vizionalt neki :lol:

Az elmult kozel masfel evben kialakult helyzetrol van szo. Nezzuk meg, ha a Realban jatszik szarul, akkor egybol a rasszista kartyahoz nyul.

Ha a valogatottban, akkor meg tudja es beismeri, hogy szar volt, es hogy tobb kell tole.

Ez miert van/lehet?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 23., hétfő 10:13

Realista24 írta:

Nezd meg kiseriket, ő már tanult, csak burkoltan utal arra, hogy szerinte Kerlonnak hatszele van, de közben finoman leírja hogy Hazard és Bale volt szarhazi, azt meg lehetne érteni és lehetne írni, azzal nem lenne baja, és nem is jonne védőügyvéd ez játszani, de Vinicius meg a szent.

Mert ahogy Kerlon elítélte a brazilt a nulladik napon, kiserik meg a másik véglet azóta. És akkor itt azt hiszik egyesek hogy jobbak a másiknál.
Nono! Annyit írtam, hogy az talán érthető lenne, ha a 2 úriembert valaki ilyen szavakkal illetné, mert tettek érte. Nekem például Bale-lel soha nem volt semmi bajom, még az utolsó éveiben sem. Hazard más tészta, ő szembeköpte a Real Madridot és a madridizmust, madridistákat.

Érdemes kicsit visszaolvasgatni a topikban. Úgy a leglelejéről. Már a bemutatása előtt is születtek gyöngyszemek. A lényeget viszont Te írtad le akkor:

"ha már mi sem tiszteljük a saját játékosunkat, akkor baj van"

1 nappal a bemutatása után... :hmmm:

Én pont ugyan úgy ott lennék, és kiállnék az ellen, ha valaki leszarházizná Rodrygot, Carvajalt, Modricot vagy Mendyt. Ők a mi játékosaink és még ha kritzáljuk is őket, a minimális tisztelet kijárna nekik.

ui.: nem burkoltan utalok arra, hogy Kerlonnak hátszele van, hanem kimondom kerek perec :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 23., hétfő 6:46

Mennyi önkéntes rendőr van itt…eszem megáll.

ToniKroos: fel vagy háborodva, aztán jössz ezzel az ugyanolyan vagy meg rosszabb stílussal és beírod a tutit. Egyrészt lövésed nincs hogy kapott e figyelmeztetést vagy nem, másrészt amikor gondod van, rá tudsz szépen nyomni a hsz jelentésére gombra és megvagyunk.

Jelen esetben Kerlonnak járna a bunti, neked meg a pihi a stílus, a személyeskedés és társai miatt. Szólj és intezem.

Vagy le lehet nyugodni, aztán lehet újra diskuralni.

Nezd meg kiseriket, ő már tanult, csak burkoltan utal arra, hogy szerinte Kerlonnak hatszele van, de közben finoman leírja hogy Hazard és Bale volt szarhazi, azt meg lehetne érteni és lehetne írni, azzal nem lenne baja, és nem is jonne védőügyvéd ez játszani, de Vinicius meg a szent.

Mert ahogy Kerlon elítélte a brazilt a nulladik napon, kiserik meg a másik véglet azóta. És akkor itt azt hiszik egyesek hogy jobbak a másiknál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 23., hétfő 0:55

ANDS írta:
ToniKroos írta:

AZ azért komoly,nem tudom ki itt ez a Kerlon, de másokat már ilyenért minimum figyelmeztetnek. Szerintem te is legalább annyira uninteligens balfasz vagy az írásod alapján, mint ő. Látszik, hogy utálod, mint a szart és ezt sajnos hajlandó is vagy leírni ide nagyon inteligens módon. Szomorú, hogy te elvileg Real drukker vagy, de azt érezni, hogy alig várod, hogy csináljon valami rosszat, hogy aztán beböföghess róla valamit. Ez aztán a színvonal....
Szerintem Kerlon szeretné Vinit, ha jól játszana, lőné a gólokat.
Vini nem a legélesebb kés a fiókban, de Ramost sem az eszéért szerettük.

Most azokhoz egy kérdés, akik Kerlon miatt épp beleszállnak a moderálásba: ha Kerlon kapna egy figyelmeztetést, vagy igazgatói intőt, akkor Vini jobban játszana, vagy okosabb lenne? Jöhetnek a lenyilak.
Nem. Itt arról lenne szó, hogy ne nevezzük már a saját játékosainkat ""szarházinak"", akik nem is szolgáltak rá. Mert esetleg Hazardnál, vagy Bale esetében még megérti az ember, de itt? Ismerjük Kerlont. Még le se szállt a gépről annó Vini, mikor már utálta az instája miatt. Azóta téríti a népet egész sikeresen és tudjuk, hogy neki mindent lehet itt.

Olyanokat olvasok néha Viniről, hogy nem is értem: nem fogja elviselni Mbappe-t, nem bírja a kritikát, ki fogja kezdeni a következő edzőt, meg mit tudom én még milyen sületlenségeket. A srác amióta leigazoltuk különbül dolgozik, mint a legtöbb játékosunk. Nem zördült össze egy játékostársával sem (még a Karim esetnél sem). Minden edzőjével kijött. Jelenleg sem panaszkodik, hogy nem jó helyen játszik, jajj jajj ilyen poszton ő nem szeret, hanem elismeri, hogy szar és meg kell oldja.

Sevillában sem játszott olyan rosszul, mint ahogy itt elő van adva. Kiharcolt egy tizenegyest, adott egy forintos labdát Rodrygonak, volt egy kiugrása is, amit azért kevesen fejeznek be góllal 10-ből 10-szer kapásból. Persze neki is könnyebb, ha nem egy súlytalan Rodrygo van mellette, de arról már kifejtettem a véleményemet. Én nem hiszem, hogy Rodrygo Carlo személyes döntése. Ott volt a kakaskodás. Egyedül ő ment oda a labdáért, amit a Sevillások nem akartak visszaadni, így húzva az időt. Vininek (és a csapatnak is annak kellett volna lennie) sietős volt, mert nyerni akart. Cicáztak vele, a kapus eljátszotta a nagy halált és már ugrottak is neki. Az se véletlen, hogy a valenciai cirkusz is ennél a bírónál volt.

Majmozás. Beleállt a storyba, sokak szerint nem kellene. Szerintem pedig nincs vele semmi baj. Miért legyen a foci a bunkók sportja? Miért nem lehet értelmesen szurkolni? Miért csak bebaszva, behányva, káromkodva a másikat szidva lehet egy focimeccsen résztvenni? Más sportban azért ez nem ölt ilyen méreteket. Olyan világot élünk, ahol a rasszizmust nem kell elfogadni, sőt. Akkor? Én nem vettem észre, hogy a pályán foglalkozott volna szurkolókkal. Akkor miért ne foglalkozhatna a meccs után vele?

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: mero » 2023. október 22., vasárnap 22:47

ToniKroos írta:
AZ azért komoly,nem tudom ki itt ez a Kerlon,
Ő az aki Viniciust el akarta boltolni Antonyra

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. október 22., vasárnap 22:13

Kerlon írta:
Mickey írta: babát lógatni, miért van szükség?
kretén az összes. azért
aztán meg jönnek a haterek megmondani a frankót.


Jól teszi a gyerek, küldje el őket a halál faszára, csak nem ártana ha a meccseken a csapatunk profitálna a játékából.
De ez a Real Madrid, igaz is. :lol:
Jovok a hater leirom, hogy egy uninteligens balfasz, aki felre van menedzselve es teszik ala a lovat.

Nezd meg a Beckham dokut, sokat tanulhatnanak belole az ilyen tulfizetett szarhazi pc ujgeneracios sztarocskak.
AZ azért komoly,nem tudom ki itt ez a Kerlon, de másokat már ilyenért minimum figyelmeztetnek. Szerintem te is legalább annyira uninteligens balfasz vagy az írásod alapján, mint ő. Látszik, hogy utálod, mint a szart és ezt sajnos hajlandó is vagy leírni ide nagyon inteligens módon. Szomorú, hogy te elvileg Real drukker vagy, de azt érezni, hogy alig várod, hogy csináljon valami rosszat, hogy aztán beböföghess róla valamit. Ez aztán a színvonal....

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. október 22., vasárnap 22:11

hehetheoriginal írta: hat igen.
bekmen aranylag korrekt szintu iq-val, binicius meg....
és még akkor a bőrszínről nem is beszéltem, pedig nyilvan amiatt van az ertelmi képesség közti kulonbseg :mrgreen: :coffee:
Áh légyszi ne is hasonlitsuk Becksy mentalitását Viniéhez. Meg az iq-t sem. Ég és föld...

Szája az nagy, megy a duma hogy ez meg az a példaképe, CR van a falon a GYM-ben. De sem kritikát sem az inzultálást nem tudja és soha nem is fogja tudni kezelni, olyan harcot viv aminek nincs értelme.

Én értem hogy ez fontos neki és jogos. De mit tud kezdeni ezzel a liga? egy barom mindig lesz a meccsen.
Ha esetleg sulyos buntetéseket szorna a liga a csapatokra..talán lenne eredmény..talán.

Beckham a pályán válaszolt, ahogy anno CR is. Neki ez nem megy sajnos. Tegnap is dupla nulla volt...de legalább megint osztotta a népet instán.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 22., vasárnap 22:05

hat igen.
bekmen aranylag korrekt szintu iq-val, binicius meg....
és még akkor a bőrszínről nem is beszéltem, pedig nyilvan amiatt van az ertelmi képesség közti kulonbseg :mrgreen: :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 22., vasárnap 22:00

O mar erre rabaszott,mert bele allt.
Innentol kezdve minden stadionba erre fognak menni.
Ugyhogy lehet harcolni allandoan tobb 10.000 ember ellen..
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 22., vasárnap 21:26

Kerlon írta:
Mickey írta: babát lógatni, miért van szükség?
kretén az összes. azért
aztán meg jönnek a haterek megmondani a frankót.


Jól teszi a gyerek, küldje el őket a halál faszára, csak nem ártana ha a meccseken a csapatunk profitálna a játékából.
De ez a Real Madrid, igaz is. :lol:
Jovok a hater leirom, hogy egy uninteligens balfasz, aki felre van menedzselve es teszik ala a lovat.

Nezd meg a Beckham dokut, sokat tanulhatnanak belole az ilyen tulfizetett szarhazi pc ujgeneracios sztarocskak.
Pont nekem is a doku jutott eszembe. Szegényt egy nemzet gyűlölte, minden stadionban utálat tárgya volt, de nem fesztivalozott, ment tovább és csinalta a dolgát. Amit Vinicius tol, az sajnos mindig is a foci része volt, úgy ahogy mást buz.znak, anyáznak stb.. de fejben ezt el kell bírni, ha nem megy neki, akkor sajnos le kell adni az igényekbol, miszerint ő itt akar évekig játszani.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. október 22., vasárnap 21:19

Mickey írta: babát lógatni, miért van szükség?
kretén az összes. azért
aztán meg jönnek a haterek megmondani a frankót.


Jól teszi a gyerek, küldje el őket a halál faszára, csak nem ártana ha a meccseken a csapatunk profitálna a játékából.
De ez a Real Madrid, igaz is. :lol:
Jovok a hater leirom, hogy egy uninteligens balfasz, aki felre van menedzselve es teszik ala a lovat.

Nezd meg a Beckham dokut, sokat tanulhatnanak belole az ilyen tulfizetett szarhazi pc ujgeneracios sztarocskak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 22., vasárnap 13:37

Erre a kutyaxar ligára bőven ráférne a nevelés...oh wait.
Fejétől bűzlik a hal ! :vivo:
( csókos retardált meg társai etc )

Vinicius meg focizza le őket, tegye amit máskor is.
De ha sok LESZ a duma,meg a feszültség és nuku minőségi játék, mehet majd pénzért máshova.
De ez még a jövő zenéje. Egyelőre elég katyvasz az eleje az egésznek, nálunk.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 22., vasárnap 13:29

Felőlem minden meccs után előadást is tarthat akár a rasszizmus ellen a Bernabeuban hétfőként, csak a pályán hozza magát. Rá is férne a gyökér spanyolokra egy kis edukáció amúgy. Tegnap gyenge volt, előtte viszont egyre jobban játszott. Nem kéne elvesztenie a fonalat. Joseluval amúgy jobb mint Rodrygóval.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 22., vasárnap 13:28

BlancoMark írta: https://www.reddit.com/r/soccer/s/tNG95qihvT

Lehet akarmit mondani Vinire mert egyertelmu, hogy fejben nincs ott, de erre miert van szukseg? Fszert nem lehet csak elvezni egy meccset es nem osemberkent viselkedni.
Na, itt a fenykepes bizonyitek, orokre ki kell tiltani minden sportrenddzvenyrol. Aztan majomkodhat otthon a TV elott.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 22., vasárnap 13:20

babát lógatni, miért van szükség?
kretén az összes. azért
aztán meg jönnek a haterek megmondani a frankót.


Jól teszi a gyerek, küldje el őket a halál faszára, csak nem ártana ha a meccseken a csapatunk profitálna a játékából.
De ez a Real Madrid, igaz is. :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4805
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. október 22., vasárnap 13:09

https://www.reddit.com/r/soccer/s/tNG95qihvT

Lehet akarmit mondani Vinire mert egyertelmu, hogy fejben nincs ott, de erre miert van szukseg? Fszert nem lehet csak elvezni egy meccset es nem osemberkent viselkedni.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. október 22., vasárnap 12:36

Az a problema, hogy mar csak ilyenek lesznek mindenutt, ez az uj generacio. Takonyarcu, tiktokon nevelkedett hipererzekeny ostoba barmok, akik szellemi allapotukhoz kepest elkepeszto penzt, social media “kitettseget” es nyomast kapnak a nyakukba amit nem birnak el.

Tegnap is teljesen nevetseges volt a csavo. Egy ertelmes megmozdulasa nem volt, a 70 eves heszusznavasz leszedte a palyarol, de mar kakaskodik meg jo woke modjara kijatssza a a rasszizmus kartyat, mintha azert nem tudta volna 1v1-ben a kapus ellen labdavezetes kozben attenni a masik labara a lasztit, mert neger. De benne legalabb ott a kraft, tudjuk hogy kepes nagyon bitang teljesitmenyre, ha valaki tud neki passzolni, es emellett fejben a foldon tartja, de hat lathatatlan duplanulla csereszint Rodrygoval egyutt jatszatva sajna csak egy ujabb buta sprinter o is. Remelem jovore mar lesz ertelmes jatekostarsa, aki esetleg teljesitmenyt is lerak az asztalra, es akkor ujra az lesz a legnagyobb bajunk Vinivel, hogy szovegel.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 22., vasárnap 12:16

Berti írta: Nem ő az első akinek a dráma és a trashtalk a pályán mutatott teljesítmény része. A médiában a rasszizmus elleni kiállás is tudatos, a róla készülő dokufilm szerves része lesz, úgy érzem.

Nekem nincs bajom ezzel, hogy pimasz. Ha baj van akkor meg van ki beálljon mögé, a tegnap is Cama dobálta le róla az embereket és nem tudom kinek van meg, de a végén Bellingham nyugtatta le.

A bíró irányába én hiányoltam tegnap a játékosok reakcióját. TV előtt is már felháborító volt, pláne egy ilyen kaliberű meccsen, amit ha nem ez a fasz vezet behúztunk volna.

Nem ment Vininek és még idén nem találta meg magát, akar Rodrygo de még mindig mellette olyanokat húznak “szar” formában, amit rajtuk kívül nem sokan tudnak. Hosszú még a szezon, előbb utóbb be fognak menni a helyzetek és nem lesz kérdés velük kapcsolatban.
Ez szép és jó, de nem lehetne a focival foglalkozni először? Legyen filmje visszavonult legendaként meg foglalkozzon minden mással ha már 30 körüli sztár. Ilyen fiatalon ennyire hullámzó teljesítménnyel a foci a feladata. Ezért fizetik, azt várják el tőle, hogy jól játszon, nem azt, hogy kis kakas módjára cirkuszoljon. Mi lett volna ha pl tegnap az Ő védelme közben valaki kisárgul akinek a szerepe elég fontos lenne a következő fordulóban? Egyszerűen agyatlan az emberünk és sosem fog megváltozni, hosszútávon meg, ha ezek a dolgai a teljesítmény rovására mennek akkor lehet menni a psg féle bohócegyletekbe világot megváltani.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég