Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. július 31., hétfő 6:44

ziro4vr írta:
dzsi91 írta: Mióta vilag a vilag a kirakatemberünk lövi a tiziket. Most éppen vini az ha jön bappé akkor ő lövi majd.
Csak egy esetlen, közepesen gyenge rúgótechnikájú és kapu előtti döntéshozó emberről beszélünk.

De ha ez a fontos rúgja ő. :)
Én kroosal vagy modrical lövetném de mivel a klubnál a marketing is számít meg a balondor így mindig az lövi majd aki a legesélyesebb a szupersztár státuszra vagy már abban van. Vinicius ha meglövi a szokásos 20-25 gólját és mellé rakjuk azt az évi 10-15 tizit az már 30 gól fölé tolná ami 1-2 trófeával aranylabda esélyessé tehetné.Ez számít a klubnak ezért így nevezik ki a lövőket is. Majd ha elbasz 10ből 7et odaadják másnak.

Amúgy is tárgytalan ez egész mert jön bappé és akkor a vini a közelébe nem kerül semmi ilyesminek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3785
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. július 30., vasárnap 23:42

ziro4vr írta:
dzsi91 írta: Mióta vilag a vilag a kirakatemberünk lövi a tiziket. Most éppen vini az ha jön bappé akkor ő lövi majd.
Csak egy esetlen, közepesen gyenge rúgótechnikájú és kapu előtti döntéshozó emberről beszélünk.

De ha ez a fontos rúgja ő. :)
Nesze neked, Real Madrid, meg vagy áldva vele :lol: :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. július 30., vasárnap 22:10

dzsi91 írta: Mióta vilag a vilag a kirakatemberünk lövi a tiziket. Most éppen vini az ha jön bappé akkor ő lövi majd.
Csak egy esetlen, közepesen gyenge rúgótechnikájú és kapu előtti döntéshozó emberről beszélünk.

De ha ez a fontos rúgja ő. :)
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 30., vasárnap 17:53

szerintem ha lenne szavazas nem kattintana ra 5 ember, amibol 3 csababarca, roli es en lennenk. :D

Rozsabimbo2019
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2023. április 7., péntek 11:48

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Rozsabimbo2019 » 2023. július 30., vasárnap 16:38

Idegileg alkalmatlan. :'(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. július 30., vasárnap 16:32

Semmi esetre sem Vinicius.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 30., vasárnap 13:40

Nálam Jude rúgna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. július 30., vasárnap 13:27

Mióta vilag a vilag a kirakatemberünk lövi a tiziket. Most éppen vini az ha jön bappé akkor ő lövi majd.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. július 30., vasárnap 13:21

RaúlCF írta: Vicces az a kilengés, hogy Rodrygot követelik az emberek amikor a vb alatt meg kihagyta minden szarnak el volt hordva és soha ne álljon oda többhöz. Na mindegy.
visszakellene nézni kik is írták ezt...szerintem azok akik szerint jobb lenne mint Vini, meg az hogy nála jobb nem jelenti azt, hogy a legjobb, mert Vini ezen a téren nem teszi magasra a lécet

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. július 30., vasárnap 13:18

Most nem azèrt, de ha èn a legjobb tizirùgòt keresem, akkor a leghiggadtabb, meg legjobb lövőtechnikával rendelkező játèkosokat választom ki..
Ezen tulajdonságokat nèzve, Vini max a közèpmezőny a keretben, de az is csak nagy jòindulattal..
Belingham, Rodrygo, Alaba mind előtte kell, hogy legyenek ès csak azèrt ìrtam ennyit, mert Kroos ès Modric nem voltak fenn akkor mèg.
De előbb rùgatnám Lukáccsal vagy akár Carvajallal is akár..
Legegyszerűbb az lesz, ha jön a teki, aztán ő rùg mindent. :mrgreen:

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. július 30., vasárnap 13:11

Nekem tök egyértelmű, hogy az első három rúgó, Modric, Alaba és Kroos kéne, hogy legyen.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Halfkey
Hozzászólások: 4407
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 30., vasárnap 13:03

Szerintem a mentális dolgok lehetnek kérdőjelek, de rugótechnikában nyilvánvaló hogy Rodrygo a keret egyik legjobbja.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5142
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. július 30., vasárnap 13:02

Vicces az a kilengés, hogy Rodrygot követelik az emberek amikor a vb alatt meg kihagyta minden szarnak el volt hordva és soha ne álljon oda többhöz. Na mindegy.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1321
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. július 30., vasárnap 12:58

Alapvetően jól lőtte amúgy szerintem a tizit, erősen, belsővel, magasan középre. Kicsit sok lett felfele, de ez szerintem nem volt gáz.

Mondom ezt úgy, hogy nálam az első 5 rúgóban sem lenne benne.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5142
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. július 30., vasárnap 12:50

Szerintem nem volt gond, hogy ő rúgta. Én sem szeretném ha ő lenne a kijelölt ember de most előszezonban öregek nélkül mindegy volt. Volt már ilyen régen is, hogy olyan lőtte aki amúgy a közelébe se érne éles meccsen. Olyan meg nincs aki mindent bever. Karim is hibázott akár egy meccsen többet is. Most láttunk egy tizit Vinitől nem jött be, nem történt semmi.

Halfkey
Hozzászólások: 4407
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 30., vasárnap 12:44

Érdekességképpen tizenegyesek kihasználása:

Benzema 83%,
Ronaldo 94%,
Joselu 73%. Ez kb egyébként az átlagos játékos, xg ugye 75%-al számol tizinél.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 30., vasárnap 12:17

Nem is ertem miert o lotte tegnap.
Elhiszem,hogy alfa akar lenni,de ehhez O keves.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. július 30., vasárnap 12:02

wZoLee7 írta:
el magico írta: Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de én semmiképp sem bíznám rá a tiziket. Nem (csak) a tegnapi miatt.
Eleve mentálisan (még?) nem elég erős, ahhoz hogy idegileg bírja ezt a fajta folyamatos nyomást. Másrészt a rúgótechnikája is kiszámíthatatlan. Van amikor baromi szépen meg tud oldani egy helyzetet, van amikor meg elvinizi :D

Kroos, Modric bír legnagyobb rutinnal ezen a téren, de ők nem lesznek mindig pályán valószínűleg. Támadók közül Rodrygora nyugodtabban bíznám, neki a rúgótechnikája jobb, mint Vinié. Joselu nem tudom, milyen tizikben :kivagyhe:
Tegnap is egyből írtam, bennem Vini fel sem merülne, mint tizi rúgó meccsek közben. Rodrygo, Alaba, akik gyakran a pályán lesznek és jk lehetnek, nyilván ha jön Bappe akkor Ő. Szerintem Ballingham is stabilabban oldaná meg. Ez lesz az a pont ahol Karim rohadtul fog hiányozni, sosem kellett izgulni, hogy belövi vagy sem.
Amúgy azon a tavaszi meccsen kívül, amikor kettőt is kihagyott egymás után, sose kellett izgulni, amikor Karim állt oda. :'(
Joselu mint ló a lónak beveri a büntetőt, bár mondjuk csak a Nemzetek Ligája döntőben láttam először és utoljára, de hamarabb bíznám rá, mint Vinire, hiába imádom, de minden adott hozzá, hogy javuljon benne, ott van Courtois, Lunin (kiválóan védi) az edzésen, hogyha élesben akarja majd lőni, akkor komolyabban kell koncentrálnia is, mint tegnap, látszott már a nekifutása előtt (eyetest 3.0), hogy belekúr majd egy nagyot lendületből, megy ahová megy, én is voltam így 11 éves koromban, ugyanúgy kapufa lett mint ez. :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 30., vasárnap 11:58

Modric az elsőszámu lövő, nyilatkozta Ancelotti a meccs után. Ha ő nincs Vini és Rodrygo döntik el melyik lövi.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. július 30., vasárnap 11:46

el magico írta: Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de én semmiképp sem bíznám rá a tiziket. Nem (csak) a tegnapi miatt.
Eleve mentálisan (még?) nem elég erős, ahhoz hogy idegileg bírja ezt a fajta folyamatos nyomást. Másrészt a rúgótechnikája is kiszámíthatatlan. Van amikor baromi szépen meg tud oldani egy helyzetet, van amikor meg elvinizi :D

Kroos, Modric bír legnagyobb rutinnal ezen a téren, de ők nem lesznek mindig pályán valószínűleg. Támadók közül Rodrygora nyugodtabban bíznám, neki a rúgótechnikája jobb, mint Vinié. Joselu nem tudom, milyen tizikben :kivagyhe:
Tegnap is egyből írtam, bennem Vini fel sem merülne, mint tizi rúgó meccsek közben. Rodrygo, Alaba, akik gyakran a pályán lesznek és jk lehetnek, nyilván ha jön Bappe akkor Ő. Szerintem Ballingham is stabilabban oldaná meg. Ez lesz az a pont ahol Karim rohadtul fog hiányozni, sosem kellett izgulni, hogy belövi vagy sem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég