Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 6., hétfő 12:28

hehetheoriginal írta: pl kisköcsög csak hogy ne menjünk messzire.
vagy musiala a veben.
amikor latod szabad szemmel, hogy van egy jatekos, aki messze messze kiemelkedik a tobbi kozul, es o alakitja ki a helyzetet, o csinalja meg, o bontja meg a vedelmet, o a kulonbseg.
oke hogy nem lett eredmenye, de maga a folyamat, hogy nem toporzekol meg reklamal, hanem elkeri a labdat, keresi a lyukakat, probalkozik, egy elore, es erzed rajta, hogy amikor nala a labda, akkor lesz valami.
de mehetunk visszabb idoben, raul 17-18 evesen mar beellmeccseket döntött el anno.
ronaldorol ne is beszeljunk, psv, barca, inter.
hanyat soroljak meg?
A kisköcsögöt mindenki ismeri. Talán korunk legjobbja, de a francia libalegelőkön fog megrohadni. Senkit ne tévesszen meg, a Real Madrid sok nagy játékosnak bizonyult már nagy falatnak.

Musiala egyelőre igéret. A VB-n hozott egy jó meccset valami bokorugrók ellen, és a BuLi-ban vitézkedik kb hasonló eredménnyel, mint nálunk Vini. Befejezésekben egyértelműen jobb, a párharcok megnyerésében Vini a jobb. Piszok fiatal és tehetéges, de egyelőre pont olyan poszton remekel, ami nálunk régóta nincsen. Nem véletlenül van ott a TM szerint is a legértékesebb játékosok között.

Az meg hogy felhozod a világ legtehetségesebb csatárát Vini ellen, mindent elárul :D
Fenoo írta: No offense kiserik ...
Hatás ellenhatás. Általában én csak az ellenhatás vagyok. Van ilyen. Ugye amit emlegettem, hogy végletek. Most is én annyit írtam Babinak, hogy szerintem Vini faragása hamarabb kezdődött, mint a cirkuszok. Ennyit és nem többet, erre már én vagyok a Vinivédő nagykövet :D

Tegnap amit Vini adott a csapatnak, hogy folyamatosan lekötöt 3-4 védőt, és ha a labda ott sem volt, 1 ember akkor is 1,5 méteren belül volt mellette, bárhová ment. Ezt lehetett volna kihasználni a többieknek.
Realista24 írta:
Köszönöm.

Amugy meg kiserik...tovabbra is, egy emberre nem lehet rahuzni a vizes lepedot, de te Vinire akarod rahuzni, hogy ha a tamadasaink ernek valamit, akkor az nagyjabol miatta van.
Ok-okozat.
És még én forgatom a szavakat :D Ilyet nem mondtam. Az viszont tegnap is látszott, ha őt kiveszik, akkor ennyit ér a támadó alakzatunk. Ha Karim fent van, akkor többet, de egyedül ő sem tud sokszor mit csinálni. A legfőbb probléma, hogy nincs jobbszélsőnk. Ezért lenne nálam prioritás oda igazolni valakit (pl Saka). A második Karim pótlása. Ezek nem Vini, Carlo meg tököm tudja kinek a sarai, hanem ezek vezetőségi/döntéshozói feladatok. Ezért összetett a felelősség és nem lehet ráhúzni 1 emberre at, hogy miatta megy el egy szezon, főleg nem a szezon közepén, amikor még minden sorozatban versenyben vagyunk. (tudom, beakadt neked az, hogy a múltkor kritzálni mertem Karimot :D )
Realista24 írta:


En pedig ugy latom, hogy ha meccsek mennek el rajta, es ha tobb ilyen van, akkor bizony ki lehet jelenteni, hogy a vegelszamolasnal hianyoznak azok a pontok.

Nem az olyan meccsrol beszelek, mint a tegnapi, hanem mint a legutobbi, amikor volt harom ziccere is.

Persze kiserik a klasszik, mar mar legendas mondatat masolja, hogy nem akarok fallal vitazni, ami csak annyit jelent, hogy nem tudja ugy forgatni, hogy abbol Vini jojjon ki jol.
Mert csak a Vini által kihagyott ziccerek miatt kieső pontok számítanak a végelszámolásban. Más nem is hibázott/hibázik a szezonban... :ike: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 12:27

Halfkey írta:
Azt írod nem lehet kijelenteni hogy meccsek mehetnek el rajta vagy szezon.

Majd azt írod, hogy rájöttek, ha őt megfogják, akkor az egész támadójáték meg van fogva
Amúgy ebbe speciel szerintem nem szabad belekötni, a kettõ nálam nem üti egymást. Az, hogy egy ember megfogható, extra fókusszal, 2-3 emberrel, az nem jelenti azt hogy rajta ment el a meccs. Megfelelõ taktikával akárki megfogható a világon, de olyankor megnyílik egy másik terület amit ki lehet használni, azt kell megoldani.

Amikor kihagyja az 5 ziccert, na akkor rajta megy el a meccs.
En pedig ugy latom, hogy ha meccsek mennek el rajta, es ha tobb ilyen van, akkor bizony ki lehet jelenteni, hogy a vegelszamolasnal hianyoznak azok a pontok.

Nem az olyan meccsrol beszelek, mint a tegnapi, hanem mint a legutobbi, amikor volt harom ziccere is.

Persze kiserik a klasszik, mar mar legendas mondatat masolja, hogy nem akarok fallal vitazni, ami csak annyit jelent, hogy nem tudja ugy forgatni, hogy abbol Vini jojjon ki jol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 6., hétfő 12:18

Azt írod nem lehet kijelenteni hogy meccsek mehetnek el rajta vagy szezon.

Majd azt írod, hogy rájöttek, ha őt megfogják, akkor az egész támadójáték meg van fogva
Amúgy ebbe speciel szerintem nem szabad belekötni, a kettõ nálam nem üti egymást. Az, hogy egy ember megfogható, extra fókusszal, 2-3 emberrel, az nem jelenti azt hogy rajta ment el a meccs. Megfelelõ taktikával akárki megfogható a világon, de olyankor megnyílik egy másik terület amit ki lehet használni, azt kell megoldani.

Amikor kihagyja az 5 ziccert, na akkor rajta megy el a meccs.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 12:09

Fenoo írta: No offense kiserik de ezeknek a negatív hozzászólásoknak a nagy részét szerintem pont te generálod azzal, hogy folyamatosan olyan hozzászólásokat írsz aminek az a lényegi mondanivalója, hogy Vini a király és a többiek tehetnek arról, hogy nem megy a csapatnak. Senki se mondja, hogy a többiek jók. Szerintem tök jó meglátásaid vannak csak nagyon érződik rajtad az elfogultság és ez elviszi az egészet egy Vini mosdatásba.
Köszönöm.

Amugy meg kiserik...tovabbra is, egy emberre nem lehet rahuzni a vizes lepedot, de te Vinire akarod rahuzni, hogy ha a tamadasaink ernek valamit, akkor az nagyjabol miatta van.
Ok-okozat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. február 6., hétfő 11:55

No offense kiserik de ezeknek a negatív hozzászólásoknak a nagy részét szerintem pont te generálod azzal, hogy folyamatosan olyan hozzászólásokat írsz aminek az a lényegi mondanivalója, hogy Vini a király és a többiek tehetnek arról, hogy nem megy a csapatnak. Senki se mondja, hogy a többiek jók. Szerintem tök jó meglátásaid vannak csak nagyon érződik rajtad az elfogultság és ez elviszi az egészet egy Vini mosdatásba.

Ha valaki folyamatosan így beszélne Asensioról vagy Rodrygoról akkor az ő topikjuk is így pörögne, hasonló hozzászólásokkal.

A tegnap látott Vini meg pont annyit adott hozzá a csapathoz, mint a sérült Hazard, semmit. Ha a játékkal foglalkozna akkor sokat adhatna a csapatnak de jelenleg csak azzal foglalkozik, hogy magyarázzon a bírónak már a 2. perctől. Sokszor azt látom rajta, hogy direkt cipeli a labdát (amikor simán passzolhatna) csak azért, hogy felrúgják ezzel is igazolva saját magát, hogy őt mennyire bántják. Nem azt mondom, hogy nem faragják és a bírónak nem kéne jobban védenie őt, de az se véletlen, hogy a sok sokat cselező játékosból kb. csak nála fajultak el így a dolgok.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. február 6., hétfő 11:53

Galacticos írta: Szerintem a jelenlegi felhozatalbol vartak toled a listat. Nem all time.
Nem jelenlegi felhozatal, és nem all time top támadó, viszont brazil és sok mindenben hasonló Vinihez: Robinho.

Bár a mai fociban is lennének ilyen kaliber támadók :'(

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 11:50

nezd vissza a meccseket akkor es megerted mit irtam.

de persze lehet a tegnapi veletlenul fullbizonytalanul kiharcolt tizit is vinicius erdemenek tekinteni :lol:
thereisonly1ronaldo

Jhhrrm
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 11:46

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Jhhrrm » 2023. február 6., hétfő 11:49

hehetheoriginal írta: pl kisköcsög csak hogy ne menjünk messzire.
vagy musiala a veben.
amikor latod szabad szemmel, hogy van egy jatekos, aki messze messze kiemelkedik a tobbi kozul, es o alakitja ki a helyzetet, o csinalja meg, o bontja meg a vedelmet, o a kulonbseg.
oke hogy nem lett eredmenye, de maga a folyamat, hogy nem toporzekol meg reklamal, hanem elkeri a labdat, keresi a lyukakat, probalkozik, egy elore, es erzed rajta, hogy amikor nala a labda, akkor lesz valami.
de mehetunk visszabb idoben, raul 17-18 evesen mar beellmeccseket döntött el anno.
ronaldorol ne is beszeljunk, psv, barca, inter.
hanyat soroljak meg?
Musiala annyira a hátára vette a Német csapatot a vb-n, hogy a csoportból a 3. helyen estek ki.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 11:40

Galacticos írta: Szerintem a jelenlegi felhozatalbol vartak toled a listat. Nem all time.
ott van, nem?

vagy akkor nem akarom hallani, hogy vini igy top meg ugy top tamado, ha nincsenek manapsag ilyen jatekosok, akkor tegyuk felre ezeket a mindenfele listakat, amig nem jonnek ra erdemes jatekosok.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. február 6., hétfő 11:38

Szerintem a jelenlegi felhozatalbol vartak toled a listat. Nem all time.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 11:37

pl kisköcsög csak hogy ne menjünk messzire.
vagy musiala a veben.
amikor latod szabad szemmel, hogy van egy jatekos, aki messze messze kiemelkedik a tobbi kozul, es o alakitja ki a helyzetet, o csinalja meg, o bontja meg a vedelmet, o a kulonbseg.
oke hogy nem lett eredmenye, de maga a folyamat, hogy nem toporzekol meg reklamal, hanem elkeri a labdat, keresi a lyukakat, probalkozik, egy elore, es erzed rajta, hogy amikor nala a labda, akkor lesz valami.
de mehetunk visszabb idoben, raul 17-18 evesen mar beellmeccseket döntött el anno.
ronaldorol ne is beszeljunk, psv, barca, inter.
hanyat soroljak meg?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. február 6., hétfő 11:39-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. február 6., hétfő 11:36

hehetheoriginal írta:
Én nem tudok olyan játékost mondani, aki 22 évesen erre képes lenne/lett volna.
ez a szomoru :lol:

soroljam?
Aha, légyszi.
De nekem az is elég, ha megnevezel 5 olyan focistát, aki ma jobb azon a poszton, mint Vinicius. Az se baj, ha 30 éves.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 6., hétfő 11:32

hehetheoriginal írta:
Én nem tudok olyan játékost mondani, aki 22 évesen erre képes lenne/lett volna.
ez a szomoru :lol:

soroljam?
Légyszives. Én kettőig jutottam magamban, Messi, CR, de körülöttük nem gyenge csapat munkálkodott.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 11:31

Én nem tudok olyan játékost mondani, aki 22 évesen erre képes lenne/lett volna.
ez a szomoru :lol:

soroljam?

azert van viniciusra rahuzva a lepedo, mert az lett mondva (nem altalam, you better believe it :lol: ), hogy vilag legjobb szelsoje, vagyis legjobb par ember kozt ott van.
akkor igenis elvarom, hogy ö legyen a kulonbseg, vegye hatara, csinalja meg, oldja meg. mert emiatt lehet valakire mondani, hogy szuk elit, meg vilagklasszis, meg top3, top5, top10...
futballozzon, jobban, mint ahogy a vedok vedekeznek.
es pont hogy emiatt van kihegyezve egy emberre, mindenki tudja, hogy ez csapatsport, de az extrak teremtik mega kulonbseget es nyerik meg a meccseket, bajnoksagokat. (most 04 görögorszagot hagyjuk, az egy anomalia volt, gondolom madrid szurkolokent senki nem akarna azt az okadek szart nezni)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. február 6., hétfő 11:34-kor.
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 6., hétfő 11:29

Realista24 írta: Szepen tudod forgatni a mondatokat, nem vagy te politikus? :mrgreen:

A szezon vegen akkor ket verzio letezik nalad:
Ha bajnoksagokt (vagy barmit nyerunk), akkor az Vininek koszonheto, mivel o az egyetlen hasznalhato es ertekelheto tamado.

Ha nem nyerunk semmit, akkor pedig a tobbi tamado hiabja, akik semmit nem csinaltak.

Egyebkent sajnalom, hogy legutobb eltuntel, de most ujra felhozom. Ha akkor a harom helyzetbol egyet bever, akkor 5 pont a kulonbseg, nem 8. De tudom, akkor is Karim (meg a tobbi tamado) volt a hibas.
Soha nem forgatok semmit, csak nem vagyok a magyar rögvalóságban általánossá vált végletek embere. Ahogy realmadrid95 írja, nem lehet ráhúzni 1 emberre a vizeslepedőt. Ha nyerünk, akkor azt csapatként tesszük, és ha veszítünk, azt is.

Eltüntem, mert egyrészt kevés időm van itt lógni, másrészt a fallal nem szeretek vitázni. Vini kihagyott 3 helyzetet (azon is lehetne vitázni, hogy melyik volt égbe kiáltó ziccer). Karim meg kihagyott az Osasuna ellen egy tizit és buktunk 2 pontot. Ase meg tegnap hagyta ki a tizit és buktunk legalább 1 pontot.

Az a probléma, hogy sokan nagyon végletesek. Agyfaszt kaptam, mikor valaki benyögte a megy a meccs topikban, hogy Rodrygo ebből már ennyi meg annyi gólt lőtt volna. Hát bakker, ott volt a pályán. Miért nem lőtt akkor??? Úgy vannak megbélyegezve a játékosok, ahogy a szimpátia megköveteli. Rodrygonak jóval rosszabb a helyzetkihasználása, mint Vininek például. Gondoltad volna? Karim jóval több nagy helyzetet hagyott ki idén, mint Vini. Ez is érdekes. Ezek olyan statisztikák, amik könnyen ellenőrizhetők. A szurkoló viszont mit lát? (ugye láss is és ne csak nézz!) Vini mindent elront, Vini csak cirkuszol, Vini nincs hasznára a csapatnak, Vinin megy el a szezon. Minden támadó statisztikában ott van Vini a top3-ban, de ő a fekete bárány.

Nagyon jól tudjuk, hogy a Madridom népének mindig kell egy bábu, akire lehet mutogatni. Volt itt már Karim, Higu, CR, Khedira, Iker, Raul, Perez, az összes edző, és még lehetne sorolni a végtelenségig. Egy ideje páraknál bekattant Vini, az instája miatt. Jó lenne néha hátralépni egyet és más oldalról is megnézni a dolgokat. Vini 22 évesen nincs azon a szinten, hogy a Real Madridot elvigye egyedül a hátán. Én nem tudok olyan játékost mondani, aki 22 évesen erre képes lenne/lett volna.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. február 6., hétfő 10:45

realmadrid95 írta: Olyan jo sajnos nincs, hogy hatara vegye a csapatot, de egy jo csapatban vilagklasszis lehetne. Kellenek melle a Musialak, Haalandok, hogy o is ujra csucson legyen, mint tavaly.
Egy jó csapatban bárki tud kiemelkedőt nyújtani, lásd a sok a kis Barca növendéket akik mitán lelétek onnan mentek is a sülyesztőbe. Szerintem vki akkor világklasszis, ha bárhol, bármilyen csapatban kiemelkedőt tud nyújtani.
Vini még messze nem az, de szerintem senki sem várja el ezt tőle. Jelenleg annyi is elég lenne ha nem elvenne a csapat játékából, ha nem arra menne el az ereje, meg koncentrációja nagy százaléka, h már az első kontakttól felugrik és heppciáskodik, reklamál. Amig ezen nem változtat nem is várhatunk változást.
Realista24 írta:Nekem volt szemem, amivel lattam is.
Meg azért sokat segített, h Perez nagy kedvence volt :shutup: Azért kevés játékos kapja meg lehetőséget a folyatatásra egy olyan kezdés,1,5 év után :kalapos: De persze az idő igazolta, h megérte :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 10:32

Faust írta: Mondjuk te mit lemuveltel Benzemaval anno, csak szerencsedre az ido igazolt. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

En tartom, ha ezt a szakaszt mentalisan nem tudja megugrani a gyerek, akkor lepottyan a legfelso polcrol. En nem latom bele hogy kepes ra, szerintem ahhoz tul buta, de nagyon szurkolok neki hogy osszejojjon.
Nekem volt szemem, amivel lattam is. B-)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 6., hétfő 10:20

hehetheoriginal írta: Ha ez a gyerek olyan jo lenne, akkor a hatara tudna venni a csapatot, o lenne es jelentene a kulonbseget. (Fejben, futballtudasban)
Nincs mirol beszelni, ez a szint manapsag.


Olyan jo sajnos nincs, hogy hatara vegye a csapatot, de egy jo csapatban vilagklasszis lehetne. Kellenek melle a Musialak, Haalandok, hogy o is ujra csucson legyen, mint tavaly.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 6., hétfő 10:18

En meg amondo vagyok, hogy ezert a nezhetetlen foshalmazert, amit hetrol hetre lerak a csapat nem csak o a ludas. Perez nem igazol Carlonak, persze ertheto okokbol, nem nagyon mennek bele, de nyilvan stadion renovalas, covid utan keletkezett minusz, elszallo arak, nem megszerezheto vilagklasszisok a fo okok. Carlonak olyan jatekosokbol kellene foznie, mint egy Hazard, Mariano, Asensio(akinek neha azert elsul a laba.) hullamzo Rodrygo, egy karriere vege fele jaro Benzema, aki csapagyasra van hajtva, meg egy amugy jol mozgo, de konnyen kizokkentheto Vinicius.

Amig nem lesznek normalis rotalasi opciok, akikkel meg lehet valtoztatni a meccskepet, addig sem Ancelotti, sem Vini nem tud varatlant huzni. Szerintem egy atomfocit jatszo csapatban Vini vilagklasszis lenne, de egyszeruen kioregedtek, jol laktak a csapat tartopillerjei, o meg egyedul keves. Sajnos eljutottunk oda, hogy egy 100-120 millios Bellingham mar nem fog szinte semmi erositest sem jelenteni.

Cama nagyon jol bevalt balhatvedbe,(tegnapi meccset sajnos nem lattam.) de a jobb oldal tovabbra is egy tatongo feketelyuk, mind vedekezesben, mind tamadasban. Kozeppalyan van egy aggastyan Modricunk, egy nala fiatalabb Kroosunk, aki neha oregebbnek tunik a palyan a horvattol, Tchoua meg nem nott fel a feladathoz, Valverde melyponton. Ceballos viszont abszolut kellemes meglepetes, marmint nem a produkcioja, mert o mar az Arsenal kolcsonjatekosakent is ezt a szintet kepviselte seruleseig, hanem, hogy ekkora nelkulozes utan ilyen jo formaban tudott visszakerulni a kezdobe, le a kalappal elotte.

Egy szo, mint szaz, Vinicius 10% ban tehet arrol, hogy ilyen eredmenytelenul, nezhetetlenul jatszunk. Ahogyan Benzema melle is kellenek jo tarsak, ugy melle is.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 10:17

Ha ez a gyerek olyan jo lenne, akkor a hatara tudna venni a csapatot, o lenne es jelentene a kulonbseget. (Fejben, futballtudasban)
Nincs mirol beszelni, ez a szint manapsag.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég