Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. március 10., csütörtök 0:22

Kerlon fejet megneztem volna, amikor elhagyta a labdat a tizenhatosnal kulcs pillanatban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. március 9., szerda 23:23

Hát pedig ma sem volt a helyzet magaslatán. :D De 2 gólban vastagon benne volt. :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. március 9., szerda 23:20

Én kíméltem ebben a szezonban az ősz miatt, érett egy ideje a kritika jogosan, na de a mai után szezon végéig :shutup: . :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2022. március 9., szerda 23:11

Nála vannak bajok fejben. Az év eleji formájával vághatott volna kettőt. De hasznos volt, bátrabb, mint a múltkor. Sok faultot beszédet, ami a végén kellett! :salute:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. március 9., szerda 23:09

A nap legjobb híre, marad a Vini profilkép :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: flori » 2022. február 22., kedd 22:28

Vinícius is very hyped at the idea of playing with Mbappé & Haaland. He told his friends he wants to “daddy” other teams together with them. @RadioMARCA


:lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: flori » 2022. február 20., vasárnap 15:06

Vinicius Jr in Real Madrid’s squad:

• 2nd most goals (16).
• 2nd most assists (10).
• Most presses (536).
• Most shot creating actions (153).
• Most goal creating actions (22)
• Most dribbles (98).
• Most progressive carries (7041).
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: flori » 2022. február 19., szombat 22:54

Borzalmas volt, bőven kijárna neki a pad. Remélhetőleg ez a gól visszatereli a megkezdett útra. :sly:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2022. február 17., csütörtök 13:01

p.csabi1 írta: Azért az egy kicsit elgondolkodtató amikor innen a Madridom népének egy jó nagy százaléka Ancelottit leszarozza meg leamatőrözi stb.
Komoly ami megy itt az elmúlt hetekbe az oldalon... :hmmm:
A komolyt inkább szánalmasnak nevezném.
Majd amikor év végén fel fogjuk emelni a bajnokságért kapott kupát , akkor ők lesznek a leghangosabbak, hogy "Hihetetlen ez a csapat, hihetetlen CKM, KAK, mindig is tudtam, hogy nyerni fogunk"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. február 17., csütörtök 12:39

Ha már mindenképp pressingelni akarunk, Fedenek a középpályán a helye, nem rakod ki jobbra..
Én értem amit mondasz (valamennyire), de amikor ott tartunk, hogy ha összegyúrnánk Ase testét (magas, vállas), Rodry technikáját meg eszét és LV tüdejét, akkor kapnánk EGY!! jó játékost, addig kumma nagy a baj.
Én absz. teamRodry vagyok-voltam, de be kell látni, a kisgyereket úgy rakta arrébb a bh kölyök, ahogy nem akarta. Walker, Cancelo, R. James detto ez lenne, ügyes focista, de van amihez egyszerűen kevés..

Bocs, amíg ezt a vereséget Carlo hibájának látod, addig nem leszünk egy hullámhosszon. Az öregnek vannak hibái, a keretmenedzselésben absz. egyetértek, ha valaki kritizálja, meg a kupában a 0-0-ra játszás is bigjoke volt, de az a fától az erdőt szitu azt hinni, hogy kedden az a meccs lehetett volna sokkal másabb.

Szar pirula lenyelni, de Európa perpill 2-3 igazolásnyira van..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. február 17., csütörtök 11:58

kiserik írta: Egy alibiző Asensiot, aki a labda felé se mozog, hogy veszel rá, hogy űzze a védőt? Egy 36 éves Modrictól hogy várod el, hogy annyit rohanjon, mint egy 30 alatti játékos? Sokszor megfigyelhető, hogy Kroos fellép pressingelni, Karim tudja, hogy mit kell csinálni, de ő is 34, Vini még odalép, ha mutatják neki és ennyi. A többiek ilyen vagy olyan okok miatt nem vesznek benne részt. A pressingnek alapja lenne egy normális jobbszélső, és legalább Fede Modic helyén.
Akkor beteszem Rodrygo-t vagy Lucas-t jobb szélsőnek, Valverde-t meg Modric helyett. Próbálkozok, vagy valami. De mondom, nekem ez a bajom, hogy semmi próbálkozás nincs, abszolút nem eleme a játékunknak. És attól félek, hogy addig nem lesz, amíg Ancelotti lesz, legyen bárki elöl meg középen.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. február 17., csütörtök 11:48

p.csabi1 írta: Azért az egy kicsit elgondolkodtató amikor innen a Madridom népének egy jó nagy százaléka Ancelottit leszarozza meg leamatőrözi stb.
Komoly ami megy itt az elmúlt hetekbe az oldalon... :hmmm:
Nézzétek meg más csapatok 25-ös kereteit
Sokkal jobb a keretünk mint az eredmény mutatja
Használni kéne a játékosokat…
pl Ceballost nem istenítem, de 2 meccsrn jól szállt be, ne mondja senki, hogy a bajnokikon nem kezdhetne akár :sly:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. február 17., csütörtök 11:48

M1Ö írta:
Realista24 írta: De nem hinném, hogy olyan bonyolult lenne megérteni, hogy ez a keret nem alkalmas gegenpressingre.
Persze egy-egy meccsre lehet ezt alkalmazni adott esetben, de ezt elvárni, ettől a kerettől, értelmetlen.
De ezzel a kerettel is bele lehetne vinni 1-2 sémát, már csak a jövő év miatt is. Csak ilyen Ancelottinál nem lesz. Zidane pl próbálkozott vele, egész jól is ment. Nagyon kezdetleges, de nem lett volna reménytelen. Én se azt akarnám, hogy 7/24 erről szóljon minden, csak egy kicsit látnánk belőle. Ez nem megoldás, hogy bekkelünk és reménykedünk abban, hogy a kapusunk extrát hoz. Szervezett csapatmunkával lehetne alakítgatni, mint a bunkerezést pl. De ahogy írtam, ilyen úgy se lesz, mert Ancelottinak teljesen más a filozófiája.
Egy alibiző Asensiot, aki a labda felé se mozog, hogy veszel rá, hogy űzze a védőt? Egy 36 éves Modrictól hogy várod el, hogy annyit rohanjon, mint egy 30 alatti játékos? Sokszor megfigyelhető, hogy Kroos fellép pressingelni, Karim tudja, hogy mit kell csinálni, de ő is 34, Vini még odalép, ha mutatják neki és ennyi. A többiek ilyen vagy olyan okok miatt nem vesznek benne részt. A pressingnek alapja lenne egy normális jobbszélső, és legalább Fede Modic helyén.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. február 17., csütörtök 11:41

Realista24 írta: De nem hinném, hogy olyan bonyolult lenne megérteni, hogy ez a keret nem alkalmas gegenpressingre.
Persze egy-egy meccsre lehet ezt alkalmazni adott esetben, de ezt elvárni, ettől a kerettől, értelmetlen.
De ezzel a kerettel is bele lehetne vinni 1-2 sémát, már csak a jövő év miatt is. Csak ilyen Ancelottinál nem lesz. Zidane pl próbálkozott vele, egész jól is ment. Nagyon kezdetleges, de nem lett volna reménytelen. Én se azt akarnám, hogy 7/24 erről szóljon minden, csak egy kicsit látnánk belőle. Ez nem megoldás, hogy bekkelünk és reménykedünk abban, hogy a kapusunk extrát hoz. Szervezett csapatmunkával lehetne alakítgatni, mint a bunkerezést pl. De ahogy írtam, ilyen úgy se lesz, mert Ancelottinak teljesen más a filozófiája.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 17., csütörtök 10:32

M1Ö írta:
raul 4 ever írta: Tehát Carlo kb. a tesco gazdaságos pro licensz könyvet vette meg, és abban már nem szerepel a presszing, mert túl hátul volt az abc-ben?
Mire ez a flegma stílus már megint? Hol figuráztam ki Ancelotti-t és vettem semmibe a papírjait? Mit nem lehet érteni azon, amit már 20adjára írok le? Nen azt írtam, hogy olyan balfasz, hogy ezt nem tudja megtanítani, hanem nem is akarja. Nem ez a filozófiája és ez nem tetszik, mert a gegenpressing felé megy el a foci. Ezt írtam, hogy ha ezt nem fogjuk megtanulni, akkor az ilyen típusú csapatok be fognak darálni izomból.
De nem hinném, hogy olyan bonyolult lenne megérteni, hogy ez a keret nem alkalmas gegenpressingre.
Persze egy-egy meccsre lehet ezt alkalmazni adott esetben, de ezt elvárni, ettől a kerettől, értelmetlen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. február 17., csütörtök 10:26

Azért az egy kicsit elgondolkodtató amikor innen a Madridom népének egy jó nagy százaléka Ancelottit leszarozza meg leamatőrözi stb.
Komoly ami megy itt az elmúlt hetekbe az oldalon... :hmmm:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. február 17., csütörtök 9:37

raul 4 ever írta: Tehát Carlo kb. a tesco gazdaságos pro licensz könyvet vette meg, és abban már nem szerepel a presszing, mert túl hátul volt az abc-ben?
Mire ez a flegma stílus már megint? Hol figuráztam ki Ancelotti-t és vettem semmibe a papírjait? Mit nem lehet érteni azon, amit már 20adjára írok le? Nen azt írtam, hogy olyan balfasz, hogy ezt nem tudja megtanítani, hanem nem is akarja. Nem ez a filozófiája és ez nem tetszik, mert a gegenpressing felé megy el a foci. Ezt írtam, hogy ha ezt nem fogjuk megtanulni, akkor az ilyen típusú csapatok be fognak darálni izomból.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. február 17., csütörtök 8:29

M1Ö írta: *De attól még gyakorolni edzéseken és plusz elemként megtanulni jó lenne.*
Elnézést, erre nem tudok mást írni, mint hogy: Ez olyan cukiiii
Tehát Carlo kb. a tesco gazdaságos pro licensz könyvet vette meg, és abban már nem szerepel a presszing, mert túl hátul volt az abc-ben? Hehe úgyse fog megsértődni, hogy a szavait használom, de itt keményen arról, hogy kutyaf**z játékosokkal bizony csak ennyire lehet menni.

Klopp hevymetal taktikájához/játékához is az kellett, hogy kiszórja a fél keretet és telerakta nagy munkabírású csávókkal a kezdőt. Robertson, Keita, Hendo, Salah, Milner (még így 1000 évesen is) annyit futnak, mint a disznó, TAA, Mané emellett még ügyes focisták is (Salah nálam egy szimpla Ase 6 tüdővel (és lám, mire nem elég a sebesség, meg a munka))..

Nálunk a fizikailag leépült Carva, langyiAse jobbosnak kellett volna tartania az MBappés -futósgyerek balosukat, láttuk is hogy sikerült (de még Militaonak is beletört a bicskája egy jelenetnél (miután felrúgta), pedig ő aztán ki van pattintva).. De a másik oldal se volt jobb a régiVini-85%-osMendy duóval..

Én továbbra is azt mondom, hogy a reális elvárások támasztása elvárható kéne legyen, persze kritizálni is lehet, csak a balansz a csúszkán nem mindegy.. Szvsz ebben ennyi van..

Igen, egy RealMadridtól b*zis volt, hogy ilyen kiscsapat felfogással mentünk ki, de ha focizni akartunk volna és játszani a szokásos: Vini 200-zal előre, Mendy nyit mellette játékunkat, egy eladott labda (mert Vini még mindig nem tud passzolni :mrgreen: :mrgreen: ) után úgy kapta volna szét DM, Hakimi és Veratti a balosunkat, hogy csak nézünk miért 3-0 az állás 20 perc után..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. február 17., csütörtök 7:27

[quote=KAG]Ha 4-5 even belul 1 bl re gondoltál, akk sry. Az realis.[/quote]

Természetesen ez, lemaradt az *éven :fpalm:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. február 17., csütörtök 7:21

Ez az alakul 4-5 úgyis, azért nem kicsit erős.
Voltak ennek a csapatnak is hosszú évei, évtizedei, amikor kvázi jo játékosokkal közelébe nem voltunk a bl-nek.

Illetve 1 kezemen meg tudom számolni, hogy a klubfutbalban hany olyan csapat van akinek ugy a 100 éves történelme alatt osszejott ennyi bl. :ike:

Kurvara fel fog érdeklődni később, amit a sracok hoztak nekunk 2014 es 2020 között.... :salute:

Ha 4-5 even belul 1 bl re gondoltál, akk sry. Az realis.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég