Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 12., péntek 19:48

azért sem nyerheti binicius, mert egyrészt néger :kalapos: , másrészt az uefa inkább szeppukut követ el, minthogy már megint real játékos nyerje.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 12., péntek 19:37

wZoLee7 írta:
'shutterisland írta: minden felhozott nevnel van buktato, vininel a bajnoksag es a halvany vb, haaland ugye kinn sem volt a veben, messi meg a tavaszra mar annal is jobban elengedte ezt a jatekot, mint a vb elott tette es a bl-bol koran kihullottak.

Oké, de Halland akkor vb meg eb évben nem nyerhet bogyót mert dán? :lol: Idén eddig egyértelműen az övé, Messi kegyelemből max top3, kegyelemből...
Nálam nincs egyértelmű egyelőre.
Haaland egyelőre Aranycipo, Vini góljai jobbak, szebbek, elmenydusabbak. Mellette van ugyanannyi golpassza is.
Vini neve mellett van már három kupa ebben a szezonban pluszban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. május 12., péntek 19:36

Ó baszki, éreztem h valami nem kerek, bocsi :D De így akkor még inkább...na mind1, itt ez off már

Idén Vini sem aranylabda amúgy, ahhoz kellene a bl is meg a liga is neki és még akkor is nehéz lenne

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. május 12., péntek 18:26

wZoLee7 írta:
'shutterisland írta: minden felhozott nevnel van buktato, vininel a bajnoksag es a halvany vb, haaland ugye kinn sem volt a veben, messi meg a tavaszra mar annal is jobban elengedte ezt a jatekot, mint a vb elott tette es a bl-bol koran kihullottak.

Oké, de Halland akkor vb meg eb évben nem nyerhet bogyót mert dán? :lol: Idén eddig egyértelműen az övé, Messi kegyelemből max top3, kegyelemből...
Ha még dán lenne :) akkor egy eb talán. De ő norvég. Ödegaarddal együtt lehet alkotnak azért vmit.

8 aranylabda nebasz már nem érzik, hogy kicsit tulzás.
Most ugyis megkapja vbre. De kb 5. vagy 6.nak kellene lennie. Best dijat megkapta rá nem?! Aranylabda meg majd aki nyeri a BL-t...
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. május 12., péntek 18:22

wZoLee7 írta:
'shutterisland írta: minden felhozott nevnel van buktato, vininel a bajnoksag es a halvany vb, haaland ugye kinn sem volt a veben, messi meg a tavaszra mar annal is jobban elengedte ezt a jatekot, mint a vb elott tette es a bl-bol koran kihullottak.

Oké, de Halland akkor vb meg eb évben nem nyerhet bogyót mert dán? :lol: Idén eddig egyértelműen az övé, Messi kegyelemből max top3, kegyelemből...
Azert tuti nem fog nyerni mert dan :mrgreen:

Messi, Haaland, Vini lesz a sorrend.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. május 12., péntek 18:21

hehetheoriginal írta:
Ez a futball csúcsa. Nem mert real madrid szurkolo vagyok, hanem maga a körítés. A zene. Fel van spanolva mindenki. A tv társaság, studio, szakértők. 1 héttel előtte már erzed a gyomrodban.
a béelldöntő, ha mi, meg a vb-döntő, ha brazilia játszik, azok ilyenek nekem.
évente kb 2-3 meccs előtt vagyok idegbe'

Az illető aki megnyeri a bogyót, az legyen abban az evben egy baszogep a posztjan. Ha csatar fossa a golt. A kps varazsoljon, a vedo legyen fal. Meghatarozo legyen a csapatnak.
az a baj ezzel, hogy nincs minden évben olyan szintiszta egyertelmuseg, mint pl karim esetében.
most pl itt van hali, lehet minden cimet megnyer, de nem több egy felszteroidozott jancker, pippoinzagi, müller, stb tipusu 5-ösön belül egyérintésből gólt bepasszoló/befejelő embernél.
a termelékenység sincs messi vagy céronaldo szinten, hogy odaadnám neki azonnal, ő csak egy végcél a gépezet tetején.
nem határozza meg a csapata játékát, nem tesz hozzá semmi extrát, nem lóg ki felfelé a tudásával sehonnan, jó rendszerben van jókor.
szóval ez nálam nem ér aranylabdát.
de ugye akkor kinek adni....
messi a 3 tizire meg a lófaszsemmi csapatok elleni emberkedésre faszt kapjon a picsájába ne aranylabdát.
Micsoda? Haalandnak a szezon vegere olyan szamai lesznek, mint prime Messinek es a prime CR-nek. Es ha mellette meg a trofeakat is behuzzak, amikre eselye van… haaat, szerintem Haaland, Messi, Vinicius sorrend lesz. Vinit azert tennem a harmadik helyre mert o most rivaldafenyben van, es a teljesitmenye is elkepeszto szinten. Persze sok ido fog meg eltelni…
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. május 12., péntek 18:08

'shutterisland írta: minden felhozott nevnel van buktato, vininel a bajnoksag es a halvany vb, haaland ugye kinn sem volt a veben, messi meg a tavaszra mar annal is jobban elengedte ezt a jatekot, mint a vb elott tette es a bl-bol koran kihullottak.

Oké, de Halland akkor vb meg eb évben nem nyerhet bogyót mert dán? :lol: Idén eddig egyértelműen az övé, Messi kegyelemből max top3, kegyelemből...

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 12., péntek 17:10

dzsi91 írta: Pont ez a baj ha nincs céronaldo és valaki nemhoz egy benzema szezont akkor reflexből odaadják messinek :lol: ez volt 2019ben 21ben

Meg amugy ha ennyire szamit a vb akkor bappe neve miert nem merül fel senkiben?
mert messi igábatette
thereisonly1ronaldo

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. május 12., péntek 16:46

🗣️ Thierry Henry: “Viní Jr on the left, Mbappé & Haaland as forwards… someone please put them together [in one team].”

szerintem Perez apoóknak is vmi ilyesmi lehet az álma az új stadionba, de amugy ja ezek hárman elég baszó triót képeznének, én is megnézném őket együtt.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11241
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 12., péntek 16:39

Pont ez a baj ha nincs céronaldo és valaki nemhoz egy benzema szezont akkor reflexből odaadják messinek :lol: ez volt 2019ben 21ben

Meg amugy ha ennyire szamit a vb akkor bappe neve miert nem merül fel senkiben?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 12., péntek 16:38

minden felhozott nevnel van buktato, vininel a bajnoksag es a halvany vb, haaland ugye kinn sem volt a veben, messi meg a tavaszra mar annal is jobban elengedte ezt a jatekot, mint a vb elott tette es a bl-bol koran kihullottak.

en meg ide tennem modricot is, azert neki a vb bronz-bl gyozelem-cdr gyozelem egyveleg jo lenne a klub es valogatott szezonok kombinalasanal, de egyenileg eleg clutch visszavago plusz donto kellene, hogy eszebe jusson a szavazoknak.

mas nevek nem jutnak az eszembe, en se nagyon tudom, kinek lehetne nyugodt szivvel odaadni.

az vicces lenne azert, ha az inter behuzna es lautaro homlok martinez lenne az egyetlen vb-bl gyoztes. :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 12., péntek 15:26

Ez a futball csúcsa. Nem mert real madrid szurkolo vagyok, hanem maga a körítés. A zene. Fel van spanolva mindenki. A tv társaság, studio, szakértők. 1 héttel előtte már erzed a gyomrodban.
a béelldöntő, ha mi, meg a vb-döntő, ha brazilia játszik, azok ilyenek nekem.
évente kb 2-3 meccs előtt vagyok idegbe'

Az illető aki megnyeri a bogyót, az legyen abban az evben egy baszogep a posztjan. Ha csatar fossa a golt. A kps varazsoljon, a vedo legyen fal. Meghatarozo legyen a csapatnak.
az a baj ezzel, hogy nincs minden évben olyan szintiszta egyertelmuseg, mint pl karim esetében.
most pl itt van hali, lehet minden cimet megnyer, de nem több egy felszteroidozott jancker, pippoinzagi, müller, stb tipusu 5-ösön belül egyérintésből gólt bepasszoló/befejelő embernél.
a termelékenység sincs messi vagy céronaldo szinten, hogy odaadnám neki azonnal, ő csak egy végcél a gépezet tetején.
nem határozza meg a csapata játékát, nem tesz hozzá semmi extrát, nem lóg ki felfelé a tudásával sehonnan, jó rendszerben van jókor.
szóval ez nálam nem ér aranylabdát.
de ugye akkor kinek adni....
messi a 3 tizire meg a lófaszsemmi csapatok elleni emberkedésre faszt kapjon a picsájába ne aranylabdát.
thereisonly1ronaldo

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. május 12., péntek 15:16

Pont a city elleni meccsen éreztem, hogy geci. Ez a futball csúcsa. Nem mert real madrid szurkolo vagyok, hanem maga a körítés. A zene. Fel van spanolva mindenki. A tv társaság, studio, szakértők. 1 héttel előtte már erzed a gyomrodban. A napján meg szetbasznal mindenkit, csak legyen már este. Ennek a kabaré vbnek a felét se lattam. Nevesebb csapatok meccseit ataludtam. A döntőn ment fel egyedül a pulzus kolomuani nál. Annyira szinvonaltalan gyenge szar volt a faradt emberekkel meg a 78 tizenegyessel, hogy alig vartam, hogy visszaterjen a klubfoci. Kurvara lekene mar vegre szarni ki mit nyer, a kupakat, a szir szar koriteseket egy csapatsportban.

Az illető aki megnyeri a bogyót, az legyen abban az evben egy baszogep a posztjan. Ha csatar fossa a golt. A kps varazsoljon, a vedo legyen fal. Meghatarozo legyen a csapatnak.

Aki lesetal11 hónapot ugy, hogy a kozonsege kurvaanyazik hangosbemondoba az a 100ba se legyen ott

Vb oké volt. Meg is kapta ra a dijat. Jol mozgott, belotte a tiziket, lelkes volt. Dm csinalta neki, de paul futott helyette, de oké volt. Az aranylabdatol takarodjon a fszba. :agree:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 12., péntek 15:05

Ha a City BL-t nyer: Haaland.
Ha a Real BL-t nyer: Vini.
Ha egyik se nyer BL-t: Messi.

Nálam.

Önmagában egy PL gólrekordra nem adnék aranylabdát, akkor már egy vb csak nagyobb szó. De mivel se előtte se utána nem csinált semmit Messit még az is elfogadható lenne ha Haaland kapná BL nelkül is.

Amúgy biztos vagyok benne, hogy Messié lesz bárki is nyeri a BL-t.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: cart » 2023. május 12., péntek 15:03

A fogadóirodák 1.5 szorzót adnak hogy Messi nyeri, a második Haaland 2.5-el
:mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11241
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 12., péntek 14:53

Messi ugye kapott vagy 4 aranylabdat ugy hogy lofaszt memcsinalt a blben csak laligat nyert meg sok gólt rugott. Halaand ezt bőven hozta.

Bl nélkül is neki adnám mert ha mi blt nyerünk se benzemanak se vininek nincs akkora marketingje hogy 20-30 gólokkal aranylabdat kapjon.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 12., péntek 14:23

Jogos,

Haaland oda érhet. Viszont a VB kicsit nagyobb cím , mint egy Pl. Arról nem is beszélve, hogy azért Argentína fele akkora eséllyel sem indult a Vb-n , mint Haaland és a City a PL-ben.

De tényleg jó felvetés!
O valóban kaphatná. Főleg ha még BL-t is behúzza, akkor viszont egyértelműen neki adnám.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. május 12., péntek 14:19

rikko írta:
dzsi91 írta:

hát amikor copa americat nyert is megkapta pedig ugyanúgy nemcsinalt semmit egész évben :mrgreen:

Amúgymeg 2006 óta senki nem kapott vb-re balondoort. Nyilván messinek ennyi is elég.
CR meg nem nyert VB -t :mrgreen:
De ha nyert volna, akkor már nyomták is volna a csülkeibe a bogyót.
De amúgy kinek adnád ?
Vegyük ki Messit a kalapból, kinek adnád oda a bogyót ?
Ez kérdés? Épp megdõl az all time PL gólrekord. Szerintem az nagyobb meló mint elrakni 5 tizit, de kinek mi.

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 12., péntek 14:05

dzsi91 írta:
hehetheoriginal írta: Azert kicsit alljunk mar meg, egy par tizigolra, es minden idok leggyengebb vb-jere ne kapjon mar valaki aranylabdat.
Ezen kivul az egvilagon lofaszt nem csinalt 1 even at az ember.

Mert akkor ezentul mindig eb es vb eveben odaadjuk az aktualis gyoztes sztarjatekosanak, aztan el van intezve.

Kabare ez, ha messi nyeri
hát amikor copa americat nyert is megkapta pedig ugyanúgy nemcsinalt semmit egész évben :mrgreen:

Amúgymeg 2006 óta senki nem kapott vb-re balondoort. Nyilván messinek ennyi is elég.
CR meg nem nyert VB -t :mrgreen:
De ha nyert volna, akkor már nyomták is volna a csülkeibe a bogyót.
De amúgy kinek adnád ?
Vegyük ki Messit a kalapból, kinek adnád oda a bogyót ?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. május 12., péntek 13:35

Jovore meg van Copa. :mrgreen:

Az Vininek amugy esely lehet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég