Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11455
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 6., csütörtök 8:44

az nekem se tetszett, lökdösi/elüti kroos kezet, ennyire nem vesztheti el a fejet, egy ilyen gyoztes meccsen idegenben ilyen ellenfel ellen. ott kellett volna egy pofon tenyeressel, terj mar magadhoz hulyegyerek, csak akkor a fel vilag ki lenne emiatt is akadva :coffee: . csak mutatja a vilagnak meg az ellenfeleknek, hogy mennyire gyenge fejben. csak ki kellett volna röhögni, ha beszoltak neki.
nem tudom van-e apja az eleteben, de megint elojon ez az apanelkul felnott gyerek gondolata, akiben egy darab tartas nincs, es csak csapkodni kiabalni meg magat a foldhoz verdesni tudja, mint egy kislany.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. április 6., csütörtök 8:49-kor.
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2716
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. április 6., csütörtök 7:55

Én azok között voltam aki legyökérezte. Egyértelmű provokációnak ül fel a meccs végén, ahelyett hogy cinikusan mosolyogna. Abból látszik hogy lemegy ilyenkor nála a függöny hogy még Kroosnak is pampog miután elvitte onnan.

Magáról a teljesítményről: tipikus Vini performance: második félidőben asensio+benzema passz parádé, az első gólnál benzema ütempassz szintén, de hogy sikerült azt választani hogy jobb külsővel belepöccint azt nem tudom. Hálisten bepattant Koundéról.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. április 6., csütörtök 7:42

Kicsit mutogatott valamit a közönségnek, aztán oldalról földre dobta Araújo, ha Ramos csinálta volna, akkor piros lap...ezt nehezményezte ő is, hogy úgy tűnt semmi nem lesz belőle. Elvileg sárgát kapott érte az uru, de nem tudom egyértelműen, hogy erre az esetre mutatták fel neki, vagy csinált valamit ezen kívül/ezután. :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

jack95hun
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2023. február 7., kedd 15:07
Kedvenc játékosaid: Mindenki, aki megdöglik a pályán a címerért
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: jack95hun » 2023. április 6., csütörtök 7:33

Mi volt a balhé oka, mielőtt lehozta őt Ancelotti?

Azért az már elég nagy problémának tűnik hogy a csapattársaival is így ugat. Kroost még nem láttam ilyen idegesnek :D

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. április 6., csütörtök 5:28

Mi volt az a golpassz te elmebeteg :salute:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 26., vasárnap 18:31

gutihaz14 írta: Vinícius Jr. has turned down Real Madrid’s offer to wear the iconic ‘#7’ for next season, reports ESPN Brasil.

meghagyja bappénak :kalapos:
Én meg ezt nem hiszem, szerintem ha felajánlják neki simán elfogadja. Félig meddig presztizs, a viselkedéséből is látszik, hogy elhitte magáról, hogy Ő már nagy sztár, a másik, hogy többször már nem fér bele, hogy a 7-es mez a padon pihenjen. Nagyon meglepne, ha tényleg elutasítani és egyben nem sok jót jelentene, ha benne látnánk a kövi 7-est

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: cart » 2023. március 26., vasárnap 18:12

Lehet a 10-est akarja átvenni majd
:mrgreen:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 26., vasárnap 17:32

Vinícius Jr. has turned down Real Madrid’s offer to wear the iconic ‘#7’ for next season, reports ESPN Brasil.

meghagyja bappénak :kalapos:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. március 26., vasárnap 9:17

Amrabat leradirozta nagyon. Tobbszor is elveszitette a fejet Vini, egyszer ki fogjak allitani, teljesen jogosan. Egyebkent a marokkoi nagyon brutal szezont hoz, meccs legjobbja volt megint.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 20., hétfő 12:32

dzsi91 írta:
jack95hun írta: Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem kurvára felbasz amikor beleviszi a védőbe a labdát és ahelyett hogy megpróbálná visszaszerezni a bogyót, megáll széttárt karokkal aztán magyaráz...
Státusz. Sztárjátékosok csinálják ezt akik adnak annyit támadásban, hogy ezt megengedhessék maguknak. Mivel rajta futnak át a támadásaink és nem ő a legnagyobb gondunk hagy csinálja :mrgreen:
Remélem a szellemeskedő üzimegfogalmazás legalább neked kellemes pillanatokat okozott, akkor már megérte :)

De az egyikből nem következik a másik, attól hogy a játékban a legnagyobb erősségünk (sajnos) még elő lehet venni és beszélni vele hogy hajtson, ne mutogasson. Ezt senki nem nézi el neki.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11455
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 20., hétfő 11:25

vegulis ceronaldo is azt csinalja mar 10 eve :D
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2716
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. március 20., hétfő 11:23

jack95hun írta:
dzsi91 írta:

Státusz. Sztárjátékosok csinálják ezt akik adnak annyit támadásban, hogy ezt megengedhessék maguknak. Mivel rajta futnak át a támadásaink és nem ő a legnagyobb gondunk hagy csinálja :mrgreen:
Ezt értem de nagyon nem tett még le annyit az asztalra mint pl CR, hogy ezt megtehesse..
Plusz ha nem 10-ből 3 csel jönne be, hanem fordítva, akkor még azt mondom oké, de ez így nagyon bassza a szemem :)
Ha azt vennénk alapul egy játékosnál hogy mikor tesz le annyit az asztalra mint CR akkor a világon senki ne merjen cselezgetni, inkább menjen a sablon hátrapassz, az a tuti :mrgreen:

jack95hun
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2023. február 7., kedd 15:07
Kedvenc játékosaid: Mindenki, aki megdöglik a pályán a címerért
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: jack95hun » 2023. március 20., hétfő 11:12

dzsi91 írta:
jack95hun írta: Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem kurvára felbasz amikor beleviszi a védőbe a labdát és ahelyett hogy megpróbálná visszaszerezni a bogyót, megáll széttárt karokkal aztán magyaráz...
Státusz. Sztárjátékosok csinálják ezt akik adnak annyit támadásban, hogy ezt megengedhessék maguknak. Mivel rajta futnak át a támadásaink és nem ő a legnagyobb gondunk hagy csinálja :mrgreen:
Ezt értem de nagyon nem tett még le annyit az asztalra mint pl CR, hogy ezt megtehesse..
Plusz ha nem 10-ből 3 csel jönne be, hanem fordítva, akkor még azt mondom oké, de ez így nagyon bassza a szemem :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 20., hétfő 11:07

jack95hun írta: Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem kurvára felbasz amikor beleviszi a védőbe a labdát és ahelyett hogy megpróbálná visszaszerezni a bogyót, megáll széttárt karokkal aztán magyaráz...
Státusz. Sztárjátékosok csinálják ezt akik adnak annyit támadásban, hogy ezt megengedhessék maguknak. Mivel rajta futnak át a támadásaink és nem ő a legnagyobb gondunk hagy csinálja :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

jack95hun
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2023. február 7., kedd 15:07
Kedvenc játékosaid: Mindenki, aki megdöglik a pályán a címerért
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: jack95hun » 2023. március 20., hétfő 10:56

Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem kurvára felbasz amikor beleviszi a védőbe a labdát és ahelyett hogy megpróbálná visszaszerezni a bogyót, megáll széttárt karokkal aztán magyaráz...

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 20., hétfő 0:15

Az a baj, egy álomvilágban éltek. Nem fog a világon egy játékos sem extrém módon többet rúgni a várható góljainál, és konstansan, nem hullámozva gólokat és ziccereket kialakítani támadójáték nélkül, megkettőzve, egyedül.

Embertelen dolgokat vártok tőle. A csúcs Messi se tudna ettől jelentősen többet.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: flori » 2023. március 19., vasárnap 23:54

dzsi91 írta:
besteve7 írta: Barmennyire is buta, de jelenleg legkevésbésbé az ő játéka a probléma.
De a támadórészlegben ez az egyik legnagyobb probléma. Hogy van egy játékosunk aki baszott gyors embereket is megtud verni ha olyanja van és mi EZÉRT támadunk az ő oldalán de olyan buta mint a faszom és az esetek kb 30%át oldja meg. Ebben lehet fejlődni de 4 év alatt nem annyit fejlődött amennyit kéne, cserébe olyan arcot növesztett mellé meg olyanokat parádézik a meccseken bírókkal játékosokkal, hogy elvárnám tőle a vezérbika szerepet.

Ha összejön egy meccs sztár, ha nem akkor így is többet csinált mint a többiek.Na de ez a gyerek lesz a mi nagy sztárunk a kovi években nagy fizetéssel és ez egy olyan elbaszott spirált idéz elő amiből az lesz , hogy a következő 5-6 évben a vezérbikánk egy ilyen fejben gyenge hangulatember lesz amitől a jóisten óvjon meg minket.
Mert lassan eltűnik mindenki mellőle az aranygenerációból aztán leshetünk.


És tud hasznos lenni, fontos meccseken de azt a szintet nem tudja megugrani egyenlőra ami a top 10ből a top5be emelné mondjuk.Viszont miatta nemfogunk oda igazolni senkit évekig, így ha ilyen marad baszhatjuk.
Bőven van benne igazság sajnos.

De jelenleg ez van. Lehet itt elmélkedni, régenmindenjobbvolt, de Vini TOP5 szélső a világon. Ez az igazság. Az, hogy ez mennyire szánalmas a mai viszonyokat tekintve, azon meg ömlenghetünk itt 30 oldalon keresztül, de nem fog változni a helyzet. Nyert párharcokban, kialakított helyzetekben, kb. minden támadó statisztikában TOP1-3.

A kiemelt rész elgondolkodtató amúgy.

Én látom benne a fejlődést és az akaratot, nem büdös neki a munka. A viselkedése nyilván gyerekes, de ma már azzal is meg kell elégednünk, hogy nem erőszakolt meg senkit, vagy nem insta liveban keféli az eszkortokat.

Hosszú és meddő viták lesznek még vele kapcsolatban, de egyet tudunk most tenni: bízni benne, mert Benzemán és rajta kívül nem sok mindenkiben bízhatunk - idén sem.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 19., vasárnap 23:51

golrick írta: Itt te vagy a buta egyedül, dzsi
Te csak egy balfasz barszás vagy aki megpróbálja összaharácsolni a 100 hsz-t.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 19., vasárnap 23:50

Minden poszton ekkora ‘problémánk’ lenne, akkor mindent megnyernénk.

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 19., vasárnap 23:49

Itt te vagy a buta egyedül, dzsi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég