Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

untouchable
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. március 15., péntek 15:03

KAG írta: Felült nagyon erre a social justice warrior vonalra túlságosan sajnos.
Biztos vagyok venne ha bármelyik masik feka jatekosunkkal tortenik ez, le se szarja.

En amugy eladnám.

Szerintem jobban működne egy ruszo teknos brahim első hármas mint vele barmk mas opcio

Ruszo a baloson jo, ezt kar elvenni tole.
Felejtsétek már el ezt a Brahim kezdő alapjátékos dolgot…
Sosem lesz meghatározó, kirobbanthatatlan kezdő.
Rotációban, 12. embernek, fél órákra szétszedni a fáradt ellenfelet… Erre tökéletes és legjobb emberünk lehet, se kevesebb, se több.
Sajnálom.
Hala Madrid y nada más 🤍

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 15., péntek 14:15

Az a baj hogy nem látom annak a végét ami megy.

Kell neki adni egy szezont Bappé mellett de ha ugyanez fog lenni sajna meg kell tőle válni.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2024. március 15., péntek 12:17

leirod h most is igaza van, de erre adjuk el… fuck logic, es ruszo nem jobb nala a baloson hiaba probalja par forumozo eladni az 5 meccses jo teljesitemenyet annak, hogy o vini helyett lenne a megfelelo balszelsonk. geci gaz ez a klubnal dolgozoknak, hogy ilyen megtortenik, jelzi az is hogy nem akartak kommentalni a dolgot. de persze ujabb nap, meccset se jatszunk, de basztassuk mert igaza van :lol:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2024. március 15., péntek 11:02

Felült nagyon erre a social justice warrior vonalra túlságosan sajnos.
Biztos vagyok venne ha bármelyik masik feka jatekosunkkal tortenik ez, le se szarja.

En amugy eladnám.

Szerintem jobban működne egy ruszo teknos brahim első hármas mint vele barmk mas opcio

Ruszo a baloson jo, ezt kar elvenni tole.
ZIDANE

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 15., péntek 10:43

https://www.espn.com/soccer/story/_/id/ ... r-valencia


Mi is kókuszdióztunk egyet :lol:

Nagyon azon vagyok hogy el kéne adni a facba, mert ennek sose lesz vége, hiába van most is igaza.
Neki se jó ez ami megy.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 12., kedd 5:53

Vinicius Jr apologized to Oscar Mingueza for his push during the match and they both hugged it out:

“Excuse me, brother if you grab and let go that is okay, but you do it like that and that's how I get angry, but brother I’m sorry."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 12., kedd 4:14

kiserik írta: Annyiból azért valid az állítás, hogy CR ellen is ment a fröcsögés folyamatosan. Hiába volt a meccs/gól átlag, a fél fórum el akarta zavarni. Akkor rendre CR-t védtem, mentem is a levesbe véglegessel :lol: Manapság Vini miatt kapok (egyelőre) 1-2 heteket :kalapos:
Ilyen az amikor hazudik az ember magának.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. március 11., hétfő 22:51

Értem a párhuzamot, és mégsem. :lol:
Cr-nek köze nem volt ehhez a ripacs viselkedéshez.
Max MU-ban színészkedett sokat, de ennyire cringe nem volt soha.
Ez a barcás Neymarral emlegethető egy lapon. Mármint, hogy mennyire irritáló. De még neki se kapcsolt le ennyire a villany egy-egy szituációtól.
Amúgy, hogy ne csak a szomszédból hozzak példát, Higu és Morata tűnt mindig ilyen durcás kisgyereknek, főként ez irritált bennük, a botlábúságuk másodlagos volt.
Na most vagy kezd ezzel valamit, vagy a 2 balfasz útjára léphet nyugodtan.
Ilyen viselkedéssel, és hogy ennyire nincs ott fejben nem lehet hosszú távon világklasszis szinten teljesíteni.
Ezért is röhejes nekem az, aki Cr-t hozzá hasonlítja. :lol:
Kivéve hehe, ő nem röhejes, csak szenilis kicsit. :D

MarioCirolo
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 11., hétfő 22:36

ELSiete írta:
MarioCirolo írta:

Nekem van ket szemem es eleg jol emlekszem, amikor az almeria jatekosat hatulrol vadlin rugta, odautott az ot visszahuzo malagainak, vagy ketszer utott oda egy szogletnel az ellenfel jatekosainak (talan cordoba vagy racing santander). Ezeken kivul ott voltak a kozonsegnek valo kimutogatosok es hisztizes.
Örülök, hogy a közel 9 éves madridi palyafutasabol, ahol folyamatosan tűz közelben tartották őt az ellenfél játékosai a kiváló teljesítménye miatt, te kitudtal emelni 4 pillanatot amikor neki is elmentek otthonról. Amúgy több is volt, de Vini miatt jelenleg minden második, ha nem minden első meccsünkön áll a játék, a folytonos reklamalasai, sírásai, kirohanasai miatt. Egyszerűen csak az ostoba jelző jut róla eszembe. Igazából egyik felrol sem jo, ha így viselkedik a pályán, de nem lehet mindenki hal vérű és balhémentes, Ramost is szerettük, kell a tűz a pályára, de legyen meg a balansz, ne erről szóljon a palyafutasa és ne a csapatot hátráltassa. Én a góljai ellenére is azt mondom, hogy sokkal jobb volt az összhang és a foci is a csapaton belül, amíg a brazil mágusunk sérült volt. CRt mikor tudtad volna kivenni anno a Realbol? Lehet ő is odaszolt olykor, de sokkal többször inkabb kussolt és a mesterharmasa után mutogatott a címerre, mondván ezt kapjátok ki... Hát Vini ettől nagyon messze van.
En csak es kizarolag palyan valo viselkedesrol beszeltem es en szemely szerint nem latok nagy kulonbseget ebben a ket jatekos kozott. Ki tudnek emelni tobb ilyen pillanatot is, de szerintem ezek is eleg jol szemleltetik hogy Ronaldonak is boven megvoltak azok dolgai, ami nem melto a Real Madridhoz. Ettol fuggetlenul mindenki imadta, tobbek kozott en is.
Vini miatt pedig leginkabb akkor allt a jatek az elmult hetekben, amikor az ellenfel a kozepkezdeshez vitte a labdat a goljai utan.

IdentitásbólGyőzelem
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2022. október 21., péntek 11:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, Fenomèn, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: IdentitásbólGyőzelem » 2024. március 11., hétfő 22:31

Olvasgattam napkozben az eszmecseret Vinirol, es a viselkedeserol. Nehez, mert ahany megkozelotes, annyi nezopont, es velemeny lehet ebben a temaban.

De amire szeretnek reagalni az a Ronaldos parhuzam.
Hehenek szerintem most igaza van abban, hogy mar a Unitedes CR is nagyon sokszor ripacs volt, es hadonaszo, teatralis a palyan.
Mondhatjuk h mar akkor telibeszarta ki mit gondol, őszintebe tolta neha a kretent, neha az igazat.
Majd atigazolt a vilag legsikeresebb es ezaltal leggyuloltebb klubjaba ugye.
A LaLigaban mondhatni meginkabb kijott belole, az ami sokszor most Vinibol is. Vinire majmoznak mert tudjak azzal lehet a leginkabb kizokkenteni, Ronaldot uziztak es tarsai.
Ehhez jott es jon most is h a birok nem vedtek az akkori Cét sem es most Vinit sem.
Sokat mondo szerintem az h a Portugalt osszesen 4szer szortak ki egybol pirossal, mind a 4 a bajnoksagban es ebbol 2 az elso eveben!!!! Egyre konkretan emlekszem Almeria ellen asszem h ugyanugy huztak vissza ket kezzel raakaszkodva mint Vinit most, csak Ronaldo hatra utott es ő kapta a pirosat…
Szoval azert neki is kellett nehany ev mire valamennyire mar tudta ezt kezelni, es inkabb a palyan valaszolt golokkal!

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 11., hétfő 22:19

MarioCirolo írta:
Süti írta:

Szerintem akinek van ket szeme es használta az elmúlt 15 évben az ezt mondja.
Nekem van ket szemem es eleg jol emlekszem, amikor az almeria jatekosat hatulrol vadlin rugta, odautott az ot visszahuzo malagainak, vagy ketszer utott oda egy szogletnel az ellenfel jatekosainak (talan cordoba vagy racing santander). Ezeken kivul ott voltak a kozonsegnek valo kimutogatosok es hisztizes.
Örülök, hogy a közel 9 éves madridi palyafutasabol, ahol folyamatosan tűz közelben tartották őt az ellenfél játékosai a kiváló teljesítménye miatt, te kitudtal emelni 4 pillanatot amikor neki is elmentek otthonról. Amúgy több is volt, de Vini miatt jelenleg minden második, ha nem minden első meccsünkön áll a játék, a folytonos reklamalasai, sírásai, kirohanasai miatt. Egyszerűen csak az ostoba jelző jut róla eszembe. Igazából egyik felrol sem jo, ha így viselkedik a pályán, de nem lehet mindenki hal vérű és balhémentes, Ramost is szerettük, kell a tűz a pályára, de legyen meg a balansz, ne erről szóljon a palyafutasa és ne a csapatot hátráltassa. Én a góljai ellenére is azt mondom, hogy sokkal jobb volt az összhang és a foci is a csapaton belül, amíg a brazil mágusunk sérült volt. CRt mikor tudtad volna kivenni anno a Realbol? Lehet ő is odaszolt olykor, de sokkal többször inkabb kussolt és a mesterharmasa után mutogatott a címerre, mondván ezt kapjátok ki... Hát Vini ettől nagyon messze van.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. március 11., hétfő 22:05

Annyiból azért valid az állítás, hogy CR ellen is ment a fröcsögés folyamatosan. Hiába volt a meccs/gól átlag, a fél fórum el akarta zavarni. Akkor rendre CR-t védtem, mentem is a levesbe véglegessel :lol: Manapság Vini miatt kapok (egyelőre) 1-2 heteket :kalapos:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. március 11., hétfő 21:43

hehetheoriginal írta: ceronaldo ugyanigy vallalhatatlan volt, ha binicius is most az.
kapott is érte piroslapokat, biniciusnál ha igy megy tovább, akkor ami késik nem múlik.
ja hogy ceronaldonak elneztuk, mert volt teljesitmeny hetrol hetre.
ceronaldot már angliában rühellte mindenki, amiért allandoan sírt a szája meg szimulált dobálta magát mindenfelé.
szóval csak objektíven.
Közel nem volt egy kategória CR.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 11., hétfő 21:19

Realista24 írta: Hehe és az objektivitás. :kalapos:
hát ja.
példát lehetne venni róla. :coffee:
CR7et ne hasonlítsuk már Vinihez.

A tag a világ legjobbjaként csinálta ezt meccs/gól átlaggal
miért ne?
real madridban való viselkedés volt a téma. nem a teljesítmény.
aztán ha belekevered a teljesítményt, akkor lehet vitatkozni, hogy messi jobb volt, és most binicius meg top3 támadó jelenleg állítólag, szóval mindkét esetben top játékosokról beszélünk.
thereisonly1ronaldo

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 11., hétfő 21:17

CR7et ne hasonlítsuk már Vinihez.

A tag a világ legjobbjaként csinálta ezt meccs/gól átlaggal, akkor se ilyen rendszeresen mint most Vini, akinek minden meccsen elszáll az agya ha felcukkolják.

Ő inkább gólokkal hallgattatta el a sok verebet és motivációt gyűjtött belőle nem egyszer, Vininek meg fixen redőny le azt butába folyamat.

CR is sokszor hülye volt de közel sem ennyiszer.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2024. március 11., hétfő 21:20-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 21:15

Hehe és az objektivitás. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 11., hétfő 21:14

ceronaldo ugyanigy vallalhatatlan volt, ha binicius is most az.
kapott is érte piroslapokat, biniciusnál ha igy megy tovább, akkor ami késik nem múlik.
ja hogy ceronaldonak elneztuk, mert volt teljesitmeny hetrol hetre.
ceronaldot már angliában rühellte mindenki, amiért allandoan sírt a szája meg szimulált dobálta magát mindenfelé.
szóval csak objektíven.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 21:11

MarioCirolo írta:
Realista24 írta:

Érted amit írtam?
Azt irtad latni kell a meccseket, feltelezem lattad a meccseket, amin Ronaldo jatszott. Inenntol kezdve meg tudtad allapitani, hogy nalad kiverte a biztositekot a viselkedese, vagy nem. Ezert is kerdezem.
Ha érted amit írtam, akkor tudod a válaszom. Leírtam, de leírom újra, ez a fajta viselkedés számomra nem fer bele a pályán, Real mezben. Egyszer egyszer előfordul(hat) de amikor egy játékost ez jellemez rögtön a teljesítménye mellett/előtt, az komoly gond.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MarioCirolo
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 11., hétfő 21:00

Realista24 írta:
MarioCirolo írta:

Oszinten kerdezem, hogy Cristiano Ronaldonal is ezt gondoltad?
Érted amit írtam?
Azt irtad latni kell a meccseket, feltelezem lattad a meccseket, amin Ronaldo jatszott. Inenntol kezdve meg tudtad allapitani, hogy nalad kiverte a biztositekot a viselkedese, vagy nem. Ezert is kerdezem.

MarioCirolo
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 11., hétfő 20:49

Süti írta:
MarioCirolo írta:

Tehat azt mondod, hogy Ronaldo viselkedese kulonb volt Vinietol?
Szerintem akinek van ket szeme es használta az elmúlt 15 évben az ezt mondja.
Nekem van ket szemem es eleg jol emlekszem, amikor az almeria jatekosat hatulrol vadlin rugta, odautott az ot visszahuzo malagainak, vagy ketszer utott oda egy szogletnel az ellenfel jatekosainak (talan cordoba vagy racing santander). Ezeken kivul ott voltak a kozonsegnek valo kimutogatosok es hisztizes.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég