Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. november 5., vasárnap 23:17

KAG írta: Rafael leaot El kell hozni az árából aztan csókolom
Az árából egy csatart kell hozni, helyére meg mehet Mbappe
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. november 5., vasárnap 23:15

Rafael leaot El kell hozni az árából aztan csókolom
ZIDANE

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. november 5., vasárnap 23:14

Engem az zavar hogy nincs lecserelve. Nem nagyon birja a vegjatekokat. Ezekem a meccseken penge elen tancol a piros es az idegosszeroppanas kozott, es ilyenkor mar tudod h jo dontest nem fog hozni. Akkor le kell cserelni es behozni arra a 10percre egy brahimot mert o megerdemelne ahogy vinicius is ezek utan. Nem szidom carlot, abbol foz amit kapott de lehetne picit kemenykezubb vele mert a szep szobol mar nem ert.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. november 5., vasárnap 23:11

Eladnám már én is.
Pláne ha jön a francia.

Gyenge Vinicius.
Volt egy jó másfél éve de amúgy leveri a lécet.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 5., vasárnap 23:08

Amig nincs lebaszva a padra, addig ugy tunik, hogy Pereznek es Carlonak is rendben minden.

Szoval folos varni valtozast.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 5., vasárnap 23:05

Faust írta: Csak random beirtam, nem hittem volna hogy van ilyen emoji. :lol:


Tovabbra is oriasi pofa, nulla foci. Nem bantam volna ha kap egy pirosat, jogosan.
hülye :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 5., vasárnap 23:04

hehetheoriginal írta: Tartom, neymarnak is volt szerzodese, papinak meg mar van :kalapos:

Amugymeg instant sale, nekem eleg volt, nem az a baj, hogy serult volt, hanem hogy ostoba.
Egyiket sem láttam felnőtt profi Real meccsen Real mezben :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. november 5., vasárnap 23:04

Csak random beirtam, nem hittem volna hogy van ilyen emoji. :lol:


Tovabbra is oriasi pofa, nulla foci. Nem bantam volna ha kap egy pirosat, jogosan.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1342
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. november 5., vasárnap 23:04

Minden kontakt után azonnal keresi a bírót hogy pofázhasson.

Láttam én is hogy a bíró végignézte a szabálytalanságot ellene és nem fújt, na de azért nem kell 90percen keresztül tolni a rizsát.

Nem ad semmi pluszt a játékunkhoz és 3 gól után már beleférne az emelgetés, de így ultragáz.

Nem tudom mi változtathatna rajta. Talán már semmi.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 5., vasárnap 23:03

Tartom, neymarnak is volt szerzodese, papinak meg mar van :kalapos:

Amugymeg instant sale, nekem eleg volt, nem az a baj, hogy serult volt, hanem hogy ostoba.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 5., vasárnap 23:01

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: ‘98 óta szurkolok a csapatnak. De ilyen irritáló játékost mint az elmúlt másfél évben “megszületett” Vini, én meg nem láttam.
Neymar, bappe? :kalapos:
*Real játékost, azt hittem egyértelmű.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 5., vasárnap 23:00

Realista24 írta: ‘98 óta szurkolok a csapatnak. De ilyen irritáló játékost mint az elmúlt másfél évben “megszületett” Vini, én meg nem láttam.
Neymar, bappe? :kalapos:
thereisonly1ronaldo

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. november 5., vasárnap 22:59

Nyáron meghallgatnám érte az ajanlatokat.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 5., vasárnap 22:58

‘98 óta szurkolok a csapatnak. De ilyen irritáló játékost mint az elmúlt másfél évben “megszületett” Vini, én meg nem láttam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 5., vasárnap 22:54

Hát ez ma is egy rakás semmi volt. Egy-két kicselezett védő, a helyzetet belőtte, sajnos les volt, de azon kívül felesleges cselek, védőbe vezetett labdák, eladott labdák, pofázás. A vonal melletti revansát sem tudom hová tenni. Most is sárgalappal épp pofázik ott, egy idióta vagy fiam. Nyugodtan mondhatjuk, tavaly elérte a csúcsát és innentől már csak lefele van, szabadulnék tőle amíg jó a piaca. Én valószínűleg akkor sem békülnék ki a viselkedésével, ha meccsenként rúgná a gólokat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 2., csütörtök 15:13

kiserik írta:
Realista24 írta: Ne legyel mar ennyire politikus :lol:
Ezekkel a szavakkal valoban nem irtad le, de azzal veded Carlo fos kezdojet mindig, hogy Perez mondja meg neki, hogy ki az akinek fixen jatszania kell.


Hazard, mar megint ferditesz. Te irtad, hogy nem Carloe a dontes, hanem ajanlast kap a kezdobe.
Erre irtam, hogy pont Carlo offolta Hazardot.
Erre azt irtad:


KELLETT NEZNIE..biztos nem arra utaltal, hogy Perez miatt kellett neznie, hanem mert Carlo igy akarta.
Úgy mosod össze a dolgokat, mint egy rossz mosónő. Egyedül Rodrygo folyamatos kezdetése kapcsán merészeltem annyit írni, hogy valószínűleg hasonló lehet a helyzet, mint annó Bale esetén. Ezután jött is egy ilyen hír. Nekem ez egyenértékű azzal, hogy ""ajánlást"" kap, ahogyan Bale esetében kapott. Ennyi. Nem védem Carlo fos kezdőjét MINDIG azzal, hogy Perez mondja meg neki a kezdőt.

Befejeztem. Mostantól légyszives azzal vitázni, amit írok, nem azzal, amit szerinted gondoltam, vagy amire utaltam.
Szoval ne adjak a szadba olyat, amit nem mondtal? Nem irod le harmadszor is zsinroban? :lol:
Gyakorlatilag erről beszélek már mióta. Persze Carlo a hibás...
Bar a "mar miota" nem egy egzakt idointervallum, feltetelezem arra enged utalni, hogy akarhanyszor nem kezdett iden Joselu es kezdett Rodrygo/Vini, akarki, azert van, mert Carlonak meg lett mondva, ezert nincs a legjobb kezdo a palyan.

Tehat azzal vitaztam, amit irtal mivel szerencsere nem latok bele a fejedbe, igy nem tudom mire gondolhattal. A mosonos reszhez, ha mindig osszeszarod a dolgaidat, egyre nehezebb kimosni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. november 2., csütörtök 14:59

Realista24 írta: Ne legyel mar ennyire politikus :lol:
Ezekkel a szavakkal valoban nem irtad le, de azzal veded Carlo fos kezdojet mindig, hogy Perez mondja meg neki, hogy ki az akinek fixen jatszania kell.


Hazard, mar megint ferditesz. Te irtad, hogy nem Carloe a dontes, hanem ajanlast kap a kezdobe.
Erre irtam, hogy pont Carlo offolta Hazardot.
Erre azt irtad:
Másfél év után. Eleinte Carlonak azt is el kellett néznie, hogy a médiában kritizálja, sőt a csapat játékát is átalakította, hogy Hazardnak megfeleljen és az legyen a feladata, mint a válogatottban. 3 és fél év után került padra. Akkorra már mindenki elengedte. Perez is.
KELLETT NEZNIE..biztos nem arra utaltal, hogy Perez miatt kellett neznie, hanem mert Carlo igy akarta.
Úgy mosod össze a dolgokat, mint egy rossz mosónő. Egyedül Rodrygo folyamatos kezdetése kapcsán merészeltem annyit írni, hogy valószínűleg hasonló lehet a helyzet, mint annó Bale esetén. Ezután jött is egy ilyen hír. Nekem ez egyenértékű azzal, hogy ""ajánlást"" kap, ahogyan Bale esetében kapott. Ennyi. Nem védem Carlo fos kezdőjét MINDIG azzal, hogy Perez mondja meg neki a kezdőt.

Befejeztem. Mostantól légyszives azzal vitázni, amit írok, nem azzal, amit szerinted gondoltam, vagy amire utaltam.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 2., csütörtök 14:39

Ne legyel mar ennyire politikus :lol:
Ezekkel a szavakkal valoban nem irtad le, de azzal veded Carlo fos kezdojet mindig, hogy Perez mondja meg neki, hogy ki az akinek fixen jatszania kell.


Hazard, mar megint ferditesz. Te irtad, hogy nem Carloe a dontes, hanem ajanlast kap a kezdobe.
Erre irtam, hogy pont Carlo offolta Hazardot.
Erre azt irtad:
Másfél év után. Eleinte Carlonak azt is el kellett néznie, hogy a médiában kritizálja, sőt a csapat játékát is átalakította, hogy Hazardnak megfeleljen és az legyen a feladata, mint a válogatottban. 3 és fél év után került padra. Akkorra már mindenki elengedte. Perez is.
KELLETT NEZNIE..biztos nem arra utaltal, hogy Perez miatt kellett neznie, hanem mert Carlo igy akarta.

A valaszodban johetsz egy ujabb szemelyeskedessel :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. november 2., csütörtök 14:35

Realista24 írta: Leegyszerusitem neked, mondjuk ez itt mar nagyon off.

Amikor valaki tamadja Carlot, mert szar a kezdo es kikaptunk, akkor Perez a hibas, mert miatta kell Rodrygonak, Mendynek, meg barki masnak is jatszani, ezert nem jatszik Brahim, Joselu, stb.

Erdekes modon, az El Clasico utan viszont ezt irtad, amikor ugyanazt a fos kezdot rakta fel Carlo. Idezlek, ha megengeded:
A Carlot szidóknak egy apró pici infó, ami biztos elkerüli a figyelmüket. Ma már nem elég felküldeni a legerősebb csapatot, aztán had szóljon. Menedzselni kell a komplett menetrendet és az egyes meccseket is.

R24 írta: "Héten azt írtak hogy ez a páros (Joselu, Cama) plusz Modric lesz a frissítés hogy legyen kraft a meccs későbbi szakaszában is." Be is jött mind a hír, mind Carlo elképzelése.
Ezert irtam, a 2/0 Perez hibaja, a 12/12 pedig Carlo erdeme.
Soha nem írtam olyat, hogy ha szar a kezdő és kikapunk, akkor Perez a hibás. SOHA!!! Ezt csak Te akarod belemagyarázni, hogy belém állhass.

Az, hogy eredménytől függetlenül leírom, hogy Joselu cserejátékos és úgy is van kezelve és nem Carlo hozzánemértése miatt nem kezd a fontos meccseken (amivel Te is egyetértettél...) az nem azt jelenti, hogy ha kikapunk miatta, akkor Perez a hibás. Mondjuk ha figyeltél volna, én pont amiatt kezdtem a témába írni, hogy próbáljunk már meg örülni az eredményeknek, ne mindig a hibást keressük, meg mutogassunk erre arra. 14/12. Én ennek örülök Carlostul, Perezestül, Joselustul meg mindenestül. Ősz van, hozzuk a pontokat. Ez a lényeg.

Olyat sem írtam, hogy Carlonak muszáj volt játszatnia Hazardot. Azt írtam, hogy akkor is megadta neki a lehetőséget, mikor Hazard beleállt a médián keresztül egy csehek elleni válogatott meccs után és azt, hogy Carlo Bale esetében is kapott utasításokat fentről. Egyedül talán ZZ-nél voltak hírek, hogy szabadabb kezet kapott.

Ne forgasd ki a szavaimat, ne adj a számba olyan szavakat, amiket nem mondtam. Egy fórum nem arról szól. Tudnod kellene.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 2., csütörtök 14:33

🍿





:mrgreen:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég