Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 16:23

sokszor atbeszeltuk ezt mar, olvasd vissza.
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 6., hétfő 15:58

hehetheoriginal írta: Sérülés?
Psg ellen serult meg, mar az elso feleveben is harmatgyenge volt, amikor meg nem volt serult. + valogatottban is nagyjabol osszesen 3 nagyobb pillanata volt csak.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 15:48

Sérülés?
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 6., hétfő 15:43

hehetheoriginal írta:
Liverpoolban vilagklasszis volt, aztan a Chelseaben onmaganak a parodiaja
azt tudod ugye, hogy miert?
Szerintem nem. :roll:

A vilagklasszis meg mindenhol vilagklasszis, emiatt vilagklasszis. :kalapos:
Hazard?😁

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 15:33

Liverpoolban vilagklasszis volt, aztan a Chelseaben onmaganak a parodiaja
azt tudod ugye, hogy miert?
Szerintem nem. :roll:

A vilagklasszis meg mindenhol vilagklasszis, emiatt vilagklasszis. :kalapos:
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. február 6., hétfő 15:10

besteve7 írta:
realmadrid95 írta: Olyan jo sajnos nincs, hogy hatara vegye a csapatot, de egy jo csapatban vilagklasszis lehetne. Kellenek melle a Musialak, Haalandok, hogy o is ujra csucson legyen, mint tavaly.
Egy jó csapatban bárki tud kiemelkedőt nyújtani, lásd a sok a kis Barca növendéket akik mitán lelétek onnan mentek is a sülyesztőbe. Szerintem vki akkor világklasszis, ha bárhol, bármilyen csapatban kiemelkedőt tud nyújtani.
Vini még messze nem az, de szerintem senki sem várja el ezt tőle. Jelenleg annyi is elég lenne ha nem elvenne a csapat játékából, ha nem arra menne el az ereje, meg koncentrációja nagy százaléka, h már az első kontakttól felugrik és heppciáskodik, reklamál. Amig ezen nem változtat nem is várhatunk változást.
Realista24 írta:Nekem volt szemem, amivel lattam is.
Meg azért sokat segített, h Perez nagy kedvence volt :shutup: Azért kevés játékos kapja meg lehetőséget a folyatatásra egy olyan kezdés,1,5 év után :kalapos: De persze az idő igazolta, h megérte :agree:

Azert rengeteg minden nem ugy van, ahogy irod.
Nem csak akkor vilagklasszis valaki, ha mindenhol egyeduli huzoember. Van ahol csak nyugodt legkor kell, bizalom es meg lehetne sorolni. Rengeteg ellenpelda van ra, ott van Torres is. Liverpoolban vilagklasszis volt, aztan a Chelseaben onmaganak a parodiaja. Ott van Salah is, Romaban nem volt rossz, Liverpoolban meg a vilag egyik legjobbja lett. Ha olyan egyszeru lenne a foci, mint ahogy irod, hogy a vilagklasszis mindenhol vilagklasszis, akkor igazabol sosem sulnenek be az atigazolasok sem.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 13:46

de Musialahoz nem kell nagy agy hogy felismerje az ember mekkora tehetség, plusz mennyire fejlődőképes.
manapsag?
de. kell
:lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 6., hétfő 13:41

Értem én hogy sok fórumozó beleesik a szomszéd kertje mindig zöldebb elvbe, de Musialahoz nem kell nagy agy hogy felismerje az ember mekkora tehetség, plusz mennyire fejlődőképes. Egy szerencsétlen német válogatottból is messze kitűnt fölfelé az állítólagos legnagyobb színpadon, Európa egyik legjobb csapatának a húzóembere 20 évesen, plusz úgy hoz elég jó számokat, hogy ott azért nem akkora az ő kihasználtsági szintje mint itt Vininek, érts jól, van más párharcot nyerni képes ember is. Így nyilván Vini tűnik a jobb 1-1ezőnek, mert tőle csak ezt látod.

De amúgy nem is kell leragadni nála, korábban is írtam hogyha a lehető legkevesebb kompromisszum alapján kéne a támadósorba igazolni, az Kb MBappé meg Musiala. A többinél már ott van a ha.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 13:36

Hehe, jók ezek a VB-s eye testek, de nem mindig jönnek be, főleg nem a Real Madridban. Gondolom emlékszel Jamesre, de mondok jobbat: Owen :D
lattam eleget a bayernben is. alap- es huzoember egy beelleselyes csapatban
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 6., hétfő 13:35

Ami még eszembe jut és utána nem kívánok ezzel foglalkozni egy ideig, hogy szerintem máshogy látjuk Vinit, mint játékost. Sokan egy vérbeli támadót akarnak, egy CR típust. Vini talán soha nem lesz olyan. A lövőkéje akadályozza ebben. Nem tudom, hogy ez fejleszthető e, de egy 12 éves kislány erősebbet rúg a labdába. Gurítani tudja, passzolni tud, tekerni, csavarni, emelni tud, de erőből irányítva meglőni nem. Ezért én nem is tekintek rá így.

Nálam Vini egy szélső kp-s szerűség (és a játéka is hozza ezt). A vonal mellett játszik, gyors, rendre meg tudja verni a védőjét, jó meglátásai vannak, kulcspasszokban is jeleskedik, emellett a védekezésből is kiveszi a részét. Egy ziccer kihagyásánál én is ugyan úgy fogom a fejem, de annyira nem basz fel, mint az, hogy általában ilyenkor nincs társ, aki jobb helyzetben lenne (és mert tisztában vagyok a lövőtudományával). Egy statikus álló csocsóasztalhoz hasonlítható a támadóink mozgása (és igen, sajna az öreg Karimon is egyre többet észrevenni ezt).
hehetheoriginal írta: ...
Hehe, jók ezek a VB-s eye testek, de nem mindig jönnek be, főleg nem a Real Madridban. Gondolom emlékszel Jamesre, de mondok jobbat: Owen :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 13:23

Musiala amugy nem azert jo, mert mashol jatszik, hanem azert meg egy rohadt jo jatekos.
Azonkivul, hogy technikailag rendben van, es nem jon zavarba nyomas altt, ami manapsag ritka, most lesz meg csak 20 eves...ez sem elhanyagolhato tenyezo, foleg azoknak, akik azt vetik fel vele szemben, hogy hoz rossz donteseket.

Fizettek erte 200ezer eurot :lol: a palyan mutatott viselkedese (nem a jateka) pedig teljesen normalis egyelore.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 13:16

meg szerencse hogy a futball nem egzakt tudomany, ezek a pepperoni fele stat meg elemzesbolondok sosem fognak sztarok, extra tudasu jatekosok nelkul nyerni
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 13:11

golrick írta:
hehetheoriginal írta: Tehat nem o lott egy triplat a dontoben pl.
Vagy negy eve.
Nyilvan kellenek a csapattarsak, hogy odategye vki neki a labdat, meg hogy helyezkedjenek valahogy, hogy ne 1v10 legyen, de azthittem ezt a dedo szajbaragos magyarázat elvárást mar magunk mögött hagytuk, ne kelljen mar mindent szajba ragni
Musiala detto.
Mikor egett a haz, megprobalta a kezebe venni a dolgokat.
Errol beszélek.
Ha nem akarod megerteni, akkor nem fogod
Igen, csak ugye nem mindegy, hogy vannak társak és játék ami segít, van ott a labda és verj meg egyedül 2-3-4 embert a felállt falban.

Musiala öngól volt. Olyan eredménytelen egyénieskedést csinált aminek a negyed részeért elő van véve Vinicius. Ő tipikus esete annak, hogy azért jó, mert máshol játszik.

Abból a triplából 2 büntető volt, ehhez képest úgy adod elő azt, mintha mindhármat a semmiből hozta volna össze, egymagában.

Nem Vinicius hibája, hogy egy Ancelotti ül a padon.
Szaraz tenyeket probalok hozni.
https://fbref.com/en/stathead/player_co ... =2022-2023

Nem tudom mi ez az oldal, de tuti, hogy par xG huszar innen taplalkozik a studioban meg youtube-on.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. február 6., hétfő 13:06

hehetheoriginal írta: Tehat nem o lott egy triplat a dontoben pl.
Vagy negy eve.
Nyilvan kellenek a csapattarsak, hogy odategye vki neki a labdat, meg hogy helyezkedjenek valahogy, hogy ne 1v10 legyen, de azthittem ezt a dedo szajbaragos magyarázat elvárást mar magunk mögött hagytuk, ne kelljen mar mindent szajba ragni
Musiala detto.
Mikor egett a haz, megprobalta a kezebe venni a dolgokat.
Errol beszélek.
Ha nem akarod megerteni, akkor nem fogod
Igen, csak ugye nem mindegy, hogy vannak társak és játék ami segít, van ott a labda és verj meg egyedül 2-3-4 embert a felállt falban.

Musiala öngól volt. Olyan eredménytelen egyénieskedést csinált aminek a negyed részeért elő van véve Vinicius. Ő tipikus esete annak, hogy azért jó, mert máshol játszik.

Abból a triplából 2 büntető volt, ehhez képest úgy adod elő azt, mintha mindhármat a semmiből hozta volna össze, egymagában.

Nem Vinicius hibája, hogy egy Ancelotti ül a padon, akinél annyi a támadójáték, hogy beírja a neveket a kezdőbe.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 12:50

Halfkey írta:
Realista24 írta:

En pedig ugy latom, hogy ha meccsek mennek el rajta, es ha tobb ilyen van, akkor bizony ki lehet jelenteni, hogy a vegelszamolasnal hianyoznak azok a pontok.

Nem az olyan meccsrol beszelek, mint a tegnapi, hanem mint a legutobbi, amikor volt harom ziccere is.

Persze kiserik a klasszik, mar mar legendas mondatat masolja, hogy nem akarok fallal vitazni, ami csak annyit jelent, hogy nem tudja ugy forgatni, hogy abbol Vini jojjon ki jol.
Nem mondom hogy nem mennek el meccsek Vinin, mert mennek el rajta szerintem is, írtam is a ziccereket. De amit az idézett részben írtál, az szerintem nem helytálló, abban igaza van kiseriknek - attól hogy megfogható, még lehet hasznos a csapatnak az hogy rá fókuszál a védelem.
Persze, hogy lehet hasznos. Sokszor az is. Korabban irtam, azzal sincs gondom, ha kihagy 3-4 ziccert, mindenki csinal ilyet. Fog is. Ha nem hagyna ki, akkor mar tobbszoros Aranylabdas lenne.

A gondom ott kezdodik, amit az elozo hsz-ben irtam.

Reszemrol igyekszem lezarni ezzel, es bizom benne, hogy a palyan golokkal es jo jatekkal valaszol, grimaszolas, pofazas, artikulalas, tweeteles, meg hasonlo fassagok helyett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 12:48

Akkor ki kell találnom mást, en a nevet soha tobbe nem irom le, nem mondom ki, ezek elvi dolgok, vannak entitasok, akikre emberi jelzoket/elnevezeseket nem lehet alkalmazni :kalapos:

Es amugy ezek csak tenyek, nem?
Kicsi is, köcsög is :lol:
Nem azt mondtam, hogy balfasz, mert nyilvan tud focizni
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 6., hétfő 12:47

Realista24 írta:
Halfkey írta:

Amúgy ebbe speciel szerintem nem szabad belekötni, a kettõ nálam nem üti egymást. Az, hogy egy ember megfogható, extra fókusszal, 2-3 emberrel, az nem jelenti azt hogy rajta ment el a meccs. Megfelelõ taktikával akárki megfogható a világon, de olyankor megnyílik egy másik terület amit ki lehet használni, azt kell megoldani.

Amikor kihagyja az 5 ziccert, na akkor rajta megy el a meccs.
En pedig ugy latom, hogy ha meccsek mennek el rajta, es ha tobb ilyen van, akkor bizony ki lehet jelenteni, hogy a vegelszamolasnal hianyoznak azok a pontok.

Nem az olyan meccsrol beszelek, mint a tegnapi, hanem mint a legutobbi, amikor volt harom ziccere is.

Persze kiserik a klasszik, mar mar legendas mondatat masolja, hogy nem akarok fallal vitazni, ami csak annyit jelent, hogy nem tudja ugy forgatni, hogy abbol Vini jojjon ki jol.
Nem mondom hogy nem mennek el meccsek Vinin, mert mennek el rajta szerintem is, írtam is a ziccereket. De amit az idézett részben írtál, az szerintem nem helytálló, abban igaza van kiseriknek - attól hogy megfogható, még lehet hasznos a csapatnak az hogy rá fókuszál a védelem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 6., hétfő 12:46

(tudom, beakadt neked az, hogy a múltkor kritzálni mertem Karimot :D )
Nem az akadt be, hogy kritizaltad Karimot, hanem, hogy Vini sutasagat vedted ugy, hogy Karimra mutogattal teljesen jogtalanul.

A jogos kritikaval semmi bajom nincs.

Kisköcsögnek van neve - Kylian, Mbappe, kinek hogy tetszik, lehet batran azt hasznalni, amig szepen kerem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 6., hétfő 12:44

Az meg hogy felhozod a világ legtehetségesebb csatárát Vini ellen, mindent elárul
beraktad/tatok a manapsag jatszo 2-3 legjobb tamadok koze viniciust, hat persze, hogy akkor ebben a mezonyben kell osszehasonlitani oket.
A te/ti értékítéleteteket - nehez szo - minositi, nalam se vinicius, se egy darab mai focista nem üti meg az altalam elvart szintet, ami nalam vilagklasszis vagy szuk elitnek szamitana.
Kisköcsög nem vett a hátára semmit. Körülötte volt csapatjáték. Ott ugyanúgy kivette a részét a játékból a többi francia nagy része is, csak ő volt a befejező.
Tehat nem o lott egy triplat a dontoben pl.
Vagy negy eve.
Nyilvan kellenek a csapattarsak, hogy odategye vki neki a labdat, meg hogy helyezkedjenek valahogy, hogy ne 1v10 legyen, de azthittem ezt a dedo szajbaragos magyarázat elvárást mar magunk mögött hagytuk, ne kelljen mar mindent szajba ragni
Musiala detto.
Mikor egett a haz, megprobalta a kezebe venni a dolgokat.
Errol beszélek.
Ha nem akarod megerteni, akkor nem fogod
thereisonly1ronaldo

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. február 6., hétfő 12:41

hehetheoriginal írta: nezd vissza a meccseket akkor es megerted mit irtam.

de persze lehet a tegnapi veletlenul fullbizonytalanul kiharcolt tizit is vinicius erdemenek tekinteni :lol:
Elvétve volt olyan cselsorozata amiből lett is valami, mert elcselezte, elpasszolta vagy rosszul lőtte el. Egy gólpassza volt a tornán, az is úgy, hogy Fullkrüg elvette tőle a labdát a gólja előtt.
A haszontalan egyénieskedés mintája volt a vb-je.

Kisköcsög nem vett a hátára semmit. Körülötte volt csapatjáték. Ott ugyanúgy kivette a részét a játékból a többi francia nagy része is, csak ő volt a befejező. Neki a játékának eleve alapeleme, hogy egy csatár előtte alá játszon, lefoglalja a védőket, területet nyisson, lekészítsen neki.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég