Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 19., vasárnap 23:48

besteve7 írta: Barmennyire is buta, de jelenleg legkevésbésbé az ő játéka a probléma.
De a támadórészlegben ez az egyik legnagyobb probléma. Hogy van egy játékosunk aki baszott gyors embereket is megtud verni ha olyanja van és mi EZÉRT támadunk az ő oldalán de olyan buta mint a faszom és az esetek kb 30%át oldja meg. Ebben lehet fejlődni de 4 év alatt nem annyit fejlődött amennyit kéne, cserébe olyan arcot növesztett mellé meg olyanokat parádézik a meccseken bírókkal játékosokkal, hogy elvárnám tőle a vezérbika szerepet.

Ha összejön egy meccs sztár, ha nem akkor így is többet csinált mint a többiek.Na de ez a gyerek lesz a mi nagy sztárunk a kovi években nagy fizetéssel és ez egy olyan elbaszott spirált idéz elő amiből az lesz , hogy a következő 5-6 évben a vezérbikánk egy ilyen fejben gyenge hangulatember lesz amitől a jóisten óvjon meg minket.
Mert lassan eltűnik mindenki mellőle az aranygenerációból aztán leshetünk.


És tud hasznos lenni, fontos meccseken de azt a szintet nem tudja megugrani egyenlőra ami a top 10ből a top5be emelné mondjuk.Viszont miatta nemfogunk oda igazolni senkit évekig, így ha ilyen marad baszhatjuk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. március 19., vasárnap 23:47

Nem ertem amugy ilyenkor, mikor latvanyosan nem megy neki a bal oldalon, miert nem lehet atdobni jobbra. Talan jot tenne neki, ha kicsit kibillenne fejben meg kimozdulna a komfortzonabol.

Persze padra kellene tenni ilyenkor, de megis kit raknak a helyere? O is ugy van szinte, mint Benzema.

Oktober ota nem talalt be idegenben, Rodrygo meg szeptember ota, megis hogy akartunk igy bajnoksagot nyerni?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. március 19., vasárnap 23:45

Ezt a Vini topicot is mentse le valaki, az örökkévalónak ... :mrgreen:

reeed_ati
én meg a vízilovakkal :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. március 19., vasárnap 23:43

dzsi91 írta:
Mickey írta:

rossz piát fogtál kézhez :lol:
Nem ez én hibám, hogy addig láttok el ,hogy rajta futnak át a támadások. De hát volt itt már fél évtizedes vita a balfasz higuainrol is. Állok elébe.
Én veled vagyok Dzsi.. :D
Hiába ő a legkisebb problémánk, de minden 2.-3. meccsén lehoz az életről, vagy a passzjátékával, vagy a lövőtechnikájával, ha ezekkel nem, akkor meg a folyamat pofázással..
Arab bohócokra rá kéne sózni, bappáért cserébe.
Balosra meg jöhet Kvaradóna és mindenki boldog.. :D

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. március 19., vasárnap 23:34

Barmennyire is buta, de jelenleg legkevésbésbé az ő játéka a probléma. Ugy azért nehéz, h az elől lévők közül nem sok segítséget kap.
Benzema - kilép jobbra balra, csak ott nincs ahol kellene.
Valverde - többnyire gyalog galopp, mindig mozgásban de sosem ér oda ahol szükség lenne rá. Ősszel meccsenként 2-3 veszélyes lövése volt, amiből nem egy gól született, mostanában 2-3 meccsenként van kapu felé tartó lövése.
Kp meg többnyire nemhogy a második hullámban érkezik, hanem inkább a 4-5 ben.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 19., vasárnap 23:33

Mickey írta:
dzsi91 írta: Az ember legalább annyira Real Madrid szint min higuain volt meg özil. A mi bizonyítványunk, hogy a támadásaink rajta múlnak. Fejlődhet még meg vannak jó meccsei de ez 4 évből 3és fél év kínzás és fizikai fájdalom amit okozott eddig nekem.
rossz piát fogtál kézhez :lol:
Nem ez én hibám, hogy addig láttok el ,hogy rajta futnak át a támadások. De hát volt itt már fél évtizedes vita a balfasz higuainrol is. Állok elébe.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. március 19., vasárnap 23:28

dzsi91 írta: Az ember legalább annyira Real Madrid szint min higuain volt meg özil. A mi bizonyítványunk, hogy a támadásaink rajta múlnak. Fejlődhet még meg vannak jó meccsei de ez 4 évből 3és fél év kínzás és fizikai fájdalom amit okozott eddig nekem.
rossz piát fogtál kézhez :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. március 19., vasárnap 23:26

Most én is megvédeném egy kicsit. Amíg a támadásaink nagy része annyiból áll, hogy passzoljuk Vininek és utána jó messziről nézzünk, hogy meg tudja-e oldani egyedül vagy esetleg tovább tudja passzolni Benzemának addig nincs miről beszélni.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: flori » 2023. március 19., vasárnap 23:25

Szerintem sem annyira gáz, 1v1-ben ő a legjobb most a csapatból. Tud nagyon hasznosan is játszani, de kicsúcsosodik az ostobasága amiatt, hogy tényleg minden labdát kidobnak neki, aztán oldja meg. Sokkal könnyebb dolga lenne, ha lenne a jobb oldalon használható ember, és nem dupláznák be folyamatosan.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2023. március 19., vasárnap 23:23

dzsi91 írta: Az ember legalább annyira Real Madrid szint min higuain volt meg özil. A mi bizonyítványunk, hogy a támadásaink rajta múlnak. Fejlődhet még meg vannak jó meccsei de ez 4 évből 3és fél év kínzás és fizikai fájdalom amit okozott eddig nekem.
Csak az a baj, hogy ma is kb csak tőle lehetett várni a csodát. Vele van a legkisebb gond kb. Szegény Carvajalnak egy hasznos megmozdulása nem volt 90 perc alatt szinte, ahogy Benzemának se sok. A cserék előtt Camavinga és Vini volt az egyetlen akiben volt valami veszély a barcara nézve.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. március 19., vasárnap 23:19

dzsi91 írta: Az ember legalább annyira Real Madrid szint min higuain volt meg özil. A mi bizonyítványunk, hogy a támadásaink rajta múlnak. Fejlődhet még meg vannak jó meccsei de ez 4 évből 3és fél év kínzás és fizikai fájdalom amit okozott eddig nekem.

Lol
Fiatal higuain meg zozi barkit kirakna a mostani kezdobol.
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 19., vasárnap 23:16

Az ember legalább annyira Real Madrid szint min higuain volt meg özil. A mi bizonyítványunk, hogy a támadásaink rajta múlnak. Fejlődhet még meg vannak jó meccsei de ez 4 évből 3és fél év kínzás és fizikai fájdalom amit okozott eddig nekem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Buitre » 2023. március 11., szombat 20:43

egyébként nevetséges, mire kapott sárgát ma is... Visszanézve még szabálytalan se nagyon volt. Nem véletlenül kelt ki magából a Don is.

Persze attól még jobban kell kezelje ezeket.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. március 11., szombat 20:36

le kell ültetni a last dance detroit elleni részeihez hogy rájöjjön mit kell csinálnia. amint nem ül fel ezeknek nyert is és nem tudnak vele mit csinálni.

ruger
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017. december 9., szombat 1:34
Kedvenc játékosaid: R9 ,Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Paks

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ruger » 2023. március 11., szombat 19:40

Szerintem ma nem volt különösebb gond, és tök jó hogy olyan játékosok mint Kroos figyelnek rá, hogy ne is legyen.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. március 11., szombat 19:22

Kroos megunta a bullshitet. :mrgreen:
https://twitter.com/Ultra_Suristic/stat ... HxRrQ&s=19
Love football, hate antifa.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. március 11., szombat 16:07

Ma is kellett a gólod, mint a pool ellen. :agree:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 7., kedd 21:51

Apropó Kvara, mondta ugye múltkor, hogy Guti volt az idolja, de nem volt a városban, ahol felnőtt Guti mez kapható és filctollal rajzolt 14est egy fehér pólóra. Guti tegnap a csiringitóban felajánlotta, hogy küld neki egy mezt ha hozzánk igazol :lol:

Hát a gólpassza amit adott a Frankfurt ellen tiszta Guti assist Benzemának a Riazorban feeling volt. Nagy Realos a gyerek, illene ide, ha véletlen Vini végleg megbolondul és el kell adnunk 300 millióért a PSG-nek :D

Amúgy vagy nem hallgat a szép szóra Vinicius, vagy totál hülye. Nem hiszem hogy nem szólt volna neki pl Benzema már, hogy ezt nem kéne erőltetni amit csinál. Nem volt olyan rég az anyámra mondom ellenünk játszik forma Vini, hogy ekkorára nőjön az arc. Komolyan senki nincs a klubnál aki erre emlékeztetné? Ha a focira koncentrál azért eléggé ott van az élen a gyerek, most meg ott tartunk, hogy az elmúlt 11 meccsen 1 gólja van a ligában... Ez meg is látszik a szerzett pontjainkon. Totál elmennek otthonról nála ha bajnoki van. BL-ben meg 7 meccsen 6 gól.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2023. március 7., kedd 21:43

h3x0r írta:
_Bushido_ írta: És ha körbenéztek a piacon, mégis kire lehetne lecserélni?
Én egyedül Mbappe v Haalandra gondolok, akik ideigazolása esetén őt el lehetne engedni, de más esetben tök felesleges. Kire? Mire?
Ott van peldaul Kvara vagy Rafael Leao. Azon persze lehet vitatkozni, hogy jobb jatekosok-e, mint Vini, mert a brazilnak ismerjuk a hibait, a masik kettot azert ritkabban latjuk. De a bal szelso azert nem annyira hianyposzt az europai fociban.
Ráadasul úgy, hogy hazon belül van rá Rodrygo akinek szintén ez a posztja...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. március 7., kedd 21:38

_Bushido_ írta: És ha körbenéztek a piacon, mégis kire lehetne lecserélni?
Én egyedül Mbappe v Haalandra gondolok, akik ideigazolása esetén őt el lehetne engedni, de más esetben tök felesleges. Kire? Mire?
Ott van peldaul Kvara vagy Rafael Leao. Azon persze lehet vitatkozni, hogy jobb jatekosok-e, mint Vini, mert a brazilnak ismerjuk a hibait, a masik kettot azert ritkabban latjuk. De a bal szelso azert nem annyira hianyposzt az europai fociban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég