Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 13:23

sztem nem azt mondja.

mindenki mennyire kibaszottérzékeny ma már istenem.
robogunk a 3. világháború felé
thereisonly1ronaldo

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4765
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. március 7., csütörtök 13:15

untouchable írta:
kiserik írta: Én arra lennék kiváncsi, hogy mit mondott Orbán?

Egyébként én nem csodálkozom, hogy ki vannak a srácok (Kroos dührohamai, Belli eltiltása, Carlo kirohanásai pl). Ott van a vesztegetési ügy erre minden ugyan úgy folytatódik Spanyolországban, mint korábban. Baromi frusztráló lehet. Minket is felszab, hát még őket.
Azt mondta, hogy monkey…
Itt eleg jol ki van lassitva. Tenyleg monkeynak tunik, de nem mondanam 100%-ra.

https://youtu.be/JTcE4CyLR9E?si=PYy9TEzn2ORK4SXe

untouchable
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. március 7., csütörtök 12:33

kiserik írta: Én arra lennék kiváncsi, hogy mit mondott Orbán?

Egyébként én nem csodálkozom, hogy ki vannak a srácok (Kroos dührohamai, Belli eltiltása, Carlo kirohanásai pl). Ott van a vesztegetési ügy erre minden ugyan úgy folytatódik Spanyolországban, mint korábban. Baromi frusztráló lehet. Minket is felszab, hát még őket.
Azt mondta, hogy monkey…
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. március 7., csütörtök 12:09

Vini egy infantilis kis nyomorék pöcs, tehetséggel, clutch hajlammal. Sose tudom eldönteni, hogy eladnam e, vagy sem. Számomra sosem volt még ilyen megosztó egy játékosunk sem. Erdekes figura. A tegnapihoz csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy bár nekem lenne olyan isteni izomerő a tenyeremben, hogy egy gyamoltalan, lecsúszott lökés következtében is megsemmisiteném az embereket, ugy hogy a földről kelljen összelapátolni őket.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2024. március 7., csütörtök 12:08

dzsi91 írta: A nagykönyv alapján ez lehet piros de nevicceljünk már. Nem kettéfejelte az embert lökött rajta egyet az meg eljátszotta a nagyhalált. Tömeges jeleneteknél is rengeteg ilyen van és akkor sincs már ott a labda.

Ez max a károgóknak csont.
Így van. Vini engem is zavar, ha kicsit összeszedettebb lenne, már nem itt tartana, bár a mai fociban így is top. Orbán mekkora darab ember, és egy kis lökés után fetrengett, torkát fogta, mint akit megütött egy boxoló... Azt sem kéne. A kettős mérce ugye. Manapság játszanak erkölcsi maximát az emberek, (persze csak akkor ha érdekükben áll) aztán soha ennyire fékevesztettebb világ nem volt még. S még egyszer: Vini viselkedése is több mint irritáló, ezt nála sokkal nagyobb játékosok sem engedték meg itt maguknak, de az se normális, hogy majd kétméteres emberek fetrengenek. De a Real Madrid mindig is szúrta az emberek szemét, ez eztán is így lesz.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 11:50

Süti írta:
hehetheoriginal írta: mert a másik egy szimuláns köcsög, és azt akarja elérni, hogy lapot kapjak.
hát ha már kapok, akkor te is kapjál valamit cserébe.

mikor felbasszák az agyát, akkor ő is odabasz. jogosan.

objektíven kellene ugye.... :coffee:
Ha nem latod a különbséget a ket viselkedés között akkor nem tudok segíteni. De várom a videókat mikor Kroos nem bír magával.
hálistennek nem mindenki ugyanolyan.
mint egy robot.
vissza lehet keresni, én ütöm legjobban nyomorult kétbites biniciuszt hétről hétre, de ez a tegnapi 1 db eset vilivel, abszolút jogos reakció.
mint ahogy pepe taposása is.
Ez azért nem akkora nagy difi, hogyha hátulról, (pláne, hogy nem is látod, nem számítasz rá) lendületből, szándékosan fel akarnak lökni, ne tudjanak fellökni :lol:
tehát a magyar nem játszott rá, ezt akarod mondani. csakis binicius a szar alak ebben az esetben, ugye?
már a "falt" se volt falt, azon kapta fel a vizet binicius, aztán még a "lökésre" is rájátszott a lipcsei jócskán.
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. március 7., csütörtök 11:45

Én arra lennék kiváncsi, hogy mit mondott Orbán?

Egyébként én nem csodálkozom, hogy ki vannak a srácok (Kroos dührohamai, Belli eltiltása, Carlo kirohanásai pl). Ott van a vesztegetési ügy erre minden ugyan úgy folytatódik Spanyolországban, mint korábban. Baromi frusztráló lehet. Minket is felszab, hát még őket.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 7., csütörtök 11:21

A nagykönyv alapján ez lehet piros de nevicceljünk már. Nem kettéfejelte az embert lökött rajta egyet az meg eljátszotta a nagyhalált. Tömeges jeleneteknél is rengeteg ilyen van és akkor sincs már ott a labda.

Ez max a károgóknak csont.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 7., csütörtök 11:15

Tjacks írta:
hehetheoriginal írta: mert a másik egy szimuláns köcsög, és azt akarja elérni, hogy lapot kapjak.
hát ha már kapok, akkor te is kapjál valamit cserébe.

mikor felbasszák az agyát, akkor ő is odabasz. jogosan.

objektíven kellene ugye.... :coffee:
Update : kurva ritkán basszák fel az agyát, de ha linkeltek egy ultimate Kroos fight career version youtube videót ahol arcoskodik/lökdösődik 10 percen keresztül , akkor minden cinizmusomat félretéve elnézést kérek.

Ne hasonlítsuk már a két játékos viselkedését össze, ha már objektivitást emlegetünk. :)
Nekem eleg egy video, ahol Kroos vagy a jatekost a nyakanal fogva loki el, vagy 1 centirol uvolt a masik arcaba, esetleg flegman kirohogi.

Vinit eladnam a sok idiotasaga miatt, de a tegnapi nalam belefert, szerencsere a bironal is, feszult meccsen ezek teljesen normalis dolgok. Ahogy az is amit Carvajalnak mondott a Lipcses arc.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 856
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. március 7., csütörtök 11:11

hehetheoriginal írta: az a baj, hogy a fizika törvényei a fudballpályán is érvényesek, newton törvényeire gondolok itt elsősorban.
vagy binicius kibaszott erős gyerek, vagy orbán van papírból...
Vini 176 magas és 73 kg. Orbán 186 és 87 kg (google szerint).
Ez azért nem akkora nagy difi, hogyha hátulról, (pláne, hogy nem is látod, nem számítasz rá) lendületből, szándékosan fel akarnak lökni, ne tudjanak fellökni :lol:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. március 7., csütörtök 11:08

hehetheoriginal írta:
De alapból mi a fasznak lokodod a masikat?
mert a másik egy szimuláns köcsög, és azt akarja elérni, hogy lapot kapjak.
hát ha már kapok, akkor te is kapjál valamit cserébe.
Kroos valamiert nem lokod minden második meccsen valakit.
mikor felbasszák az agyát, akkor ő is odabasz. jogosan.

objektíven kellene ugye.... :coffee:
Ha nem latod a különbséget a ket viselkedés között akkor nem tudok segíteni. De várom a videókat mikor Kroos nem bír magával.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. március 7., csütörtök 11:08

hehetheoriginal írta:
De alapból mi a fasznak lokodod a masikat?
mert a másik egy szimuláns köcsög, és azt akarja elérni, hogy lapot kapjak.
hát ha már kapok, akkor te is kapjál valamit cserébe.
Kroos valamiert nem lokod minden második meccsen valakit.
mikor felbasszák az agyát, akkor ő is odabasz. jogosan.

objektíven kellene ugye.... :coffee:
Update : kurva ritkán basszák fel az agyát, de ha linkeltek egy ultimate Kroos fight career version youtube videót ahol arcoskodik/lökdösődik 10 percen keresztül , akkor minden cinizmusomat félretéve elnézést kérek.

Ne hasonlítsuk már a két játékos viselkedését össze, ha már objektivitást emlegetünk. :)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 10:54

De alapból mi a fasznak lokodod a masikat?
mert a másik egy szimuláns köcsög, és azt akarja elérni, hogy lapot kapjak.
hát ha már kapok, akkor te is kapjál valamit cserébe.
Kroos valamiert nem lokod minden második meccsen valakit.
mikor felbasszák az agyát, akkor ő is odabasz. jogosan.

objektíven kellene ugye.... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. március 7., csütörtök 10:52

Realista24 írta: Nem a Lipcsenek rugott egy golt, hanem BL egyenes kiesesben rugott egy golt.
Sokaknak ez nem ment evekig, meg akkor sem ha odakerultek a szezon ezen szakaszaban.
A Bl-döntőben ki rúgott gólt? A viselkedése ettől függetlenül botrányos, de most ott van ahol kell. A lökésért megkapta a sárgát, nem nagy ügy, valami hülye spanyol akár ki is szórta volna, de szerencsére nem ők fújtak tegnap.

Egyébként a cseheknél Koller és egy másik ex-Bundes játékos volt a stúdióban, elismerték a Lipcse effortját, de hozzátették, hogy teljesen mégérdemelten jutott tovább a Real Madrid. A klasszis megoldások ugyanis nálunk voltak.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. március 7., csütörtök 10:50

De alapból mi a fasznak lokodod a masikat? Orbán bohoc hogy elfujja a szél, de nem kell neki erre lehetőséget adni agyhalottkent. Kroos valamiert nem lokod minden második meccsen valakit.

Nem érdekel hany golt lo, ez nem a Barcelona hogy beleferjen rendszeresen ez a viselkedés.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 10:43

az a baj, hogy a fizika törvényei a fudballpályán is érvényesek, newton törvényeire gondolok itt elsősorban.
vagy binicius kibaszott erős gyerek, vagy orbán van papírból... :coffee:
de sztem csak az agyában van fekete penész, amiért így viselkedik felnőtt férfiember és profi sportoló módjára.
de gondolom sokan nem tudnak/tudtok objektíven véleményt nyilvánitani róluk, mert biniciust utálni kell, mert kibirhatatlan fasz a viselkedése általában/mindig, orbán meg ugye a hőn imádott magyar válogatott alapembere....
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 7., csütörtök 10:28

el magico írta:
wZoLee7 írta: Ez a tegnapi, írhatjátok h belefér meg csak sárga, de nem. Ha ellenünk, a labdától távol egy ellenfél támadó így fellökné az egyik játékosunk és csak sárgát kapna, mindenki elküldené a bírót az anyjába. Ez labda nélküli szándékos agresszió volt, instant pirosnál sem szólhattunk volna semmit. Már előtte is, de utána főleg, legalább 15 percig csak elszórta a labdákat, nem a focival foglalkozott, inkább vitázott az ellenfél edzővel.

+1
Hát teli erőből neki futott hátulról Willinek. Labda sehol nem volt, full szándékos. Egy szót se szólhattunk volna, ha két sárgával kiszórják.

Én nagyon sokáig védtem Vinit, de már tényleg betelt a pohár. A gólörömei meg kifejezetten irritálóak. Azt hiszi ő a CR, mert rúgott egy gólt a Lipcsének :lol: :lol: A Valencia ellen is amit csinált 2-1-nél meg az egyenlítésnél... Nem kéne ehhez asszisztálnia a stábnak meg a vezetőségnek.


Mbappéval viszont szerintem megférnek majd ego ügyileg. Bellinghamet is szereti, tegnap is látszott ez.
Nem a Lipcsenek rugott egy golt, hanem BL egyenes kiesesben rugott egy golt.
Sokaknak ez nem ment evekig, meg akkor sem ha odakerultek a szezon ezen szakaszaban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 856
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. március 7., csütörtök 10:06

wZoLee7 írta: Ez a tegnapi, írhatjátok h belefér meg csak sárga, de nem. Ha ellenünk, a labdától távol egy ellenfél támadó így fellökné az egyik játékosunk és csak sárgát kapna, mindenki elküldené a bírót az anyjába. Ez labda nélküli szándékos agresszió volt, instant pirosnál sem szólhattunk volna semmit. Már előtte is, de utána főleg, legalább 15 percig csak elszórta a labdákat, nem a focival foglalkozott, inkább vitázott az ellenfél edzővel.

+1
Hát teli erőből neki futott hátulról Willinek. Labda sehol nem volt, full szándékos. Egy szót se szólhattunk volna, ha két sárgával kiszórják.

Én nagyon sokáig védtem Vinit, de már tényleg betelt a pohár. A gólörömei meg kifejezetten irritálóak. Azt hiszi ő a CR, mert rúgott egy gólt a Lipcsének :lol: :lol: A Valencia ellen is amit csinált 2-1-nél meg az egyenlítésnél... Nem kéne ehhez asszisztálnia a stábnak meg a vezetőségnek.


Mbappéval viszont szerintem megférnek majd ego ügyileg. Bellinghamet is szereti, tegnap is látszott ez.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 7., csütörtök 10:02

M1Ö írta: Mondjuk ha nem ő csinálta volna és nem Orbán ellen, akkor az tuti, hogy nem lenne ennyire felkapva.
van már szájról olvasó ráállítva az esetre, hogy mit mondott Wilmosunk Vininek?
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2024. március 7., csütörtök 10:00

Realista24 írta:
M1Ö írta: Mondjuk ha nem ő csinálta volna és nem Orbán ellen, akkor az tuti, hogy nem lenne ennyire felkapva.
Lois Openda to Dani Carvajal: “I will f**k your wh*re mother.”
@livescore
:ike:
Ez két meccs Judenak
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég