Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 19., péntek 13:48

Pad'em írta: Ráaádásul be lett vezetve, hogy csak x számú komment után lehet nyilazgatni nem? Tehát azt hinné az ember, hogy egy aktív felhasználó ki tudja fejteni az ellenvéleményét ahelyett, hogy dislikeolgat hobbiból egy olyan kommentre ahol nem azt írtam, hogy "Vini egy fos". Csak ezért foglalkoztam vele, mert ez nem viszi előre a társalgást.

Általában védem Vinit, mert a top, formában lévő Vinit kb a legélvezetesebb nézni a világon de idén a mérleg eddig negatívba billen vele kapcsolatba. Az okokat pedig érdemes boncolgatni, mert kulcsjátékosunkról van szó, franchise playerünkről. Intelligencia, felállás, taktika, edző, bírók, spanyol szövetség mindenki benne van, hogy így félresiklik az ember, amikor 2 éve top 3 volt teljesítményben. Nem látom mi lesz a megoldás, mert eladni nem fogjuk az 99%.
Most teljesen más stílusban írsz róla, mint alább tetted.
Ott sztm szélsőséges voltál.
Amit Márk írt, az sem korrekt sztm, hogy mindenkiről ír... en bloc.
Kiserik meg adott egy kis O2-t a tűznek, ő még bírja szuflával ezt az egészet.

De ebbe a Vini dologba jobban nem csorognék bele, sokszor leírtam már hasonlóan.
A játéka kell a csapatnak, a viselkedése már nem minden esetben. ( bizonyos szintű csibészség / geciség legyen benne,a mai divattal meg sztár allűrökkel egyebekkel etc. nem tudok mit kezdeni. Rasszos polkorrektes fasságot meg el kellene neki engedni, de rohadjon meg aki kilógatja a babát vagy mi a francot )

Nyilak!
Jó pár napja írta Rodry topicba Realista, hogy én még foglalkozom vele...mikor bedobtam Rodrygos cikk alapján egy teljesen korrekt dicséretet, azt jöttek rá a nyavaják. Utána meg átmentem trollba, arra is . Sehogy nem jó ez. :mrgreen:
Jó ez így. Peace, love & rock and roll. :-*
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. január 19., péntek 13:41

hehetheoriginal írta: mennyit tudtok beszelni errol a temarol bazmeg :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Kb itt van a titok nyitja. A fórum kb 50%-ban másról sem szól, csak Vini szidásáról meccsek előtt, alatt és után, még akkor is, ha hetekre lesérül :lol: Olyan szinten hergeli itt egymást pár ember, mint Simeone a matrac szurkolókat. Ehhez képest az AntiCRklub lófütty volt, Hazard meg egy meg nem értett zseni. Ki a hibás, ha kapunk 4-et az ATMA-tól? Vini. Ha Rodrygo kihagyja a ziccert? Vini. Ha Brahim beáll, 3-an szétrúgják és ő kap lapot? Vini. HA esik a GDP? Vini.

És akkor jönek a konteók: Rodrygo jobb Vini nélkül. BL: Vinivel 3 meccs 2g, 1gp, nélküle 3 meccs 1g, 1gp. Liga: Vinivel: 11 meccs 3g, 3 gp, nélküle 8 meccs 4g, 1 gp. De ott van Jude, kb nála is hasonlóak a számok. Nincs olyan negatív hatással Vini a játékunkra, mint amit is sokan gondolnak, sőt.

Még csak annyit a témában, hogy érdemes lenne mindenkinek (mint ahogy Vininek is) lehuggadni és hátralépni egyet. Sokkal nyugodtabb lenne a légkör is, főleg, ha nem IQ 0-zunk le 15-20 embert.
h3x0r írta:
kiserik írta: Tényleg nagy találmány ez a nyilacskázás. Lassan mindenkinek becsípődik így vagy úgy. Én már '22 karácsonykor elengedtem, mikor egy "Boldog karácsonyt"-ra kaptam 5 lenyilat :lol: :lol: :lol:
Nagyon off, de csak a pontossag kedveert, 5 fel es 1 le nyil volt. Kettovel elotted dobta be hehe, hogy mar varja a le nyilakat a boldog karacsonyra, szoval szinte biztosan valaki (nem en) trollkodott. Téma: OFF
Válaszolok, de sok értelme nincs, a nyilakat bármikor vissza lehet vonni és meg lehet változtatni. Már most sem az, mint a fél órával ezelőtt lőtt képeden...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. január 19., péntek 12:49

kiserik írta: Tényleg nagy találmány ez a nyilacskázás. Lassan mindenkinek becsípődik így vagy úgy. Én már '22 karácsonykor elengedtem, mikor egy "Boldog karácsonyt"-ra kaptam 5 lenyilat :lol: :lol: :lol:
Nagyon off, de csak a pontossag kedveert, 5 fel es 1 le nyil volt. Kettovel elotted dobta be hehe, hogy mar varja a le nyilakat a boldog karacsonyra, szoval szinte biztosan valaki (nem en) trollkodott. Téma: OFF

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 19., péntek 12:41

mennyit tudtok beszelni errol a temarol bazmeg :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 19., péntek 12:38

Realista24 írta: Kispadra mutogatassal az egvilagon semmi gond nincs reszemrol. Egy Real-Barca meccsen barmi megengedett nalam :lol: foleg, ha ez faj a Barcanak.

Nem ezzel van a gond, hanem alapveto problemak vannak az emberrel.
Szerintem meg ha nem muszáj, akkor felesleges. A focinak nem erről kellene szólnia. Nyilvan ha van ODA menjen a VISSZA is, de Vininek túl sok kispaddal és szurkolo taborral gyult meg a baja mostanában, szoval valószínű az esetek nagy többségében ő a hulye.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 19., péntek 12:28

Kispadra mutogatassal az egvilagon semmi gond nincs reszemrol. Egy Real-Barca meccsen barmi megengedett nalam :lol: foleg, ha ez faj a Barcanak.

Nem ezzel van a gond, hanem alapveto problemak vannak az emberrel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 19., péntek 12:24

Realista24 írta:
BlancoMark írta: Barca meccs utan pofatlansag lett volna beirni, de akkor is azt ereztem hogy az a jo teljesitmeny annak volt koszonheto, hogy simalab a felezovonalig feltolta a Barca vedekezeset es volt hely rohangalni, ami a legjobban fekszik Vininek. Viszont ezt es meg 1-2 meccset leszamitva a szezonban teljes homaly az ember. Az meg mar szerintem mindenkinek nyilvanvalova valt, hogy viselkedesre abszolut alkalmatlan hogy a Realt kepviselje.

Darwin dijas tovabba, hogy onreflexiot tart a viselkedeserol es hogy tudja hogy valtoztani kell meg a focira osszpontositani, aztan a kovetkezo meccsen az energiajat arra pazarolja hogy Simeoneval es a szurkolokkal haboruzzon.


Csereben viszont nagyon golpont erzekeny es sok helyzetben clutch jatekos. Hatalmas dilemma ez a Vinicius kerdes, de csak a forumon szerintem. Madridban elvezi Ancelotti es Perez felhotlen bizalmat a hirek alapjan.
Oriasi plusz egy.
Én bevallom ezt a barca meccs után nem mertem beírni, de részemről is plusz 1. Reméltem, hogy nem lesz papirforma és mesterharmas után nem fog elszallni az agya, de sajnos hülyébb mint eddig barmikor. Jah es no offense, fantasztikus teljesítmény a barca ellen 3 golt loni, senki nem veszi el tőle. De az egyik 1 tizi gól volt, a másiknál Rodrygo 100%ig kiszolgalta, és talan a kapus elleni 1v1 goljara tudom azt mondani, hogy extra volt. A viselkedese ott is botrany volt a kispadra mutogatas miatt, itt viszont tetőzte.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 19., péntek 12:19

Ráaádásul be lett vezetve, hogy csak x számú komment után lehet nyilazgatni nem? Tehát azt hinné az ember, hogy egy aktív felhasználó ki tudja fejteni az ellenvéleményét ahelyett, hogy dislikeolgat hobbiból egy olyan kommentre ahol nem azt írtam, hogy "Vini egy fos". Csak ezért foglalkoztam vele, mert ez nem viszi előre a társalgást.

Általában védem Vinit, mert a top, formában lévő Vinit kb a legélvezetesebb nézni a világon de idén a mérleg eddig negatívba billen vele kapcsolatba. Az okokat pedig érdemes boncolgatni, mert kulcsjátékosunkról van szó, franchise playerünkről. Intelligencia, felállás, taktika, edző, bírók, spanyol szövetség mindenki benne van, hogy így félresiklik az ember, amikor 2 éve top 3 volt teljesítményben. Nem látom mi lesz a megoldás, mert eladni nem fogjuk az 99%.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. január 19., péntek 11:59

Tényleg nagy találmány ez a nyilacskázás. Lassan mindenkinek becsípődik így vagy úgy. Én már '22 karácsonykor elengedtem, mikor egy "Boldog karácsonyt"-ra kaptam 5 lenyilat :lol: :lol: :lol:

Tjacks
Hozzászólások: 2679
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. január 19., péntek 11:40

ferni írta: Én bármit kommentelek instant downvote, 1-2 fixen, szarul esik mikor érzem hogy kivételesen valami értelmeset is írok is jön ugyanúgy a dolog, de szarni kell rá :lol:
nesze egy upvote, legyen szebb a napod! :D Ha ez vigasztal Remy-nél is hasonló a szitu.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 19., péntek 11:11

BlancoMark írta: Barca meccs utan pofatlansag lett volna beirni, de akkor is azt ereztem hogy az a jo teljesitmeny annak volt koszonheto, hogy simalab a felezovonalig feltolta a Barca vedekezeset es volt hely rohangalni, ami a legjobban fekszik Vininek. Viszont ezt es meg 1-2 meccset leszamitva a szezonban teljes homaly az ember. Az meg mar szerintem mindenkinek nyilvanvalova valt, hogy viselkedesre abszolut alkalmatlan hogy a Realt kepviselje.

Darwin dijas tovabba, hogy onreflexiot tart a viselkedeserol es hogy tudja hogy valtoztani kell meg a focira osszpontositani, aztan a kovetkezo meccsen az energiajat arra pazarolja hogy Simeoneval es a szurkolokkal haboruzzon.


Csereben viszont nagyon golpont erzekeny es sok helyzetben clutch jatekos. Hatalmas dilemma ez a Vinicius kerdes, de csak a forumon szerintem. Madridban elvezi Ancelotti es Perez felhotlen bizalmat a hirek alapjan.
Oriasi plusz egy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 19., péntek 11:08

Én bármit kommentelek instant downvote, 1-2 fixen, szarul esik mikor érzem hogy kivételesen valami értelmeset is írok is jön ugyanúgy a dolog, de szarni kell rá :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 19., péntek 10:55

Pad'em írta: Kedves downvoteolók mi nem igaz abból amit írtam? :lol: :fpalm:
miért foglalkozol vele? vannak akiknél vini bármit megtehetne is védenék, vannak a trollok, meg vannak a barcasok akik helyében én is imádnám amit a brazilunk művel foci helyett.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. január 19., péntek 10:25

Nincs itt semmilyen dilemma. Van itt vagy 15-20 IQ 0, meg vannak az okosak... :cens: :coffee:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. január 19., péntek 10:13

Barca meccs utan pofatlansag lett volna beirni, de akkor is azt ereztem hogy az a jo teljesitmeny annak volt koszonheto, hogy simalab a felezovonalig feltolta a Barca vedekezeset es volt hely rohangalni, ami a legjobban fekszik Vininek. Viszont ezt es meg 1-2 meccset leszamitva a szezonban teljes homaly az ember. Az meg mar szerintem mindenkinek nyilvanvalova valt, hogy viselkedesre abszolut alkalmatlan hogy a Realt kepviselje.

Darwin dijas tovabba, hogy onreflexiot tart a viselkedeserol es hogy tudja hogy valtoztani kell meg a focira osszpontositani, aztan a kovetkezo meccsen az energiajat arra pazarolja hogy Simeoneval es a szurkolokkal haboruzzon.


Csereben viszont nagyon golpont erzekeny es sok helyzetben clutch jatekos. Hatalmas dilemma ez a Vinicius kerdes, de csak a forumon szerintem. Madridban elvezi Ancelotti es Perez felhotlen bizalmat a hirek alapjan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 19., péntek 9:56

Pad'em írta: Kedves downvoteolók mi nem igaz abból amit írtam? :lol: :fpalm:
Ne
foglalkozz
vele
!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 19., péntek 9:50

Kedves downvoteolók mi nem igaz abból amit írtam? :lol: :fpalm:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. január 19., péntek 9:40

Nyugodtak legyetek almeria ellen kezdeni fog meg utana meg utana is.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 19., péntek 9:36

Játéka brutál visszaesett idén, alig nyer párharcot, lassabb sokkal, pofája meg a legnagyobb, bármikor benne van hogy valamelyik analfabéta bíró kiállítja. Ez így nem néz ki túl jól. Nyilván fogható ez a sérülésekre, de akkor meg ne játszon ennyit, így csak Brahim is kiesik a formából a padon, tegnap jó szar is volt ő is.

Ancelotti bőven benne van ebben, tegnap egyértelmű volt 60 perc után csak árt a csapatnak, le kellett volna cserélni. Atletico ellen, az ő fejével? Meccs elött nyilvánvaló volt, hogy sok haszna nem lesz, de az első félidőben legalább voltak jó momentumai.

Ez az eladás totál felesleges téma, nem lesz eladva, az meg, hogy azért mert Mbappera kell a pénz egy említésre se méltó pletyka.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 19., péntek 9:21

Tristan írta:
Sose volt a szivem csücske a fazon,,van néha egy két jó meccse,de ez a viselkedés amit a különböző meccseken előad az minden jóérzésü madrid drukkernél kiveri a biztositékot !
dehogyis, lesznek akik mindig védik majd, teljesen mind1, hogy mit csinál, Joselu fejes góljánál is ahol még csak nem is a gólpaszt adta úgy ünnepelte magát, minbtha eldöntötte volna a meccset vagy vezetnénk legalább. Már ott tudtam h fejben totál elveszítettük. Nagy üzletet lehetne csinálni belőle, kár h a psg-vel fasirtban vagyunk, mert miután a lejáró szerződésű MBappet elhozzuk, felajánlanám Vinit, Hakimi+pénzért cserébe :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég