Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. szeptember 18., szerda 22:00

Es az a legirritalobb az egeszben,h egesz szezonban ot kell majd a kapuban nezni...
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. szeptember 18., szerda 21:59

Fejben sehol nincs sajnos. :(
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. szeptember 18., szerda 21:59

Amiket most is benyelt, olyanokat hétvégén a Levante nevesincs kapusa simán, üzemszerűen fogott ellenünk.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. szeptember 18., szerda 21:58

flori írta: Utolsó clean sheetje februárban volt.
Nem is hiszem,h lesz tobb neki,max ha a kupaban szanalombol berakjak valami sokadosztalyu csapat ellen.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: flori » 2019. szeptember 18., szerda 21:56

Utolsó clean sheetje februárban volt.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. szeptember 18., szerda 21:55

Meg mindig keves

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 18., szerda 21:50

ToniKroos írta:
kiserik írta: Igazatok van, megkövetem magam. Ha fejlődik a védekezésünk, és az ellenfél már egyszer sem fog kapura lőni, akkor majd Tbo is feljavul és kijön a klasszisa. Addig meg hitegessük magunkat, hogy végre meg van oldva a kapusposzt hosszú évekre.
Az írásodból annyira látszik, hogy full fogalmatan vagy úgy összességében a fociról, hogy meggondoltam magam és inkább nem is írok semmi érdemlegeset, mert tisztán látszik, hogy felesleges. Szemedben (és még jó pár embernek itt), ha gólt kapunk, akkor azt a kapus kapja (nem a csapat), ha gólt lövünk a csatár rúgja (nem a csapat). Ezzel nincs is baj,sok fotel szurkoló látja ezt így. De azért annyit leírok, hogy rengeteget lehetne segíteni egy kapusnak, hogy tudja védeni a lövéseket. Na most ebből nagyon kevés valósul meg itt a Realnal. Ezek a legnagyobb f.szságok, hogy ilyen statisztikákra hivatkozunk, hogy egyik 14 lövésből hányat kapott, meg a másik mennyit. Ebből semmi nem derül ki, hogy ki milyen kapus.
Zidane 3 Bl-t nyert, Klopp meg tavaly nyerte az elsőt, mégis, ha megkérdeznénk az embereket, nem hiszem, hogy Zidane-t tartanák a jobb edzőnek, pedig ő 3/3 nyert Klopp meg sok/1-et. Kb ennyit ér a hánylövásből/ hány gól statisztikád is.
Taníts mester!

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2019. szeptember 18., szerda 21:49

Egy zsákkrumpli jobban védene mint ez a belga bohóc, komolyan nem értem mi van a palival.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. szeptember 15., vasárnap 19:25

Mindenért is a belgát kell szidni.

Én meg a követelőző Navaskát nem bírom, na.
Attól még az érdemeit nem vitatom.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. szeptember 14., szombat 22:55

kiserik írta: Igazatok van, megkövetem magam. Ha fejlődik a védekezésünk, és az ellenfél már egyszer sem fog kapura lőni, akkor majd Tbo is feljavul és kijön a klasszisa. Addig meg hitegessük magunkat, hogy végre meg van oldva a kapusposzt hosszú évekre.
Az írásodból annyira látszik, hogy full fogalmatan vagy úgy összességében a fociról, hogy meggondoltam magam és inkább nem is írok semmi érdemlegeset, mert tisztán látszik, hogy felesleges. Szemedben (és még jó pár embernek itt), ha gólt kapunk, akkor azt a kapus kapja (nem a csapat), ha gólt lövünk a csatár rúgja (nem a csapat). Ezzel nincs is baj,sok fotel szurkoló látja ezt így. De azért annyit leírok, hogy rengeteget lehetne segíteni egy kapusnak, hogy tudja védeni a lövéseket. Na most ebből nagyon kevés valósul meg itt a Realnal. Ezek a legnagyobb f.szságok, hogy ilyen statisztikákra hivatkozunk, hogy egyik 14 lövésből hányat kapott, meg a másik mennyit. Ebből semmi nem derül ki, hogy ki milyen kapus.
Zidane 3 Bl-t nyert, Klopp meg tavaly nyerte az elsőt, mégis, ha megkérdeznénk az embereket, nem hiszem, hogy Zidane-t tartanák a jobb edzőnek, pedig ő 3/3 nyert Klopp meg sok/1-et. Kb ennyit ér a hánylövásből/ hány gól statisztikád is.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. szeptember 14., szombat 22:55

Realista24 írta: Most nem győzelmet ért az utolsó vedese?
Az senkit se érdekel, meg igazából védés se volt, csak odafejeltek a kezébe :ike:

Érdekes ez a Courtois kérdés, anno mikor a matracosoknak védett, mindenki szopkodta h világ legjobbja, stb. Most meg sokak szerint csak disz a kapuba, mert haszna nincs.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 14., szombat 22:44

Most nem győzelmet ért az utolsó vedese?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 14., szombat 22:19

Én speciel nem ezt mondtam. Tibi alapból is szar a kémia miatt, plusz a védelem sincs meg. Nem várok én semmi extrát a kapuban.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 14., szombat 22:00

Igazatok van, megkövetem magam. Ha fejlődik a védekezésünk, és az ellenfél már egyszer sem fog kapura lőni, akkor majd Tbo is feljavul és kijön a klasszisa. Addig meg hitegessük magunkat, hogy végre meg van oldva a kapusposzt hosszú évekre.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 14., szombat 21:37

kiserik írta: 4 meccsen 14-szer találták el az ellenfelek a kapunkat. Ez alig több, mint 3 db meccsenként. Ez mi, ha nem elfogadható védekezés, meg kp-s védekezés? Persze van, hogy egy meccsen egy helyzet elég és a kapus tehetetlen, de itt sajna ez már tendencia. Az ellenfél helyzetbe kerül és gól. Már-már az a meglepő, ha véd a Real Madrid kapusa.

Szép számok ezek a két évről, de én arra lennék kíváncsi, hogy hogyan alakult a védések (saves) száma, mert egy kapusnál az a lényeg. Nem mindegy, hogy 9-10 védésenként kap 1 gólt, vagy 1-2 védésenként kap 1-et.
Azt ne mondd már, hogy jó a védelem, mert falnak megyek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 14., szombat 21:35

pheco írta:
kiserik írta: 4 meccsen 14-szer találták el az ellenfelek a kapunkat. Ez alig több, mint 3 db meccsenként. Ez mi, ha nem elfogadható védekezés, meg kp-s védekezés? Persze van, hogy egy meccsen egy helyzet elég és a kapus tehetetlen, de itt sajna ez már tendencia. Az ellenfél helyzetbe kerül és gól. Már-már az a meglepő, ha véd a Real Madrid kapusa.

Szép számok ezek a két évről, de én arra lennék kíváncsi, hogy hogyan alakult a védések (saves) száma, mert egy kapusnál az a lényeg. Nem mindegy, hogy 9-10 védésenként kap 1 gólt, vagy 1-2 védésenként kap 1-et.
Csak amig pl. Oblak ved egy nagyot es a kipattanot eltakaritjak a vedok, addig nalunk egy Courtois vedes utan Marci meg szotyizik 30 meterre a kaputol, Ramos Courtois mogott kolbaszol a golvonalon, Carvajal behuzodik es uresen hagy egy tamadot stb
Amig ilyen a vedelem en nem basztatnam Courtoist.
Ma pl Mayoral úgy vehette át a labdát mintha egy edzésen lenne, Ramos meg 2 méterre tőle nézte végig az egészet. A csapat védekezése és védelme fejben nulla, teljesítményben meg egy kalap szar. Zidane meg, áh, jöhetne bárki ide akkor se tenné be őket

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. szeptember 14., szombat 21:31

kiserik írta: 4 meccsen 14-szer találták el az ellenfelek a kapunkat. Ez alig több, mint 3 db meccsenként. Ez mi, ha nem elfogadható védekezés, meg kp-s védekezés? Persze van, hogy egy meccsen egy helyzet elég és a kapus tehetetlen, de itt sajna ez már tendencia. Az ellenfél helyzetbe kerül és gól. Már-már az a meglepő, ha véd a Real Madrid kapusa.

Szép számok ezek a két évről, de én arra lennék kíváncsi, hogy hogyan alakult a védések (saves) száma, mert egy kapusnál az a lényeg. Nem mindegy, hogy 9-10 védésenként kap 1 gólt, vagy 1-2 védésenként kap 1-et.
Csak amig pl. Oblak ved egy nagyot es a kipattanot eltakaritjak a vedok, addig nalunk egy Courtois vedes utan Marci meg szotyizik 30 meterre a kaputol, Ramos Courtois mogott kolbaszol a golvonalon, Carvajal behuzodik es uresen hagy egy tamadot stb
Amig ilyen a vedelem en nem basztatnam Courtoist.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. szeptember 14., szombat 21:24

A védelem nagyon gyenge idén, szétnyerték magukat, nem is okolom őket, de erre lett hozva Mendy meg Militao, legyenek akkor már játszatva. Carvajalnak nincs sajna értékelhető cseréje, pedig van annyira vakon, mint Marcelo. TBO kémiája nem jó a védelemmel, de ettől még nem véd rosszul. Keylort nagyon megszépíti a sok bravúr meg trófea, de hibázott ő is bőven.
Nem illik.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. szeptember 14., szombat 21:22

kiserik írta: 4 meccsen 14-szer találták el az ellenfelek a kapunkat. Ez alig több, mint 3 db meccsenként. Ez mi, ha nem elfogadható védekezés, meg kp-s védekezés? Persze van, hogy egy meccsen egy helyzet elég és a kapus tehetetlen, de itt sajna ez már tendencia. Az ellenfél helyzetbe kerül és gól. Már-már az a meglepő, ha véd a Real Madrid kapusa.

Szép számok ezek a két évről, de én arra lennék kíváncsi, hogy hogyan alakult a védések (saves) száma, mert egy kapusnál az a lényeg. Nem mindegy, hogy 9-10 védésenként kap 1 gólt, vagy 1-2 védésenként kap 1-et.
Persze, mert minden lövést ugyanolyan nehézség kivédeni, világos.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 14., szombat 21:20

4 meccsen 14-szer találták el az ellenfelek a kapunkat. Ez alig több, mint 3 db meccsenként. Ez mi, ha nem elfogadható védekezés, meg kp-s védekezés? Persze van, hogy egy meccsen egy helyzet elég és a kapus tehetetlen, de itt sajna ez már tendencia. Az ellenfél helyzetbe kerül és gól. Már-már az a meglepő, ha véd a Real Madrid kapusa.

Szép számok ezek a két évről, de én arra lennék kíváncsi, hogy hogyan alakult a védések (saves) száma, mert egy kapusnál az a lényeg. Nem mindegy, hogy 9-10 védésenként kap 1 gólt, vagy 1-2 védésenként kap 1-et.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég