Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

MarioCirolo
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. január 20., szombat 16:21

hehetheoriginal írta:
MarioCirolo írta:

Benzemat egy ev felfuggesztett bortonbuntetesre itelte a francia birosag zsarolas miatt. Ez nalam boven a hiheto kategoria.
közben perli az egyik francia minisztert hitelrontásért, aki el akarta vetetni tőle a balondort, mert állitolag terrorszervezetekkel áll kapcsolatban :lol:

btw benzema a pályán abszolút hibátlan és szintiszta perfekt viselkedésű volt egész pályafutása során. teljesen makulátlan. talán akkor emberként se lehet egy szarszutyok, de sose lehet tudni.
Nem teljesen ertem az analogiat, de en elsosorban a tenyeknek hiszek es nalam egy jogeros itelet tenynek szamit. Ha figyelembe veszem, hogy milyen mediagepezet es mennyi penz all a klub es Benzema mogott, biztos vagyok benne hogyha nem lett volna bunos/koze a dologhoz, akkor siman felmentetik, vagy ki sem robban a botrany.

Michael Vick (NFL) ha jol emlekszem botranyok/balhek nelkul hozta le a meccseit, aztan kapott 21 honap bortont illegalis kutyaviadalokert. Szoval en hibanak tartom osszekeverni valaki “munkahelyen” tanusitott viselkedeset a maganeletevel.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 20., szombat 15:24

MarioCirolo írta:
Realista24 írta: Nyilván el kell mindent hinni amit írnak.
Benzemat egy ev felfuggesztett bortonbuntetesre itelte a francia birosag zsarolas miatt. Ez nalam boven a hiheto kategoria.
közben perli az egyik francia minisztert hitelrontásért, aki el akarta vetetni tőle a balondort, mert állitolag terrorszervezetekkel áll kapcsolatban :lol:

btw benzema a pályán abszolút hibátlan és szintiszta perfekt viselkedésű volt egész pályafutása során. teljesen makulátlan. talán akkor emberként se lehet egy szarszutyok, de sose lehet tudni.
thereisonly1ronaldo

MarioCirolo
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. január 20., szombat 15:03

Realista24 írta: Nyilván el kell mindent hinni amit írnak.
Benzemat egy ev felfuggesztett bortonbuntetesre itelte a francia birosag zsarolas miatt. Ez nalam boven a hiheto kategoria.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 20., szombat 14:56

Nyilván el kell mindent hinni amit írnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MarioCirolo
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. január 20., szombat 14:54

Realista24 írta:
Pipita írta:

A gyenge formában volt (implikálva: viselkedési problémák nélkül, fejben tökéletesen fókuszáltan, itt, a helyén, a klubot megfelelően képviselve) alatt arra gondolsz, amikor 5 gólt tudott alap kezdő csatárként összehozni a szezonban, közben folyamatosan bírósági tárgyalásokra járt, és kitiltották a válogatottból? Végül is így is meg lehet fogalmazni, hogy gyenge formában volt, de a valóságnak igen érdekes kifordítása azért ez, de egyébként értelek.

Picit olyan már ez a topic, mintha az eurobarcát olvasnám, dehát minden szezonban kell egy ilyen topic ide. Sajnos.
De legalább a pályán mutatott viselkedése sosem hozott szégyent a klubra.

Egyelőre több rossz időszaka van Viniciusnak mint jó, és ehhez jön ez a szégyenteljes viselkedés.
En imadtam Benzemat a palyan, viszont az iranta erzett rajongasom konstans kognitiv disszonanciat okozott nalam a palyan kivuli viselkedese miatt. A kiskoru prosti botrany es a sajat csapattars zsarolasa nalam sokkal jobban kiveri a biztositekot, mint a hisztizes a palyan. Sot Ramos, Pepe, vagy Ronaldo akiket szinten imadtam sokkal gusztustalanabbul/ alattomosabban viselkedtek sokszor a palyan, mint Vini valaha. Vini az elmult ket evben 21-22 evesen 20+ golt lott es asszisztot adott, gyoztes golt lott a BL-ben es mult heten egy kupadontoben mesterharmast a barca ellen, szoval vitatkoznek a tobb rossz idoszakkal.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 20., szombat 14:26

Pipita írta:
Kerlon írta:

Azert ne keverd ossze a ket szituaciot, Benzema gyenge formaban volt, Vinicius meg fejben keves, viselkedesi problemakkal es meg a formaja sincs meg/kiismerte mindenki es nagyon konnyen kizokkentik.

Szoval kettejuk koze nem erdemes parhuzamot huzni.
A gyenge formában volt (implikálva: viselkedési problémák nélkül, fejben tökéletesen fókuszáltan, itt, a helyén, a klubot megfelelően képviselve) alatt arra gondolsz, amikor 5 gólt tudott alap kezdő csatárként összehozni a szezonban, közben folyamatosan bírósági tárgyalásokra járt, és kitiltották a válogatottból? Végül is így is meg lehet fogalmazni, hogy gyenge formában volt, de a valóságnak igen érdekes kifordítása azért ez, de egyébként értelek.

Picit olyan már ez a topic, mintha az eurobarcát olvasnám, dehát minden szezonban kell egy ilyen topic ide. Sajnos.
De legalább a pályán mutatott viselkedése sosem hozott szégyent a klubra.

Egyelőre több rossz időszaka van Viniciusnak mint jó, és ehhez jön ez a szégyenteljes viselkedés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pipita » 2024. január 20., szombat 13:23

Kerlon írta:
ANDS írta: Benzema is kapott eleget, sokan elzavarták volna a csapattól, aztán aranylabdás lett belőle.
Azert ne keverd ossze a ket szituaciot, Benzema gyenge formaban volt, Vinicius meg fejben keves, viselkedesi problemakkal es meg a formaja sincs meg/kiismerte mindenki es nagyon konnyen kizokkentik.

Szoval kettejuk koze nem erdemes parhuzamot huzni.
A gyenge formában volt (implikálva: viselkedési problémák nélkül, fejben tökéletesen fókuszáltan, itt, a helyén, a klubot megfelelően képviselve) alatt arra gondolsz, amikor 5 gólt tudott alap kezdő csatárként összehozni a szezonban, közben folyamatosan bírósági tárgyalásokra járt, és kitiltották a válogatottból? Végül is így is meg lehet fogalmazni, hogy gyenge formában volt, de a valóságnak igen érdekes kifordítása azért ez, de egyébként értelek.

Picit olyan már ez a topic, mintha az eurobarcát olvasnám, dehát minden szezonban kell egy ilyen topic ide. Sajnos.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. január 20., szombat 10:53

ANDS írta: Benzema is kapott eleget, sokan elzavarták volna a csapattól, aztán aranylabdás lett belőle.
Azert ne keverd ossze a ket szituaciot, Benzema gyenge formaban volt, Vinicius meg fejben keves, viselkedesi problemakkal es meg a formaja sincs meg/kiismerte mindenki es nagyon konnyen kizokkentik.

Szoval kettejuk koze nem erdemes parhuzamot huzni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 19., péntek 21:59

neymar tudott focizni.... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 19., péntek 21:50

Halfkey írta: Én minden posztra amiben szerepel a downvote, upvote, le/fel nyíl szavak bármelyike, automatikusan rakom a lenyilat. Tegye magát mindenki túl rajta, gondolkodjon magában, jusson vagy arra hogy ő írhatott volna mást, vagy arra hogy mindenki más hülye, az már nem érdekel. Csak tegye magában. Vagy legyen egy topik ahol lehet ezen nyavalyogni, és akkor sose kell megnyitnom :D
dehogy teszel auto, itt írta a kolléga a szomszédban, azt seholsemmi neki....
:smile:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2024. január 19., péntek 21:48

ELSiete írta: https://vm.tiktok.com/ZGeMkfape/

Tehát...
Mutogatja mindenkinek a mezt és a hetes számot. Emberünket sosem fogja senki visszahozni a foldre.
Fú tényleg mit kapna itt a faszi, ha ezt egy barszába tolná? :x
Ehhez képest Neymar nem is volt annyira tenyérbemászó, pedig őt is rühelltem rendesen.. :D

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 19., péntek 21:40

https://vm.tiktok.com/ZGeMkfape/

Tehát...
Mutogatja mindenkinek a mezt és a hetes számot. Emberünket sosem fogja senki visszahozni a foldre.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 19., péntek 21:37

Én minden posztra amiben szerepel a downvote, upvote, le/fel nyíl szavak bármelyike, automatikusan rakom a lenyilat. Tegye magát mindenki túl rajta, gondolkodjon magában, jusson vagy arra hogy ő írhatott volna mást, vagy arra hogy mindenki más hülye, az már nem érdekel. Csak tegye magában. Vagy legyen egy topik ahol lehet ezen nyavalyogni, és akkor sose kell megnyitnom :D

Zsobo
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2024. január 19., péntek 21:26

Mondjuk ebbol annyi pozitivumot kinyerhetunk, h legalabb buszke arra, h itt játszik. :D

Am Vini sztem jol adja vissza a labdakat az erkezoknek, sot jo belobbolt labdai is jok, en ezt eddig kifejezett erossegenek ereztem.
Ha nem tudunk beivelni meg alapvetoen nem nagy tragédia, inkabb foldon legyunk kiemelkedok, az am is szorakoztatobb.

Sztem 130 ert masnak tul jo business lenne, en pl. tobbert adnam csak es csak, ha mbappe jönne.
Ha jol tudom, a ferfiaknal 25 evesen alakul ki atlagban a felelossegteljes gondolkodas, o most 23, szal meg azert van miben reménykedni.. :) :D

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 19., péntek 19:38

https://twitter.com/BarcaWorldwide/stat ... 5P3Cg&s=19

Amikor 2 idióta találkozik.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 19., péntek 16:07

realmadrid95 írta:
wZoLee7 írta: Hát mondjuk lövőke terén nem venném elő csak vinit, bár szeretem ekézni, viszont ezen a téren a többiek is rosszak voltak tegnap. Amúgyis marha kevés távoli lövés van a játékunkban, ami érthetetlen mikor olyanok vannak a csapatban mint Fede, Kroos, Modric, Tchou akik már nem egyszer bizonyították, hogy tudják hogy kell lőni. Az a pár alkalom meg, stadionbúúú ki kategória. Na de tegnap ott volt Jude előtt is lehetőség, Rodrygo előtt is, egyik sem tudta rendesen ellőni.
Nem neztem a statisztikakat, de Tchouameni azert probalkozik tavolrol, nem? Vagy lehet hamis kep el bennem.
átlagban gondolom a szezonban, megint kevesebb a 2. vonalba visszatett labda amit valaki ráküldené, inkább ki szélre és beadás Rodrygora mert Ő magas :lol:

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 19., péntek 16:04

wZoLee7 írta: Hát mondjuk lövőke terén nem venném elő csak vinit, bár szeretem ekézni, viszont ezen a téren a többiek is rosszak voltak tegnap. Amúgyis marha kevés távoli lövés van a játékunkban, ami érthetetlen mikor olyanok vannak a csapatban mint Fede, Kroos, Modric, Tchou akik már nem egyszer bizonyították, hogy tudják hogy kell lőni. Az a pár alkalom meg, stadionbúúú ki kategória. Na de tegnap ott volt Jude előtt is lehetőség, Rodrygo előtt is, egyik sem tudta rendesen ellőni.
Nem neztem a statisztikakat, de Tchouameni azert probalkozik tavolrol, nem? Vagy lehet hamis kep el bennem.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 19., péntek 15:50

Hát mondjuk lövőke terén nem venném elő csak vinit, bár szeretem ekézni, viszont ezen a téren a többiek is rosszak voltak tegnap. Amúgyis marha kevés távoli lövés van a játékunkban, ami érthetetlen mikor olyanok vannak a csapatban mint Fede, Kroos, Modric, Tchou akik már nem egyszer bizonyították, hogy tudják hogy kell lőni. Az a pár alkalom meg, stadionbúúú ki kategória. Na de tegnap ott volt Jude előtt is lehetőség, Rodrygo előtt is, egyik sem tudta rendesen ellőni.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. január 19., péntek 15:25

Egy bizonyos fajta lövésre gondoltam es irtam rola. Nem, hogy hany gólt/pontot hoz, hogy lobboli be, csuszik rá, kotorja be, lovi be. Nyilvan ezekben fejlődött.

Nem lesz 16oson kivulo bombak embere... valóban. ez a problémam. Azert egy szelsonel, ez komoly hianyossag. Nyilván azert is probalja sokszor labfejjel, vagy külsővel inkabb. A keresztlabdai is nyil egyenesek.

Nem tud, nem bir, képtelen egy kiflit tekerni a gyerek. Nincs belső. Amorf. Szamomra szart se fejlodott ebben es továbbra is lufit rugo benny hill show, mikor megprobalja.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 19., péntek 15:17

Pad'em írta: Játéka brutál visszaesett idén, alig nyer párharcot, lassabb sokkal, pofája meg a legnagyobb, bármikor benne van hogy valamelyik analfabéta bíró kiállítja. Ez így nem néz ki túl jól. Nyilván fogható ez a sérülésekre, de akkor meg ne játszon ennyit, így csak Brahim is kiesik a formából a padon, tegnap jó szar is volt ő is.

Ancelotti bőven benne van ebben, tegnap egyértelmű volt 60 perc után csak árt a csapatnak, le kellett volna cserélni. Atletico ellen, az ő fejével? Meccs elött nyilvánvaló volt, hogy sok haszna nem lesz, de az első félidőben legalább voltak jó momentumai.

Ez az eladás totál felesleges téma, nem lesz eladva, az meg, hogy azért mert Mbappera kell a pénz egy említésre se méltó pletyka.


Brahim reszben serult, reszben ilyen jatekos. Nagyon szeretem egyebkent a jatekstilusat, de az o karrierjet leginkabb az jellemzi, hogy ennyire hullamvolgyben focizik. 3-4 vilagklasszis meccs, utana 2 honap szenvedes.

En nem adtam dislikeot, ha szamit, a tobbivel nagyon is egyet ertek. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég