Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. október 1., kedd 20:32

Realista24 írta:
illgner írta:

Erről lemaradtam, mit mondott pontosan?
Hogy idén nem kérdés, hogy ki az első számú kapus, és akkor még itt volt Navas.
Hat nem is. :lol: :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 1., kedd 20:26

Sierra írta: Érthetetlen, Atléticoban world class szinten tolta évekig, lehet a matracosok beépített embere :cens: :lol: :lol:

Hol vagy Navas :'( :'( télen vissza kéne hozni lol
Itt van Areola.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. október 1., kedd 20:23

Érthetetlen, Atléticoban world class szinten tolta évekig, lehet a matracosok beépített embere :cens: :lol: :lol:

Hol vagy Navas :'( :'( télen vissza kéne hozni lol

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 1., kedd 20:16

illgner írta:
Fenoo írta:


Nekem amúgy az nagyon unszimpatikus volt tőle. Gyakorlatilag a semmire arcoskodott és ez a testzsírszázalékos baromság is röhejes volt.
Erről lemaradtam, mit mondott pontosan?
Hogy idén nem kérdés, hogy ki az első számú kapus, és akkor még itt volt Navas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. október 1., kedd 20:15

Fenoo írta:


Nekem amúgy az nagyon unszimpatikus volt tőle. Gyakorlatilag a semmire arcoskodott és ez a testzsírszázalékos baromság is röhejes volt.
Erről lemaradtam, mit mondott pontosan?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 1., kedd 20:11

Fenoo írta:
sebydani írta: Láttam én már sok mindent de ez azért most meglepett. Nem kellett volna benyögni ezt az elsőszámú kapus dolgot :kivagyhe:

Nekem amúgy az nagyon unszimpatikus volt tőle. Gyakorlatilag a semmire arcoskodott és ez a testzsírszázalékos baromság is röhejes volt.
Nem csak neked. Ilyen nagykepu dumat al(a semmire) meg cr sem tolt le kb.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. október 1., kedd 20:08

sebydani írta: Láttam én már sok mindent de ez azért most meglepett. Nem kellett volna benyögni ezt az elsőszámú kapus dolgot :kivagyhe:

Nekem amúgy az nagyon unszimpatikus volt tőle. Gyakorlatilag a semmire arcoskodott és ez a testzsírszázalékos baromság is röhejes volt.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 1., kedd 20:07

Egy kibaszott szegyen vagy. Nekem egy tiltast boven megersz.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. október 1., kedd 20:06

Csóró meghúzta az önbizalom izmát.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. október 1., kedd 20:04

Láttam én már sok mindent de ez azért most meglepett. Nem kellett volna benyögni ezt az elsőszámú kapus dolgot :kivagyhe:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. október 1., kedd 20:04

Biztos meghúzódott az egyik nagy védése során. :kalapos:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 1., kedd 20:02

Ezígymost lefőtt. Innen nemfog vosszajönni akármilyen kamu sérülést adnak elő a médiának.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 1., kedd 19:57

Ez az ember nem Ream Madrid szintű kapus. Jó szar bizniszt csináltak odafönt. Egy Real Madrid csatár olyan helyzetből is tudjon gólt lőni, amiből más nem. Egy Ream Madrid középpályás olyan passzokat adjon, amilyet más nem. Egy Real Madrid védő, olyan embert is levegyen a pályáról, amit más nem. Egy Ream Madrid kapus védjen ziccert is. Vagy legalább sima lövést. Ez az ember teljesen kuka.
Első gól: csúszkál, mint malac a jégen. Bohózat.
Második gól: Elindul a labdásra, majd félúton megáll és lefekszik. Brávó.
Egy sima, gyenge, középmagas labdát nem tud/mer megfogni, csak kiüti középre. Szerintem nem fogott meg még kézbe lövést idén. Jelenleg alkalmatlan a kapunk őrzésére.

MorataMartin
Hozzászólások: 1521
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2019. október 1., kedd 19:11

Te meg barátom hát :lol: állítsunk egy széket a kapuba jobban járunk. :agree:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. szeptember 28., szombat 10:09

Navas is bakizott bőven, de mivel úgy lett beállítva mint mártír, aki kegyvesztett lett a belga miatt, illetve előtte a fax miatt itt maradt és hozott egy-két meccset god modeban, Isten az emberek szemében. Nem kérdés top10-es kapus a costa ricai, de én azért nem bánom, hogy túltettünk rajta.

On: Emberünknek kellene egy jó pár meccs padozás, aztán lehet éledezne, el van itt kényelmesedve. Én Areolát követtem a PSG-nél is és nem értettem akkor sem, hogy pl Buffont minek viszik oda. Azt sem értem, hogy minek adták kölcsön és miért kellett nekik egy jóval idősebb, de nem jobb kapus. Remélem meg fogja osztani Zidane a perceket közöttük annak érdekében, hogy mi is nyerjünk a dologgal. (Az meg egy nagyon jó döntés lenne, ha a franciát jövőre megvennénk...)
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. szeptember 28., szombat 9:57

ToniKroos írta: [quote=M1Ö post_id=<a href="tel:1031608">1031608</a> time=<a href="tel:1569596813">1569596813</a> user_id=306]
Az nem lehet, hogy ő ilyen személyiség? Lehet belül szétba***a az ideg, de kifelé nem mutat belőle semmit? Nem attól lesz jó kapus, mert kap egy gólt, aztán meg idegből kibombázza a labdát. Ez csak egy plusz dolog, amit fel lehet ellene hozni. Nem ez a baj vele, hanem, hogy nem hoz annyi extrát, mint amennyit tudnia kéne.
Nem, itt ha valaki nem őrjöng a vonal mellett vagy a pályán, az tuti leszarja az egészet vagy fogalma sincs mit kéne csinálni... Az hogy valaki esetleg ilyen személyiség, az eszébe se jut itt az embereknek :(
[/quote]
Es ez mit befolyasol a teljesitmenyeben? Mert az alapjan a padon kellene lennie. En leszarom,h milyen szemelyiseg,en csak azt latom,h nyeli a vedheto golokat is,melle semmilyen kemia vagy osszhang nincs meg a vedelemmel es a csapattal,bravurokat olyan nagyon nem mutat be,most el ne kezdjetek linkelni valami kiszedett bravurt az utolso fel evbol mert kb havonta egyet kettot hoz ossze (ugy hogy kozben nagy arccal kijelentette,h mindenkinek tudnia kell ki a no.1 a kapuban..), kozben meg a Real Madridrol beszelunk.. az meg az en szemelyes problemam termeszetesen hogy a mamlasz fejevel minden bekapott gol utan csipore tett kezzel mereng elore,teljesitmenyt ez sem befolyasolja.

Ma mi lesz , ha nyal egy vedhetot megint? Gondolom szar a vedelem, meg azert megis csak az atletico az ellenfel ahol eveket toltott el,stbstb..szerintem eleget bizonyitott az utobbi idoben,h jelenleg nem kezdobe valo,lehet akarmilyen a szemelyisege.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. szeptember 27., péntek 17:53

Nem szarja ő le, csak szimplán látszik, hogy önbizalomhiányos, nem magabiztos, meg bizonytalan. Ez bőven elég hogy kispadra legyen vágva.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. szeptember 27., péntek 17:48

M1Ö írta: Az nem lehet, hogy ő ilyen személyiség? Lehet belül szétba***a az ideg, de kifelé nem mutat belőle semmit? Nem attól lesz jó kapus, mert kap egy gólt, aztán meg idegből kibombázza a labdát. Ez csak egy plusz dolog, amit fel lehet ellene hozni. Nem ez a baj vele, hanem, hogy nem hoz annyi extrát, mint amennyit tudnia kéne.
Nem, itt ha valaki nem őrjöng a vonal mellett vagy a pályán, az tuti leszarja az egészet vagy fogalma sincs mit kéne csinálni... Az hogy valaki esetleg ilyen személyiség, az eszébe se jut itt az embereknek :(

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. szeptember 27., péntek 17:16

Benzema is baszogatva volt 7-8 evig, hogy unott fejjel veszi sokszor tudomasul a kihagyott helyzeteket vagy a rossz jatekot. Ozil detto, bar o tenyleg beleszart :kalapos: Par jo meccs, aztan helyrejon Kurtos szerintem.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4921
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. szeptember 27., péntek 17:11

When asked whether Thibaut Courtois would be reinstated back in goal, the Real Madrid boss wasn't giving anything away.
"We're all in the same boat and I'm going to count on everyone," Zidane noted.


:shifty:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég