Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 6., hétfő 8:34

az kurvanagy szerencse.
real madrid CF :lol: :lol:
de perez biztos elvezi. aztan felvesz meg tobb kolcsont.
minden fasza. :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. november 6., hétfő 8:34-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 6., hétfő 8:33

hehetheoriginal írta: ja nekem - pont nekem :lol: - nem kell mondanod.
csak azert objektiven, a goljai szamat meg a sebesseget illetoen.
Leszarom a sebesseget, allitolag top2 a posztjan, legalabbis ezt hallom :lol: pont ugyanigy vagyok a goljai szamaval.

Isco kihagyott 9 honapot a focibol, otthon edzett a pinceben...es van 8 mvp cime, ket golja, ket golpassza egy Betisben.
Kubotol semmit nem vartam, 5 gol, 2 golpassz egy Sociban.
Atma 26 golos, egy meccsel kevesebbel, Girona 29 golos :lol:

Es nem csak Vini a hibas, hanem az edzo is, vastagon.

Egy szerencsenk van, hogy ezzel parhuzamosan mienk a legkevesebb kapott gol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 6., hétfő 8:28

ja nekem - pont nekem :lol: - nem kell mondanod.
csak azert objektiven, a goljai szamat meg a sebesseget illetoen.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 6., hétfő 8:25

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Ketto golos a bajnoksagban... :roll:
megvedenem, mert serult volt, masreszt irjatok, hogy lassabb, ezt is a serulesnek tudom be, meg nincs fullos allapotban.
nem robotok ezek, meg nem fifa manager, attol meg teny, hogy ennel irritalobb, ostobabb jatekos ritkan szaladgal futballpalyakon ezen a szinten.
Ugy nehez golt loni, ha lehajtott fejjel futok az ellenfel vedoi fele. Vagy ha jon egy forintos labda, mint tegnap Modrictol, akkor mellerugok. Ennek semmi koze a serulesehez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 6., hétfő 8:22

Realista24 írta: Ketto golos a bajnoksagban... :roll:
megvedenem, mert serult volt, masreszt irjatok, hogy lassabb, ezt is a serulesnek tudom be, meg nincs fullos allapotban.
nem robotok ezek, meg nem fifa manager, attol meg teny, hogy ennel irritalobb, ostobabb jatekos ritkan szaladgal futballpalyakon ezen a szinten.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 6., hétfő 8:16

Ketto golos a bajnoksagban... :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 6., hétfő 0:03

Szerintem amúgy mezőnyben, emberek megverésében ma volt idén a legjobb.

Ez sokat elmond az idei évéről :(

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. november 6., hétfő 0:02

Csabi írta: ezt én is észrevettem már, hogy elveszti a futópárbajokat ezért gyakran azzal ment, hogy kifelé tolja.
Jobban figyelnek ra, felkeszulnek az ellenfelek, az orzoje jobban helyezkedik, esetleg gyorsabb jatekost allitanak ra vagy duplazzak Vinit. Fejlodnie kell, mert utolerik. Isten ments, hogy CR-hez hasonlitsam, de a portugal jatekat is kiismertek egy ido utan, aztan jatekstilust valtott, vagy mas figurat gyakorolt be, ezert ismet felul tudott kerekedni az ellenfelein. Vininek is hasonloan kell alkalmazkodnia majd, hogy nagyobb hatekonysaggal tudjon jatszani. Elso lepes, hogy jobban koncentral a futballra, minel jobban kizarja a zavaro tenyezoket, es csak akkor szoljon, ha indokolt, a legkisebb zrikara vagy faultokert ne. Idovel be fogja latni, hogy tobbet art a futballjanak, mint segit, ezert nem lesz mas valasztasa, mint hogy idomul. Elvezi a klub, a csapattarsak es a szurkolok bizalmat, a madridom.hu-n kivul mindenki mogotte all es turelmes vele. :kalapos:
Vini Jr to Rayo Vallecano goalkeeper Dimitrievski: "Let's meet you and me outside."
Dimitrievski: “Vinicius said he will see me later? Good, I will give him a hug. He’s a great player.”
Dimitrievski: “Vinicius is a great player. The match was tense: it is normal for there to be friction.”
:goat:

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. november 5., vasárnap 23:54

Vini Jr to Rayo Vallecano goalkeeper Dimitrievski: "Let's meet you and me outside." @movistar_es
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. november 5., vasárnap 23:53

ezt én is észrevettem már, hogy elveszti a futópárbajokat ezért gyakran azzal ment, hogy kifelé tolja.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 5., vasárnap 23:40

A viselkedését már megszoktam, ami jobban aggaszt, hogy mintha lassult volna. Több szitu is volt de a legfeltűnőbb az egyik kontránknál amikor Carvajal futtatta, ott hátrányból úgy futotta le a sápadt gyerek mint Messit anno Varane. Remélem csak déli báb volt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ram8nes
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2023. július 20., csütörtök 13:20
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ram8nes » 2023. november 5., vasárnap 23:35

krisz24 írta: Nem tudom, hogy vajon tud e annyi agyat szerezni magának, hogy mondjuk 27 évesen lehiggad és nem a pofazas és konfliktus keresés lesz az elso. Eleinte azért mikor tényleg agyon akartak rúgni, mindig védtem, hogy csak azért pofazik mert félti a testi eppseget, de mostanra világos, hogy tok mindegy milyen szabályos vagy szabálytalanok vele szembe ő tuti pofazik.
De mostmar kurva gáz amit csinál, már multheten a barca ellen is ciki volt. És nem az ellenfél cukkolasa a baj, Ronaldo is csinált ilyet, csak annyi különbséggel hogy ő mindig letett valamit az asztalra és utána nyomta általában. Vini viszont ebbe is agyatlan.
mindezt termeszetesen rendszeresen csinalja a meccs vegen vagy raadasban, amikor nekunk kell menni az eredmeny utan. nekem az a fura, hogy ilyenkor a csapattarsak miert nem basszak le meccs utan vagy valahogy szoval fogjak vissza, mert ez mindenki massal kibaszas a semmiert.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. november 5., vasárnap 23:24

doncsontos írta:
KAG írta: Rafael leaot El kell hozni az árából aztan csókolom
jaj, és miért? az ő posztján csakis bappa előrelépés sajnos nem sajnos. ez a rafael leao hány gólt lő az OLASZ bajnokásgba? 10et?15öt? Teljesen fölösleges, Vinit kell valamilyen módon visszatéríteni a jó útra, és biztos vagyok benne, hogy a klub minden körömmel ragaszkodni fog hozzá ha már idáig felépítették.

United jöhetne egy 150millás ajánlattal, és csak akkor adnám el ha már itt lenne a francia.

Röviden? Mert 100x jobb a mentalitása es a védelmet is jobban bontja. Gólokban meg annyival nem erősebb vini idén
ZIDANE

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. november 5., vasárnap 23:24

Az a baj, hogy ezt az edző és a vezetőség is elrontotta már. Le kéne cserélni amikor ilyen dührohomat kap és csak reklamál hátha abból tanul. Ha nem akkor lehet nézni az egész meccset a padról. Ehelyett hagyják hogy bohóckodjon a pályán mintha ez rendben lenne.

krisz24
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. november 5., vasárnap 23:21

Nem tudom, hogy vajon tud e annyi agyat szerezni magának, hogy mondjuk 27 évesen lehiggad és nem a pofazas és konfliktus keresés lesz az elso. Eleinte azért mikor tényleg agyon akartak rúgni, mindig védtem, hogy csak azért pofazik mert félti a testi eppseget, de mostanra világos, hogy tok mindegy milyen szabályos vagy szabálytalanok vele szembe ő tuti pofazik.
De mostmar kurva gáz amit csinál, már multheten a barca ellen is ciki volt. És nem az ellenfél cukkolasa a baj, Ronaldo is csinált ilyet, csak annyi különbséggel hogy ő mindig letett valamit az asztalra és utána nyomta általában. Vini viszont ebbe is agyatlan.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1188
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. november 5., vasárnap 23:20

KAG írta: Rafael leaot El kell hozni az árából aztan csókolom
jaj, és miért? az ő posztján csakis bappa előrelépés sajnos nem sajnos. ez a rafael leao hány gólt lő az OLASZ bajnokásgba? 10et?15öt? Teljesen fölösleges, Vinit kell valamilyen módon visszatéríteni a jó útra, és biztos vagyok benne, hogy a klub minden körömmel ragaszkodni fog hozzá ha már idáig felépítették.

United jöhetne egy 150millás ajánlattal, és csak akkor adnám el ha már itt lenne a francia.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. november 5., vasárnap 23:18

Tavaly többet vett el mint amit adott idén meg már csak elvesz. Ez a 2018as viniciusz akin röhögtünk csak 2szer akkora arccal.

Viselkedésben és teljesítményben sem Real szint. Egyetlen reményünk, hogy tavasszal jókor jön ki neki a lépés mert lecserélve nem lesz, még a végén megvádolja Carlot is rasszizmussal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. november 5., vasárnap 23:17

KAG írta: Rafael leaot El kell hozni az árából aztan csókolom
Az árából egy csatart kell hozni, helyére meg mehet Mbappe
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. november 5., vasárnap 23:15

Rafael leaot El kell hozni az árából aztan csókolom
ZIDANE

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. november 5., vasárnap 23:14

Engem az zavar hogy nincs lecserelve. Nem nagyon birja a vegjatekokat. Ezekem a meccseken penge elen tancol a piros es az idegosszeroppanas kozott, es ilyenkor mar tudod h jo dontest nem fog hozni. Akkor le kell cserelni es behozni arra a 10percre egy brahimot mert o megerdemelne ahogy vinicius is ezek utan. Nem szidom carlot, abbol foz amit kapott de lehetne picit kemenykezubb vele mert a szep szobol mar nem ert.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég