Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

IdentitásbólGyőzelem
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2022. október 21., péntek 11:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, Fenomèn, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: IdentitásbólGyőzelem » 2022. november 12., szombat 13:50

kiserik írta:
Realista24 írta: Azt mindjárt gondoltam hogy nem látod a mentális kizokkenest.
Azt mindjárt gondoltam, hogy hozzám lesz valami mondandód :lol: Modricnak adott gólpasszánál látszik, hogy minden ok mentálisan is. Az, hogy hibázik, az benne van. Ő ilyen alapból. Sok mindenben kiemelkedik a ligában. Ebben is. Ezért nem jó csereként bedobni. Nagyon sok a veszély a játékában, de a hiba is. Talán egyszer kinövi (akkor lehet egy klasszis is belőle akár) vagy nem, de ennek sok köze nincs ahhoz, hogy rugdossák a bírók meg hagyják.
Halfkey írta:

Igen, ezt mondom :) De gondolom nálad kimaradt egy nem.



Én értem hogy másképp ítéljük meg mi súlyos szabálytalanság mi nem, de ezt te sem gondolhatod komolyan. Amikor más arcához nyomkodom az ujjam úgy fröcsögök az szerinted nem mentális kizökkenés? Akkor a játékra fókuszálok?
Nálad ezek nem sárgalapos megmozdulások. Te írtad.

Mindenki azért kiált, hogy Tchou nevelje meg ezeket a taplókat Case helyett. Sajnos senki nem állt ki Rodrygo mellett, egyedül Vini. Megvárta az akció végét a focira fókuszálva (mentális dolog, igaz?) és utána csinált amit csinált. Véleményezhető, hogy jó volt e vagy sem, de egyedül ő tett valamit azért, mert Rodrygot agyonütötték.
Szerintem is jol tette, hogy kiallt Rodrygo mellett!
Nem tűz szítás volt, meg felesleges dráma, hanem jogosan kikerte maganak Rodrygo helyett, mivel Ő eppen a foldon fekve fogta az arcat, nyilvan nem veletlenul kerult oda!!
Casemiro,Ramos felnyarsaltak volna elve egy ilyen utan a vedot!
Pool ellen emlekszem mikor az egyik talalkozo elejen asszem Milner lerugta Benzemat, Casemiro ra par percre ugy kirugta a labdaval egyutt az angolt, h azt meg Zizu is megmosolyogta😄
Egyszeruen kellett az a revans. En nem itelem el se ezt se azt amit Vini csinalt Rodrygo szitujanal.
En elég kritikus voltam es vagyok Vinivel szemben, de ez a jelenet nalam nem kifogásolható egyebkent.
Vannak dolgai, amik igen, es amik kisse tul provokativak, de ő ezt nem feltetlen növi majd ki a kozeljovoben szerintem.
Megkell eljen hozza nagy kudarcokat, melypontokat talan…nem tudom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 12., szombat 13:33

Hiába csavarod, Vini fejeben gyenge.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. november 12., szombat 13:32

Nálad ezek nem sárgalapos megmozdulások. Te írtad
Abszolút, csak azthittem te nem értesz egyet ezzel. De akkor ezt félreértettem.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. november 12., szombat 13:20

Realista24 írta: Azt mindjárt gondoltam hogy nem látod a mentális kizokkenest.
Azt mindjárt gondoltam, hogy hozzám lesz valami mondandód :lol: Modricnak adott gólpasszánál látszik, hogy minden ok mentálisan is. Az, hogy hibázik, az benne van. Ő ilyen alapból. Sok mindenben kiemelkedik a ligában. Ebben is. Ezért nem jó csereként bedobni. Nagyon sok a veszély a játékában, de a hiba is. Talán egyszer kinövi (akkor lehet egy klasszis is belőle akár) vagy nem, de ennek sok köze nincs ahhoz, hogy rugdossák a bírók meg hagyják.
Halfkey írta:
Az, hogy már nyújtott kézzel mennek felé, és úgy lökdösik, rángatják, vagy egyenesen neki rontanak és egy bodycheck-kel földreviszik az mind mind apróbb szabálytalanság.
Igen, ezt mondom :) De gondolom nálad kimaradt egy nem.
Én nem nagyon látom a dobálást, pofázást, mentális kizökkenést
Én értem hogy másképp ítéljük meg mi súlyos szabálytalanság mi nem, de ezt te sem gondolhatod komolyan. Amikor más arcához nyomkodom az ujjam úgy fröcsögök az szerinted nem mentális kizökkenés? Akkor a játékra fókuszálok?
Nálad ezek nem sárgalapos megmozdulások. Te írtad.

Mindenki azért kiált, hogy Tchou nevelje meg ezeket a taplókat Case helyett. Sajnos senki nem állt ki Rodrygo mellett, egyedül Vini. Megvárta az akció végét a focira fókuszálva (mentális dolog, igaz?) és utána csinált amit csinált. Véleményezhető, hogy jó volt e vagy sem, de egyedül ő tett valamit azért, mert Rodrygot agyonütötték.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. november 12., szombat 13:09

Az, hogy már nyújtott kézzel mennek felé, és úgy lökdösik, rángatják, vagy egyenesen neki rontanak és egy bodycheck-kel földreviszik az mind mind apróbb szabálytalanság.
Igen, ezt mondom :) De gondolom nálad kimaradt egy nem.
Én nem nagyon látom a dobálást, pofázást, mentális kizökkenést
Én értem hogy másképp ítéljük meg mi súlyos szabálytalanság mi nem, de ezt te sem gondolhatod komolyan. Amikor más arcához nyomkodom az ujjam úgy fröcsögök az szerinted nem mentális kizökkenés? Akkor a játékra fókuszálok?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 12., szombat 13:07

Azt mindjárt gondoltam hogy nem látod a mentális kizokkenest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. november 12., szombat 13:02

Halfkey írta: Csak arról beszélek, hogy pont nem Vininél egyik sem. Egy mód lenne ezt megakadályozni: ha nem mūködne, mert nem dobálás, pofázás, mentális kizökkenés lenne az eredménye, hanem ugyanúgy kapott gólok. Lehet nyomni hogy igazságtalan a világ, a bíróknak kéne jobban megvédeni, de ezen nem lehet változtatni. A saját dolgokon lehet.
Az, hogy már nyújtott kézzel mennek felé, és úgy lökdösik, rángatják, vagy egyenesen neki rontanak és egy bodycheck-kel földreviszik az mind mind apróbb szabálytalanság. Főleg, ha ez folyamatosan történik. Itt egy összefoglaló Viniről a meccsen. https://youtu.be/zabL1BjJSVs
Én nem nagyon látom a dobálást, pofázást, mentális kizökkenést csak azt, hogy aprítják minden eszközzel és azt, hogy egy kicsit félti magát ami szerintem az első VB-je esetén érthető is.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. november 12., szombat 10:19

Csak arról beszélek, hogy pont nem Vininél egyik sem. Egy mód lenne ezt megakadályozni: ha nem mūködne, mert nem dobálás, pofázás, mentális kizökkenés lenne az eredménye, hanem ugyanúgy kapott gólok. Lehet nyomni hogy igazságtalan a világ, a bíróknak kéne jobban megvédeni, de ezen nem lehet változtatni. A saját dolgokon lehet.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. november 12., szombat 9:55

A mieink az első belépőkre rögtön kapták a sárgákat. Ők meg szabadon garázdálkodhattak, Alejonak már az elsőben sok sárgás mutatványa volt, bármilyen szemüveggel nézve.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. november 12., szombat 9:38

Fehér szemüveggel igen, ha ugyanez Raphinhával történik akkor már nem így gondolnátok. Sok alattomos, apróbb falttal, taktikailag okosan billentik ki mentálisan a brazilt. Sajnos itt tart a La Liga, ezt tudják tenni azok a csapatok amelyek régebben próbáltak játszani.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5167
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. november 12., szombat 9:24

a szoszi legelso faltja a meccs elejen mar sargalapos volt
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. november 12., szombat 8:58

Amúgy nyilván tapló dolog amit csinálnak sok falttal a kiscsapatok. De a Cadiz ellen, Vini elleni faltokat hogy kellett volna megfognia a bírónak? Befújt mindent, és egyik sem volt lapos megmozdulás. Beszéljen határozottabban aztán majd hallgatnak rá, vagy mit kellene csinálnia? Úgysem fognak.

(Rodrygonál hibázott, de Vinit mondjátok, azért kérdezem.)

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. november 11., péntek 20:08

Viní Jr at this point of the season in 21/22: 14 G/A in 16 appearances

Viní Jr at this point of the season in 22/23: 15 G/A in 21 appearances


Kicsivel többre van szükség.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11130
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 11., péntek 12:37

evek ota csalnak ellenunk, voltak statisztikak es kimutatasok is rendszeresen, hogy a barca mikent volt favorizalva, bizonyos jatekosok hogyan voltak pozitivan vagy negativan megkulonboztetve rendszeres jelleggel a kulonbozo oldalakrol (pl ramos, pepe vs barca jatekosok, pl messi disznosagai, korantsem egyenlo, objektiv banasmod, stb)
ez meg most meg jobban szembeotlo, plane amiota a szuperligas politikai jatszmak mennek a hatterben.

ahhoz , hogy a birok es var teljesitmenye javuljon, oda osszefogott, osszehangolt reklamacio kell az osszes klubtol, osszes bajnoksagtol, ez nem fog megtortenni soha kb.
thereisonly1ronaldo

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2022. november 11., péntek 12:31

Realista24 írta:
doncsontos írta:

ki a faszt erdekel neymar ember? egyaltalan hogy jon a kepletbe? ki a faszt erdekel h ot agyon rugjak, nem feher mez van rajta. de neked teljesen mindegy ha melle rugott volna 40golt vini akkor is gerjesztenel vmi ostoba vitat aminek koze nincs a Real Madridhoz. az embert a elso percben mar kinyomta teljes testel a palyarol a szoke hulyegyerek, azutan meg eljatszhatta kb nyolcszor ugyanezt, es a kilencedik amugy semmit nem ero szabalytalansagra vegre valahara villant a sargalap. legkozelebb ilyen van levonulnek a palyarol a faszba, ez is mi h Rodrygot lekonyokolik ugy hogy labda a lathataron nincsen, es megse nezik vissza varral, de meg csak egy ismetlest se tolnak be rola? egyertelmu csalas amit muvel a liga, alig varom h kilepjunk ebbol a fertobol es megalakuljon a szuper liga, hat ki kivancsi ezekre a vallatos fos szar meccsekre?
A Szuperligaval a bajnoksag megmarad, nem akarlak elszomoritani :mrgreen:

ohh picsaba :mrgreen: ennel szomorubb mar amugy nem lehetek, de hogy Vinit ezert hogyan lehet hibaztatni, hogy megvedi magat, es a csapattarsat azt nemtudom egyszeruen felfogni. klub szinten kellene lepni valamit ez ellen mert lathatoan az, hogy nyiltan csalnak ellenunk hetek ota abbol senki nem fog szankciokat kapni.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 11., péntek 12:20

doncsontos írta:
hehetheoriginal írta: Ilyen alapon, akik most vinicius melle allnak, hogy megvedjek a viselkedeset, akkor egy szot se akarok hallani, amikor neymarral ugyanez tortenik, mert túlságosan agyonszopatja a cselekkel az ellenfelet, amiert aztan agyonrugjak, o meg szimulal fetreng es pofazik.
Viicius ugyanez csak kicsiben
ki a faszt erdekel neymar ember? egyaltalan hogy jon a kepletbe? ki a faszt erdekel h ot agyon rugjak, nem feher mez van rajta. de neked teljesen mindegy ha melle rugott volna 40golt vini akkor is gerjesztenel vmi ostoba vitat aminek koze nincs a Real Madridhoz. az embert a elso percben mar kinyomta teljes testel a palyarol a szoke hulyegyerek, azutan meg eljatszhatta kb nyolcszor ugyanezt, es a kilencedik amugy semmit nem ero szabalytalansagra vegre valahara villant a sargalap. legkozelebb ilyen van levonulnek a palyarol a faszba, ez is mi h Rodrygot lekonyokolik ugy hogy labda a lathataron nincsen, es megse nezik vissza varral, de meg csak egy ismetlest se tolnak be rola? egyertelmu csalas amit muvel a liga, alig varom h kilepjunk ebbol a fertobol es megalakuljon a szuper liga, hat ki kivancsi ezekre a vallatos fos szar meccsekre?
A Szuperligaval a bajnoksag megmarad, nem akarlak elszomoritani :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11130
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 11., péntek 12:20

ki a faszt erdekel neymar ember? egyaltalan hogy jon a kepletbe? ki a faszt erdekel h ot agyon rugjak, nem feher mez van rajta.
ajj de gyonyoruszep megszolitas, pont ilyenert kaptam börtönt az F1 topikban nemreg :mrgreen:

ugy jon kepbe, hogy en behoztam.
mert sokan alszentkednek itt, hogy neymart kutyazzak, mikozben viniciust vedik.
hogy is volt? csb :mrgreen:

mint mondtam, itt mindenki hibas, a birok, az ellenfelek es vinicius is.
kerdes kinek lesz annyi esze, hogy elinduljon a megoldas iranyaba, vagy ez meg rosszabbodni fog.
thereisonly1ronaldo

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2022. november 11., péntek 12:17

hehetheoriginal írta: Ilyen alapon, akik most vinicius melle allnak, hogy megvedjek a viselkedeset, akkor egy szot se akarok hallani, amikor neymarral ugyanez tortenik, mert túlságosan agyonszopatja a cselekkel az ellenfelet, amiert aztan agyonrugjak, o meg szimulal fetreng es pofazik.
Viicius ugyanez csak kicsiben
ki a faszt erdekel neymar ember? egyaltalan hogy jon a kepletbe? ki a faszt erdekel h ot agyon rugjak, nem feher mez van rajta. de neked teljesen mindegy ha melle rugott volna 40golt vini akkor is gerjesztenel vmi ostoba vitat aminek koze nincs a Real Madridhoz. az embert a elso percben mar kinyomta teljes testel a palyarol a szoke hulyegyerek, azutan meg eljatszhatta kb nyolcszor ugyanezt, es a kilencedik amugy semmit nem ero szabalytalansagra vegre valahara villant a sargalap. legkozelebb ilyen van levonulnek a palyarol a faszba, ez is mi h Rodrygot lekonyokolik ugy hogy labda a lathataron nincsen, es megse nezik vissza varral, de meg csak egy ismetlest se tolnak be rola? egyertelmu csalas amit muvel a liga, alig varom h kilepjunk ebbol a fertobol es megalakuljon a szuper liga, hat ki kivancsi ezekre a vallatos fos szar meccsekre?
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. november 11., péntek 12:13

hehetheoriginal írta: tipikus "mindenkiköcsög" helyzet, egyik gerjeszti a masikat.
senkinek a felfogasa nem fog valtozni, ha "erovel" / kulso beavatkozassal nem valtoztatnak rajta valahogy.
De amíg az nem szabálytalan, hogy valaki irritáló (Vini) addig az, hogy felrugdalják meccsenként 10szer az igen. Nem 50-50 itt az arány, egyértelműen a bírók hibája, hogy nem fogják ezt meg, ha már az észlény spanyol védők csak így tudják tartani. A 3.után adnia kell egy sárgát a védőnek, rögtön nem tudna tovább parasztkodni, és nem a második félidő közepén :fpalm:

Félreértés ne essék nekem sem szimpi amit Vinicius csinál, elmúlt pár hetben pofán csapnám minden meccsen én is, de attól még ez nem lenne szabályos :D Azt meg tudom magyarázni, hogy miért ilyen: fiatal, fel lett sztárolva, plusz ha már emlegetted a nagy role model is ezt csinálta (prime éveiben, amikor még foglalkozott vele bárki :mrgreen: ). De azt, hogy a bírók ezt miért engedik nem lehet megmagyarázni sehogy. Illetve de, Szuperliga :cens:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 11., péntek 12:09

kiserik írta:
Realista24 írta: Van egy-egy onjelolt terminator, akinek az palyaja csucsa, ha le tudja rugni Vinit, de tegnapi meccs mondjuk arra volt pelda, amit irsz is, hogy Pereznek kell tennie valamit.
Mert nem Viniciusra utaztak, hanem mindenkire es barkire.
Az megvan, hogy a támadóink közül csak Vini ellen szabálytalankodtak? Számszerűsítve:
Vini 5
Militao, Mendy 4
LV, Kroos, Cama 1

Gyakorlatilag Alejo csak azért volt a pályán, hogy üsse Vinit.

Rayo meccsen:
Vini 7
Fede, Asensio 3
Militao, Rodrygo, Cama 2
Carvajal, Mendy 1
Igaz, Rodrygot le sem utottek, mert nem fujta le a biro. :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég