Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. november 6., hétfő 14:34

Realista24 írta: A kerdesemre meg nyilvan nem valaszoltal.
Vicces, hogy elvárod a kérdésedre a választ, de te soha nem válaszolsz más kérdésére.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 6., hétfő 14:27

Ezt a duplazast tulmisztifikalod, mert szo sincs arrol, hogy folyamat duplazva van.

Nincs ertelme veled errol diskuralni, mert szerinted statisztikailag jo volt. Aztan hozom a statisztikat, ami ennek ellenkezojerol szol, de olyankor a statisztika vagy nem jo, vagy nem valos, vagy mas miatt rossz.

Nagyjabol ugy ervelsz, mintha en azt irnam, hogy azert volt tegnap 10 sikeres csele, mert a vedo megye kettes szinten volt, nem azert mert olyan jol cselez Vinicius.

Mindenki latja, hogy gond van vele, csak te mutogatsz minden lehetseges esetben masra...birora, ellenfelre, szurkolokra, a forumra, Perezre.

Kozben Jude nehezebb poszton, nehezebb korulmenyek kozott ficankol es jarult hozza a csapat goljainak tobb, mint 50%-hoz.

Ez az ötödik(?) eve, amibol egy volt igazan ertekelheto, meg a tavalyi volt meg jo, a tobbi kuka. A kerdesemre meg nyilvan nem valaszoltal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. november 6., hétfő 14:19

R24: kérdés: ha meghúzod a szélen, megvered a védőd, esetleg többet, centerezed jó helyre középen, de a társ pont nem oda mozog, vagy pont ellép onnan, akkor te jót csináltál vagy rosszat? Mert a passz %-od romlani fog és semmit nem értél a csellel. Másik: ha szabálytalanul szerelnek és nem fújja le a bíró, akkor az eladott labdának minősül, ilyenkor Te vagy a hibás?

Megint fordítok a fordításodon: mást miért nem dupláznak a meccsek nagy részében?
ferni írta: Igen, sajnos Benzema olyan okosan mozgott elől, hogy fel se tűnt sokaknak, mégis folyamatosan területet csinált mindenkinek, elképesztő Karim játékintelligenciája és hiányzik elölről. CRék is pont ezért is voltak ennyire hatékonyak.

Lehet látni, hogy nem Vini növesztett agyat Benzema mellett, csak olyan egyértelmű volt Vininek is Karim mellett, hogy mikor hova kell futni, indulni, passzolni, beadni hogy még ő is értette :mrgreen:

Most meg mintha teljesen el lenne veszve ő is elől és fingja sincs mit kéne csinálni, mondjuk ez igaz az egész csapatra is.
Mikor még itt volt Karim, akkor Vini is nyilatkozta, hogy vele minden egyszerű. Nem mindegy, hogy egy sete suta Joselut kell megtalálni 6-szor egy meccsen, vagy Rodrygot )aki épp kóborol valahol) még többször, vagy egy olyan csatárt, aki mindig jó helyen van jó időben. Sajnos kezdő csatár nélkül kell ezt a szezont végig nyomni és ez jobb nem lesz.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 6., hétfő 14:18

Realista24 írta: Puyol: “Viní Jr is a great player, he makes a difference & should be admired in all pitches. I would love to talk to him as a professional colleague and tell him what I think and feel about him. If he changed his attitude he would have more recognition.”

:roll:
Ezt is ugy fogja majd fel, amilyen buta, hogy na persze, en, a rabszolga kell meghunyaszkodjak es legyek megalkuvó :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. november 6., hétfő 14:13

ferni írta:
Lehet látni, hogy nem Vini növesztett agyat Benzema mellett, csak olyan egyértelmű volt Vininek is Karim mellett, hogy mikor hova kell futni, indulni, passzolni, beadni hogy még ő is értette :mrgreen:

Ezen felröhögtem :lol:

De igen. Egyértelmű benzema hiánya. De legjobban talán Vini érzi.
Nem akarom felmenteni mert nyilvan sok mas mindenben is ludas es balfasz. De ez az egesz felallas nem passzol neki.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 6., hétfő 14:10

Puyol: “Viní Jr is a great player, he makes a difference & should be admired in all pitches. I would love to talk to him as a professional colleague and tell him what I think and feel about him. If he changed his attitude he would have more recognition.”

:roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 6., hétfő 14:06

Igen, sajnos Benzema olyan okosan mozgott elől, hogy fel se tűnt sokaknak, mégis folyamatosan területet csinált mindenkinek, elképesztő Karim játékintelligenciája és hiányzik elölről. CRék is pont ezért is voltak ennyire hatékonyak.

Lehet látni, hogy nem Vini növesztett agyat Benzema mellett, csak olyan egyértelmű volt Vininek is Karim mellett, hogy mikor hova kell futni, indulni, passzolni, beadni hogy még ő is értette :mrgreen:

Most meg mintha teljesen el lenne veszve ő is elől és fingja sincs mit kéne csinálni, mondjuk ez igaz az egész csapatra is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 6., hétfő 14:03

kiserik írta: Max a 3-4. eset után megkérdi, hogy hol a lap?
:mrgreen:
Ahogy a BL-ben miért nincs vele baj? Ott annyira buták az ellenfelek, hogy nem tudják mi az ellenszere? Vagy akkor átkattan benne valami? Vagy esetleg más bírók vannak ott?
Megforditva a dolgot, massal miert nincs baj a spanyol bajnoki meccseken olyan mertekben, mint Vinivel? Tudom-tudom, mert o a legjobb... :roll:
Csinált 10 sikeres cselt, adott 2 kulcs passzt, rontott egy ziccert, közben labdát is szerzett, statisztikailag nem hozott rossz meccset, de olyanokat olvasok, hogy nem csinált semmit, haszontalan, senki nem érti, hogy miért van a pályán.
Mellette 63%-kal passzolt, a cselei az esetek tobbsegeben szart sem ertek, kotekedett akivel csak tudott, plusz szandekosan belallt valakibe a palya szelen, amiert akar pirosat is kaphatott volna, de gondolom akkor azt mondta volna, hogy rasszista a biro, mert ellene nem fujtak.

Statisztikailag valoban jo meccset jatszott, olyan ez mint a 15/12.

p.s.: atlagban Jude ellen tobb a szabalytalansag, megis tobbszorose a szerzett goljainak a szama.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 6., hétfő 13:59

kizárt, hogy eladjuk, akármilyen szar éve lesz/van, mi nem az a klub vagyunk.
csak abban lehet reménykedni, hogy mivel elsőszámú támadóként egyszerűen nem elég jó, hogy jön egy pappe vagy vki más, aki tudja fogni a kormányt támadásban, és emiatt biniciusnak is több helye, lehetősége meg levegője lesz ügyködni valamit.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 6., hétfő 13:58

Van meg erdekesseg.
2021/22-ben 45 keresztlabdaval probalkozott, ebbol 11 lett jo, ami 24,44%-os.

Egy evvel kesobb ugy gondolta, hogy o ennek mestere, ezert 67 alkalommal probalkozott ezzel, de csak 8 lett jo...NYOLC. 11.94%

Kulcspasszok szama is csokkent kis mertekben.

Dribbles 207/94 2021/22ben (45,4%), 266/114 egy evvel kesobb, (42.9%).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. november 6., hétfő 13:54

Zsobo írta:
.megduplázódott az ellene elkövetett szabálytalanságok száma és ez még több is, ha megnézzük, hogy mennyit ""néznek el véletlenül""
A jatekaval szemben en meg tudnek turelmes lenni es fogadnam a mentsegeket, mert tud extra lenni, top3-1 huzamosabb ideig, ha focizik.

A baj ott van, h a magatartasa kulon ertekelendo es az minosithetetlen, leegeti a madridizmust, Ronaldo sem viselte mindig szepen magát, ot is kikezdtek, de Vini mar most mas szinten van.

Neymarra hasonlit, ot sem neztem sokba, nem tartottam hasznosnak, mert ha felpalyan lefaltoltad, vagy egy olyan helyen, ahol veszélytelen, akkor le volt tudva az ember, alig kellett hozzaerni, max kaptal egy sárgát, na bumm.

Ha ronaldoval, messivel csinaltad, ok tovabbmentek, vagy lepattantal, vagy pirosat kockaztatsz, de a sarga biztos, akkor 2 sargaval mesz le.. Ennyivel is jobbak voltak.
Most Vinire is meg van a recept, basztatni kell, kis konyok, kis ujjak be a bordakoze, kozben pofazol neki, garqntaltan nem fog a focival foglalkozni a 60 prrcben már - - - >ergo értéktelen es nem tudom, hogy hogy csinalsz egy ennyire elszallt emberből normalisat, nem hiszem h ez egy konnyen fejleszthető tulajdonság, de remelem tevedek!

Lehet latni, h bellingham egybol megy oda mindig es kuldi el, probal helyette reklamalni, tole ezt nen is vartam volna ilyen fiatalon, mar most peldat mutat. O egy igazi franchise player, ilyen karakterek köré kell csapatot építeni.

Vini ma meg piacképes, holnap??.. En sem milka csokiert, de egy mbappeert siman adnám. Nala jobb jatekosokat is aldoztak mar be az eredmenyekert a rossz szemelyiseguk miatt, pl. : iverson a philiben.
Próbáld meg egy kicsit más szemmel nézni a következő meccsen.

Ahogy én látom: Vini az igazságtalanságot nem bírja kezelni. Addig nincs vele baj, amíg csak faultolják és a bírók ezt le is fújják. Max a 3-4. eset után megkérdi, hogy hol a lap? A bajok akkor kezdődnek, ha mellé még 4-5 alkalommal úgy szabálytalankodnak ellene, vagy más ellen, hogy egyértelmű szabálytalanság, de a bírók továbbot intenek, vagy ellenünk fújnak (tegnap pl Cama esete). Ami nem fér soha a fejembe, amikor itt azt olvasom, hogy egy buta gyökér, akinek vége és menthetetlen, hogy a BL-ben miért nincs vele baj? Ott annyira buták az ellenfelek, hogy nem tudják mi az ellenszere? Vagy akkor átkattan benne valami? Vagy esetleg más bírók vannak ott? Tegnap még Farkas Barcelonafan Norbert is legalább 2 alkalommal megjegyezte, hogy szerinte szabadrúgás járna nekünk, a Rayo játékosának meg sárga, erre ők jöttek. Tudom, ha szétrúgnak és a bírók engedik, akkor fel kellene állni és rúgni 3-4 gólt a semmiből, de azért nem hasonlítsuk már Vinit a valaha volt legjobb játékosok prime időszakaihoz.

Emellett van benne egy elég nagy fokú önbizalom (ahogy általában az élsportolókban). Úgy érezheti, hogy neki valamilyen szinten vezérnek kellene lennie, vagy csak hajtja az eredmény utáni vágy. Ezen kellene és lehetne változtatni a stábnak. Gondolok itt arra, hogy ha ég a ház és szöglettel jövünk, de a kapus elveszi a labdát, akkor ne menjen oda siettetni, mert bár érthető és dícsérendő, hogy hajtaná a dolgot, de az ellenfél ebből csak cirkuszt fog csnálni és a bírók őt fogják elővenni valószínűleg ismét jogtalanul.

Úgyhogy nekem ezért sem fekete fehér a dolog. Játszottunk egy döntetlent, csak ez a topik van teleírva, mert ő a fekete bárány. Csinált 10 sikeres cselt, adott 2 kulcs passzt, rontott egy ziccert, közben labdát is szerzett, statisztikailag nem hozott rossz meccset, de olyanokat olvasok, hogy nem csinált semmit, haszontalan, senki nem érti, hogy miért van a pályán.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 6., hétfő 13:30

Mindig a szabalytalansagokra vagytok kihegyezve, hogy mennyivel tobb, de nezzunk meg mast is.

2021/22
Ball recovered 105
Ball given away 498
Attempted passes 1230 - 85,9% sikerrel
Yellow cards 6

2022/23
Ball recovered 98
Ball given away 629 - 19 meccsenkent...
Attempted passes 1060 - 80,75% sikerrel
Yellow cards 10
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zsobo
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2023. november 6., hétfő 13:19

.megduplázódott az ellene elkövetett szabálytalanságok száma és ez még több is, ha megnézzük, hogy mennyit ""néznek el véletlenül""
A jatekaval szemben en meg tudnek turelmes lenni es fogadnam a mentsegeket, mert tud extra lenni, top3-1 huzamosabb ideig, ha focizik.

A baj ott van, h a magatartasa kulon ertekelendo es az minosithetetlen, leegeti a madridizmust, Ronaldo sem viselte mindig szepen magát, ot is kikezdtek, de Vini mar most mas szinten van.

Neymarra hasonlit, ot sem neztem sokba, nem tartottam hasznosnak, mert ha felpalyan lefaltoltad, vagy egy olyan helyen, ahol veszélytelen, akkor le volt tudva az ember, alig kellett hozzaerni, max kaptal egy sárgát, na bumm.

Ha ronaldoval, messivel csinaltad, ok tovabbmentek, vagy lepattantal, vagy pirosat kockaztatsz, de a sarga biztos, akkor 2 sargaval mesz le.. Ennyivel is jobbak voltak.
Most Vinire is meg van a recept, basztatni kell, kis konyok, kis ujjak be a bordakoze, kozben pofazol neki, garqntaltan nem fog a focival foglalkozni a 60 prrcben már - - - >ergo értéktelen es nem tudom, hogy hogy csinalsz egy ennyire elszallt emberből normalisat, nem hiszem h ez egy konnyen fejleszthető tulajdonság, de remelem tevedek!

Lehet latni, h bellingham egybol megy oda mindig es kuldi el, probal helyette reklamalni, tole ezt nen is vartam volna ilyen fiatalon, mar most peldat mutat. O egy igazi franchise player, ilyen karakterek köré kell csapatot építeni.

Vini ma meg piacképes, holnap??.. En sem milka csokiert, de egy mbappeert siman adnám. Nala jobb jatekosokat is aldoztak mar be az eredmenyekert a rossz szemelyiseguk miatt, pl. : iverson a philiben.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. november 6., hétfő 13:10

kiserik írta:
Zsobo írta:

Nem biztos, de am o is balosrol indulva szereti megverni a vedoket, ha jol tudom, tehat uazt lehozza+ tud loni, fejben erős es passzol, ha kell. + nem tudom elkepzelni, h ingyen ellehessen hozni, szal ha ez az ára, akkor en siman megszabadulnek egy problemas jatekostol.

Mbappenak sztem azert rosszabb a megitelese, mert mindenki szeretné, h jojjon, de nehez elfogadni, h sokkal nehezebb es osszetettebb a helyzete, szal talan nem egy problemas jatekost cserelnenk egy másikra, hanem egy hülyét egy vezer alkatra es ezt kb addig van esély megtenni, amig tudunk vitatkozni vini megitelesen itt a fórumon.. :D Ha mar mindenki csak siman legyint es hulyezi, akkor rank rohad, akarhogy is focizik.. :Sd



En is most jutottam el erre a szintre. Most mar csak magqmban remenykedek.
Mit szeretnél? Vitatkozni itt? Mint annó CR esetében? Vagy Hazard esetében? Vagy Vini esetében? :lol: Esélytelen.

Például: R24 hozott egy xG mutatót, amin az látszik, hogy 20/21-ben kimagasló volt a teljesítménye, utána meg elkezdett a majomkodással foglalkozni. Ha én pl melléteszem, hogy 20/21-ről 21/22-re kb megduplázódott az ellene elkövetett szabálytalanságok száma és ez még több is, ha megnézzük, hogy mennyit ""néznek el véletlenül"" a bírók, akkor adok értelmet, érthető oldalt a majomkodásnak. Ha melléteszem, hogy azóta minden csapat duplázza, mert a többi támadónk még impotensebb, akkor adok érthető magyarázatot a teljesítmény visszaesésre. Ilyenkor jön valami cinikus megjegyzés a személyeskedés határán és le van tudva a ""vita"". Ezért inkább nem vitázom. Úgy is adnak olyan szavakat a számba, amiket nem mondtam, csak ""gondoltam"" :lol:

Most Vini a hibás mindenért (a bajnokságban továbbra is az Atma és a Barca előtt vagyunk...), ő a sátán fia, meg Carlo, aki Vini apja B-)
Teljes mertekben adom amit irsz, szoval nem vagy egyedul. Mar ket hulye van a forumon. :mrgreen:

Anno CR-tol is siman megvaltak volna itt sokan, emlekszem olyanra, aki ingyen is elengedte volna, amikor a csucson volt, csak rosszabb idoszakat elte :lol: pedig a ket jatekos nem emlitheto egy lapon, epp ezert semmi meglepo nincs abban, ami itt folyik Vini iranyaba.
:goat:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. november 6., hétfő 12:58

Zsobo írta:
.Bappe se biztoa, hogy ilyen tarsakkal annyira extra lenne, hogy aranylabdat hozna neki.
Nem biztos, de am o is balosrol indulva szereti megverni a vedoket, ha jol tudom, tehat uazt lehozza+ tud loni, fejben erős es passzol, ha kell. + nem tudom elkepzelni, h ingyen ellehessen hozni, szal ha ez az ára, akkor en siman megszabadulnek egy problemas jatekostol.

Mbappenak sztem azert rosszabb a megitelese, mert mindenki szeretné, h jojjon, de nehez elfogadni, h sokkal nehezebb es osszetettebb a helyzete, szal talan nem egy problemas jatekost cserelnenk egy másikra, hanem egy hülyét egy vezer alkatra es ezt kb addig van esély megtenni, amig tudunk vitatkozni vini megitelesen itt a fórumon.. :D Ha mar mindenki csak siman legyint es hulyezi, akkor rank rohad, akarhogy is focizik.. :Sd
Én eddig védtem de elengedtem a kezet
Mehetne isten hírével amíg pénzt látunk belőle
En is most jutottam el erre a szintre. Most mar csak magqmban remenykedek.
Mit szeretnél? Vitatkozni itt? Mint annó CR esetében? Vagy Hazard esetében? Vagy Vini esetében? :lol: Esélytelen.

Például: R24 hozott egy xG mutatót, amin az látszik, hogy 20/21-ben kimagasló volt a teljesítménye, utána meg elkezdett a majomkodással foglalkozni. Ha én pl melléteszem, hogy 20/21-ről 21/22-re kb megduplázódott az ellene elkövetett szabálytalanságok száma és ez még több is, ha megnézzük, hogy mennyit ""néznek el véletlenül"" a bírók, akkor adok értelmet, érthető oldalt a majomkodásnak. Ha melléteszem, hogy azóta minden csapat duplázza, mert a többi támadónk még impotensebb, akkor adok érthető magyarázatot a teljesítmény visszaesésre. Ilyenkor jön valami cinikus megjegyzés a személyeskedés határán és le van tudva a ""vita"". Ezért inkább nem vitázom. Úgy is adnak olyan szavakat a számba, amiket nem mondtam, csak ""gondoltam"" :lol:

Most Vini a hibás mindenért (a bajnokságban továbbra is az Atma és a Barca előtt vagyunk...), ő a sátán fia, meg Carlo, aki Vini apja B-)

Zsobo
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2023. november 6., hétfő 12:31

.Bappe se biztoa, hogy ilyen tarsakkal annyira extra lenne, hogy aranylabdat hozna neki.
Nem biztos, de am o is balosrol indulva szereti megverni a vedoket, ha jol tudom, tehat uazt lehozza+ tud loni, fejben erős es passzol, ha kell. + nem tudom elkepzelni, h ingyen ellehessen hozni, szal ha ez az ára, akkor en siman megszabadulnek egy problemas jatekostol.

Mbappenak sztem azert rosszabb a megitelese, mert mindenki szeretné, h jojjon, de nehez elfogadni, h sokkal nehezebb es osszetettebb a helyzete, szal talan nem egy problemas jatekost cserelnenk egy másikra, hanem egy hülyét egy vezer alkatra es ezt kb addig van esély megtenni, amig tudunk vitatkozni vini megitelesen itt a fórumon.. :D Ha mar mindenki csak siman legyint es hulyezi, akkor rank rohad, akarhogy is focizik.. :Sd
Én eddig védtem de elengedtem a kezet
Mehetne isten hírével amíg pénzt látunk belőle
En is most jutottam el erre a szintre. Most mar csak magqmban remenykedek.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. november 6., hétfő 12:26

Yazid írta: Végig nyomja a szezont ilyen fos teljesitmennyel szerintem akkor se fogja perez eladolistara tenni, nem tudom elkepzelni.
Nem hat
Aktuális sztár

Én eddig védtem de elengedtem a kezet
Mehetne isten hírével amíg pénzt látunk belőle
ZIDANE

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. november 6., hétfő 11:52

Végig nyomja a szezont ilyen fos teljesitmennyel szerintem akkor se fogja perez eladolistara tenni, nem tudom elkepzelni.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 6., hétfő 11:23

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: amugy oké, hogy ostoba, de hogy se a klub, se az edzői gárda, se a kiváló veteránjaink nem tudnak vele mit kezdeni - akik szinte mind gondolom családos ember, otthon hasonló problémákba ütközve a gyereknevelés során -, az kurvára vicc és igazából megint csak nem tudom biniciust hibáztatni, amiért egy ilyen közegben durcás gyerekként viselkedik a mai napig.
ez lesz mikor pc van, meg állatsimogatót üzemeltetünk, ahelyett, hogy férfit, embert, normális játékost nevelnénk.
Vagy pont az a helyzet, mint a gyereknevelesben otthon.
Huszadszor mondom kisfiam, hogy most mar eleg legyen, blablabla. Persze apu, ugy lesz. 5 perccel kesobb, same shit :lol: aztan ugyanugy elhiszed neki, hogy most mar aztan tenyleg, de tenyleg ugy lesz ahogy kered.
Az is egy út, a saját bőrén tanulja meg, de abban nem lesz köszönet, es ettől még ugyanúgy ki lehet jelenteni, hogy mindenki körülötte kudarcot vallott
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 6., hétfő 10:57

reeed_ati írta: Addig kell pènzt csinálni belőle, amìg mèg van èrtèke..
Èn simán odaadnám egy Hakimi-Bappa csomagèrt. :D
Vagy nem Joselu es Rodry kettos kell melle a tamadosroba egy Real Madridnal.

Amikor ertelmes ember volt mellette, akkor lattuk, hogy extra.

Bappe se biztoa, hogy ilyen tarsakkal annyira extra lenne, hogy aranylabdat hozna neki.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég