Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 23., hétfő 14:08

Csabi írta:
Realista24 írta:

Hogy mit csinalt?
https://www.youtube.com/shorts/lmrn2x_llwo
Sejtettem, ezert nem is ertem a felvetest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. október 23., hétfő 14:02

Realista24 írta:
ateeemadrid írta: A csávó nem rég a BLt hozta el nekünk, és szarba sincs nézve. Nagy support. :lol:
Hogy mit csinalt?
https://www.youtube.com/shorts/lmrn2x_llwo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 23., hétfő 13:45

ateeemadrid írta: Nekem az a fura, hogy a saját jatékosunk mellett, aki szarrá van bullyzva, nem kiálltok, hanem ti is baszogatjátok. Egy gyökér, az tény, de egészen nevetséges amilyen bánasmódban részesül a világtalan bíróktól, a szarházi féreg szurkolótáboroktól, meg a patkány játékosoktól.

A csávó nem rég a BLt hozta el nekünk, és szarba sincs nézve. Nagy support. :lol:
összetett a dolog, ahhoz tudnam hasonlitani, mint mikor csaladon belül vitázol vkivel, de abban a pillanatban, mikor vmi külső faszkalapság van vagy helyzet, azonnal félreteszitek a dolgot és összefogtok.
házon belül - itt a fórumon - binicius jogosan van kutyázva, se a magatartása, se a teljesítménye nem ad rá okot, hogy itt pátyolgatva meg szeretgetve legyen.
viszont mikor a világ és az ellenfelek, ellenfelek drukkerei ellen kell menni, akkor én ott vagyok az első sorban, es sztem mindenki más is, megyünk együtt botokkal késekkel törött sörösüvegekkel nézeteltéréseket elrendezni :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 23., hétfő 13:43

ateeemadrid írta: A csávó nem rég a BLt hozta el nekünk, és szarba sincs nézve. Nagy support. :lol:
Hogy mit csinalt?

Ez a baszogatas legyen a legnagyobb amit kap, mert eleteben nem fog szembesulni vele. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. október 23., hétfő 13:35

Nekem az a fura, hogy a saját jatékosunk mellett, aki szarrá van bullyzva, nem kiálltok, hanem ti is baszogatjátok. Egy gyökér, az tény, de egészen nevetséges amilyen bánasmódban részesül a világtalan bíróktól, a szarházi féreg szurkolótáboroktól, meg a patkány játékosoktól.

A csávó nem rég a BLt hozta el nekünk, és szarba sincs nézve. Nagy support. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 23., hétfő 13:09

Osszemosom, mert összefügg.
Focizni kell, es nincs ez. Ilyen egyszerű.

Pontosság kedvéért
Nezd meg a Beckham dokut, sokat tanulhatnanak belole az ilyen tulfizetett szarhazi pc ujgeneracios sztarocskak.
Ezt írta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 23., hétfő 13:07

Realista24 írta:
kiserik írta:
Persze, csak rohadt nehéz úgy, hogy folyamatosan lejt a pálya az ellenfélnek. Persze van, akinek ez sem akadály (CR), de bakker, ne hozzá hasonlítsuk már (megjegyezve CR-t is ugyan azok gyalázták kb).

Én úgy látom, hogy a teljesítményére inkább a szembeszél és a szeleburdisága nyomja rá a bélyegét, nem a rasszizmussal folytatott küzdelem. Kutya nehéz lehet úgy, ütnek vágnak és akkor old meg. Egy normális világban simán nyertünk volna Sevillában több góllal és arról beszélnénk, hogy Rodrygo gyönyörűen oldotta meg, Belüli újabb gól, Vini tizit harcolt ki, Fede meg szerencsésen gurított a hosszúba. Erre az van, hogy fos volt mindenki Carlo vezetésével.
Jo, hasonlitsuk akkor Beckhamhez, aki ugyanugy folyamatosan ki volt kezdve. De ez mindegy is.

A legnagyobb gondom tovabbra is azzal van, amit a palyan csinal, ott helyben, azonnal. Mint ahogy irtam is, Neymar 2.0...provokal, kotekedik, aztan csak bujkal es menekul, aztan meg csak sir a szaja.

Ez mar a masodik szezonja, amikor ez a tema, ha jovore sem valtozik a helyzet, akkor ideje lesz kiszallni belole. Epuljon le a PSGben mint az idolja, csak elotte jarjunk jol mi is.
Megint csak összemosol minden fost. Ennek így nincs értelme. Ha nekimegy a másiknak, akkor provokál, miért nem megy el onnan. Ha elmegy, akkor menekül. A szája meg ezek miatt nem szokott sírni. Tudod, van kalapja, nincs kalapja. Egyébként jobb lenne úgy beszélgetni, hogy láttad is a meccset, bár egyre jobban szokás twitter videók alapján ítélni.

Mindegy, ahogy eddig is tettem, inkább nem írok ide többet, viszont ha szarházizzák a játékosainkat, akkor máshol is ki fogok állni emiatt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 23., hétfő 12:15

kiserik írta:
ferni írta:
Hú mekkora egy igazi kcsg volt az a Dani Alves és milyen jó jobbhátvéd is volt, hogy bacná meg :mrgreen:

Ebben mondjuk példát vehetne Vini róla.
Nem lenne baj, ha ennyire kiállna emiatt az ügy miatt magáért meg másokért is, de komolyan a teljesítmény rovására megy, hogy ennyire rá van feszülve.
Persze, csak rohadt nehéz úgy, hogy folyamatosan lejt a pálya az ellenfélnek. Persze van, akinek ez sem akadály (CR), de bakker, ne hozzá hasonlítsuk már (megjegyezve CR-t is ugyan azok gyalázták kb).

Én úgy látom, hogy a teljesítményére inkább a szembeszél és a szeleburdisága nyomja rá a bélyegét, nem a rasszizmussal folytatott küzdelem. Kutya nehéz lehet úgy, ütnek vágnak és akkor old meg. Egy normális világban simán nyertünk volna Sevillában több góllal és arról beszélnénk, hogy Rodrygo gyönyörűen oldotta meg, Belüli újabb gól, Vini tizit harcolt ki, Fede meg szerencsésen gurított a hosszúba. Erre az van, hogy fos volt mindenki Carlo vezetésével.
Jo, hasonlitsuk akkor Beckhamhez, aki ugyanugy folyamatosan ki volt kezdve. De ez mindegy is.

A legnagyobb gondom tovabbra is azzal van, amit a palyan csinal, ott helyben, azonnal. Mint ahogy irtam is, Neymar 2.0...provokal, kotekedik, aztan csak bujkal es menekul, aztan meg csak sir a szaja.

Ez mar a masodik szezonja, amikor ez a tema, ha jovore sem valtozik a helyzet, akkor ideje lesz kiszallni belole. Epuljon le a PSGben mint az idolja, csak elotte jarjunk jol mi is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 23., hétfő 11:55

ferni írta:
Realista24 írta: Szamtalan mas olyan pelda van, mint amikor Dani Alvesnek banant dobtak, csak o megette, aztan adott ket golpasszt vagy rugott egy golt es nem a birosagra ment.
Hú mekkora egy igazi kcsg volt az a Dani Alves és milyen jó jobbhátvéd is volt, hogy bacná meg :mrgreen:

Ebben mondjuk példát vehetne Vini róla.
Nem lenne baj, ha ennyire kiállna emiatt az ügy miatt magáért meg másokért is, de komolyan a teljesítmény rovására megy, hogy ennyire rá van feszülve.
Persze, csak rohadt nehéz úgy, hogy folyamatosan lejt a pálya az ellenfélnek. Persze van, akinek ez sem akadály (CR), de bakker, ne hozzá hasonlítsuk már (megjegyezve CR-t is ugyan azok gyalázták kb).

Én úgy látom, hogy a teljesítményére inkább a szembeszél és a szeleburdisága nyomja rá a bélyegét, nem a rasszizmussal folytatott küzdelem. Kutya nehéz lehet úgy, ütnek vágnak és akkor old meg. Egy normális világban simán nyertünk volna Sevillában több góllal és arról beszélnénk, hogy Rodrygo gyönyörűen oldotta meg, Belüli újabb gól, Vini tizit harcolt ki, Fede meg szerencsésen gurított a hosszúba. Erre az van, hogy fos volt mindenki Carlo vezetésével.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 23., hétfő 11:51

raul 4 ever írta:
Realista24 írta: Vinícius Júnior for @realmadrid this season:

22 games
1220 minutes
4 goals
9 assists
2 penalties won
directly involved in a goal every 81 minutes

Difference maker.
Vót ilyen is, büszkén osztottad meg anno :mrgreen:
Akarod mondani targyilagosan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. október 23., hétfő 11:50

Realista24 írta: Vinícius Júnior for @realmadrid this season:

22 games
1220 minutes
4 goals
9 assists
2 penalties won
directly involved in a goal every 81 minutes

Difference maker.
Vót ilyen is, büszkén osztottad meg anno :mrgreen:

Amúgy az nem lehet, hogy kicsit mindenkinek igaza van? Most szar(abb) formában van, nem úgy dob a gép, bele is állnak, meg hülye szegény és vannak bizonyos elvitathatatlan hiányosságai? Csak ettől még a csapattól sem kell elkergetni, meg be lehet látni, hogy az új taktikában sincs még minden a helyén.

Megvannak a gyerek korlátai (fejben és fociban egyaránt), meg ugyanúgy a rengeteg jó tulajdonsága is. De most hogy ő, Rodry meg aztán pláne nincs formában, két rossz teljesítményt nem bír el a csapat.

Nálam most Rodry a fő ludas, az ő helyére van-volna 2 opció is (Joselu és Brahim is simán, utóbbi jegelése nálam a szezon eddigi legnagyobb fekete pontja, mert ennél sokkal több van benne), de Vininél, még ebben a rossz formájában sincs jobb opció.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 23., hétfő 11:42

en amugy lezartam reszemrol, barmit is irogattok, nincs idom most erre
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 23., hétfő 11:39

ez a téma bazmeg, hogy 1 db forumozo mikor volt egy jatekos ellen vagy mellett, mert ugye mind a jövőbe látunk :lol: :lol: :lol:
kibaszott fontos téma, grat gg hogy felhoztad :lol:
és jönnek melléd a kis hobbit nyomorultak irkálni meg keresgélni :lol:

na ebéd.
CR-t is buziztak folyamatosan, meg szamtalan mas olyan pelda van, mint amikor Dani Alvesnek banant dobtak, csak o megette, aztan adott ket golpasszt vagy rugott egy golt es nem a birosagra ment.
binicius nyaron visszavonul es a rasszizmus elleni harcert fogja szentelni az eletet.
nyilvan hatalmas valtozasok lesznek.
Huhh, azt hittem olvasok ma itt a fórumon valami értelmeset. Amikor nyer a Barca, mi meg nem, az emberek itt is olyan frusztrálttá válnak, mint az alap Barca szurkolók. :hmmm:
vmi hasonlot akartam irni, köszi :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2023. október 23., hétfő 11:38

Huhh, azt hittem olvasok ma itt a fórumon valami értelmeset. Amikor nyer a Barca, mi meg nem, az emberek itt is olyan frusztrálttá válnak, mint az alap Barca szurkolók. :hmmm:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8431
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 23., hétfő 11:38

Realista24 írta: Szamtalan mas olyan pelda van, mint amikor Dani Alvesnek banant dobtak, csak o megette, aztan adott ket golpasszt vagy rugott egy golt es nem a birosagra ment.
Hú mekkora egy igazi kcsg volt az a Dani Alves és milyen jó jobbhátvéd is volt, hogy bacná meg :mrgreen:

Ebben mondjuk példát vehetne Vini róla.
Nem lenne baj, ha ennyire kiállna emiatt az ügy miatt magáért meg másokért is, de komolyan a teljesítmény rovására megy, hogy ennyire rá van feszülve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. október 23., hétfő 11:39-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 23., hétfő 11:36

CR-t is buziztak folyamatosan, meg szamtalan mas olyan pelda van, mint amikor Dani Alvesnek banant dobtak, csak o megette, aztan adott ket golpasszt vagy rugott egy golt es nem a birosagra ment.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 23., hétfő 11:32

Realista24 írta:
kiserik írta:
Ilyenre sem emlékszem tőle... általánosságban szokott a rasszizmusról beszélni és akkor, amikor megtörténik. Ha jól emlékszem a Liga reformokat igért. Ja, hogy semmi nem változott? Tessék, van bizonyíték, lehet példát mutatni. Számomra erről szól ez az egész, nem a teljesítményről, ami szerintem nem volt olyan rossz, mint ahogy be van állítva.

Egyébként miért is neki kellene lenni a vezérbikának? Ezt is kitalálta itt valaki, azóta téma. Vininek mindig is inkább a kiszolgálás ment jobban.
Mit tud csinalni a liga, amikor az egesz vilag ilyen? Egyenenkent majd kiszab nehany ezer euros bunteteseket, meg kitiltasok lesznek. De a rasszizmus ettol meg nem tunik el. De ahogy irtam, ha csak o lenne az egyetlen fekete a palyan, megertenem, igy nem.

Szerk.: hat a Valencias ugyben is ezt nyilatkozta vagy ezt vallotta, amikor tanukent kellett megjelennie.

Kicsit off: hehe nagyon mellette volt az elejen, mokas olvasni :mrgreen:
Egyrészt azért a babával és a neve skandálásával eléggé indokolt, hogy magára vegye :D Másrészt meg kicsit hülyén vette volna ki a dolog magát, ha a meghallgatáson ez történt volna:

- Vinicius Úr, vagy szólítsam Vini Úrnak? Zavarta önt a valenciai incidens abban, hogy a legjobbját nyújtsa? Befolyásolta a teljesítményét? Amiatt nem tudta a maximumot nyújtani?
- Nem.
- Akkor meg mi a kóchengeres .....-nak vagyunk itt? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 23., hétfő 11:30

Mokas vagy :mrgreen:
de attol még igy beadni és ferditeni a témát, hogy én mellette állok, mikor kezdettől fogva kevésnek láttam....
a legelso hszeket is keresd már vissza, ha már ilyen jol kezeled az internetet pls.
Hat te hulye vagy :lol:
En pont arra utaltam, hogy most vagy ellene es az elejen voltal mellette, ezek a legelso hszeid vele kapcsolatban. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: mero » 2023. október 23., hétfő 11:29

H.E.H.E. írta:
Realista24 írta:
Azt az avát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Punisher baszod :lol: :lol: :lol: :lol:
istenem mennyi sört fogok kapni tőletek, amikor majd baszó lesz a gyerek :lol:

addig gúnyolodjatok csak szépen tovább :mrgreen:
Keresgéltem én is :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 23., hétfő 11:25

harmadjára nem irom már le bocs.
vagy értitek, ami oda van irva, vagy nem, én nem fogom a kezecskeiteket megfogni es egyutt elemezni a mondatokat.
ha értitek, akkor nincs mirol beszelni. mondhatod, hogy mellette álltam, oké, de a aszensio, béla és hasonló balfaszok ellenében.
de attol még igy beadni és ferditeni a témát, hogy én mellette állok, mikor kezdettől fogva kevésnek láttam....
a legelso hszeket is keresd már vissza, ha már ilyen jol kezeled az internetet pls.

en amugy lezartam reszemrol, barmit is irogattok, nincs idom most erre, ha ez nektek mellette állás, akkor nyertetek, szarom én le :lol:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég