Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. április 21., vasárnap 23:35

Az az igazsag, hogy sokszor fogom a fejem miatta, de talan a vilagon az egyetlen jatekos aki egy meccsre sem tunik el es mindig kialakit tobb veszelyes helyzetet minden meccsen.

Egy Mbappe is hajlamos egesz meccseket lehozni momentum nelkul, Rodrygorol mar nem is beszelve. Vininel ilyen nincsen. Csak az a franya hatekonysag.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2024. április 21., vasárnap 23:21

Ha nincs ma, akkor nem nyerünk, így kell ezt nézni, lőhetett volna simán mesterhármast is, igen, de már egyszer megtette El Clásicón, ő nem Cristiano, hogy minden helyzetben gyilkos, de akkor is itt a helye, sokat tett a bajnoki címhez idén is... :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. április 21., vasárnap 23:15

a Bernabéu népe is pont olyan mint a fórum...
lecserélésekor sokan karbatett kézzel, fejcsóválva nézték, ahogy levonul, mások állva tapsolták

ennyire megosztó játékosa rég volt a Realnak
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2024. április 21., vasárnap 23:12

El kell adni..
Ne járjunk úgy vele mint Asensioval...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. április 21., vasárnap 23:06

Hozott rossz donteseket sot szinte csak azt, kaput nem talal ziccerbol.. de azert csak gol golpassz egy clasicon. A kollegaja meg palyan sem volt.
Belefert ma. Lenyeg h behuztuk.

MVPP
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. április 21., vasárnap 22:55

Nagyot mentél ma tesó, a cserénél pedig fel tetted az i-re a pontot.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. április 21., vasárnap 21:56

Tizit barki belovi. Nem menti fel. De hogy ebben a félidőben 2 goltol fosztott meg minket, meg 3 gólhelyzettől, mikor passzolnia kellett volna az fix. + Adogatja el a bogyót rendesen. Remélem osszákapja magát. :agree:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. április 18., csütörtök 10:57

mikor kb... félpályánál ügyesen átvette, aztán 3 city játékos is elment borért, míg ő megindult egészen a 16os vonaláig...Walkerék csak nyomozták. :coffee:
a végén jó volt a passz is szintén 3 ember között... Csak kihagytuk a lehetőséget. Szemre is tetszetős volt, kár érte.

egész okosan játszott, hasznosan. Walker sem mindig tudta lekövetni a mozgását. ( bár ő maga sem tudja mindig, mit is akar... sztm :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. április 18., csütörtök 8:49

RealVazquez írta: Walker ellen eselye nem volt. Carvajalnak adott nagy zsugat, meg Rodrygonak a gol elott, ezen kivul sok mindent nem csinalt. Elegge melyen jatszott, es kozepen volt, messze a kaputol. Vedekezesbe besegitett, olykor kellett is a zavarasa, de nem az o parharca volt ez. Van meg hova fejlodni, az ilyen meccsekre meg epitenie kell magat.
Miért Walker kit nem enne meg?
Olyanok ezek az angol játékosok mint valami bikák.
Ráadásul rá is pihent a meccsre mert sérült volt.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. április 18., csütörtök 7:34

realbeckham írta: Walker megette megint, de igy is volt kulcspassza. :)

Bár ha az egyik kontranal beguritja Judenak, mert volt rá ideje, aki besétalt volna nyugisan a kapuig kb, akkor hamarabb vége a meccsnek. Ott, akkor emlegettem az anyukáját.
Igazad van, volt egy ilyen szituacio is! El is felejtettem.
:goat:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. április 18., csütörtök 7:32

Walker megette megint, de igy is volt kulcspassza. :)

Bár ha az egyik kontranal beguritja Judenak, mert volt rá ideje, aki besétalt volna nyugisan a kapuig kb, akkor hamarabb vége a meccsnek. Ott, akkor emlegettem az anyukáját.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. április 18., csütörtök 1:29

ELSiete írta:
RealVazquez írta: Walker ellen eselye nem volt. Carvajalnak adott nagy zsugat, meg Rodrygonak a gol elott, ezen kivul sok mindent nem csinalt. Elegge melyen jatszott, es kozepen volt, messze a kaputol. Vedekezesbe besegitett, olykor kellett is a zavarasa, de nem az o parharca volt ez. Van meg hova fejlodni, az ilyen meccsekre meg epitenie kell magat.
Szerintem meg nem játszott rosszul. Örültem, hogy végre az eszét is használta, és amikor nála volt a labda nem kezdett el ész nélkül cselezni meg futkorászni, hanem inkabb megtartotta azt, vagy visszapasszolta. Rengeteget nyertünk ezzel, hogy elől higgadt tudott maradni. Persze Walker a sprinteknél levette, de egy golpassza így is lett. Korrekt volt a teljesítménye.
En birom Vinit, lehet kicsit rosszul fogalmaztam, mert nem volt rossz, de jo sem, ezt akartam kihozni. Kellett a vedekezese, probalkozott jo donteseket hozni, de mivel 90%-ban csak vedekeztunk es tamadaskor sem volt sokat nalunk a labda, igy ebben a parharcban nem sok jutott neki.
Ui: kis szerencsevel 2 golpassz, szoval ja, soha rosszabbat na :D
:goat:

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. április 18., csütörtök 1:16

RealVazquez írta: Walker ellen eselye nem volt. Carvajalnak adott nagy zsugat, meg Rodrygonak a gol elott, ezen kivul sok mindent nem csinalt. Elegge melyen jatszott, es kozepen volt, messze a kaputol. Vedekezesbe besegitett, olykor kellett is a zavarasa, de nem az o parharca volt ez. Van meg hova fejlodni, az ilyen meccsekre meg epitenie kell magat.
Szerintem meg nem játszott rosszul. Örültem, hogy végre az eszét is használta, és amikor nála volt a labda nem kezdett el ész nélkül cselezni meg futkorászni, hanem inkabb megtartotta azt, vagy visszapasszolta. Rengeteget nyertünk ezzel, hogy elől higgadt tudott maradni. Persze Walker a sprinteknél levette, de egy golpassza így is lett. Korrekt volt a teljesítménye.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. április 18., csütörtök 1:00

Walker ellen eselye nem volt. Carvajalnak adott nagy zsugat, meg Rodrygonak a gol elott, ezen kivul sok mindent nem csinalt. Elegge melyen jatszott, es kozepen volt, messze a kaputol. Vedekezesbe besegitett, olykor kellett is a zavarasa, de nem az o parharca volt ez. Van meg hova fejlodni, az ilyen meccsekre meg epitenie kell magat.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. április 13., szombat 5:01

Hehenek szeretettel
https://x.com/nocontextfooty/status/177 ... sxT-_X3liw
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. április 12., péntek 20:46

https://twitter.com/DanikRM_/status/177 ... x5DLA&s=19

nagy kar hogy azt az oriasi terpeszt nem vette eszre, easygoal
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

MarioCirolo
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. április 12., péntek 16:30

Tjacks írta:
ELSiete írta: Thierry Henry: “Let’s talk about the Bernardo goal. You can’t put one player on the wall when City have two guys over a freekick. You open the space. Vinicius Jr moved. If you hit the target it will be a goal.

Lunin should save? Once the ball hits the ground, it’s bye bye. You’re watching it in slow-motion.” @CBSSports
Ezt korrektnek tartom, simán 2 emberes sorfal kellett volna , vagy marad az 1 de az nem mozog el a rövidsarok felöl.

bye bye :lol:
Fuggetlenul a sorfaltol, visszanezve a golt, szerintem Lunin csunyan melle is nyult. Egy eleg messzirol jovo, nem teljesen sarokra tarto labda volt, ami ugyan megpattant a foldon, az ukran igyis siman odaert, de nem tudta kiutni. Curtoisnal ez szerintem nem gol. Nem fogom Lunint bantani, mert tovabbra is masodik szamu kapus, nagyon megbizhatoan vedett egesz szezonban, de nalam ez egyertelmuen kapushiba.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. április 12., péntek 16:02

szoval rola beszelsz mindig hehe :lol: :lol:

https://twitter.com/nocontextfooty/stat ... aSXQg&s=19
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. április 10., szerda 15:41

Amellett hogy rengeteg labdat elszort es hogy lehetseges hogy a masodik assistjat nem ugy akarta (bar nem eloszor lotte oda at a hosszun befutonak amibol assist lett) azert az elso assistja nagyon rendben volt. A kihagyott helyzetert kar, en nagyon meglepodtem hogy azt ilyen hamar ellotte foleg hogy dias le volt maradva es mire lott vini mar csuszott tehat egy lovocsellel vagy egy atvetellel elfektetve a vedot meg inkabb ajto ablak lehetett volna. Kar hogy pont azt az egy szitut nem cifraszta tul.
Es meg ki se sargazodott, azert a 40.masodpercben amikor mar 4bol 1 jatekosunknak megvolt az a lap, nem fogadtam colna ra hogy csak o hagyja ki a visszavagot.

U.i. nem akarom hozza hasonlitani de azert ha ezt a meccset debruyne hozza le es ad ket assistot fel lenne robbanva minden hogy goat a posztjan es uristen ket assist a vilag egyik legjobb csapata ellen. P

Tjacks
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. április 10., szerda 12:33

ELSiete írta: Thierry Henry: “Let’s talk about the Bernardo goal. You can’t put one player on the wall when City have two guys over a freekick. You open the space. Vinicius Jr moved. If you hit the target it will be a goal.

Lunin should save? Once the ball hits the ground, it’s bye bye. You’re watching it in slow-motion.” @CBSSports
Ezt korrektnek tartom, simán 2 emberes sorfal kellett volna , vagy marad az 1 de az nem mozog el a rövidsarok felöl.

bye bye :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég