Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 4., szombat 23:24

tomi_b írta:
flori írta: Elképesztő erőnléte van, az utolsó percekben is speintben közlekedik. Nagyon szimpatikus, hogy nem áll meg a szabálytalanságokra, hanem megy tovább, ha tud. :agree:
És az elszenvedett szabálytalanságok után is feláll és megy tovább, nem játssza a nagy halált és fetreng mint Neymar tesó. :roll: Óriási ez a fiú. Hihetetlen pálfordulás.
Vagy mint ceronaldo :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2021. december 4., szombat 23:16

flori írta: Elképesztő erőnléte van, az utolsó percekben is speintben közlekedik. Nagyon szimpatikus, hogy nem áll meg a szabálytalanságokra, hanem megy tovább, ha tud. :agree:
És az elszenvedett szabálytalanságok után is feláll és megy tovább, nem játssza a nagy halált és fetreng mint Neymar tesó. :roll: Óriási ez a fiú. Hihetetlen pálfordulás.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2021. december 4., szombat 23:15

flori írta: Elképesztő erőnléte van, az utolsó percekben is speintben közlekedik. Nagyon szimpatikus, hogy nem áll meg a szabálytalanságokra, hanem megy tovább, ha tud. :agree:
És az elszenvedett szabálytalanságok után is feláll és megy tovább, nem játssza a nagy halált és fetreng mint Neymar tesó. :roll:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: flori » 2021. december 4., szombat 22:58

Elképesztő erőnléte van, az utolsó percekben is speintben közlekedik. Nagyon szimpatikus, hogy nem áll meg a szabálytalanságokra, hanem megy tovább, ha tud. :agree:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

troublemaker
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 24., szerda 23:51

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: troublemaker » 2021. december 4., szombat 8:09

csak engem lepett meg ezzel a sok tűpontos keresztlabdával, fordítással a bilbao ellen?
mert eddig szerintem nem volt eleme a játékának, talán az utóbbi pár meccsen kezdett el megjelenni.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. november 29., hétfő 16:15

Galacticos írta:
raul 4 ever írta: Vini munkamoráljától hetek/hónapok óta f*som le a bokám, összekeversz valakivel
Akkor hogy hasonlithatod balehez? Sem a jateka sem semmije nem hasonlit se a korai se a mai balere.
Akkor mondom úgy: hogy mind2 inkább a fizikumából él. (Baletől csak annyira emlékszem (de persze lehet csak az ellenszenv mondatja) amit írtam: átvesz, pöcc, fut.)

Galacticos írta: *Varom is mert kivancsi lennel mi lenne vinivel ha jonne egy top balszelso aki lenyomja szinte a teljes szezont. Csak nem tudsz es nincs is ilyen balszelso. Innentol kezdve teljesen felesleges feltetelezes mar megint. *
Az vóna Hazárd, csak mivel inkább azt az utat választotta (amit sok nő szokott 1-2 gyerek után), hogy ő így már megérkezett, neki innentől mindegy, és csak nyomokban tartalmaz profi futballistát, valóban felesleges az eszmecsere..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. november 29., hétfő 15:36

reeed_ati írta: Ha Vinyó ezt hozná valahol máshol és csak a top megmozdulásait látnánk:
Meg is érkezett közben az új Nino vidi :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. november 29., hétfő 15:35

raul 4 ever írta: Vini munkamoráljától hetek/hónapok óta f*som le a bokám, összekeversz valakivel
Akkor hogy hasonlithatod balehez? Sem a jateka sem semmije nem hasonlit se a korai se a mai balere.
raul 4 ever írta: És de, a HUSZONPÁRÉVESEK közül, aki jobb lehet a baloson perpill, az szerintem ez 2-3.. Sancho ügyes mind2 oldalon, voltak is jó periódusai, Chiesa is megjátszaná..
Ez meg megint csak feltetelezes. De sanchonak egyelore(!) a unitedet sem sikerult megugrania ugyanis a heten lotte elso goljait.
raul 4 ever írta:Várd
Varom is mert kivancsi lennel mi lenne vinivel ha jonne egy top balszelso aki lenyomja szinte a teljes szezont. Csak nem tudsz es nincs is ilyen balszelso. Innentol kezdve teljesen felesleges feltetelezes mar megint.

Felkene lassan ebredni hogy nincsenek ezek a klasszisok, es egyenileg egyre kevesebb jatekosba van meg a varatlan, mert a sablon fele terelodik az egesz. Akkor legalabb pont ne azt a kevesember egyiket kerdojelezzuk mar meg aki nem a full sablont tolja.
De ha nektek attol jobb varhatjatok az uj r9et meg zidanet es gutit. Csak ilyenek nem lesznek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2021. november 29., hétfő 15:36-kor.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. november 29., hétfő 15:29

Galacticos írta: *
raul 4 ever írta: Az ezzel a kölyökkel a baj, hogy penge focista úgy sem lesz.
Nem lesz,mert mar az a mai felhozatalbol.
Ok, neked az, nekem nem..
Galacticos írta:
raul 4 ever írta: lám 1-2szer a lába is elsül, de kb. ez a csúcs tőle.
Tavaly minden meccse utan beirtatok hogy tole ez a max. Most lovi a golokat tok hasznos akkor most ez a max. :lol: Egy eve eladtatok volna egy zsak rohadt krumpliert, miert kell teljes biztossaggal allitani hogy ez a max amikor meg mindig csak 21 eves?
raul 4 ever írta: Ha van előtte 2 méter hely, megver/lefut kb. bárkit, engem Balere emlékeztet, az elején ő is áll. ezt a: magam elé rúgom, befutom focit tolta..
Te komolyan az idei vinibol ezt latod hogy megtolja 2 metert es utana fut? Mert akkot mi mas meccseket nezunk az tuti. Ezerszer inkabb dimariara hasonlit szerintem mint balere. Foleg a munkamoraljukat ismerve megint teljesen rossz osszehasonlitas toled.

Vini munkamoráljától hetek/hónapok óta f*som le a bokám, összekeversz valakivel
Galacticos írta:
raul 4 ever írta: Mondjuk akkor passzolnék, hogy mi lenne, ha Vini elé jönne egy stabil 45+ meccses worldclass balszélső, akkor gőzöm nincs nem lenne-e tényleg jobb eladni.
Kivancsi lennek kik azok a world class balszelsok a mai felhozatalbol.
raul 4 ever írta: lefutok mindent is Vini, de ahogy mondjuk anno 1,5m2-en Guti,ZZ és R9 elcicázott.. na az neki nem menne
De miert ebbol kell kiindulni hogy lassan kozel 20eves hogy cicaztak? A teljes foci megvaltozott, es megy a fizikalitas fele amiben vinicius elit. Szokasos regen minden jobb volt sablon alapjan. Sancho meg aztan tenyleg sokkal jobb lenne, kar hogy a masik szelen jatszik, ahogy altalaban chiesa is de varom a balszelsoket.

Várd :D
Az elmúlt hónapokban sztem egyszer sem írtam (már :D), h lapáttal tenném ki a keretből..
Erik kérdésére azt írtam, hogy ha nem Vini, akkor kit néznék helyette. És de, a HUSZONPÁRÉVESEK közül, aki jobb lehet a baloson perpill, az szerintem ez 2-3.. Sancho ügyes mind2 oldalon, voltak is jó periódusai, Chiesa is megjátszaná..




reeed_ati írta: Ha Vinyó ezt hozná valahol máshol és csak a top megmozdulásait látnánk, akkor első számú célpontunk lenne Bappa mellett kb.
Jó helyen van ő itt, kell egy jobb szélső, meg Bappa, aztán megb.szunk mindenkit :D , vagy amíg van Benzi, addig Bappé fog jobb szélről indulni?. :hmmm:
Nálam tök egyértelműen igen..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. november 29., hétfő 15:25

Ha Vinyó ezt hozná valahol máshol és csak a top megmozdulásait látnánk, akkor első számú célpontunk lenne Bappa mellett kb.
Jó helyen van ő itt, kell egy jobb szélső, meg Bappa, aztán megb.szunk mindenkit :D , vagy amíg van Benzi, addig Bappé fog jobb szélről indulni?. :hmmm:

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2021. november 29., hétfő 15:17

Chiesa,Sancho :ozil:
Chiseanak volt pár jó meccse az EB-n,de a Juvéban 16 meccsen 3 gól,3 gólpassz.Sancho ugyanannyi meccs alatt 2 gól :ike:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. november 29., hétfő 14:58

hehetheoriginal írta: mert hazardnal is ott szunnyad a top5 legjobb tamado a vilagon tehetseg, inkabb remenykedek, ha elkerulik a serulesek, minthogy a higuainok, rodrygok es bélák szintet kelljen elviselni, ahol ha kirobbano formaban is vannak, akkor is tudom hogy az atlagtucatlofaszt fogom kapni.
Szinte barmire megeskudnek hogy amikor a chelseaben volt akkor par accounttal ezelott azt irtad hogy semmi extra csak a felpalyan forgolodik. Most meg benne bizol hogy majd o hatha osszekapja magat.
raul 4 ever írta: Az ezzel a kölyökkel a baj, hogy penge focista úgy sem lesz.
Nem lesz,mert mar az a mai felhozatalbol.
raul 4 ever írta: lám 1-2szer a lába is elsül, de kb. ez a csúcs tőle.
Tavaly minden meccse utan beirtatok hogy tole ez a max. Most lovi a golokat tok hasznos akkor most ez a max. :lol: Egy eve eladtatok volna egy zsak rohadt krumpliert, miert kell teljes biztossaggal allitani hogy ez a max amikor meg mindig csak 21 eves?
raul 4 ever írta: Ha van előtte 2 méter hely, megver/lefut kb. bárkit, engem Balere emlékeztet, az elején ő is áll. ezt a: magam elé rúgom, befutom focit tolta..
Te komolyan az idei vinibol ezt latod hogy megtolja 2 metert es utana fut? Mert akkot mi mas meccseket nezunk az tuti. Ezerszer inkabb dimariara hasonlit szerintem mint balere. Foleg a munkamoraljukat ismerve megint teljesen rossz osszehasonlitas toled.
raul 4 ever írta: Mondjuk akkor passzolnék, hogy mi lenne, ha Vini elé jönne egy stabil 45+ meccses worldclass balszélső, akkor gőzöm nincs nem lenne-e tényleg jobb eladni.
Kivancsi lennek kik azok a world class balszelsok a mai felhozatalbol.
raul 4 ever írta: lefutok mindent is Vini, de ahogy mondjuk anno 1,5m2-en Guti,ZZ és R9 elcicázott.. na az neki nem menne
De miert ebbol kell kiindulni hogy lassan kozel 20eves hogy cicaztak? A teljes foci megvaltozott, es megy a fizikalitas fele amiben vinicius elit. Szokasos regen minden jobb volt sablon alapjan. Sancho meg aztan tenyleg sokkal jobb lenne, kar hogy a masik szelen jatszik, ahogy altalaban chiesa is de varom a balszelsoket.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. november 29., hétfő 14:07

kiserik írta: Kíváncsi vagyok, kik jobbak szerinted? Emeljük fel a korhatárt 23 évre, hogy könnyebb legyen neked (bár 25-ig is elmehetünk) :)
A Bappe-Benz-Chiesa/Sancho az egyetlen trió amit szívesebben néznék, mint a VAK-KAK-Rodry..

Mondom, nekem tetszik ez a fizikális, lefutok mindent is Vini, de ahogy mondjuk anno 1,5m2-en Guti,ZZ és R9 elcicázott.. na az neki nem menne. Neki a terület kell, hogy fusson. Ha nem lenne ilyen elképesztő a fizikuma kb. LV lenne (szerintem).

Én Haz.-ot elengedtem, ha még villant 5-10 meccsen valamit, ha lesz egyáltalán még 5-10 jó meccse a csapatban, már lemegyek hídba.. Mivel iszonyú sokat dolgozik, nálam emiatt Vini a legjobb opció perpill, de vannak határai. Azt nem mondhatjátok, hogy márpedig ő most klasszis, mert az nem ilyen.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 29., hétfő 13:18

Azért Hazardban bízni ennyi idő után nem kis teljesítmény.
ez olyan nalam, mint hogy patot is a mai napig nezem, akar kinaban, akar odahaza, akar usaban jatszik :mrgreen:

mert hazardnal is ott szunnyad a top5 legjobb tamado a vilagon tehetseg, inkabb remenykedek, ha elkerulik a serulesek, minthogy a higuainok, rodrygok es bélák szintet kelljen elviselni, ahol ha kirobbano formaban is vannak, akkor is tudom hogy az atlagtucatlofaszt fogom kapni.
Vissza kérdezek: eladod Vinit, jön Haaland, Mbappe. Hogyan játszatod őket? Tudom, nincs kötött poszt oldják meg oszt jó van, de mi van a védekezéssel? Basszanak rá, olyan PSG-sen, mert az működik?
hali agyonfut vedekezesben is mindenkit, őserő atomreaktorral a gyerek, tipikus retard fejjel, aki elborultan megy előre, ott nem lesz gond.
bappe elol mellette a baloson, benzema kicsit mögöttük osztogatni, meg erkezni a kapu elé.
mögöttuk lehet forgatni a kp-t, valverdenel nem artana, ha fejlodne egy jokorat labdabiztonsagban es helyzetfelismeresben pl.
de ahogy itt a kolléga mondta, ehhez kellene 2 beton szelsovedo is, de legalabb egy jobbra, gyors, eros , technikas, tamadasban kreativ, kis osszjatekokban, haromszogelesekben, kenyszeritokben is.
aztan ha vinyo marad, lehet oket elol forgatni, a 4 arcbol telleg nem tudom kit lehetne kihagyni, vinyo is rinyalna majd, hogy visszatettek 20 perces cserenek ilyen szezon utan....


amugy a ronaldo-romario óta nem volt - nalam - epkezlab csatarduo, akik egy huron pendultek, a kétcsataros jatek ki is halt, gg uefa, vissza lehetne hozni, ott azert lehetne rombolni kemenyen
thereisonly1ronaldo

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. november 29., hétfő 13:14

én tudok jobbat, jövőre is marad a vini benz asensio, no problemo, szevasztok :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. november 29., hétfő 13:12

hehetheoriginal írta: zéró jól beszél, ezek szerint nem vagy már az elvonón :mrgreen:

másfele terelem a témát:
tegyük fel jön hali meg bapi egyszerre, nagy stadionavató meg kiskutyafasza.
kit teszel padra?
benzemát a mostani fizikumaval es jatekaval szep lassan direkt leepited?
nem hinnem, mert ő lenne a ragasztó a jatekban elöl.
hazard ha megrazza magat es birja a teste, akkor szinten kezdo kozeleben lesz, rodrygo nyilvan nem fer be, de akkor vinyoval mit csinalsz? ha azt akarod, hogy fejlodjon tovabb, akkor jatszatni kell, de kit raksz ki a kezdobol? egy kp-st?

varom a megoldast kedves fotelhuszar baratim :mrgreen:
Azért Hazardban bízni ennyi idő után nem kis teljesítmény.

------Haaland
Vini-Karim-Mbappe
Camavinga-Fede (de persze mehet Kroos, Case is)

Vissza kérdezek: eladod Vinit, jön Haaland, Mbappe. Hogyan játszatod őket? Tudom, nincs kötött poszt oldják meg oszt jó van, de mi van a védekezéssel? Basszanak rá, olyan PSG-sen, mert az működik?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. november 29., hétfő 13:03

hehetheoriginal írta:
Bár tudom, tehetség megvolt bennük, talán, csak mint fejben gyenge lofaszjoska volt.
naügye.
Szóval 3 perc alapján inkább azt kéne megmondani, kiből les valaki, nem azt hogy ki tehetséges.
erre van az a temerdek jolfizetett jololtozott figura/lehuto.

en eladnam, ti megtartanatok, kulonbozo velemenyek, sztem mindkettoben van pro es kontra is.
Én nem mondtam hogy megtartanam.
Ha ő a gátja mondjuk egy Mbappe Haaland duonak akkor no question.
Ha nincs esély arra, akkor fölösleges eladni csak hogy pénzünk legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. november 29., hétfő 13:02

varom a megoldast kedves fotelhuszar baratim
szerintem tok evidens, hogy bappe erkezik, haaland pedig maximum majd akkor, ha benzema megy par ev mulva vagy eppen szogre akasztja.
a karim-bappe-vinyo harmas lesz az alap, kerdes, milyen szerkezetben.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. november 29., hétfő 13:01

Lesz itt baj, mert Kroos, Modric, Benzema, ők teszik bele az agyat a focinkba. Ha jön Haaland meg MBappe, még egy beton kp-val valahogy tán össze is hozható, hogy mögöttük a visszavont Benzema ragaszt meg osztogat, de akkor oda már a ckm nagyon kevés. Csak ehhez kellenének atom szélsőbekkek hogy legyen szélessége is a játéknak, ez nincs meg jelenleg. Ha csak egy jön akkor Vino kell, jobbosra meg hát az öreg Kylian barátunk ez van de akkor meg kell oldanod. :lol:

Hazarddal sztem ne számolj, teljesen kuka, mint egy kiégett brazil olyan lett 31 éves korára. Pár évnyi Milan van még benne max.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 29., hétfő 12:55

zéró jól beszél, ezek szerint nem vagy már az elvonón :mrgreen:

másfele terelem a témát:
tegyük fel jön hali meg bapi egyszerre, nagy stadionavató meg kiskutyafasza.
kit teszel padra?
benzemát a mostani fizikumaval es jatekaval szep lassan direkt leepited?
nem hinnem, mert ő lenne a ragasztó a jatekban elöl.
hazard ha megrazza magat es birja a teste, akkor szinten kezdo kozeleben lesz, rodrygo nyilvan nem fer be, de akkor vinyoval mit csinalsz? ha azt akarod, hogy fejlodjon tovabb, akkor jatszatni kell, de kit raksz ki a kezdobol? egy kp-st?

varom a megoldast kedves fotelhuszar baratim :mrgreen:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég