Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. február 15., szerda 11:20

M1Ö írta: Nem láttam a Mallorca elleni meccset. Hát ez mi a picsa volt?! :vivo:
Sajnos ilyen mocskos játákosok vannak a La ligában.Mindenzt minden szankció nélkül. :lol:
Nemhiába süllyed a színvonal. :roll:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. február 15., szerda 11:17

Nem láttam a Mallorca elleni meccset. Hát ez mi a picsa volt?! :vivo:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 11., szombat 21:55

Vinicius Jr just beat Messi’s record as the youngest player to score a brace in a Club World Cup final.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 8., szerda 6:29

Ez már nagyon off, de a kikötött kutya nem csak akkor ugat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. február 8., szerda 5:34

Tomidzsi írta: Szólni kéne Carlonak, hogy pihentesse szerdan, mert csapágyasra van járatva idén is. Sztem idén kb. 1 spanyol kupa meccset hagyott ki... Ha ő kiesik na akkor lesz gáz.
5. sárgáját kapta elvileg a hétvégén, szóval a soron következő bajnokit ki fogja hagyni. :mrgreen:
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 7., kedd 22:02

Mennyi ostoba tyúk te jo eg :lol:
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 7., kedd 21:21

Kerlon írta:
kiserik írta:

https://youtu.be/0xCTxnIFq9s

Puszi 😚
azt szeretem benned, hogy ugrasz, mint a kikotott kutyak, de eleg szorakoztato vegulis
Egyrészt a kikötött kutyák csak akkor ugranak, ha provokálják őket. Ezek szerint Te csak szándékos provokációnak szántad a hsz-t. Ha a humorosba teszed veled nevetek, így nem.

Másrészt kérlek ne hasonlítgass mindenféle állatokhoz, ebben a hópihe világban nem szerencsés. Én sem mondom neked, hogy beszélsz össze vissza, mint egy hülye majom.

Harmadrészt akiket a kikötött kutyák provokálása szórakoztat azoknak nagyon ferde a lelki világuk.

A témát befejezettnek tekintem.

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. február 7., kedd 20:23

Szólni kéne Carlonak, hogy pihentesse szerdan, mert csapágyasra van járatva idén is. Sztem idén kb. 1 spanyol kupa meccset hagyott ki... Ha ő kiesik na akkor lesz gáz.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 7., kedd 19:49

Fu ocsem, mennyire feltem, hogy ki fogja hagyni :lol: kb ugy, ahogy Kerlon linkelte.

De szerencsere nem. :agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. február 7., kedd 19:38

kiserik írta:
Kerlon írta: https://vm.tiktok.com/ZMYj6q4xK/

jo ejt
https://youtu.be/0xCTxnIFq9s

Puszi 😚
azt szeretem benned, hogy ugrasz, mint a kikotott kutyak, de eleg szorakoztato vegulis
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 7., kedd 17:34

Kerlon írta: https://vm.tiktok.com/ZMYj6q4xK/

jo ejt
https://youtu.be/0xCTxnIFq9s

Puszi 😚

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. február 7., kedd 17:15

https://vm.tiktok.com/ZMYj6q4xK/

jo ejt
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 7., kedd 6:58

Neki egyelőre más válasza nem volt, mint bebújni a klub mögé.
Ez az állandó címer simogatás és csókolgatas, mint valami dedo. És nyilván már ezzel is betalaltak.

Legutóbb ugye ellen a mallorcai akarta azt a címert az arcaba tolni egy puszira.

A klub ennél többet nem tehet. Hetente jön lassan közlemény, a liga mindig nyomoz kicsit, megbüntet pár arcot, és a következő meccsen már nem egy hanem két ember utazik rá, nem 20 hanem 40 majmozza.

Ebből nem egyszerű kilábalni és visszafordítani, sőt talán nem is lehet. Amit viszont igen, focira koncentrálni. Tisztán a focira.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 7., kedd 6:36

Kosárlabda és barátságos meccs volt, és a védőmnek az volt a védőmunkája, hogy amint hozzám került a labda, vagy csak repült még felém, már faltolt.
ne viccelj mar, ez akkora öngól, marmint nem neked, hanem az ellenfelnek, nektek vagy az edzodnek ezt azonnal latni kellett volna, es rommatomni teged minden egyes alkalommal labdával, beseggelsz poziba, kapod fontrol, meg zarasokkal se kell bohockodni, folyamatosan dobtad volna az ingyen buntiket, ok meg pontoztatjak ki a saját jatekosaikat egymas utan, a vegere be se tudtak volna fejezni a meccset, sima ugy, balfasz amator taktika reszukrol.
Oke, hogy fociban mas a tema, mashogy vannak a faltok, de nem vinicius az elso jatekos a vilagon, akire igy direkt raszalltak es nem epp kesztyus kézzel bantak vele, tudva, hogy ezzel kizokkentik teljesen.
Nem ez az elso eset, a birokat, ligat nem tudod befolyásolni, akkor meg kell nezni, hogy korabban ennek az ősi balfasz modszernek mi volt az ellenszere, masok hogy kezelték.
Csoportosan ciganybarcelona modra rarohanni a birora es lapot kovetelni? Felallni es mosolyogva szo nelkul menni tovább, meg okosabban, optimalis megoldasokat valasztva jobban jatszani? Elfogadni, hogy ez ilyen, fejben ugy felfogni, hogy azert engem rugdosnak, mert sehigy mashogy nem tudnak megallitani, mert en vagyok a legfaszabb legkurvanagyobb kiraly? Akkor csakazertis megmutatni, a labdatol idoben szabadulni, gyorsabban, a tarsakat jobban bevonva, tobb uresbe befutassal, tobb mozgással jatszani.
Mikor golhelyzet vagy ziccerfeleseg közelében rugjak fel, azt a biro se tudja egy legyintessel elintezni, ott repulni fognak a lapok sorban.
Kozben nyilvan milliardos biztositast kötni az emberre a klub reszerol, ha leserul.
Ugy erzem ez most válaszút, vagy marad ez es ez a (szerintem amugy ez a max ami a gyerekben van, ez a realitas) teljesítmény, vagy túllép, kezeli fejben ezeket a megfelelo modon es kilabal a szarbol. Fejben dol el, es nem varhat mastol segitseget, neki kell megtenni az elso lepest.
Szerintem amúgy nem eleg okos hozzá.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Toky » 2023. február 7., kedd 0:28

Előre leszözegezem, mielőtt le-burkolt Vinivédőzve leszek, nyíltan vállalom, hogy minden meccsen szorítok neki, várom, hogy villanjon valamit. Ettől függetlenül azt én is látom, hogy nem a legjobb a céllövője, vagy hogy utóbbi hónapokban nem olyan jók, veszélyesek a belőtt labdái mint korábban.
Sok dolgot leírtatok, mindenki a maga szubjektív módján, én egy személyes élménnyel gazdagítanám a kupacot. Kosárlabda és barátságos meccs volt, és a védőmnek az volt a védőmunkája, hogy amint hozzám került a labda, vagy csak repült még felém, már faltolt. Teljesen mindegy, mi volt a helyzet, hol álltam, mennyire voltam veszélyes, veszélytelen. Szó szerint semmit nem tudtam csinálni. Nem vagyok egy Jordan, de még csak Nash sem, de erős a gyanúm, hogy ők sem tudtak volna mit csinálni ilyen játék ellen. Én Vini védőinél ugyanezt látom. Nem állítom, hogy sosem dobja fel magát, én is látom miket homorít olykor. De saját bőrömön tapasztaltam, hogy ilyen védők ellen hiába vagy klasszis akár, rohadtul örülni kell ha van pár momentumod is. De ugyanezt meg lehet nézni a múltkori meccsen Camavingánál, Rodrygonál stb. Bárki lépett volna, volt hogy labda nélkül is, már a földön volt. És itt kevés az, hogy 1 ember fejben felnő akármihez is.
Az hogy ki kezdte... Már bőven Vini előtt faragták az ilyen embereket, de az utóbbi 1-2 évben fajult el annyira a dolog, hogy a bírók esetleg befújják, de az ismétlőlegesen elkövetést honorálni teljesen elfelejtik. Érdekes volt hallgatni egy angol(ul beszélő) punditet vagy mi a nevét, akitől korábban nem sok jót hallottam a Realról meccs közben, és ezért meg is lepett, hogy a Real és főleg Vini védelmére kelt, és ki volt akadva a Mallorca "játékára", hogy eszük ágában sincs focizni, csak ölni akarják a játékot és a játékoskat. És nem értette, hogy a bíró ehhez miért asszisztál?! Bármennyire is fáj, egyre inkább azt látni, hogy spanyol bajnokságra egy Guti, Beckham, van Nistelrooy, Ibrahimovic féle emberek fognak kelleni, és lehet ívelgetni, vagy reménykedni, hogy 8 ember közt pont a támadóhoz megy a labda, akinek csak 1szer kell beleérnie. Szerintem legalábbis erre tart most a spanyol bajnokság.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. február 6., hétfő 19:15

Megint ment a majmozás is.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 19:05

Azt regota mondom, hogy meccs utan vissza kell nezni a testületnek, es mindegy mi volt az itelet vagy nem ítélet a meccsen, a szimulalast, durvasagot pl mocskos sulyos penzbuntetessel sulytanam. Visszaesoknek mar ilyen tobb tiz, többszázezer euros tetelekkel, fuggoen az adott jatekos fizetesetol, hogy erezze is meg.
Igy az uefa tudna tartani az integritast, valoban peldakepek lennenek egy ido utan a jatekosok pl a fiatalok szamara.
Kar, hogy ez nem erdeke senkinek plane manapsag
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. február 6., hétfő 18:34

Persze, igazad van, irtam is, ezt meg kell tanulnia kezelni, leginkabb kizarni. Elkepzelheto, hogy kesobb menni fog neki, egyelore egy gyerek, az is nagy kerdes hogy mi a helyzet nala a toronyban.

Majd elul ez is kisse, de mindig lesznek maffeok, akik barmit bevetnek, hogy kizokkentsek. Ha a legjobbak koze akar kerulni, akkor fejben is erosodnie kell, nem keveset.

En azt hianyolom, hogy utolag mondjuk legalabb egy 2 meccs mehetne ilyenre is. Nem vagyok hopihe, menjenek a csibesz dolgok, ez nem kisasszony sport, de itt szerintem tullepik a hatart. Amit tovabbra is irtam, ha egy mezlevetel kirivo sportszerutlenseg (gondolom en, ha sargat er), akkor ez is az.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. február 6., hétfő 18:15

RealMadridFanatic írta: Nem akarom vedeni Vinit, nyilvan tehet a kialakult helyzetrol, illetve profikent tudnia kell kezelni a provokaciot. Minden csibesz es undorito dolog megy egy meccsen, tisztaban vagyok vele, de most jott szembe a tegnapi cimercsokos, meg hisztit imitalo hergelese a ket senkinek, ezt utolag nem buntetik? Egy mezlevetel, vagy tulzott golorom sarga, mert sportszerutlen. Ez nem az? Persze a birok is tobbet engednek ellene, ez a kertitorpe maffeo kutya is megmaradt mar korabbrol is, hogy egy gusztustalan kis patkany, de valamiert nem jon a sarga, hogy megfogjak.

Elobb-utobb valamelyik felkegyelmu tenyleg kette fogja torni, amiert persze majd o lesz a hibas es kulonben is megerdemli, de azert tenyleg lehetnenek kicsit erelyesebbek a jatekvezetok. A spanyol foci elvileg amugy is technikas, szines (phaaahahhhaaa), illene vedeni a kreativ jatekosokat.

Elnezest a stilusert, csak zavar, hogy nincs mar egy Casemiro, aki a 3. karejra felrugna az ilyen patkanyokat, ha mar a jatekvezetes es a liga partner ezekben.
Adtam egy +1-et a hsz-edre. Maffeoval kapcsolatban ugyanazt a jelzőt (patkány) használtam mint te korábban itt. Viszont akkor ha te meg én tudjuk már régebbről hogy egy patkány, akkor Vini miért nem készül fel erre? Miért ül fel ennek?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. február 6., hétfő 17:17

Nem akarom vedeni Vinit, nyilvan tehet a kialakult helyzetrol, illetve profikent tudnia kell kezelni a provokaciot. Minden csibesz es undorito dolog megy egy meccsen, tisztaban vagyok vele, de most jott szembe a tegnapi cimercsokos, meg hisztit imitalo hergelese a ket senkinek, ezt utolag nem buntetik? Egy mezlevetel, vagy tulzott golorom sarga, mert sportszerutlen. Ez nem az? Persze a birok is tobbet engednek ellene, ez a kertitorpe maffeo kutya is megmaradt mar korabbrol is, hogy egy gusztustalan kis patkany, de valamiert nem jon a sarga, hogy megfogjak.

Elobb-utobb valamelyik felkegyelmu tenyleg kette fogja torni, amiert persze majd o lesz a hibas es kulonben is megerdemli, de azert tenyleg lehetnenek kicsit erelyesebbek a jatekvezetok. A spanyol foci elvileg amugy is technikas, szines (phaaahahhhaaa), illene vedeni a kreativ jatekosokat.

Elnezest a stilusert, csak zavar, hogy nincs mar egy Casemiro, aki a 3. karejra felrugna az ilyen patkanyokat, ha mar a jatekvezetes es a liga partner ezekben.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég