Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. január 19., péntek 10:13

Barca meccs utan pofatlansag lett volna beirni, de akkor is azt ereztem hogy az a jo teljesitmeny annak volt koszonheto, hogy simalab a felezovonalig feltolta a Barca vedekezeset es volt hely rohangalni, ami a legjobban fekszik Vininek. Viszont ezt es meg 1-2 meccset leszamitva a szezonban teljes homaly az ember. Az meg mar szerintem mindenkinek nyilvanvalova valt, hogy viselkedesre abszolut alkalmatlan hogy a Realt kepviselje.

Darwin dijas tovabba, hogy onreflexiot tart a viselkedeserol es hogy tudja hogy valtoztani kell meg a focira osszpontositani, aztan a kovetkezo meccsen az energiajat arra pazarolja hogy Simeoneval es a szurkolokkal haboruzzon.


Csereben viszont nagyon golpont erzekeny es sok helyzetben clutch jatekos. Hatalmas dilemma ez a Vinicius kerdes, de csak a forumon szerintem. Madridban elvezi Ancelotti es Perez felhotlen bizalmat a hirek alapjan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 19., péntek 9:56

Pad'em írta: Kedves downvoteolók mi nem igaz abból amit írtam? :lol: :fpalm:
Ne
foglalkozz
vele
!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 19., péntek 9:50

Kedves downvoteolók mi nem igaz abból amit írtam? :lol: :fpalm:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. január 19., péntek 9:40

Nyugodtak legyetek almeria ellen kezdeni fog meg utana meg utana is.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 19., péntek 9:36

Játéka brutál visszaesett idén, alig nyer párharcot, lassabb sokkal, pofája meg a legnagyobb, bármikor benne van hogy valamelyik analfabéta bíró kiállítja. Ez így nem néz ki túl jól. Nyilván fogható ez a sérülésekre, de akkor meg ne játszon ennyit, így csak Brahim is kiesik a formából a padon, tegnap jó szar is volt ő is.

Ancelotti bőven benne van ebben, tegnap egyértelmű volt 60 perc után csak árt a csapatnak, le kellett volna cserélni. Atletico ellen, az ő fejével? Meccs elött nyilvánvaló volt, hogy sok haszna nem lesz, de az első félidőben legalább voltak jó momentumai.

Ez az eladás totál felesleges téma, nem lesz eladva, az meg, hogy azért mert Mbappera kell a pénz egy említésre se méltó pletyka.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 19., péntek 9:21

Tristan írta:
Sose volt a szivem csücske a fazon,,van néha egy két jó meccse,de ez a viselkedés amit a különböző meccseken előad az minden jóérzésü madrid drukkernél kiveri a biztositékot !
dehogyis, lesznek akik mindig védik majd, teljesen mind1, hogy mit csinál, Joselu fejes góljánál is ahol még csak nem is a gólpaszt adta úgy ünnepelte magát, minbtha eldöntötte volna a meccset vagy vezetnénk legalább. Már ott tudtam h fejben totál elveszítettük. Nagy üzletet lehetne csinálni belőle, kár h a psg-vel fasirtban vagyunk, mert miután a lejáró szerződésű MBappet elhozzuk, felajánlanám Vinit, Hakimi+pénzért cserébe :D

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: babaking » 2024. január 19., péntek 9:19

El tudom képzelni, hogy a klubnál is látják, de év közben nem fogják kirakni, mert annyira meg nem rossz, és hátba sem fogja a klub támadni a saját játékosát. Viszont év végén nehéz döntést kell meghozni.

Viszont ha csak azért kellene mennie, hogy Mbappet hozzuk, akkor félek, hogy csöbörből vödörbe. Lehet, hogy a francia a pályán hasznosabb, de félek, hogy ő meg az öltözőt szedné szét.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 19., péntek 9:13

Yazid írta: Perez nem fogja eladni
Igy van, szoval remelem magatol el akar majd menni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tristan
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2024. január 10., szerda 11:17
Kedvenc csapatod: Real

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Tristan » 2024. január 19., péntek 9:05

Sose volt a szivem csücske a fazon,,van néha egy két jó meccse,de ez a viselkedés amit a különböző meccseken előad az minden jóérzésü madrid drukkernél kiveri a biztositékot ! Sürgősen lapátra kellen tenni,,jó pénzért el kell őt adni, Nélküli sokkal kreativabban és jobban játszott a csapat,,Nem hiányzik ő annyira ebbe a kezdőbe hogy miatta pl egy konstansan jó teljesitményt nyujtó emberke mint Brahim perceket kapjon csak,,továbbá látható volt hogy nélküle szinte szárnyalt Rodrygo, Azt se értem a kubnál miért nem teszi seki helyre a fejét,,,ha meg annak ellenére ezt csinálja akkor igenis jó pénzért piacra kell dobni,,Én nem tartom akkora spilernek ahányan annak vélik egy az egy elleni párharcban Rodrygo klasszisokkal jobb,egyedül a gyorsasága az ami kiemeli,semmi több, Egy gyors minőségi játékos aki eszetlen a focihoz és sajnos ilyen is marad !

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2024. január 19., péntek 8:57

Abban kurva jó volt, hogy felbassza az ember agyát a tévé előtt ülve. Egy Real Madridnál igenis fontos a viselkedés.

Lehet cukkolni a közönséget meg az ellenfelet, ha úgy van, de nem minden alkalommal, minden egyes meccsen, mögöttes teljesítmény nélkül.. :roll:

marcell
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2023. augusztus 4., péntek 12:53

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: marcell » 2024. január 19., péntek 8:22

https://x.com/polyccio8/status/17481563 ... BgGa593V8w
Ez mi? :lol:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2024. január 19., péntek 8:21

Mindig azt mondtam, hogy nem eladó. De mindig van az a pénz. És ezért a játékosért ez az ajánlat már megfontolandó.
A képességei elismerése mellett feltűnő volt, hogy nem voltunk gyengébbek a hiányában, Rodry virágzott azon az oldalon. Nagyobb baj, hogy a viselkedése alkalmanként romboló hatású, emellett a jelenléte is annyira irritálja az ellenfeleket, hogy szétpörög tőle mindenki, és elkezdődik egy agresszív adok-kapok, amibe egyre többen beszállnak. Ez meg nem hiányzik. Gondoljunk bele, hogy utálnánk, ha barcás lenne, a lá suárez, neymar.

A keretben elfér, de a folyamatos, minden áron játszatás nem indokolt. A pénz viszont elvileg kell másra. (Bár én szvsz, már nagyon unom, hogy az adott játékos üldözése már rögeszme lett úgy, hogy szarik ránk. Nekem nem kellene már.) Nyilván egy számunkra ideális világban, ahol korlátlan anyagi erőforrásaink lennének és semmilyen szabályt nem kellene sosem betartanunk, mint a PSG, City féle korrupt bandáknak, akkor nem egymás HELYETT kellene a 150-200M kategóriájú játékosokat venni, hanem egymás MELLÉ, sormintába. De mivel nem ez van, és matekozni kell, ha van 1 vagy 2 értelmes alternatíva az árából, én leültetném beszélgetni a távozásáról. Mert az egyik dolog az, hogy esetleg adnánk, a másik meg az, hogy innen, egy-két kivétellel, nem nagyon akar senki sem elmenni.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. január 19., péntek 7:47

Perez nem fogja eladni

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2024. január 19., péntek 7:45

Realista24 írta:
Realista24 írta: ManU 130m fontot adna érte egyes hírek szerint.

Ki adna el?
Azonnal, még mindig. :ike:

Faust :lol:
Legyen 150-160, a tegnapi Vinièrt nagy ajándèk lenne.
Mivel tùl sokszor mutatja a tegnapi arcát, èn simán eladnám, nem fog ő megváltozni..

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. január 19., péntek 7:43

ANDS írta: Nagyon egyedül volt elől, elfutott a labdával, felnêzett, és középen senki nem volt, akinek beadhatta volna.
ha lett volna se tudta volna beadni. vaktába lődözte derék magasságban be a labdákat.

már azzal is előrébb lett volna a csapat, ha pirossal leküldik... :fpalm:

de hogy lehet egy barca tripla után egyből ilyen teljesítményt nyújtani, nem vágom.
túl gyenge ő fejben ehhez a szinthez. az atma közönség/játékosok megették kilóra pszichésen.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. január 19., péntek 6:49

ArjenMagicRobben írta: Azt nem tudom, hogy ilyenkor az öregebb játékosok, (Kroos, Modric vagy egy Carvajal) miért nem rakják helyre a meccs után? Mikor jön ez a hisztizés akkor mindig bőven a csapat kárára van összben.
Meccsen is szolnak, ott se er semmit, csak pofazik torkabol szakadtan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 19., péntek 6:10

Realista24 írta: ManU 130m fontot adna érte egyes hírek szerint.

Ki adna el?
Azonnal, még mindig. :ike:

Faust :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. január 19., péntek 1:12

https://www.instagram.com/p/C2QqcPvouNm ... M3MWhwN3dw


:lol:

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2024. január 19., péntek 0:35

Azt nem tudom, hogy ilyenkor az öregebb játékosok, (Kroos, Modric vagy egy Carvajal) miért nem rakják helyre a meccs után? Mikor jön ez a hisztizés akkor mindig bőven a csapat kárára van összben.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: istimester » 2024. január 19., péntek 0:25

h3x0r írta:
ferni írta: Ott a csapatkapitány, beszél a sporival, semmi keresnivalója a brazilnak a környéken se, ott a megfelelő ember akinek beszélnie kell
Ez nem rogbi, fociban meg mindig pont annyi keresnivaloja van ott a csapatkapitanynak, mint barmilyen mas jatekosnak.
Akkor sem tapizzuk a bírót.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég