Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 22., hétfő 14:54

Figot a barcások pécézték ki, Vinit a liga összes favágó csapatának összes vadbarma. Messze nem ugyanaz.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. május 22., hétfő 14:53

Igen, Figo eseteben kb csak a Barca ellen kapta a savat, Vini meg kb ebben az idényben mindenkitől, főleg idegenben. Mondom ezt úgy, hogy szerintem is az lenne tőle a legokosabb, ha lehajtaná a fejét, és szétszedné őket a pályán, szépen csendben. Viszont ezt is megértem, hogy kiborult a bili. Nem egyszerű eset ezt elviselni majdnem egy éven keresztül.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. május 22., hétfő 14:41

Ezzel szerintem csak olajat öntöttek a tűzre és nem azért mert helyeslem az ilyen viselkedést.
Múlt héten néztem meg a netflixen a figo affair című művet,aki emlékszik még rá ,hogy szerintem ő legalább akkora sztár volt mint most Vinicius amit kapott fenyegetőzést,utálatot az közelében nem ér ennek, a reakciója semmi nem volt sem a realnak sem Figonak,pedig még a feleségét gyerekét is elhordták mindennek.
Nem azt kell nézni mit mondanak,hanem,hogy ki mondja és ezt neki kellene legjobban felérni ésszel, ezen csak ő tud már változtatni a viselkedésével és a játékával.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 22., hétfő 14:25

Perez találkozott ma személyesen Vinivel. Közölte, hogy elmegyünk a végsőkig.

Rubiales megkérte Vinit, hogy ignorálja Tebast :lol:

Bohózat komolyan, ezek a vezetők..

Valencia meg kitilt két embert a stadionból és akkor ezzel el van intézve. Komolyan, miért nem lehet bezáratni pár meccsre a Mestallát? Annak legalább lenne valami intézkedés jellege.

Két meccsre fogják eltiltani amúgy. Gondolom a kapusuk meg Hugo Durora semmilyen szankció nem vár, sem a Varos bíróra.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. május 22., hétfő 14:20

hehetheoriginal írta: What?
Szolasszabadsag, az mond valamit?
Kevered a dolgokat, ezek teljesen szubjektiv dolgok.
Ezek alapjan akkor pl nekem is jogom van minden nap mindenkitől meghallgatni, hogy szep vagyok es okos.
Persze hogy van rá jogod, miért ne lenne? Más kérdés, hogy nem találsz olyat, aki ezt mondaná. :mrgreen: :mrgreen:

A szólásszabadság nem jelenti a gyűlöletbeszéd megtűrését és támogatását. Véleményt nyilváníthatsz a stadionban 70,000 társaddal. Embereket vallási-származási-stb hovatartozás alapján nem különböztethetsz meg. Ez nem szubjektív, elég egyértelműen meg van határozva az a néhány pont, ami alapján nem különböztetjük meg embertársainkat, mert egyszerűen méltatlan. Azon kívül pedig azt mondasz, amit akarsz, nyilván a következmények vállalásával.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 22., hétfő 14:17

Pipita írta:
hehetheoriginal írta: a rasszista bekiabalasokkal milyen emberi jogok serultek?
Hogy jogod van négerként úgy dolgozni menni, hogy nem kiabálják az arcodba, hogy "kurva majom anyádat, te büdös nigger."

Na, ez a viszonylag sok helyen alapnak gondolt jog pl nem érvényesült tegnap este Valencia vendégszerető városában.
What?
Szolasszabadsag, az mond valamit?
Kevered a dolgokat, ezek teljesen szubjektiv dolgok.
Ezek alapjan akkor pl nekem is jogom van minden nap mindenkitől meghallgatni, hogy szep vagyok es okos.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. május 22., hétfő 14:13

hehetheoriginal írta:
az alapvető emberi jogok megsértése között.
a rasszista bekiabalasokkal milyen emberi jogok serultek?
Hogy jogod van négerként úgy dolgozni menni, hogy nem kiabálják az arcodba, hogy "kurva majom anyádat, te büdös nigger."

Na, ez a viszonylag sok helyen alapnak gondolt jog pl nem érvényesült tegnap este Valencia vendégszerető városában.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 22., hétfő 13:59

az alapvető emberi jogok megsértése között.
a rasszista bekiabalasokkal milyen emberi jogok serultek?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. május 22., hétfő 13:59

https://penamadridista.hu/2023/05/22/vi ... stallahoz/

Meccs elott is ment hulye vagy Vinicius / majom vagy Vinicius :cens:

Sztem 5 meccses eltiltas a hazai meccsekrol minimum.
Nezok nelkul 5 meccs!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tomidzsi 2023. május 22., hétfő 14:00-kor.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. május 22., hétfő 13:57

rikko írta: Nem tudom, de engem az jobban felszab , ha kurvaanyaznak vagy apadfaszaznak.
Az, hogy engem szidnak ezért - azért (nem , nem vagyon neger, sem kisebbségi) azt leszarom. Ha a családot keverik bele azért pofánbaszok bárkit.

.
A puta, puta madre, azok inkább ilyen bazdmeg szinű kötőszavak a spanyolban. Gondolom akkor jobban megérted, hogy miért gázabb a ' dögölj meg te majom meg az majom anyád is meg az egész majom családod'.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. május 22., hétfő 13:48

rikko írta: Nem tudom, de engem az jobban felszab , ha kurvaanyaznak vagy apadfaszaznak.
Az, hogy engem szidnak ezért - azért (nem , nem vagyon neger, sem kisebbségi) azt leszarom. Ha a családot keverik bele azért pofánbaszok bárkit.

.
Pont azert is basz fel jobban, mert nem eltel benne, nem tapasztaltad.
Nekem van több barátom, különböző etnikai csoportokbol. Borzasztó szar tud lenni nekik. Hasonló mod, mintha neked anyaznak. Sot, szerintem egy kurva anyad sokkal kevesbe szemelyes, barmilyen hulyen is hangzik. Kb annyira atlag karomkodas lett szvsz, mint egy bazdmeg.
ZIDANE

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. május 22., hétfő 13:42

rikko írta: Nem tudom, de engem az jobban felszab , ha kurvaanyaznak vagy apadfaszaznak.
Az, hogy engem szidnak ezért - azért (nem , nem vagyon neger, sem kisebbségi) azt leszarom. Ha a családot keverik bele azért pofánbaszok bárkit.

.
Ez a te személyes dolgod. Engem az basz fel, ha kikapok fifában, de nem kikapni fifában nem alapvető emberi jog, szóval nem perelhetem be az EA-t, ha kikapok fifában. Remélem értjük a különbséget a személyes problémák, triggerek, és az alapvető emberi jogok megsértése között.

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 22., hétfő 13:40

Nem tudom, de engem az jobban felszab , ha kurvaanyaznak vagy apadfaszaznak.
Az, hogy engem szidnak ezért - azért (nem , nem vagyon neger, sem kisebbségi) azt leszarom. Ha a családot keverik bele azért pofánbaszok bárkit.

.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. május 22., hétfő 13:33

rikko írta:
Pipita írta: Amikor a nőknek nem volt szavazati joguk, a szüfrazsetteknek le kellett volna szarni az egészet. Foglalkozhattak volna a mosogatással.

Amikor a négerek nem ülhettek a buszon az első ülésre, le kellett volna szarniuk az egészet, kinek kell a balhé? Tanulják meg kezelni.

Amikor a néger focistát lemajmozzák a stadionban, tanulja meg kezelni. Mit kell ennek felülni? Zárja ki, szarja le, majd megunják. Tűrje csak a megaláztatást, ez a dolga.

Vannak ilyen dolgok hogy alapvető emberi jogok. Azokat tartassuk már be mindenhol. Igen, még a stadionban is.
Maximálisan egyetértek veled.

Viszont itt hozzá kell tenni, hogy akkor Vini se ugasson kifelé. Tartsa meg magának a sok hülyeséget, ne csak ő , hanem a többi is. Jah, hogy ez a showbiz része ? Akkor nem kell csodálkozni, hogy pár degenerált betalálja, akár a kereteken túllépve is.
Gondolom a legtöbb focista elenged jó pár "puta"-t minden meccsen. Akár mások irányába is, akkor az nem számít , belefér? Vagy a meccs hevében szöveg érvényteleníti?

Sok itt a kérdés, de ezt a rasszista vonalat el kell varrni. A lehető leghamarabb.
Van különbség a szidalmazás és a rasszizmus között. Alapvető emberi jogaink közé tartozik, hogy bőrszín, vallás, nemi identitás alapján nem vagyunk megkülönböztetve. Nem alapvető emberi jog hogy nem kurvaanyázhatnak le. Ergo: a stadionból a kurvaanyázás egyelőre nem lesz kitiltva, de az alapvető emeri jogokkal szembemenő rigmusok igen. Angliában már megkezdték. Perez is kitiltotta az Ultras Sur náci vonalát. Ideje a ligában is rendet tenni.

És igen, nem kell csodálkozni, ha pár degenerált betalálja. Ahogy azon se kéne csodálkozni, ha ennek lenne következménye, kaphatja a bírságot a csőcselék is meg a klubja is. Na ez a következmény jelenleg nem létezik. Ez az, amin csodálkozni és változtatni kell.
Itt csak Vini a gond.
Nem, nem Viniciusszal van a gond, hanem azokkal az emberekkel, akik nem tartják be az alapvető emberi jogokat, meg azokkal a szervezetekkel, akik ezeket védelmezik, sőt, támogatják. Ezen kell először változtatni.

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 22., hétfő 13:31

hehetheoriginal írta: Mondjuk a rasszizmusgranatnak adunk egy löketet, ha idehozzuk a beli, dévi bapi triót :kalapos:
Így is mar tele vagytok csokival.
Itt csak Vini a gond. Mendy és többi fekete bőrű játékosotok sem kapja az ívet.
Itt Vini-ben is van bőven gond , de ez nem jelenti azt, hogy szabadon teret kell engedni a rasszizmusnak.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. május 22., hétfő 13:31

Pipita írta: Amikor a nőknek nem volt szavazati joguk, a szüfrazsetteknek le kellett volna szarni az egészet. Foglalkozhattak volna a mosogatással.

Amikor a négerek nem ülhettek a buszon az első ülésre, le kellett volna szarniuk az egészet, kinek kell a balhé? Tanulják meg kezelni.

Amikor a néger focistát lemajmozzák a stadionban, tanulja meg kezelni. Mit kell ennek felülni? Zárja ki, szarja le, majd megunják. Tűrje csak a megaláztatást, ez a dolga.

Vannak ilyen dolgok hogy alapvető emberi jogok. Azokat tartassuk már be mindenhol. Igen, még a stadionban is.
szerintem...engedd el.
mer úgy jársz, mint Vini :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 22., hétfő 13:29

hehetheoriginal írta:ha idehozzuk a beli, dévi bapi triót
Kivagyok ezektől a becézéseidtől. :shutup: :vivo: :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 22., hétfő 13:26

Mondjuk a rasszizmusgranatnak adunk egy löketet, ha idehozzuk a beli, dévi bapi triót :kalapos:
thereisonly1ronaldo

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 22., hétfő 13:24

Pipita írta: Amikor a nőknek nem volt szavazati joguk, a szüfrazsetteknek le kellett volna szarni az egészet. Foglalkozhattak volna a mosogatással.

Amikor a négerek nem ülhettek a buszon az első ülésre, le kellett volna szarniuk az egészet, kinek kell a balhé? Tanulják meg kezelni.

Amikor a néger focistát lemajmozzák a stadionban, tanulja meg kezelni. Mit kell ennek felülni? Zárja ki, szarja le, majd megunják. Tűrje csak a megaláztatást, ez a dolga.

Vannak ilyen dolgok hogy alapvető emberi jogok. Azokat tartassuk már be mindenhol. Igen, még a stadionban is.
Maximálisan egyetértek veled.

Viszont itt hozzá kell tenni, hogy akkor Vini se ugasson kifelé. Tartsa meg magának a sok hülyeséget, ne csak ő , hanem a többi is. Jah, hogy ez a showbiz része ? Akkor nem kell csodálkozni, hogy pár degenerált betalálja, akár a kereteken túllépve is.
Gondolom a legtöbb focista elenged jó pár "puta"-t minden meccsen. Akár mások irányába is, akkor az nem számít , belefér? Vagy a meccs hevében szöveg érvényteleníti?

Sok itt a kérdés, de ezt a rasszista vonalat el kell varrni. A lehető leghamarabb.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. május 22., hétfő 13:17

Amikor a nőknek nem volt szavazati joguk, a szüfrazsetteknek le kellett volna szarni az egészet. Foglalkozhattak volna a mosogatással.

Amikor a négerek nem ülhettek a buszon az első ülésre, le kellett volna szarniuk az egészet, kinek kell a balhé? Tanulják meg kezelni.

Amikor a néger focistát lemajmozzák a stadionban, tanulja meg kezelni. Mit kell ennek felülni? Zárja ki, szarja le, majd megunják. Tűrje csak a megaláztatást, ez a dolga.

Vannak ilyen dolgok hogy alapvető emberi jogok. Azokat tartassuk már be mindenhol. Igen, még a stadionban is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég