Marcelo - 12

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Marcelóval?

A szavazás 2019. február 27., szerda 12:13-kor befejeződött.

Marad
49
63%
Megy
29
37%

Szavazatok száma: 78

___Samy___

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. március 7., csütörtök 20:35

AS.com
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 7., csütörtök 20:35

BarçaNorbi írta:
Realista24 írta:Marcelo. Juve. 4ev. Fixed.
Hivatalos? Én még nem láttam sehol.
Egy órája ömlik a hír mindenhonnan kb. Nem hivatalos nyilván, de minden erre mutat sajnos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BarçaNorbi
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2019. március 7., csütörtök 20:33

Hivatalos? Én még nem láttam sehol.

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 7., csütörtök 20:22

Varhato volt. Nem tudom mennyire sajnaljam. Neki ez jot fog tenni, es en szeretem ot

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 7., csütörtök 20:13

Marcelo. Juve. 4ev. Fixed.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. február 20., szerda 20:31

___Samy___ írta:Az lenne a logikus sztori, hogy a nyáron összekapja magát, a következő idényt még lehozza Regulátorral. Majus végén hatalmas ceremónia, búcsú stb, és elmegy a Juveba. A helyére meg jön vissza kölcsönből Hakimi.

Bár én azt szeretném igazán, hogy innen vonuljon vissza :'(

Öhm, nem voltál itt az előző években? :kivagyhe:
Legendáink sajnos nem épp így távozgattak.

Én már annak is örülnék, ha a szezon utolsó meccsén már lehetne tudni és méltó búcsút kapna.
Egyébként nem látom benne, hogy itt meg tud újulni. Máshol pláne valami kevésbé fizikális helyen, simán lehet 1-2 jó éve, mint Raúlnak volt a Schalkeban.
ZIDANE

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 20., szerda 20:22

Az lenne a logikus sztori, hogy a nyáron összekapja magát, a következő idényt még lehozza Regulátorral. Majus végén hatalmas ceremónia, búcsú stb, és elmegy a Juveba. A helyére meg jön vissza kölcsönből Hakimi.

Bár én azt szeretném igazán, hogy innen vonuljon vissza :'(
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. február 20., szerda 18:54

Kercsó írta: Én még nem temetném Marcelot fullba. Viszont kétlem, hogy Madridban képes lesz megújulni :(
Ez a rész meg nagyon fáj... :-(
több mint 10 évet "lenyomott" a Madrid kezdőjében :salute:
kb természetes hogy elfáradt
Raúl és Casillas esetében is hasonló dolog történt elmentek és újra kivirágoztak
nyilván a sebességük megkopott stb de új csapatukban újra fontos játékosokká léptek elő
ilyenkor kell a környezeti váltás

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. február 20., szerda 18:02

Azt én sem értem, hogy miért kell a Juvénak ha ott van nekik Alex Sandro, na de annál jobb, akkor legalább pénzt kapunk érte.
Néztem ma videot Achrafról, izmot szedett fel, sebessége viszont nem kopott, már nem a madridi kis nyeszlett kölyök. Regulátorral jól ellesznek, így sajnos Marcelonak nincs itt hely már, bármennyire sajnálom én is.
Bőven szálkásítani kell még neki, egy jó nyári alapozás után még lehet belőle valami, de azért az nem olyan könnyű.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. február 20., szerda 17:27

sebydani írta:De amúgy ha Marcelo innen már csak lefelé megy teljesítményben - volt is honnan - akkor a Juvenak miért kellene?
a 800 éves Alves is elég jól elvolt ott. az olaszok különben is jól használják az öregeket. lásd Buffon,Chiellini,Barzagli,Alves,Pirlo csak a Juvéban az elmúlt pár évből.
a jövő:

-------------------Courtois
Hakimi---Varane---De Ligt---Reguilon
--------------------Rabiot
------------Aouar--------Havertz
---Sancho---------------------------Félix
--------------------Mbappé

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. február 20., szerda 17:19

sebydani írta:De amúgy ha Marcelo innen már csak lefelé megy teljesítményben - volt is honnan - akkor a Juvenak miért kellene?
Ikernek is sikerült összekapnia magát, és értékelhetőt lerakni az asztalra a Portóban. :)

Én még nem temetném Marcelot fullba. Viszont kétlem, hogy Madridban képes lesz megújulni :(
Ez a rész meg nagyon fáj... :-(
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 20., szerda 16:56

Gondolom mert orszagos cimbik Cevel, es hatha ott ujra kiviragzik.

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. február 20., szerda 16:48

De amúgy ha Marcelo innen már csak lefelé megy teljesítményben - volt is honnan - akkor a Juvenak miért kellene?
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 20., szerda 14:49

wZoLee7 írta:Marcelo ezt elengedte szerintem
Én is elengedtem. Nem fog maradni én ebben biztos vagyok. Akkor már egyezzenek meg most,hogy kapjon egy normális búcsút.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. február 20., szerda 14:43

Marcelo ezt elengedte szerintem, a nyilatkozat, a pályán mutatott teljesítmény, ő már fél lábbal a juveban van

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 20., szerda 14:40

Csak nekem "érdekes" Marcelo időzítése?
Tárgyalt a vezetőséggel, minden bizonnyal a jövőjéről/távozásáról.
Ma a Juve Madridban játszik, a hírek szerint a Juve képviselői tárgyalni fognak Iscóról és Marcelóról is.
Gondolom a ma reggeli tárgyalás nem véletlen időzítés volt.

Kezd a CR üzletre hasonlítani a dolog. R24 szomorú.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. február 18., hétfő 16:07

Marcelo: “Minden az én hibám”
Nagy okosság volt odaböfögni egy ilyen kommentet egy trollfoci szintű oldalnak.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. február 18., hétfő 13:56

Torquemada írta: Most Regui az első számú választás a védelem bal oldalán vitathatatlanul. Solarit viszont megértem, mert az új fiú is sokat játszik mostanában, szeret sérülgetni is, gondolom, pihentetni akarta egy kicsit egy "könnyű" meccsen. Két dolgot nézett be az edző, az egyik, hogy a Girona is fanatikus zászlóégető katalán banda, akik egyszer-egyszer fel tudják szívni magukat, a másik az volt, hogy Sergio legalább a padra leülhetett volna,
ott volt Nacho...
pont erre a szerepre tökéletes, bárhova behozod hátra, hoz egy konstans jó teljesítményt
nem klasszis sosem, de alig hibázik :salute:

Torquemada
Kedvenc játékosaid: Ceballos, Carvajal, Marcelo, Casemiro, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. február 18., hétfő 12:42

Az első félidőben helyenként valóban biztatóan játszott, a másodikra viszont teljesen elfogyott. Összességében gyenge meccset hozott le, sajnos már szokás szerint, de most nem ő volt a fő bűnbak, hanem Odriozola. Érdekes módon a szokásos szarvashibái ill. az a tény, hogy bárki úgy fejel mellette, ahogy csak akar, nem sok embert zavarnak. Nagyon jól leírták előttem, hogy mennyit ért a baszk játéka. Hozzájött az egészhez még elől az impotencia. Azért egy Gironát otthon illene 2-3 góllal megkínálni, és akkor beleférhetett volna.
Most Regui az első számú választás a védelem bal oldalán vitathatatlanul. Solarit viszont megértem, mert az új fiú is sokat játszik mostanában, szeret sérülgetni is, gondolom, pihentetni akarta egy kicsit egy "könnyű" meccsen. Két dolgot nézett be az edző, az egyik, hogy a Girona is fanatikus zászlóégető katalán banda, akik egyszer-egyszer fel tudják szívni magukat, a másik az volt, hogy Sergio legalább a padra leülhetett volna, és egy fél órára jó lehetett volna a harmatgyenge 2. félidőt produkáló Marci helyett. De még egyszer kiemelném, kicsit a Marci elleni médiahisztériával szembemenve, hogy a csapatnak a kegyelemdöfés Odriozola "játéka" illetve később az Odrio-Bale féle tengely volt a jobb oldalon.
"No se preocupe míster, yo tampoco quería trabajar con usted"

Babinho

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 18., hétfő 11:40

Egyáltalán nem tűnt úgy még a félidőben, hogy Marceloval gond van. Kifejezetten bíztatóan játszott a formájához képest. Asensioval szépen építgettek a bal oldalt és védekezésben sem volt ott semmilyen gond.

Azért a gólt is teljesen az ő nyakába varjuk, miközben egy kapusról kipattanó lövésnél kellett volna jobban a helyén lennie...De ez a gól nem az ő hibája...
Kezdődött a középpályán Odriozola töketlenkedésével, mert Ceballos már nem volt ott, Bale meg cseszett segíteni azon az oldalon.
De Odriozola tőle összességében is sokkal rosszabb teljesítményét nyújtott, védekezésben egy bója volt, támadásban meg labdatemető. És nem ez volt az első ilyen meccse...

Elfogyott Marcelo, de ez a vereség nem varható a nyakába, de a média olyan szinten támadja megint, hogy cseszhetjük a formáját, ilyen közhangulatban ő már nem fog visszakapaszkodni, pedig még bőven hasznunkra lehetne...

Ramos is hasonlóan jól játszott tegnap, neki ezért hamar meg is bocsájtjuk a tegnapi hibákat, amik a meccsbe kerültek.
Solarinak is hamarabb kellett volna lereagálnia a Girona félideji cseréit, amivel átvették a kezdeményezést. Nem csak a sabloncseréket kellett volna feltenni, amiket tegnapelőtt megálmodott. Azért ő sem nagy meccselő. Szépen összerakta a csapatot, de nem egy kiforrott edző ő, én nyáron szó nélkül hoznám Allegrit, és ezt nem a tegnapi meccs mondatja velem...Nem sok játékunk van, azt lássuk be, azt sem ő építette fel, hanem a keret képes erre.

Vissza: “Játékosok”