Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. január 24., szerda 15:05

Barcsak. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 24., szerda 14:59

Katalanok szerint Vini lesz az aldozat, ha erkezik Mbappe :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pipita » 2024. január 21., vasárnap 11:01

Szimpatikus arcok vagytok, mint Vinicius egy átlagos bajnokin. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 21., vasárnap 11:00

kodo írta:
Pipita írta: szorri R, későn láttalak meg, törölj pls
ha lehet, az egész oldalról. :mrgreen:
Arad a szeretet. :kalapos: De én is ugyanerre gondoltam. :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kodo » 2024. január 21., vasárnap 10:50

Pipita írta: szorri R, későn láttalak meg, törölj pls
ha lehet, az egész oldalról. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 21., vasárnap 9:43

Aztán 2018- ban elkezdte lőni a gólokat, 2019 után meg a szurkolók is elkezdték szeretni.
2018/19 - 30 gol, 11gp
2019/20 - 27, 11
2020/21 - 30, 9
2021/22 - 44, 15

2010/11 - 26, 9
2011/12 - 32, 19
2012/13 - 20, 19
2013/14 - 24, 15
2014/15 - 21, 14
2015/16 - 28, 7

Es akkor egy ilyen komment utan csodalkozol, hogy
2010 és 2017 között sokan nem értették, mit keres a Real Madridban, én sem értettem. Focihoz nálam sokkal jobban értő kollégám szerint meg nagyon is Real Madridba való játékos volt.
Az emlitett idoszakban ketszer is szerzett tobb golt, mint 2018 utan valamelyik evben, es atlagolt 25-40 g/a-t evente, CR es Bale mellett.

Ha mar a Realosok is ilyen hulyesegeket irnak, akkor nem tudom miert csodalkozok, hogy a Barcasok szerint 2 ertekelheto szezonja volt Karimnak :lol:

2017/18 volt a leggatyabb eve abban a periodusban, 12, 11 szamokkal.

Aztan akkor kanyarodjunk vissza Vinihez, ezt meg lehet Karimnal folytatni, ha akarjatok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 21., vasárnap 9:37

ferni írta: Benzema azoknak volt kevés akik nem értették a focit.
A Pipita és a Morata fanoknak.
Nyílván a BBC jelzőt sem a szél hordta össze. Aki értett is hozzá, az tudta. :agree:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 21., vasárnap 9:30

Benzema azoknak volt kevés akik nem értették a focit.

Folyamatosan csak CR meg a csapat alá dolgozott.
Mást sem csinált csak egész meccsen CR elől húzta el az embereket vagy mikor CR beljebb játszott ment ki a helyére stb.

Mikor Bale még focizni is akart, akkor meg még nehezebb dolga volt :lol:
És az a vicc, hogy olyan szinten egybe fogta elől a csapatot, hogy fel se fogtuk.
Igen, ha épp helyzetbe került kihagyta nem egyszer, de mikor nem ez a fő feladatod, hogy gólokat lövöldözd csatárként, hanem a szélen lévő gólbaszó állataidnak készítsd elő a terepet, akkor meg lehet érteni a dolgot.

Idő gyönyörűen bebizonyította, hogy ha csak a gólokra kell figyelnie mire is képes.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. január 20., szombat 21:09

MarioCirolo írta:
Kerlon írta:
Na ne szabj fel, madridista forumon kozellenseg? Hat ember, mi viseljuk el egyedul, mindenhol utaljak, barki latja kritizaljak a viselkedese miatt. Ne allitsatok .ar be a magyar madridista forumozokat antikrisztusnak, amikor mindenki, MINDENKI látja a problemát csak a vednok jeloltek nem.

