Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 23., hétfő 22:19

Amúgy nekem a karizma hiányzik belőle. Én azért kedveltem Neuert is, most TS-t is, mert ott van a fejükön hogy bassza meg a világ, lehet hibázok egyszer de ki nem szarja le, én vagyok a király. Szerintem ettől lehet valaki top kapus, mert az összes bakizik de ha utána összeomlanak mint DDG akkor nincs visszaút a legmagasabb szintre.

Tibót könnyen ki lehet vezetni a komfortzónájából és akkor van gáz.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. december 23., hétfő 22:10

Steve írta: Az miért baj, hogy valaki szidta milor óriási,amatőr bakikat csinált és sorozatban meccsek mentek el rajta?

Én Real Madrid szurkoló vagyok, nem Courtois szurkoló. Ha valaki pedig árt a Real Madridnak annak nem örülök.

Ha segíti a csapatot, annak örülök.


Ez nem a bizalomról szólt..Egy hiba esetén nem szól senki, meccseket tett tönkre.
Azert mert tragikus vedelem volt elotte. Mellette persze lettek volna vedheto lovesek. De latszik, hogy Ter Stegen elete formajaban is nyeli a golokat, mert gyenge elotte a vedelem. Oblak is akkor volt kiemelkedo, amikor stabil volt elotte a csapat. Engem ezert zavar, hogy annyira ment itt a szidasa.
Persze most sem kell tulzasba vinni az elteteset. Oruljunk, hogy o is helyrejott es az egesz vedekezes is.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. december 23., hétfő 21:53

Az miért baj, hogy valaki szidta milor óriási,amatőr bakikat csinált és sorozatban meccsek mentek el rajta?

Én Real Madrid szurkoló vagyok, nem Courtois szurkoló. Ha valaki pedig árt a Real Madridnak annak nem örülök.

Ha segíti a csapatot, annak örülök.


Ez nem a bizalomról szólt..Egy hiba esetén nem szól senki, meccseket tett tönkre.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. december 23., hétfő 21:22

En jobban birom, mint Navast :kalapos:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 23., hétfő 20:12

Ilyen a kapussors, nem csak egy fórumon, a médiában is, mindenhol. Hálátlan.

Pláne ha az elődök szerethető fazonok voltak, ez a nagyorrú pacalképű fószer nem az. Ettől még top kapus alapvetően.
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. december 23., hétfő 19:01

Ja jelen en is. Szidtam mint a bokrot ,viszont vissza lehet olvasni,h amint jottek a sorozatos magabiztosabb meccsei irtam is a dicseretet. Szoval nyugi van.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 23., hétfő 12:15

RealAsensio írta:
Remy írta:

Vagy szimplán csak végre úgy véd, mint egy top kapus. Amiért vettük és ami a köztudatban volt a belga.

Sokat lehet köszönni neki az utóbbi időben, nem lehet rá panaszkodni.
Mar nem azert, de omlott ra a szar, amikor nem vedett jol. Most jol ved, es nem kap annyi dicseretet, vagyis aranytalan a merce. Hozza az extrat, orzi a kaput, alig kapunk golokat, meg lehet nezni a statisztikat is. Barca ellen is vedett nagyokat. Nem azt mondom, hogy Casillas all a kapunkban, de osszeszedte magat es a vedelem is, ezert jar a keksz, csak latvanyosan eltunt minden karogo.
Én szidtam, mint a bokrot, mert megérdemelte. Mikor jól kezdett el működni, akkor elismertem (olvass vissza nyugodtan), majd ha kiemelkedően fogja nyomni, akkor jövök dicsérni, mert meg fogja érdemelni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 23., hétfő 11:53

Jó, ez minden játékos esetében így volt, van és lesz is.
Nincs ebben semmi meglepő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. december 23., hétfő 11:46

Remy írta:
RealAsensio írta: Latvanyosan eltuntek azok az emberek, aki elastak volna nehany honappal ezelott. Mekkorat tud fordulni a vilag... :hmmm:
Vagy szimplán csak végre úgy véd, mint egy top kapus. Amiért vettük és ami a köztudatban volt a belga.

Sokat lehet köszönni neki az utóbbi időben, nem lehet rá panaszkodni.
Mar nem azert, de omlott ra a szar, amikor nem vedett jol. Most jol ved, es nem kap annyi dicseretet, vagyis aranytalan a merce. Hozza az extrat, orzi a kaput, alig kapunk golokat, meg lehet nezni a statisztikat is. Barca ellen is vedett nagyokat. Nem azt mondom, hogy Casillas all a kapunkban, de osszeszedte magat es a vedelem is, ezert jar a keksz, csak latvanyosan eltunt minden karogo.
:goat:

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: dennson » 2019. december 23., hétfő 11:25

kiserik írta:
El Sie7e írta:

volt egy közeli fejes is amit bravúrral védett a végén, és az első félidőben is egy közeli lövésre leért amit láb mellé kapott ez rögtön 2 bravúr csak tegnapról
Semmit nem elvéve az érdemeiből, jól játszott, de... védett egy közeli les fejest ami középre jött és leért egy lövésre a rövidbe, ahonnan nem illik gólt kapni emellett, ha már a fejes feljött bekapott egy lesgólt. Hozta a kötelezőt (ami korábban nem ment). Jól teljesített, de ezért nem fogok ide jönni és magasztalni az egekig. Feljavult, elismertem, azóta hozza a kötelezőt. Nem fogok ide irkálni, hogy volt a meccsen egy kapura lövés a rövidre, sikerült védeni, jaj de jó, szipi-szupi salala.
Na igen, én sem értem, hogy gyakorlatilag az alap dolgokért miért kellene tapsikolni. Hozza a kötelezőt, csak azért ennyire feltűnő, hogy most véd is, mert nagyon mélyről jött vissza. Ezért mindenképp gratuláció illeti, én is már azt hittem, teljesen elveszett, de visszaküzdötte magát.

Azért ne felejtsük el, hogy kit szorított ki a kapuból...ha a jelenlegi formát tartani tudja még évekig, akkor lehet éljenezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dennson 2019. december 23., hétfő 11:26-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. december 23., hétfő 10:14

RealAsensio írta: Latvanyosan eltuntek azok az emberek, aki elastak volna nehany honappal ezelott. Mekkorat tud fordulni a vilag... :hmmm:
Vagy szimplán csak végre úgy véd, mint egy top kapus. Amiért vettük és ami a köztudatban volt a belga.

Sokat lehet köszönni neki az utóbbi időben, nem lehet rá panaszkodni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 23., hétfő 10:10

El Sie7e írta:
kiserik írta:

Ha jól emlékszem volt egy szép védése, hibát nem vétett és nem volt bravúrja. Sok dolga nem volt, ami volt azt megoldotta. Ez az alap a Real Madrid kapusától. Amikor elkezdett jól teljesíteni, akkor megkapta a dícséretet, elismerést.
volt egy közeli fejes is amit bravúrral védett a végén, és az első félidőben is egy közeli lövésre leért amit láb mellé kapott ez rögtön 2 bravúr csak tegnapról
Semmit nem elvéve az érdemeiből, jól játszott, de... védett egy közeli les fejest ami középre jött és leért egy lövésre a rövidbe, ahonnan nem illik gólt kapni emellett, ha már a fejes feljött bekapott egy lesgólt. Hozta a kötelezőt (ami korábban nem ment). Jól teljesített, de ezért nem fogok ide jönni és magasztalni az egekig. Feljavult, elismertem, azóta hozza a kötelezőt. Nem fogok ide irkálni, hogy volt a meccsen egy kapura lövés a rövidre, sikerült védeni, jaj de jó, szipi-szupi salala.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. december 23., hétfő 7:55

kiserik írta:
RealAsensio írta: Latvanyosan eltuntek azok az emberek, aki elastak volna nehany honappal ezelott. Mekkorat tud fordulni a vilag... :hmmm:
Ha jól emlékszem volt egy szép védése, hibát nem vétett és nem volt bravúrja. Sok dolga nem volt, ami volt azt megoldotta. Ez az alap a Real Madrid kapusától. Amikor elkezdett jól teljesíteni, akkor megkapta a dícséretet, elismerést.
volt egy közeli fejes is amit bravúrral védett a végén, és az első félidőben is egy közeli lövésre leért amit láb mellé kapott ez rögtön 2 bravúr csak tegnapról
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 23., hétfő 7:51

RealAsensio írta: Latvanyosan eltuntek azok az emberek, aki elastak volna nehany honappal ezelott. Mekkorat tud fordulni a vilag... :hmmm:
Ha jól emlékszem volt egy szép védése, hibát nem vétett és nem volt bravúrja. Sok dolga nem volt, ami volt azt megoldotta. Ez az alap a Real Madrid kapusától. Amikor elkezdett jól teljesíteni, akkor megkapta a dícséretet, elismerést.

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2019. december 23., hétfő 2:27

Már amikor leigazoltuk, bíztam benne hogy jó vétel lesz és az elmúlt hetekben igazolja, hogy az elmúlt évek egyik legjobb transzferét hajtotta végre Pérez azzal, hogy szerződtette.
Amíg nem volt meg az egyensúly a csapatrészek között, amíg Ramos csatárnak hitte magát, Varane pedig a VB utáni eufória hatása alatt volt, csupán egy instabil védelem mögött teljesíthetett... Navas is itt játszott - mint közönség kedvenc - ami miatt túl nagy nyomás nehezedett rá, amit valószínűleg rosszul is kezelt a belga hálóőr.
Nyáron vált csak egyértelműen első számú kapussá, de ez még "önmagában" kevés volt. Zizou az ősz közepére megszervezte a védelmet és ezzel "megágyazott" Courtois klasszis teljesítményének is, aki így már képes válogatottbeli produkcióját reprodukálni Madridban is :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 23., hétfő 1:03

RealAsensio írta: Latvanyosan eltuntek azok az emberek, aki elastak volna nehany honappal ezelott. Mekkorat tud fordulni a vilag... :hmmm:
Jelen.Nem is a képességeivel volt bajom hanem ahogy együtt élt a védelemmel. Nem gondoltam,hogy ez javulni fog de mostanában valahogy mégis úgy tűnik,hogy megvan a kémia.Van kisugárzása mostanában.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. december 23., hétfő 0:27

Latvanyosan eltuntek azok az emberek, aki elastak volna nehany honappal ezelott. Mekkorat tud fordulni a vilag... :hmmm:
:goat:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. december 22., vasárnap 23:18

A Real Madrid legjobbja volt ma magasan.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. december 22., vasárnap 23:14

dannen írta: ne hagyjuk elterelni a figyelmunket a tenytol, hogy ujra top kapusunk van. a vedesein kivul nem mellesleg imadom ahogy nem olelgeti a labdat orakig hanem egybol dobja ki.
volt 1 kijövetele/mentése, a 2.félidő elején, a semmiből nyomott egy Neuert :smile: , majd adott egy 60 méteres labdát, amit persze elszórakoztunk.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 22., vasárnap 23:11

Azt hittem fgy a tag de elég mélyről jött vissza.Le a kalappal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég