Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. március 7., csütörtök 0:02

dzsi91 írta:
whitemadrid írta: Vininek egy igazi elő példa lehetne az ember.
Aki azt hiszi az egója elbírja majd bappét hosszútávon az nemtudom eddig mit nézett. Ha jól menedzseli Carlo a dolgot lesz 1 jó szezonjuk együtt aztán lépni fog.
Csak erre reagálnék: az egoja elbírta Hazardot (a belga mindig kezdett, ha játékra alkalmas volt ZZnél), Karimot. Most úgy néz ki Judot is elbírja (gólörömnél sem csak magát éltette). Valaki kitalálta ezt az egós marhaságot és most fújja boldog boldogtalan, mint azt, hogy fogyatékos. Kérdem én: miből gondolod, hogy nem fogja bírni az egoja Mbappét? Volt valaha bármilyen konfliktusa csapaton belül bárkivel?

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2024. március 6., szerda 23:59

kiserik írta:
Steve írta:

Nem gondolom, hogy a “népharag” a lökés miatt van.

Az nem lehet, hogy az emberek unják a hisztérikus műsort, a gyerekes, butus viselkedést és a Vini focistát szeretnék látni?

A csapat egyik legjobbja tud lenni, ha a focira fókuszál. Unalmas a műsorozás.
Ezt értem. De. Ma is csinált 1 hülyeséget, lőtt egy gólt meg mellette párszor nem kapott jogos szabadot. Közben inkább felfelé lógott ki. Az 1 hülyeség miatt meg megy a fröcsögés.

A nyilatkozata óta sokkal nyugodtabb itt mégis minden meccsen és utána ugyan az folyik. Az egész csapatunk sík ideg (és mi is) a játékvezetők miatt, de csak nála van kiemelve, ha tesz bármit.

Mondjuk nem tudom miért csodálkozom, nem hiszem, hogy van még egy szurkolói közösség, ahol a BL továbbjutás után van aki az edzőt, van aki a gólszerzőt zavarná el, ahelyett, hogy örülne :lol:
Én nem bántom minden meccsen. Szerintem fontos eleme a csaptunknak jelenleg. Nem a kedvencem a stílusa, de nincs jobb jelenleg.

A fetrengést, meg a feltűnősködést, ha szállítja az eredményt simán elfogadom.

De kezd sok lenni, hogy lassan minden meccsen hoz valami ostobaságot, amivel felhergel mégjobban mindenkit.

Nekem a Real az első, nem Vini egója.

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2024. március 6., szerda 23:57

p.csabi1 írta:
whitemadrid írta:

Aha. Ok a 2het...
Előtte hany percet tolt az első meccstől kezdödően végig egészen idáig?
Az emberezést meg engedd el nyugodtan.
Miért szerinted mennyit kellene pihenni egy játékosnak? :hmmm:
Minden harmadik negyedik meccsen kellene pihennie vagy mi?
Szerintem engedd el, ez nem így működik.
Akkor azt magyarázd meg kérlek, hogy miért panaszkodik szinte az összes futballista, hogy egy adott naptari évben rengeteg a mérkőzés?
Es egyre csak több és több lessz.
Es akkor még nem volt számolva az EB/VB éve.
Vegyük azt, hogy az milyen terhelés egy szervezetnek, hogy az adotr 0-5 fokból el kell utazni kupát játszani az Arabokhoz a +30 fokba mert a barom Piké eladta a haverjaival de nyilván elég sérülten 2 hét pihenő es mehet tovább a worldclass top forma mert a jatekosok droidok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára whitemadrid 2024. március 6., szerda 23:59-kor.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 6., szerda 23:55

whitemadrid írta: Vininek egy igazi elő példa lehetne az ember.
Hát a látottak alapján az is :lol:

Nem tudsz vele mit kezdeni egyszerűen túl buta ehhez a szinthez. 2 perc(wtf) után hergeli a hazai szurkolókat mintha Céronaldo lenne egy tripla után, folyamatosan kifele kommunikál és mivel az egyik húzóembere a csapatnak ha elkezdi a vergődést viszi magával a meccset is. Indokoltatlan oda nem illő dolgokat csinál rossz időzítéssel.

Aki azt hiszi az egója elbírja majd bappét hosszútávon az nemtudom eddig mit nézett. Ha jól menedzseli Carlo a dolgot lesz 1 jó szezonjuk együtt aztán lépni fog.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. március 6., szerda 23:51

Steve írta:
kiserik írta: Igen, a lökes gáz volt, ahogy minden ilyen megmozdulás gáz. Az, hogy volt e provokáció azt nem tudhatjuk. Előfordult már mással is, mégsem volt ilyen népharag.
Nem gondolom, hogy a “népharag” a lökés miatt van.

Az nem lehet, hogy az emberek unják a hisztérikus műsort, a gyerekes, butus viselkedést és a Vini focistát szeretnék látni?

A csapat egyik legjobbja tud lenni, ha a focira fókuszál. Unalmas a műsorozás.
Ezt értem. De. Ma is csinált 1 hülyeséget, lőtt egy gólt meg mellette párszor nem kapott jogos szabadot. Közben inkább felfelé lógott ki. Az 1 hülyeség miatt meg megy a fröcsögés.

A nyilatkozata óta sokkal nyugodtabb itt mégis minden meccsen és utána ugyan az folyik. Az egész csapatunk sík ideg (és mi is) a játékvezetők miatt, de csak nála van kiemelve, ha tesz bármit.

Mondjuk nem tudom miért csodálkozom, nem hiszem, hogy van még egy szurkolói közösség, ahol a BL továbbjutás után van aki az edzőt, van aki a gólszerzőt zavarná el, ahelyett, hogy örülne :lol:

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2024. március 6., szerda 23:47

Pad'em írta:
whitemadrid írta:

Persze, hogy Ő volt az egyedüli támadójátékunk... Rajta kívül ki volt még a kezdőben támadó?
A félig sérült agyonhasznalt Bellingham ?
Kicsit elviszi az ember szemét így az egész.
Ez félig meddig jogos, de ott volt Bellingham, bejött Rodrygo illetve egy csapat támadásaihoz legtöbb esetben hozzátesznek még a középpályások, neadjisten szélsővédők.
Valahol a kettő közt lesz az igazság.
Vini sima aranyladba kaliber lehetne ha levetkőzné a gyerekes faszságait.
De látszik, hogy fgy.
Neymarnak sokkal nagyobb jatékintelligenciaja volt es skillje ehhez az egész jatékhoz és nem tudott a reklamalós fetrengős szerepből kitörni.
Vininek egy igazi elő példa lehetne az ember.
De csak csinálja, csak hergeli Ő is az ellenfelet es az ellenfél szurkolókat.
Cr ebben volt top.1.
Ő is hisztizett meg mutogatott meg hergelt mindenkit, miután vert egy ollót, lőtt egy mesterharmast, (úgy, h ezzel hoztuk a párharcot )
Az biztos, hogy ennyire megosztó jatekosa talán meg nem volt a csapatnak.

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 6., szerda 23:47

whitemadrid írta:
p.csabi1 írta:

Mivel van agyon használva Bellingham?
Most pihent 2 hetet vagy mennyit ember. :lol:
Ezt az agyon használt dolgot nagyon tultolják itt az oldalon sokan.
Aha. Ok a 2het...
Előtte hany percet tolt az első meccstől kezdödően végig egészen idáig?
Az emberezést meg engedd el nyugodtan.
Miért szerinted mennyit kellene pihenni egy játékosnak? :hmmm:
Minden harmadik negyedik meccsen kellene pihennie vagy mi?
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

pongraczp_
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2019. június 8., szombat 22:24

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: pongraczp_ » 2024. március 6., szerda 23:41

Sztem minden Real szurkoló, mindnyájan nem csak az eredmények, hanem a hozzá kapcsolodo egyfajta stilus miatt szerettük meg a klubot.

"Úriemberek klubja", "Fehér Balett", stb..

Ha a mindenkori Real Madridra gondolunk olyan stílus jellemzők jutnak eszünkbe, hogy támadó foci, klasszis egyéniségek, győztes mentalitás és kifinomult viselkedés, úriember stílus.

Na mármost ezek olyan jellemzők, amik remélem örök jellemzők maradnak. Ezért szeretjük ezt a csapatot.

És egyszeruen Vinicius leveri a lecet. És sztem nagyon sok szurkolóknak elege van, hogy a csapat kirakat játékosa O. És ezt csak magának, illetve részben stábnak köszönheti.

A meccsről meccsre való értelmetlen ripacskodas, a semmire való szurkolo hergeles, tiszteletlen stílus az ellenfellel és bíróval szemben, agyatlan kirohanasok, és szerintem lehetne sorolni.

Az, hogy top3as szélső és tud clutch player lenni kétségkívüli, de számomra elviselhetlen, hogy egy ilyen agyatlan, szegyentelen, nagyképű, buta hülyegyerekkel azonosítsuk magukat, mint legfontosabb játékos.

Voltak dolgai Ronaldonak, Ramosnak, Raulnak, stb..de érződött rajtuk a komolysag és tisztelet.

Vinicius viselkedése olyan mint egy 5 éves hulyegyereke, és emellett számomra érthetetlen, hogy Ancelotti, aki olyan szintű klasszisokkal dolgozott már együtt, hogy leesik az alad, miért adja a lovat alá mind a gesztusaival, mind a taktikank rá építésével.

Amikor sokatrangu játékos volt Benzema alatt, és látszott az alázat és kuzdenitudas, akkor még el lehet neki nézni, hogy egy agyilag gyamoltalan alap hiányosságokkal rendelkező játékos. De fojatekosnak ekkora arccal és hozzá parosodo szegyentelenseggel, ez rém kellemetlen minden szurkoló számára.

Ez a karakter nem idevalo és remélem hamarosan ebben változás fog beállni.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2024. március 6., szerda 23:41

kiserik írta: Igen, a lökes gáz volt, ahogy minden ilyen megmozdulás gáz. Az, hogy volt e provokáció azt nem tudhatjuk. Előfordult már mással is, mégsem volt ilyen népharag.
Nem gondolom, hogy a “népharag” a lökés miatt van.

Az nem lehet, hogy az emberek unják a hisztérikus műsort, a gyerekes, butus viselkedést és a Vini focistát szeretnék látni?

A csapat egyik legjobbja tud lenni, ha a focira fókuszál. Unalmas a műsorozás.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 6., szerda 23:39

whitemadrid írta:
Pad'em írta: A lökés kurva gáz volt, indokolatlan, felesleges, senki nem provokálta, utána lehoztam volna de mázli, hogy Ancelotti nem tette. Egyedül ő volt ma a támadójátékunk és kb csak tőle láttam olyan dolgokat tőlünk ami miatt alapesetben leülnék focit nézni.
Persze, hogy Ő volt az egyedüli támadójátékunk... Rajta kívül ki volt még a kezdőben támadó?
A félig sérült agyonhasznalt Bellingham ?
Kicsit elviszi az ember szemét így az egész.
Ez félig meddig jogos, de ott volt Bellingham, bejött Rodrygo illetve egy csapat támadásaihoz legtöbb esetben hozzátesznek még a középpályások, neadjisten szélsővédők.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2024. március 6., szerda 23:39

p.csabi1 írta:
whitemadrid írta:

Persze, hogy Ő volt az egyedüli támadójátékunk... Rajta kívül ki volt még a kezdőben támadó?
A félig sérült agyonhasznalt Bellingham ?
Kicsit elviszi az ember szemét így az egész.
Mivel van agyon használva Bellingham?
Most pihent 2 hetet vagy mennyit ember. :lol:
Ezt az agyon használt dolgot nagyon tultolják itt az oldalon sokan.
Aha. Ok a 2het...
Előtte hany percet tolt az első meccstől kezdödően végig egészen idáig?
Az emberezést meg engedd el nyugodtan.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 6., szerda 23:38

whitemadrid írta:
Pad'em írta: A lökés kurva gáz volt, indokolatlan, felesleges, senki nem provokálta, utána lehoztam volna de mázli, hogy Ancelotti nem tette. Egyedül ő volt ma a támadójátékunk és kb csak tőle láttam olyan dolgokat tőlünk ami miatt alapesetben leülnék focit nézni.
Persze, hogy Ő volt az egyedüli támadójátékunk... Rajta kívül ki volt még a kezdőben támadó?
A félig sérült agyonhasznalt Bellingham ?
Kicsit elviszi az ember szemét így az egész.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. március 6., szerda 23:37

Igen, a lökes gáz volt, ahogy minden ilyen megmozdulás gáz. Az, hogy volt e provokáció azt nem tudhatjuk. Előfordult már mással is, mégsem volt ilyen népharag.

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 6., szerda 23:32

whitemadrid írta:
Pad'em írta: A lökés kurva gáz volt, indokolatlan, felesleges, senki nem provokálta, utána lehoztam volna de mázli, hogy Ancelotti nem tette. Egyedül ő volt ma a támadójátékunk és kb csak tőle láttam olyan dolgokat tőlünk ami miatt alapesetben leülnék focit nézni.
Persze, hogy Ő volt az egyedüli támadójátékunk... Rajta kívül ki volt még a kezdőben támadó?
A félig sérült agyonhasznalt Bellingham ?
Kicsit elviszi az ember szemét így az egész.
Mivel van agyon használva Bellingham?
Most pihent 2 hetet vagy mennyit ember. :lol:
Ezt az agyon használt dolgot nagyon tultolják itt az oldalon sokan.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2024. március 6., szerda 23:29

Pad'em írta: A lökés kurva gáz volt, indokolatlan, felesleges, senki nem provokálta, utána lehoztam volna de mázli, hogy Ancelotti nem tette. Egyedül ő volt ma a támadójátékunk és kb csak tőle láttam olyan dolgokat tőlünk ami miatt alapesetben leülnék focit nézni.
Persze, hogy Ő volt az egyedüli támadójátékunk... Rajta kívül ki volt még a kezdőben támadó?
A félig sérült agyonhasznalt Bellingham ?
Kicsit elviszi az ember szemét így az egész.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 6., szerda 23:25

A lökés kurva gáz volt, indokolatlan, felesleges, senki nem provokálta, utána lehoztam volna de mázli, hogy Ancelotti nem tette. Egyedül ő volt ma a támadójátékunk és kb csak tőle láttam olyan dolgokat tőlünk ami miatt alapesetben leülnék focit nézni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Tjacks
Hozzászólások: 2679
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. március 6., szerda 23:24

Halfkey írta: A lökés buta volt, tény. Nagyon buta.

De egyébként meccsek óta csak ő húzza a támadójátékot, szóval annyira én nem tudok rá haragudni. Amikor csak a pofa van de játék semmi, az jobban zavar - most van mindkettő.
Ez igaz, játék most van, sőt sokszor Ő viszi a csapatot.

Neymar is sokszor vitte. :)

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2024. március 6., szerda 23:21

Nem tudok azonosulni a viselkedésével. Elképesztően idegesítő tud lenni.

De azért megnézhetnénk magunkat nélküle.
Rodrygo szimpatikus, rendes, jól viselkedik. Csak nem ér semmit a játéka a szezon nagyobbik részében. A világon semmit. Ez jobb lenne ?

Most ez van, ezt kell elfogadni. Amíg meg tudja teremteni a különbséget, és jobban meg tudja, mint más, addig tőlem maradhat. Akkor is, ha nem szeretem. Pl. CR7et sem szerettem, de örültem, hogy itt volt. Ugyanígy vagyok ezzel a hisztikirállyal is.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 6., szerda 23:20

Erre a három hónapra akkor is összekéne szedni az embert mert nélküle nincs esélyünk a bl-ben. Aztán nyártól már lehet a pappé topikban anyázni :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Halfkey
Hozzászólások: 4408
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. március 6., szerda 23:19

A lökés buta volt, tény. Nagyon buta.

De egyébként meccsek óta csak ő húzza a támadójátékot, szóval annyira én nem tudok rá haragudni. Amikor csak a pofa van de játék semmi, az jobban zavar - most van mindkettő.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég