Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 30., hétfő 15:18

Masnak amugy bejon barmi ha kattint a menupontokra?
Nekem behal az oldal akkor Not Found errorral.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4420
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 30., hétfő 15:15

Erről én is lemaradtam, ez nagyon szép. Valahogy basszus tényleg el kéne juttatni a fejéhez hogy ez a jó út, ezzel tud változtatni, nem azzal hogy a pályán mutogat a közönségnek hogy TE meg TE miért majmozol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 30., hétfő 15:09

dzsi91 írta:
Realista24 írta: Vini Jr. expected to win the Socrates Award tonight to acknowledge the humanitarian work done by footballers.

Lemaradtam valamiről vagy csinált is valamit a rasszizmus elleni küzdelemért civilben? Vagy arra a pár insta posztra kapja?

Máné azért keményen tolta a pénzt a falujába ha jóltudom.
https://institutovinijr.org.br/home-en/

Indulas eveben valami 400ezer eurot, tavaly 1 milliot, iden mar 2,5m eurot tolt bele a projektbe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 30., hétfő 15:07

Realista24 írta: Vini Jr. expected to win the Socrates Award tonight to acknowledge the humanitarian work done by footballers.

Lemaradtam valamiről vagy csinált is valamit a rasszizmus elleni küzdelemért civilben? Vagy arra a pár insta posztra kapja?

Máné azért keményen tolta a pénzt a falujába ha jóltudom.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 30., hétfő 14:26

Vini Jr. expected to win the Socrates Award tonight to acknowledge the humanitarian work done by footballers.

Tavaly Mané kapta, es igy mar ertem, hogy miert utazott el Parizsba a ceremoniara.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 29., vasárnap 15:28

RealAsensio írta:es ha igy folytatodik, a madridi szurkolok is ki fogjak futyulni es ellene fordulnak. Marmint nem mi, hanem a kemeny mag :kalapos:
Madridomnal nincs kemenyebb mag.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

untouchable
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. október 29., vasárnap 14:55

ANDS írta:
ELSiete írta:


Sajnos a vezetőség is elkapatta, Perez nem egyszer nyilatkozta le, hogy a két brazilban a jövő aranylabdasait látja, és még a 7es mezt is oda adták neki, szerintem teljesen jogtalanul.

…. Mbappe mehet a helyére, ….
A vezetőség odaadta a 7- es mezt Marianonak is, Hazardnak is. Kinek tudnák most adni? A 9- es is gazdára vár.

Vini még mindig sokkal többet tett a Madridért, mint Mbappe.
Ne gondolja senki, ha érkezik Mbappé, akkor vele nem lesz gond, csak ő valószínűleg inkább az a háttérben kavargatós típus, a családjával együtt.

Ez nem jelenti azt, hogy Vinivel minden rendben lenne, de egy kis türelmet megérdemelne (Rodryval együtt).
Igen mindketten pocsék formában vannak és lehet, hogy sosem lesznek már jobbak, de tettek már annyit a klubért, hogy legalább ezt a szezont kivárjuk mielőtt ítéletet mondunk.
Persze normális hangnemben lehet őket kritizálni, (rá is szolgáltak) de mostanában akárhányszor felnézek a fórumra, csak a toxikus fikázást látom feléjük és Carletto felé, ami nagyon nincsen rendben.
Nekem sem tetszik kifejezetten a jelenlegi játékunk, de az eredmények őket igazolják.
Legtöbb pont, gól, legkevesebb kapott gól stb.
Ez van, Zizou utolsó éveihez képest ez a játék maga az álom.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 29., vasárnap 10:30

Utolag könnyű így vélekednek, már mondtam.
Pláne úgy hogy nyertünk.

Ettől függetlenül legalja viselkedés volt ez. De elfogadom ha valakinél ez meg belefér, nálam nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 29., vasárnap 10:00

realbeckham írta: Azért tényleg nincs könnyű dolga. Felkegyelmu persze, de attól még szar lehet
Adott egy araujo, akinek a vini ellene meccsek kb vb döntő mentalitás. Meg az ilyenek. https://vm.tiktok.com/ZGJKWL41t/
Ilyen se mindennapos annyi szent.
Volt egy ugyanilyen szitu jo par eve. Akkor Bartra hagyta futni. :shifty:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 29., vasárnap 9:55

Realista24 írta:
kiserik írta: Ez az eset verte ki itt a biztosítékot? https://youtu.be/OmSGSoUE7js?si=DI9rZ0YaalYAY1Lv

A csapatod győztes gólt lő a 92. percben a Classicon és még a gólörömben lehoznak. Még tapsolt is a szurkolók felé. A pofátlan. Az hogy a 4. spori idegállapotban mit dumált neki, gondolom majd kiderül. Nem véletlenül húzta le Carlo, mert tudja, hogy a bírókkal perelni nem érdemes.

A teljesítményéről továbbra sem tudok nyilatkozni, mert nem láttam a meccset.
Leirtunk négy esetet. Ébredj már fel vagy ne irj hülyeségeket információ hiányában.
Ja. A Xavis esetet nem láttam, de a labda elrúgás az tényleg vérlázító. Bele a tömegbe, mint a goodboy. Ja nem. Végig az oldalvonal mellett a reklámtáblába.

Úgy felhergelitek egymást, hogy egy győztes classico után (amitől a nagyja be volt fosva) se tudtok mással foglalkozni 5 oldalon keresztül.

És hogy világos legyen, nem védem, nem azt mondom, hogy minden rendben van, hanem azt amit Pad'em, brutál mód túl van reagálva minden lépése. Mondjuk ez van 5 éve. Volt aki és van olyan, aki annak se tud örülni, ha valamit jól csinált/csinál, sőt csak idegesebb lesz tőle.

Én bízom a vezetőségben. Ahogy korábban is megtörtént, ha úgy látják kézbe veszik az ügyet. Te mindig kiállsz a vezetőség mellett. Most miért nem tudsz?

(Persze ezek után borítékolható, hogy holnap minden sajtó tele lesz azzal, hogy a vezetőségnek tele a töke Vinivel :mrgreen: )

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. október 29., vasárnap 9:54

Azért tényleg nincs könnyű dolga. Felkegyelmu persze, de attól még szar lehet
Adott egy araujo, akinek a vini ellene meccsek kb vb döntő mentalitás. Meg az ilyenek. https://vm.tiktok.com/ZGJKWL41t/
Ilyen se mindennapos annyi szent.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 29., vasárnap 9:34

Mi? Mikor basztattalak én Vini miatt? Modricson összeugrottunk az rémlik :D
Ah mester sorry, lehet nem Te voltál akkor. Elnézést! :agree:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 29., vasárnap 9:14

kiserik írta: Ez az eset verte ki itt a biztosítékot? https://youtu.be/OmSGSoUE7js?si=DI9rZ0YaalYAY1Lv

A csapatod győztes gólt lő a 92. percben a Classicon és még a gólörömben lehoznak. Még tapsolt is a szurkolók felé. A pofátlan. Az hogy a 4. spori idegállapotban mit dumált neki, gondolom majd kiderül. Nem véletlenül húzta le Carlo, mert tudja, hogy a bírókkal perelni nem érdemes.

A teljesítményéről továbbra sem tudok nyilatkozni, mert nem láttam a meccset.
Leirtunk négy esetet. Ébredj már fel vagy ne irj hülyeségeket információ hiányában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. október 29., vasárnap 8:54

Kerlon írta:
wZoLee7 írta: Olyan jol esik h vegre nem vagyunk ketten ez3n a velemenyen Kerlonnal hanem masok is csatlakoznak :lol:
:loveyou:


Értelmes menedzsmenttel mögötte nem jutott vopna ide, de hát már ott tartunk, hogy az edzőnk pofája ég a viselkedésétől és lerángatja a pályáról inkább. Szóval ilyen ember inkább ne képviselje szeretett klubunkat.
Az, hogy Ancelotti mar lehuzza a palyarol, lesz kovetkezmenye. Vagy latjuk majd, mert padra teszi pihentetes cimszoval, vagy zart ajtok mogott az irodajaban vagy az oltozoben elbeszelget vele. Ancelotti ha itt ezen a ponton nem huzza meg a hatart, akkor Vini at fogja lepni, es ha igy folytatodik, a madridi szurkolok is ki fogjak futyulni es ellene fordulnak. Marmint nem mi, hanem a kemeny mag :kalapos:
:goat:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 29., vasárnap 8:53

Egyedüli értékelhető támadónk ( Jude más tészta )
Végén majdnem ment a gp Joselunak, és előtte is több lehetőségben benne volt, megy a végéig mint a mérgezett egér, benne lehet bízni !
( pláne, hogy Brahim nem is létezik Carlonal, Arda meg...na majd háthga )

Nem volt gond a viselkedésével sem, sőt a simalábúval meg utána a barcás gyerekkel egész korrektül viselkedett. Ez még az elsőben volt, meg is lepődtem.

Lejövetelnél éltette a csapatát, úgy legyen mindig ! Soha rosszabb szokást.
B-) :salute:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2023. október 29., vasárnap 8:55-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 29., vasárnap 8:46

Ez az eset verte ki itt a biztosítékot? https://youtu.be/OmSGSoUE7js?si=DI9rZ0YaalYAY1Lv

A csapatod győztes gólt lő a 92. percben a Classicon és még a gólörömben lehoznak. Még tapsolt is a szurkolók felé. A pofátlan. Az hogy a 4. spori idegállapotban mit dumált neki, gondolom majd kiderül. Nem véletlenül húzta le Carlo, mert tudja, hogy a bírókkal perelni nem érdemes.

A teljesítményéről továbbra sem tudok nyilatkozni, mert nem láttam a meccset.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 29., vasárnap 8:44

Pad'em írta: Pont ezért én láttam reálisan, ti idegbe voltatok érthető mód :D

Hát ez az, miért nem büntetjük meg? Legalább egy nevelő szándékú cserepaddal?
Nem ertek egyet, nem lehetsz reális, ha nem élőben éled at hogy hátrányban mit csinal foci helyett és ezzel hátráltatja a csapatot.

Megnézném a véleményed ha veszítünk :mrgreen: mert ugye a győzelemhez semmi koze nem volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 29., vasárnap 8:42

Pont ezért én láttam reálisan, ti idegbe voltatok érthető mód :D

Hát ez az, miért nem büntetjük meg? Legalább egy nevelő szándékú cserepaddal?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 29., vasárnap 8:41

Pad'em írta: Csak felvételről éjjel néztem vissza a meccset, előtte elolvastam a kommenteket, tudtam az eredményt, így full zenben láttam. Azért ez segített. Annyira azért nem volt ez olyan vérlázító gyerekek, a hozzászólásokból azt hittem, hogy lerúgott valakit a lelátón mint Cantona vagy néző közé bikázott mint a gudboj :D

Nem volt szép amit csinált, de azért túlzásba estetek sztem. A férgezés, majmozás nekem sem tetszik btw. Itt azért ennél magasabb a kultúra mégha egyesek igyekznek is lehúzni :D A fő gond az, hogy vállalhatatlan formában van. A viselkedése is az persze, már másfél éve, de ebben hibás az egész klub nem csak ő, Ancelotti, Perez, játékostársak, hagyták elkanászodni.
ELSiete írta:
Én mindig is ezen a velemenyem voltam. Aztan jött padem meg a többiek és le lettem szolva.
Mi? Mikor basztattalak én Vini miatt? Modricson összeugrottunk az rémlik :D
A klub abban hibás max hogy nem bünteti meg.

Mert láthatóan nem hallgat senkire…se csapattársa, se edzore, senkire.

A tegnapi meg igenis sok volt, ha nem zenben nézted volna, rad is így hatott volna, főleg hogy az esetek többségében hátrányban voltunk. Könnyű úgy nézni hogy tudod nyertünk :kalapos:

Ez a Real Madrid, nem egy csutas klub. A Barcaba egyébként illene ez a mentalitás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 29., vasárnap 7:51

Csak felvételről éjjel néztem vissza a meccset, előtte elolvastam a kommenteket, tudtam az eredményt, így full zenben láttam. Azért ez segített. Annyira azért nem volt ez olyan vérlázító gyerekek, a hozzászólásokból azt hittem, hogy lerúgott valakit a lelátón mint Cantona vagy néző közé bikázott mint a gudboj :D

Nem volt szép amit csinált, de azért túlzásba estetek sztem. A férgezés, majmozás nekem sem tetszik btw. Itt azért ennél magasabb a kultúra mégha egyesek igyekznek is lehúzni :D A fő gond az, hogy vállalhatatlan formában van. A viselkedése is az persze, már másfél éve, de ebben hibás az egész klub nem csak ő, Ancelotti, Perez, játékostársak, hagyták elkanászodni.
ELSiete írta:
Én mindig is ezen a velemenyem voltam. Aztan jött padem meg a többiek és le lettem szolva.
Mi? Mikor basztattalak én Vini miatt? Modricson összeugrottunk az rémlik :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 201 regisztrált és 0 vendég