Johettek Perezzel meg Ancelottival is, de nekik anyagi ertekekben is kell gondolkozni, mert o befektetes is, de hat botranyos az ember mar eleg regota es nem kifele tart ez egyertelmu.
Sajnalom ha nem sikerult megerteni amit irtam. Azzal kezdtem, hogy a problema letezik es probaltam ramutatni, hogy talan ezert nem csak Vini a hibas. Ezek a barki/mindenhol/mindenki mondatok a sajat szubjektiv velemenyed es tenyszeruen nem igazak. Nemzetkozi szinten nem szokott vele problema lenni, az ellenfelek jatekosai/szurkoloi tobbnyire tisztelik es elismerik.
Akkor csak tanácsolni tudom, hogy nyisd ki a szemed és járj figyelmesebben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. január 20., szombat 21:04

MarioCirolo írta:
Kerlon írta:
Na ne szabj fel, madridista forumon kozellenseg? Hat ember, mi viseljuk el egyedul, mindenhol utaljak, barki latja kritizaljak a viselkedese miatt. Ne allitsatok .ar be a magyar madridista forumozokat antikrisztusnak, amikor mindenki, MINDENKI látja a problemát csak a vednok jeloltek nem.

Johettek Perezzel meg Ancelottival is, de nekik anyagi ertekekben is kell gondolkozni, mert o befektetes is, de hat botranyos az ember mar eleg regota es nem kifele tart ez egyertelmu.
Sajnalom ha nem sikerult megerteni amit irtam. Azzal kezdtem, hogy a problema letezik es probaltam ramutatni, hogy talan ezert nem csak Vini a hibas. Ezek a barki/mindenhol/mindenki mondatok a sajat szubjektiv velemenyed es tenyszeruen nem igazak. Nemzetkozi szinten nem szokott vele problema lenni, az ellenfelek jatekosai/szurkoloi tobbnyire tisztelik es elismerik.
Maga az a teny, hogy megy a folyamatos diskurzus Viniciusrol alatamasztja, hogy valami nincs rendben, vagy legalabbis rengeteg embernel kiveri a biztositekot. 20 eve szurkolok a csapatnak, de ilyet meg nem tapasztaltam. Voltak itt KHÖD es hasonlo periodusok, amikor ezek a jatekosok kaptak az ivet rendesen, de sosem a viselkedesuk miatt.

Nem zorog a haraszt...

MarioCirolo
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. január 20., szombat 20:35

Kerlon írta:
MarioCirolo írta:

En sem vagyok megelegedve sokszor a viselkedesevel es vissza kene vennie kicsit. De ez a viselkedes csak Spanyolorszagban jellemzo nala, a bl-ben nem emlekszem hogy problema lett volna valaha is a viselkedesevel. A bajnoksagban evek ota agyba-fobe rugjak-harapjak! buntetlenul, a birok nem tesznek semmit. A szurkolok majmozzak, a halalat kivanjak es a liga nem tesz semmit. Ezt abban a bajnoksagban, ahol a barcelona 17 even at fizetett a jatekosbizottsag elnokenek szinten buntetlenul. Es ennek ellenere 23 evesen egy magyar madridista forumon o lett az elso szamu kozellenseg, ugy hogy masfel eve meg gyoztes golt lott a bl dontoben, tavaly egyedul cipelte a hatan a csapatot es mult heten mesterharmast rugott a barcelonanak egy dontoben. Ez szamomra teljesen irrealis.
Na ne szabj fel, madridista forumon kozellenseg? Hat ember, mi viseljuk el egyedul, mindenhol utaljak, barki latja kritizaljak a viselkedese miatt. Ne allitsatok .ar be a magyar madridista forumozokat antikrisztusnak, amikor mindenki, MINDENKI látja a problemát csak a vednok jeloltek nem.

Johettek Perezzel meg Ancelottival is, de nekik anyagi ertekekben is kell gondolkozni, mert o befektetes is, de hat botranyos az ember mar eleg regota es nem kifele tart ez egyertelmu.
Sajnalom ha nem sikerult megerteni amit irtam. Azzal kezdtem, hogy a problema letezik es probaltam ramutatni, hogy talan ezert nem csak Vini a hibas. Ezek a barki/mindenhol/mindenki mondatok a sajat szubjektiv velemenyed es tenyszeruen nem igazak. Nemzetkozi szinten nem szokott vele problema lenni, az ellenfelek jatekosai/szurkoloi tobbnyire tisztelik es elismerik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. január 20., szombat 19:35

MarioCirolo írta:
dzsi91 írta: Lehet csűrni csavarni benzema így cr úgy de számomra ennyire irritáló real játékos még nemvolt. Egyszer kétszer mindenkinek elgurul a gyógyszer de emberünk 2 hetente produkál ehhez hasonlót.
En sem vagyok megelegedve sokszor a viselkedesevel es vissza kene vennie kicsit. De ez a viselkedes csak Spanyolorszagban jellemzo nala, a bl-ben nem emlekszem hogy problema lett volna valaha is a viselkedesevel. A bajnoksagban evek ota agyba-fobe rugjak-harapjak! buntetlenul, a birok nem tesznek semmit. A szurkolok majmozzak, a halalat kivanjak es a liga nem tesz semmit. Ezt abban a bajnoksagban, ahol a barcelona 17 even at fizetett a jatekosbizottsag elnokenek szinten buntetlenul. Es ennek ellenere 23 evesen egy magyar madridista forumon o lett az elso szamu kozellenseg, ugy hogy masfel eve meg gyoztes golt lott a bl dontoben, tavaly egyedul cipelte a hatan a csapatot es mult heten mesterharmast rugott a barcelonanak egy dontoben. Ez szamomra teljesen irrealis.
Na ne szabj fel, madridista forumon kozellenseg? Hat ember, mi viseljuk el egyedul, mindenhol utaljak, barki latja kritizaljak a viselkedese miatt. Ne allitsatok .ar be a magyar madridista forumozokat antikrisztusnak, amikor mindenki, MINDENKI látja a problemát csak a vednok jeloltek nem.

Johettek Perezzel meg Ancelottival is, de nekik anyagi ertekekben is kell gondolkozni, mert o befektetes is, de hat botranyos az ember mar eleg regota es nem kifele tart ez egyertelmu.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2024. január 20., szombat 19:27

Ültetném le a padra és menne Rodrygo a bal oldalra.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

MarioCirolo
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. január 20., szombat 19:25

dzsi91 írta: Lehet csűrni csavarni benzema így cr úgy de számomra ennyire irritáló real játékos még nemvolt. Egyszer kétszer mindenkinek elgurul a gyógyszer de emberünk 2 hetente produkál ehhez hasonlót.
En sem vagyok megelegedve sokszor a viselkedesevel es vissza kene vennie kicsit. De ez a viselkedes csak Spanyolorszagban jellemzo nala, a bl-ben nem emlekszem hogy problema lett volna valaha is a viselkedesevel. A bajnoksagban evek ota agyba-fobe rugjak-harapjak! buntetlenul, a birok nem tesznek semmit. A szurkolok majmozzak, a halalat kivanjak es a liga nem tesz semmit. Ezt abban a bajnoksagban, ahol a barcelona 17 even at fizetett a jatekosbizottsag elnokenek szinten buntetlenul. Es ennek ellenere 23 evesen egy magyar madridista forumon o lett az elso szamu kozellenseg, ugy hogy masfel eve meg gyoztes golt lott a bl dontoben, tavaly egyedul cipelte a hatan a csapatot es mult heten mesterharmast rugott a barcelonanak egy dontoben. Ez szamomra teljesen irrealis.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 20., szombat 19:09

Lehet csűrni csavarni benzema így cr úgy de számomra ennyire irritáló real játékos még nemvolt. Egyszer kétszer mindenkinek elgurul a gyógyszer de emberünk 2 hetente produkál ehhez hasonlót.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

MarioCirolo
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. január 20., szombat 18:50

ELSiete írta:
MarioCirolo írta:

En imadtam Benzemat a palyan, viszont az iranta erzett rajongasom konstans kognitiv disszonanciat okozott nalam a palyan kivuli viselkedese miatt. A kiskoru prosti botrany es a sajat csapattars zsarolasa nalam sokkal jobban kiveri a biztositekot, mint a hisztizes a palyan. Sot Ramos, Pepe, vagy Ronaldo akiket szinten imadtam sokkal gusztustalanabbul/ alattomosabban viselkedtek sokszor a palyan, mint Vini valaha. Vini az elmult ket evben 21-22 evesen 20+ golt lott es asszisztot adott, gyoztes golt lott a BL-ben es mult heten egy kupadontoben mesterharmast a barca ellen, szoval vitatkoznek a tobb rossz idoszakkal.

Vini egy teljesen másabb Realba jött, 2 jobb szezon utan (Benzema mellett) kapta meg a 7es mezt, nincs vetelytarsa, stabil, évek óta meglevő keretben van, az alapokat már jó ideje hozták. A légkör is sokkal nyugisabb az öltözőn belül, a pályán is egyedül csak ő balhézik.

Ami a 2 játékos közötti tudást illet... Benzema világ életében a Real Madridot szolgálta. Vini továbbra is magát szolgalja elsosorban. Soha nem lesz egy szinten a franciaval.
Csak a Vinis reszre fogok reagalni, mert az o topicjaban vagyunk es nem akarom Benzema erdemeit kisebbiteni. Vini 2018-ban kerult a csapathoz 18 evesen, CR tavozasa utan, kozel hat honap alatt 2szer valtottunk edzot es teljes kaosz volt, 3ok lettunk a bajnoksagban es eleg hamar kiestunk a blbol is. Azt gondolom egy frissen europaba kerult 18 eves sracnak ez eleg nyomas.

A ket jatekos kozotti tudaskulonbseget nem vitatom, Benzema korszakos zseni volt. Viszont hogy Vini hol lesz majd a Real Madrid tortenelben az a jovo kerdese. De ha megnezem a statisztikakat nalunk, akkor Vinicious sokkal elorebb jar golokban es golpasszokban 21-22 evesen, mint Benzema ugyanennyi idosen.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 20., szombat 18:06

MarioCirolo írta:
Realista24 írta:

De legalább a pályán mutatott viselkedése sosem hozott szégyent a klubra.

Egyelőre több rossz időszaka van Viniciusnak mint jó, és ehhez jön ez a szégyenteljes viselkedés.
En imadtam Benzemat a palyan, viszont az iranta erzett rajongasom konstans kognitiv disszonanciat okozott nalam a palyan kivuli viselkedese miatt. A kiskoru prosti botrany es a sajat csapattars zsarolasa nalam sokkal jobban kiveri a biztositekot, mint a hisztizes a palyan. Sot Ramos, Pepe, vagy Ronaldo akiket szinten imadtam sokkal gusztustalanabbul/ alattomosabban viselkedtek sokszor a palyan, mint Vini valaha. Vini az elmult ket evben 21-22 evesen 20+ golt lott es asszisztot adott, gyoztes golt lott a BL-ben es mult heten egy kupadontoben mesterharmast a barca ellen, szoval vitatkoznek a tobb rossz idoszakkal.
Lehet voltak Benzemanak karrierje elején rosszabb meccsei, de ehhez mérten is volt arca a pályán. Ezt az embert soha, még karrierjének a csúcsán sem láttad provokálni az ellenfélt, a kispadot, vagy egy egész stadiont. Sosem részesült piros lapban, sárgában is csak elvétve. Azt se felejtsük el, hogy abban a 2009es szezonban került a klubhoz, amikor minden nyomás maximalisan az új igazolásokra helyezkedett, a csapatot kb. nulláról kellett újra építeni, plusz a posztjan kb. voltak hárman. Emellett rohadt sok edző is megfordult a klubnál, csakhogy a stabil alapok gyorsan kialakuljanak...
A potencialt és a lehetőséget egyértelműen lehetett benne látni és mikor tudása egyre jobban beigazolodott, és mikor a külsős botrányok is kezdtek csitulni, akkor évekig kihagyhatatlan eleme lett a csapatnak egy Cristiano Ronaldo mellől. A többi már történelem, megnyert BL sorozatok sokasága, Bajnoksagok, kupák és a végén, amikor más focisták többsége (és valószínű Vini is ebben a korban majd) a Bahamakon bulizik, ő aranylabdas lett. Ami a 2 komolyabb botranyat illeti...a prosti botranyban nem csak ő, hanem más focistak is ott voltak, pl. Ribery is aki akkoriban már családos ember volt. Nekem ez nagyobb cumi, mint hogy a 20on éves Benzema a farka után ment. Itt egyértelműen tőrbe lettek csalva, kb. ezen ügy óta tudhatják a focisták, hogy nem minden arany ami fénylik és jó tanuló lecke lehetett a későbbi generációnak is. A zsarolási ügyre nem térek ki, mert szerintem 100%ig tényleg nem tudhatjuk mi történt.

Vini egy teljesen másabb Realba jött, 2 jobb szezon utan (Benzema mellett) kapta meg a 7es mezt, nincs vetelytarsa, stabil, évek óta meglevő keretben van, az alapokat már jó ideje hozták. A légkör is sokkal nyugisabb az öltözőn belül, a pályán is egyedül csak ő balhézik.

Ami a 2 játékos közötti tudást illet... Benzema világ életében a Real Madridot szolgálta. Vini továbbra is magát szolgalja elsosorban. Soha nem lesz egy szinten a franciaval.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. január 20., szombat 17:58

Pipita írta:
Kerlon írta:

Azert ne keverd ossze a ket szituaciot, Benzema gyenge formaban volt, Vinicius meg fejben keves, viselkedesi problemakkal es meg a formaja sincs meg/kiismerte mindenki es nagyon konnyen kizokkentik.

Szoval kettejuk koze nem erdemes parhuzamot huzni.
A gyenge formában volt (implikálva: viselkedési problémák nélkül, fejben tökéletesen fókuszáltan, itt, a helyén, a klubot megfelelően képviselve) alatt arra gondolsz, amikor 5 gólt tudott alap kezdő csatárként összehozni a szezonban, közben folyamatosan bírósági tárgyalásokra járt, és kitiltották a válogatottból? Végül is így is meg lehet fogalmazni, hogy gyenge formában volt, de a valóságnak igen érdekes kifordítása azért ez, de egyébként értelek.

Picit olyan már ez a topic, mintha az eurobarcát olvasnám, dehát minden szezonban kell egy ilyen topic ide. Sajnos.
Igen, Benzema meguszta, Vinicius meg marad ket bites orokre, mert ez szemelyisegi problema nem egy rossz dontes eredmenye, de jo, huzzal parhuzamot koze. :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 20., szombat 17:26

MarioCirolo írta:
hehetheoriginal írta:
közben perli az egyik francia minisztert hitelrontásért, aki el akarta vetetni tőle a balondort, mert állitolag terrorszervezetekkel áll kapcsolatban :lol:

btw benzema a pályán abszolút hibátlan és szintiszta perfekt viselkedésű volt egész pályafutása során. teljesen makulátlan. talán akkor emberként se lehet egy szarszutyok, de sose lehet tudni.
Nem teljesen ertem az analogiat, de en elsosorban a tenyeknek hiszek es nalam egy jogeros itelet tenynek szamit. Ha figyelembe veszem, hogy milyen mediagepezet es mennyi penz all a klub es Benzema mogott, biztos vagyok benne hogyha nem lett volna bunos/koze a dologhoz, akkor siman felmentetik, vagy ki sem robban a botrany.

Michael Vick (NFL) ha jol emlekszem botranyok/balhek nelkul hozta le a meccseit, aztan kapott 21 honap bortont illegalis kutyaviadalokert. Szoval en hibanak tartom osszekeverni valaki “munkahelyen” tanusitott viselkedeset a maganeletevel.
Akkor terrell owenst miert szopattak annyi even at a hall of fame-mel?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 20., szombat 16:29

MarioCirolo írta:
Realista24 írta: Nyilván el kell mindent hinni amit írnak.
Benzemat egy ev felfuggesztett bortonbuntetesre itelte a francia birosag zsarolas miatt. Ez nalam boven a hiheto kategoria.
Olvass utána kicsit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég